• 18.169 nieuwsartikelen
  • 185.217 films
  • 12.883 series
  • 35.475 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.241 gebruikers
  • 9.528.486 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van thesounds. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: november 2026

Selecteer maand & jaar

The Day the Earth Stood Still (1951) 4,0

vandaag om 13:38 uur

stem geplaatst

details  

A Streetcar Named Desire (1951) 4,0

Alternatieve titel: Tramlijn Begeerte, vandaag om 13:38 uur

stem geplaatst

details  

On the Waterfront (1954) 4,5

Alternatieve titel: De Wrede Haven, vandaag om 13:38 uur

stem geplaatst

details  

East of Eden (1955) 4,0

vandaag om 13:37 uur

stem geplaatst

details  

Animal Farm (1954) 3,5

vandaag om 13:37 uur

stem geplaatst

details  

An American in Paris (1951) 3,5

vandaag om 13:37 uur

stem geplaatst

details  

Gigi (1958) 3,0

vandaag om 13:36 uur

stem geplaatst

details  

The War of the Worlds (1953) 3,5

vandaag om 13:36 uur

stem geplaatst

details  

Peter Pan (1953) 4,0

vandaag om 13:36 uur

stem geplaatst

details  

The Life and Death of Colonel Blimp (1943) 4,0

Alternatieve titel: Het Begon in Berlijn, vandaag om 13:27 uur

stem geplaatst

details  

A Matter of Life and Death (1946) 4,0

Alternatieve titel: Stairway to Heaven, vandaag om 13:27 uur

stem geplaatst

details  

The Red Shoes (1948) 4,0

Alternatieve titel: De Rode Schoentjes, vandaag om 13:27 uur

stem geplaatst

details  

Peeping Tom (1960) 4,0

Alternatieve titel: Naaktsymfonie, vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

Out of the Past (1947) 4,0

Alternatieve titel: Build My Gallows High, vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

Night of the Demon (1957) 3,0

Alternatieve titel: Curse of the Demon, vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

Brief Encounter (1945) 4,0

vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

Great Expectations (1946) 4,0

vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

Oliver Twist (1948) 4,0

vandaag om 13:26 uur

stem geplaatst

details  

The Bridge on the River Kwai (1957) 4,5

vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Doctor Zhivago (1965) 4,0

Alternatieve titel: Dokter Zjivago, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Lawrence of Arabia (1962) 5,0

Alternatieve titel: Lawrence van Arabië, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Sciuscià (1946) 4,0

Alternatieve titel: Shoeshine, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Ladri di Biciclette (1948) 4,5

Alternatieve titel: The Bicycle Thief, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Umberto D. (1952) 4,0

vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

La Ciociara (1960) 4,0

Alternatieve titel: Two Women, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

Matrimonio all'Italiana (1964) 4,0

Alternatieve titel: Marriage Italian-Style, vandaag om 13:25 uur

stem geplaatst

details  

White Heat (1949) 4,0

vandaag om 13:23 uur

stem geplaatst

details  

The Best Years of Our Lives (1946) 4,0

Alternatieve titel: De Beste Jaren van Ons Leven, vandaag om 13:23 uur

stem geplaatst

details  

Roman Holiday (1953) 4,5

vandaag om 13:23 uur

stem geplaatst

details  

Funny Girl (1968) 4,0

vandaag om 13:23 uur

stem geplaatst

details  

The Third Man (1949) 5,0

Alternatieve titel: The 3rd Man, vandaag om 13:23 uur

stem geplaatst

details  

Dumbo (1941) 4,0

Alternatieve titel: Dombo, vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

The Maltese Falcon (1941) 4,0

Alternatieve titel: Maltezer Valk, vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Double Indemnity (1944) 5,0

Alternatieve titel: Bloedgeld, vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

The Lost Weekend (1945) 4,0

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

The Seven Year Itch (1955) 4,0

Alternatieve titel: Geen Tijd om te Blozen, vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Sunset Boulevard (1950) 4,5

Alternatieve titel: Sunset Blvd., vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Ace in the Hole (1951) 4,0

Alternatieve titel: The Big Carnival, vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Stalag 17 (1953) 4,5

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Sabrina (1954) 4,0

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

The Spirit of St. Louis (1957) 3,5

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Love in the Afternoon (1957) 4,0

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Witness for the Prosecution (1957) 4,5

vandaag om 13:21 uur

stem geplaatst

details  

Some Like It Hot (1959) 4,5

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

The Apartment (1960) 4,5

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

One, Two, Three (1961) 4,5

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

Irma la Douce (1963) 4,0

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

The Private Life of Sherlock Holmes (1970) 4,0

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

The Front Page (1974) 3,5

vandaag om 13:20 uur

stem geplaatst

details  

Ninotchka (1939) 4,0

vandaag om 13:19 uur

stem geplaatst

details  

The Shop around the Corner (1940) 4,0

vandaag om 13:19 uur

stem geplaatst

details  

To Be or Not to Be (1942) 4,0

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

Heaven Can Wait (1943) 4,0

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

The Magnificent Ambersons (1942) 3,5

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

Citizen Kane (1941) 4,0

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

The Lady from Shanghai (1947) 4,0

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

Touch of Evil (1958) 4,0

vandaag om 13:18 uur

stem geplaatst

details  

The Other Side of the Wind (2018) 3,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

The Treasure of the Sierra Madre (1948) 4,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

Key Largo (1948) 4,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

The Asphalt Jungle (1950) 4,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

The African Queen (1951) 4,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

Fat City (1972) 4,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

The Man Who Would Be King (1975) 3,5

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

Annie (1982) 3,0

vandaag om 13:17 uur

stem geplaatst

details  

The Dead (1987) 3,5

vandaag om 13:16 uur

stem geplaatst

details  

His Girl Friday (1940) 4,0

vandaag om 13:16 uur

stem geplaatst

details  

The Philadelphia Story (1940) 4,0

vandaag om 13:16 uur

stem geplaatst

details  

The Reluctant Dragon (1941) 3,5

vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Saludos Amigos (1942) 3,0

Alternatieve titel: Hello Friends, vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Make Mine Music (1946) 3,0

vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Fun & Fancy Free (1947) 3,0

Alternatieve titel: Vrij en Vrolijk, vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Melody Time (1948) 3,0

vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Cinderella (1950) 3,0

Alternatieve titel: Assepoester, vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Alice in Wonderland (1951) 3,5

vandaag om 11:59 uur

stem geplaatst

details  

Pinocchio (1940) 4,0

Alternatieve titel: Pinokkio, vandaag om 11:58 uur

stem geplaatst

details  

Fantasia (1940) 4,0

Alternatieve titel: Walt Disney's Fantasia, vandaag om 11:56 uur

stem geplaatst

details  

Bambi (1942) 4,0

vandaag om 11:56 uur

stem geplaatst

details  

Snow White and the Seven Dwarfs (1937) 4,0

Alternatieve titel: Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen, vandaag om 11:56 uur

stem geplaatst

details  

Stagecoach (1939) 4,0

vandaag om 11:56 uur

stem geplaatst

details  

The Grapes of Wrath (1940) 4,0

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

How Green Was My Valley (1941) 4,0

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

My Darling Clementine (1946) 4,0

Alternatieve titel: De Wilde Jacht, vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

Fort Apache (1948) 4,0

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

She Wore a Yellow Ribbon (1949) 3,5

Alternatieve titel: De Heldhaftige Stormloop, vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

Wagon Master (1950) 3,5

Alternatieve titel: Wagonmaster, vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

Rio Grande (1950) 3,5

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

The Quiet Man (1952) 4,0

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

The Searchers (1956) 5,0

Alternatieve titel: De Woestijnhavik, vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

The Man Who Shot Liberty Valance (1962) 4,5

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

How the West Was Won (1962) 3,5

vandaag om 11:55 uur

stem geplaatst

details  

La Grande Illusion (1937) 4,0

Alternatieve titel: The Grand Illusion, vandaag om 11:54 uur

stem geplaatst

details  

La Règle du Jeu (1939) 4,0

Alternatieve titel: The Rules of the Game, vandaag om 11:54 uur

stem geplaatst

details  

Triumph des Willens (1935) 4,0

Alternatieve titel: The Triumph of the Will, vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

The 39 Steps (1935) 3,5

Alternatieve titel: De 39 Voetstappen, vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Way Out West (1937) 3,5

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

The Adventures of Robin Hood (1938) 4,5

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Angels with Dirty Faces (1938) 4,0

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Yankee Doodle Dandy (1942) 3,5

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Casablanca (1942) 5,0

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

Mildred Pierce (1945) 4,0

vandaag om 11:53 uur

stem geplaatst

details  

The Wizard of Oz (1939) 4,0

vandaag om 11:52 uur

stem geplaatst

details  

Gone with the Wind (1939) 4,5

vandaag om 11:52 uur

stem geplaatst

details  

The Lady Vanishes (1938) 3,5

vandaag om 11:52 uur

stem geplaatst

details  

The Public Enemy (1931) 3,5

vandaag om 11:52 uur

stem geplaatst

details  

It Happened One Night (1934) 5,0

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

You Can't Take It with You (1938) 4,0

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

Mr. Smith Goes to Washington (1939) 4,0

Alternatieve titel: Mr. Smith Gaat naar Washington, vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

Arsenic and Old Lace (1944) 4,0

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

It's a Wonderful Life (1946) 4,5

Alternatieve titel: Mens, Durf te Leven, vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

Duck Soup (1933) 3,5

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

Make Way for Tomorrow (1937) 4,0

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

The Awful Truth (1937) 4,0

vandaag om 11:51 uur

stem geplaatst

details  

Freaks (1932) 3,5

vandaag om 11:50 uur

stem geplaatst

details  

Dracula (1931) 3,5

Alternatieve titel: Dracula de Vampier, vandaag om 11:50 uur

stem geplaatst

details  

The Unknown (1927) 4,0

vandaag om 11:50 uur

stem geplaatst

details  

Wings (1927) 4,0

Alternatieve titel: Vlammende Vleugels, vandaag om 11:49 uur

stem geplaatst

details  

The Ox-Bow Incident (1943) 4,0

vandaag om 11:49 uur

stem geplaatst

details  

King Kong (1933) 4,0

vandaag om 11:49 uur

stem geplaatst

details  

Frankenstein (1931) 3,5

vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

The Invisible Man (1933) 3,5

vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

Bride of Frankenstein (1935) 3,5

Alternatieve titel: The Bride of Frankenstein, vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

Scarface (1932) 3,5

Alternatieve titel: Scarface, the Shame of the Nation, vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

Bringing Up Baby (1938) 4,5

vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

Only Angels Have Wings (1939) 4,0

Alternatieve titel: Howard Hawks' Only Angels Have Wings, vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

Sergeant York (1941) 3,5

vandaag om 11:48 uur

stem geplaatst

details  

To Have and Have Not (1944) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

The Big Sleep (1946) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Red River (1948) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Monkey Business (1952) 3,5

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Gentlemen Prefer Blondes (1953) 3,5

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Rio Bravo (1959) 4,5

Alternatieve titel: Howard Hawks' Rio Bravo, vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

El Dorado (1967) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Rio Lobo (1970) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

Sons of the Desert (1933) 3,5

Alternatieve titel: Pechvogels, vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

All Quiet on the Western Front (1930) 4,0

vandaag om 11:47 uur

stem geplaatst

details  

The Lodger: A Story of the London Fog (1927) 3,0

Alternatieve titel: De Geheimzinnige Gast, vandaag om 11:46 uur

stem geplaatst

details  

Blackmail (1929) 3,0

vandaag om 11:46 uur

stem geplaatst

details  

The Man Who Knew Too Much (1934) 3,0

vandaag om 11:46 uur

stem geplaatst

details  

Rebecca (1940) 4,0

vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Shadow of a Doubt (1943) 4,0

Alternatieve titel: Een Schijn van Twijfel, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Notorious (1946) 4,0

Alternatieve titel: Berucht, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Rope (1948) 4,0

vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Strangers on a Train (1951) 4,0

Alternatieve titel: De Maniak, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Dial M for Murder (1954) 4,5

Alternatieve titel: U Spreekt met Uw Moordenaar, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Rear Window (1954) 5,0

Alternatieve titel: De Stille Getuige, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

The Man Who Knew Too Much (1956) 3,5

Alternatieve titel: De Man Die Te Veel Wist, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

The Wrong Man (1956) 4,0

vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Vertigo (1958) 5,0

Alternatieve titel: De Vrouw Die Tweemaal Leefde, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

North by Northwest (1959) 4,5

Alternatieve titel: De Man Die Verdwijnen Moest, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Psycho (1960) 4,0

Alternatieve titel: Alfred Hitchcock's Psycho, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

The Birds (1963) 4,0

vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Marnie (1964) 3,5

Alternatieve titel: Alfred Hitchcock's Marnie, vandaag om 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Der Golem, Wie Er in die Welt Kam (1920) 3,5

Alternatieve titel: The Golem: How He Came into the World, vandaag om 11:44 uur

stem geplaatst

details  

Häxan (1922) 3,5

Alternatieve titel: Witchcraft through the Ages, vandaag om 11:44 uur

stem geplaatst

details  

Nanook of the North (1922) 4,0

vandaag om 11:44 uur

stem geplaatst

details  

The Phantom of the Opera (1925) 3,5

vandaag om 11:44 uur

stem geplaatst

details  

Steamboat Bill, Jr. (1928) 4,0

vandaag om 11:44 uur

stem geplaatst

details  

L'Âge d'Or (1930) 4,0

Alternatieve titel: Age of Gold, vandaag om 11:43 uur

stem geplaatst

details  

Un Chien Andalou (1929) 4,0

vandaag om 11:43 uur

stem geplaatst

details  

Carmen (1926) 3,5

vandaag om 11:43 uur

stem geplaatst

details  

Los Olvidados (1950) 4,0

Alternatieve titel: The Young and the Damned, vandaag om 11:43 uur

stem geplaatst

details  

Viridiana (1961) 4,0

vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

El Ángel Exterminador (1962) 3,5

Alternatieve titel: The Exterminating Angel, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Belle de Jour (1967) 3,0

vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Le Charme Discret de la Bourgeoisie (1972) 3,0

Alternatieve titel: The Discreet Charm of the Bourgeoisie, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Bronenosets Potyomkin (1925) 4,0

Alternatieve titel: Battleship Potemkin, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Oktyabr (1927) 3,5

Alternatieve titel: October, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Ivan Groznyy II: Boyarsky Zagovor (1946) 3,5

Alternatieve titel: Ivan the Terrible, Part Two: The Boyars' Plot, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Ivan Groznyy I (1944) 3,5

Alternatieve titel: Ivan the Terrible, Part One, vandaag om 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Die Abenteuer des Prinzen Achmed (1926) 3,5

Alternatieve titel: The Adventures of Prince Achmed, vandaag om 11:41 uur

stem geplaatst

details  

Seven Chances (1925) 3,5

vandaag om 11:41 uur

stem geplaatst

details  

Das Cabinet des Dr. Caligari (1920) 4,0

Alternatieve titel: The Cabinet of Dr. Caligari, vandaag om 11:41 uur

stem geplaatst

details  

Greed (1924) 4,0

vandaag om 11:40 uur

stem geplaatst

details  

The Wedding March (1928) 4,0

vandaag om 11:40 uur

stem geplaatst

details  

The Kid (1921) 4,5

Alternatieve titel: Het Jochie, vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

The Pilgrim (1923) 4,0

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

A Woman of Paris: A Drama of Fate (1923) 3,5

Alternatieve titel: A Woman of Paris, vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

The Gold Rush (1925) 4,0

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

The Circus (1928) 4,0

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

The Great Dictator (1940) 4,0

Alternatieve titel: De Dictator, vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

Modern Times (1936) 4,0

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

City Lights (1931) 4,5

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

Monsieur Verdoux (1947) 3,5

vandaag om 11:31 uur

stem geplaatst

details  

Limelight (1952) 4,0

vandaag om 11:30 uur

stem geplaatst

details  

A King in New York (1957) 3,0

Alternatieve titel: Een Koning in New York, vandaag om 11:30 uur

stem geplaatst

details  

A Countess from Hong Kong (1967) 3,0

vandaag om 11:30 uur

stem geplaatst

details  

Die Büchse der Pandora (1929) 4,0

Alternatieve titel: Pandora's Box, vandaag om 11:23 uur

stem geplaatst

details  

Chelovek s Kino-Apparatom (1929) 4,0

Alternatieve titel: Man with a Movie Camera, vandaag om 11:23 uur

stem geplaatst

details  

Metropolis (1927) 4,0

Alternatieve titel: The Complete Metropolis, vandaag om 11:22 uur

stem geplaatst

details  

M - Eine Stadt Sucht einen Mörder (1931) 4,5

Alternatieve titel: M, vandaag om 11:22 uur

stem geplaatst

details  

Das Testament des Dr. Mabuse (1933) 4,0

Alternatieve titel: The Testament of Dr. Mabuse, vandaag om 11:22 uur

stem geplaatst

details  

Our Hospitality (1923) 4,0

vandaag om 11:22 uur

stem geplaatst

details  

La Passion de Jeanne d'Arc (1928) 4,0

Alternatieve titel: The Passion of Joan of Arc, vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

Vredens Dag (1943) 4,0

Alternatieve titel: Day of Wrath, vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

Vampyr (1932) 3,5

Alternatieve titel: Vampyr - Der Traum des Allan Grey, vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

Ordet (1955) 4,0

Alternatieve titel: The Word, vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

The Navigator (1924) 3,5

vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

Sherlock Jr. (1924) 4,0

vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

Go West (1925) 3,5

vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

The General (1926) 4,0

Alternatieve titel: De Generaal, vandaag om 11:21 uur

stem geplaatst

details  

The Cameraman (1928) 4,0

vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Safety Last! (1923) 4,0

Alternatieve titel: Hooger Op, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens (1922) 4,0

Alternatieve titel: Nosferatu, a Symphony of Horror, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Phantom (1922) 3,0

Alternatieve titel: The Phantom, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Der Letzte Mann (1924) 4,0

Alternatieve titel: The Last Laugh, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Faust: Eine Deutsche Volkssage (1926) 3,5

Alternatieve titel: Faust, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Sunrise: A Song of Two Humans (1927) 4,5

Alternatieve titel: Sunrise, vandaag om 11:20 uur

stem geplaatst

details  

Tabu, a Story of the South Seas (1931) 3,5

Alternatieve titel: Tabu, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

City Girl (1930) 4,0

Alternatieve titel: Our Daily Bread, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

Broken Blossoms or The Yellow Man and the Girl (1919) 4,5

Alternatieve titel: Broken Blossoms, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

Hearts of the World (1918) 4,0

Alternatieve titel: Love's Struggle, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

The Birth of a Nation (1915) 4,0

Alternatieve titel: The Clansman, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

Intolerance: Love's Struggle Throughout the Ages (1916) 4,5

Alternatieve titel: Intolerance, vandaag om 11:19 uur

stem geplaatst

details  

Le Voyage dans la Lune (1902) 4,5

Alternatieve titel: A Trip to the Moon, vandaag om 11:18 uur

stem geplaatst

details  

X-Men (2000) 3,5

Alternatieve titel: X-Men 1.5, vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

X2 (2003) 4,0

Alternatieve titel: X-Men 2, vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

Superman Returns (2006) 3,0

vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

X-Men: Days of Future Past (2014) 4,0

Alternatieve titel: X-Men: First Class 2, vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

X-Men: Apocalypse (2016) 3,0

vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

Bohemian Rhapsody (2018) 4,0

vandaag om 11:17 uur

stem geplaatst

details  

The Usual Suspects (1995) 4,0

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Stop Making Sense (1984) 4,0

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

The Silence of the Lambs (1991) 4,5

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Philadelphia (1993) 4,0

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

The Manchurian Candidate (2004) 3,5

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Doodlebug (1997) 2,5

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Following (1998) 3,5

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Memento (2000) 4,5

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Insomnia (2002) 4,0

vandaag om 11:16 uur

stem geplaatst

details  

Tenet (2020) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

Batman Begins (2005) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

The Prestige (2006) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

The Dark Knight (2008) 4,5

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

Inception (2010) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

The Dark Knight Rises (2012) 3,5

Alternatieve titel: T.D.K.R., vandaag om 11:15 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details  

Interstellar (2014) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

Oppenheimer (2023) 3,5

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

The Odyssey (2026) 4,0

vandaag om 11:15 uur

stem geplaatst

details  

Cidade de Deus (2002) 5,0

Alternatieve titel: City of God, vandaag om 11:14 uur

stem geplaatst

details  

The Two Popes (2019) 4,0

vandaag om 11:14 uur

stem geplaatst

details  

Back to the Future (1985) 5,0

Alternatieve titel: Terug naar de Toekomst, vandaag om 11:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details  

Who Framed Roger Rabbit (1988) 3,5

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Back to the Future Part II (1989) 4,5

vandaag om 11:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Back to the Future Part III (1990) 4,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Death Becomes Her (1992) 3,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Forrest Gump (1994) 4,5

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Contact (1997) 4,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Cast Away (2000) 4,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

The Polar Express (2004) 3,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Beowulf (2007) 3,0

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

The Walk (2015) 3,5

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Allied (2016) 3,5

vandaag om 11:13 uur

stem geplaatst

details  

Pinocchio (2022) 2,0

vandaag om 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Intouchables (2011) 4,0

Alternatieve titel: The Intouchables, vandaag om 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Repulsion (1965) 4,0

vandaag om 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Rosemary's Baby (1968) 4,0

Alternatieve titel: Wat Is Er Toch aan de Hand met Rosemary's Baby?, vandaag om 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Chinatown (1974) 5,0

vandaag om 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Le Locataire (1976) 4,0

Alternatieve titel: The Tenant, vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

Bitter Moon (1992) 4,0

Alternatieve titel: Lunes de Fiel, vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

Death and the Maiden (1994) 4,0

vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

The Ninth Gate (1999) 3,5

vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

The Pianist (2002) 4,0

vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

Carnage (2011) 3,5

vandaag om 11:11 uur

stem geplaatst

details  

I Call First (1967) 3,0

Alternatieve titel: Who's That Knocking at My Door, vandaag om 11:10 uur

stem geplaatst

details  

Woodstock (1970) 4,0

Alternatieve titel: Woodstock: 3 Days of Peace & Music, vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Boxcar Bertha (1972) 3,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Mean Streets (1973) 4,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Italianamerican (1974) 3,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Alice Doesn't Live Here Anymore (1974) 4,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Taxi Driver (1976) 5,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

New York, New York (1977) 3,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Raging Bull (1980) 4,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

The King of Comedy (1982) 4,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

After Hours (1985) 3,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

The Color of Money (1986) 4,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

The Last Temptation of Christ (1988) 4,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Goodfellas (1990) 5,0

Alternatieve titel: GoodFellas, vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Cape Fear (1991) 4,0

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

The Age of Innocence (1993) 3,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Casino (1995) 4,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Kundun (1997) 3,5

vandaag om 10:31 uur

stem geplaatst

details  

Bringing Out the Dead (1999) 4,0

vandaag om 10:30 uur

stem geplaatst

details  

Gangs of New York (2002) 4,5

vandaag om 10:30 uur

stem geplaatst

details  

The Aviator (2004) 4,0

vandaag om 10:28 uur

stem geplaatst

details  

No Direction Home: Bob Dylan (2005) 4,0

vandaag om 10:28 uur

stem geplaatst

details  

The Departed (2006) 5,0

vandaag om 10:28 uur

stem geplaatst

details  

Shine a Light (2008) 4,0

Alternatieve titel: The Stones - Shine a Light, vandaag om 10:28 uur

stem geplaatst

details  

Shutter Island (2010) 4,5

vandaag om 10:28 uur

stem geplaatst

details  

George Harrison: Living in the Material World (2011) 3,5

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

Hugo (2011) 4,0

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

The Wolf of Wall Street (2013) 4,0

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

Silence (2016) 3,5

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

Rolling Thunder Revue: A Bob Dylan Story by Martin Scorsese (2019) 4,0

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

The Irishman (2019) 3,5

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

Killers of the Flower Moon (2023) 4,0

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

Pretend It’s a City (2021) 3,0

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

American History X (1998) 4,5

vandaag om 10:27 uur

stem geplaatst

details  

The Duellists (1977) 4,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Alien (1979) 4,5

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Blade Runner (1982) 5,0

Alternatieve titel: Blade Runner: The Final Cut, vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Black Rain (1989) 3,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Thelma & Louise (1991) 4,5

Alternatieve titel: Thelma and Louise, vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Gladiator (2000) 4,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Hannibal (2001) 4,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Black Hawk Down (2001) 4,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Kingdom of Heaven (2005) 3,5

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

American Gangster (2007) 4,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Robin Hood (2010) 3,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

Prometheus (2012) 3,0

vandaag om 10:26 uur

stem geplaatst

details  

The Martian (2015) 4,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Alien: Covenant (2017) 3,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

The Last Duel (2021) 3,5

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

The Dog Stars (2026) 4,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Phantom of the Paradise (1974) 3,5

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Carrie (1976) 4,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Dressed to Kill (1980) 4,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Blow Out (1981) 4,0

vandaag om 10:25 uur

stem geplaatst

details  

Scarface (1983) 5,0

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Body Double (1984) 4,0

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

The Untouchables (1987) 4,5

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Carlito's Way (1993) 4,0

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Mission: Impossible (1996) 3,5

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Lásky Jedné Plavovlásky (1965) 4,0

Alternatieve titel: The Loves of a Blonde, vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

One Flew over the Cuckoo's Nest (1975) 5,0

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Amadeus (1984) 4,5

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

The People vs. Larry Flynt (1996) 4,0

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Man on the Moon (1999) 4,5

vandaag om 10:24 uur

stem geplaatst

details  

Close Encounters of the Third Kind (1977) 4,0

vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Jaws (1975) 4,5

Alternatieve titel: De Zomer van de Witte Haai, vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Raiders of the Lost Ark (1981) 4,5

Alternatieve titel: Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark, vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

E.T. the Extra-Terrestrial (1982) 4,0

Alternatieve titel: E.T., vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) 4,0

vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Empire of the Sun (1987) 3,5

vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Indiana Jones and the Last Crusade (1989) 4,0

vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Hook (1991) 3,5

vandaag om 10:23 uur

stem geplaatst

details  

Schindler's List (1993) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Jurassic Park (1993) 4,0

Alternatieve titel: Jurassic Park 3D, vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

The Lost World: Jurassic Park (1997) 3,0

Alternatieve titel: Jurassic Park 2, vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Saving Private Ryan (1998) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Minority Report (2002) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

A.I. Artificial Intelligence (2001) 4,5

Alternatieve titel: Artificial Intelligence: AI, vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Catch Me If You Can (2002) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

The Terminal (2004) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

War of the Worlds (2005) 3,5

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Munich (2005) 3,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

The Adventures of Tintin (2011) 4,0

Alternatieve titel: De Avonturen van Kuifje: Het Geheim van de Eenhoorn, vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Lincoln (2012) 4,0

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

The BFG (2016) 3,0

Alternatieve titel: De GVR, vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

Disclosure Day (2026) 4,5

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

The Fabelmans (2022) 4,5

vandaag om 10:22 uur

stem geplaatst

details  

West Side Story (2021) 3,0

vandaag om 10:21 uur

stem geplaatst

details  

Ready Player One (2018) 3,5

vandaag om 10:21 uur

stem geplaatst

details  

Bad Taste (1987) 3,5

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

Meet the Feebles (1989) 3,0

Alternatieve titel: Just the Feebles, vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

Braindead (1992) 4,0

Alternatieve titel: Dead Alive, vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Frighteners (1996) 4,0

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) 5,0

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) 5,0

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) 4,5

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

King Kong (2005) 4,0

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Lovely Bones (2009) 4,0

vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) 3,0

Alternatieve titel: De Hobbit: Een Onverwachte Reis, vandaag om 10:20 uur

stem geplaatst

details  

Ben-Hur (1959) 4,5

Alternatieve titel: Ben Hur, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Il Colosso di Rodi (1961) 3,0

Alternatieve titel: The Colossus of Rhodes, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Per un Pugno di Dollari (1964) 4,0

Alternatieve titel: A Fistful of Dollars, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Per Qualche Dollaro in Più (1965) 4,0

Alternatieve titel: For a Few Dollars More, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Il Buono, il Brutto, il Cattivo (1966) 4,5

Alternatieve titel: The Good, the Bad and the Ugly, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

C'era una Volta il West (1968) 5,0

Alternatieve titel: Once upon a Time in the West, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Giù la Testa (1971) 4,0

Alternatieve titel: A Fistful of Dynamite, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Once upon a Time in America (1984) 4,5

Alternatieve titel: C'era una Volta in America, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

Il Mio Nome È Nessuno (1973) 4,0

Alternatieve titel: My Name Is Nobody, vandaag om 10:19 uur

stem geplaatst

details  

My Best Friend's Birthday (1987) 3,0

vandaag om 10:18 uur

stem geplaatst

details  

Reservoir Dogs (1992) 5,0

vandaag om 10:18 uur

stem geplaatst

details  

Pulp Fiction (1994) 5,0

vandaag om 10:18 uur

stem geplaatst

details  

Jackie Brown (1997) 4,5

vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Kill Bill: Vol. 1 (2003) 4,0

Alternatieve titel: Kill Bill: The Whole Bloody Affair, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Kill Bill: Vol. 2 (2004) 4,0

Alternatieve titel: Kill Bill 2, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Sin City (2005) 4,0

Alternatieve titel: Frank Miller's Sin City, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Grindhouse (2007) 3,5

vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Death Proof (2007) 3,5

Alternatieve titel: Grindhouse: Death Proof, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Inglourious Basterds (2009) 4,0

vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Django Unchained (2012) 4,0

vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

The Hateful Eight (2015) 4,5

Alternatieve titel: The Hateful 8, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

Once upon a Time in... Hollywood (2019) 4,5

Alternatieve titel: Once upon a Time in Hollywood, vandaag om 10:17 uur

stem geplaatst

details  

The Godfather (1972) 5,0

Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather, vandaag om 10:16 uur

stem geplaatst

details  

The Conversation (1974) 4,0

vandaag om 10:16 uur

stem geplaatst

details  

The Godfather: Part II (1974) 5,0

Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather: Part II, vandaag om 10:16 uur

stem geplaatst

details  

Apocalypse Now (1979) 5,0

Alternatieve titel: Apocalypse Now Redux, vandaag om 10:16 uur

stem geplaatst

details  

Rumble Fish (1983) 3,5

vandaag om 10:15 uur

stem geplaatst

details  

New York Stories (1989) 3,5

vandaag om 10:15 uur

stem geplaatst

details  

The Godfather: Part III (1990) 4,0

Alternatieve titel: The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone, vandaag om 10:15 uur

stem geplaatst

details  

Dracula (1992) 3,5

Alternatieve titel: Bram Stoker's Dracula, vandaag om 10:15 uur

stem geplaatst

details  

Megalopolis (2024) 2,0

vandaag om 10:15 uur

stem geplaatst

details  

The Shawshank Redemption (1994) 5,0

vandaag om 10:14 uur

stem geplaatst

details  

The Green Mile (1999) 4,5

Alternatieve titel: Stephen King's The Green Mile, vandaag om 10:14 uur

stem geplaatst

details  

The Mist (2007) 4,0

Alternatieve titel: Stephen King's The Mist, vandaag om 10:14 uur

stem geplaatst

details