Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van neighbourkiller.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026
Selecteer maand & jaar
Scream 7 (2026) 2,5
gisteren om 12:50 uur
Scream VI (2023) 3,0
Alternatieve titel: Scream 6, gisteren om 12:47 uur
Scream (2022) 3,5
Alternatieve titel: Scream 5, gisteren om 12:46 uur
Scream 4 (2011) 3,0
Alternatieve titel: Scre4m, gisteren om 12:44 uur
Scream 3 (2000) 2,5
gisteren om 12:43 uur
Scream 2 (1997) 3,5
gisteren om 12:30 uur
Der Himmel über Berlin (1987) 2,0
Alternatieve titel: Wings of Desire, afgelopen maandag om 04:21 uur
First Blood (1982) 5,0
Alternatieve titel: Rambo: First Blood, afgelopen maandag om 04:00 uur
Scream (1996) 5,0
17 april, 08:42 uur
From Dusk till Dawn (1996) 3,0
16 april, 18:24 uur
Redhead (2023) 3,0
12 april, 23:06 uur
The Thing (1982) 5,0
Alternatieve titel: John Carpenter's The Thing, 12 april, 21:58 uur
Ready or Not (2019) 3,5
12 april, 16:18 uur
Peppermint (2018) 3,5
12 april, 15:58 uur
Salt (2010) 2,5
12 april, 15:47 uur
The Big Lebowski (1998) 3,5
12 april, 15:20 uur
Panic Room (2002) 4,0
12 april, 15:17 uur
The Spy Who Loved Me (1977) 3,0
Alternatieve titel: De Spion Die Me Liefhad, 11 april, 20:45 uur
Das Boot (1981) 4,5
Alternatieve titel: De Andere Kant van de Oorlog, 11 april, 20:24 uur
The Other Guys (2010) 2,5
11 april, 20:19 uur
Bad Girls (1994) 3,0
11 april, 19:25 uur
Walk the Line (2005) 4,0
11 april, 19:18 uur
Bandidas (2006) 3,0
11 april, 19:00 uur
EPiC: Elvis Presley in Concert (2025) 2,0
11 april, 18:53 uur
Himalaya - L'Enfance d'un Chef (1999) 3,5
Alternatieve titel: Himalaya, 11 april, 18:45 uur
Halloween III: Season of the Witch (1982) 3,0
Alternatieve titel: Heksenjacht, 11 april, 18:28 uur
Halloween (1978) 4,5
Alternatieve titel: John Carpenter's Halloween, 11 april, 18:04 uur
Hostel: Part III (2011) 1,5
Alternatieve titel: Hostel 3, 11 april, 15:56 uur
Hostel: Part II (2007) 1,5
Alternatieve titel: Hostel 2, 11 april, 15:55 uur
Hostel (2005) 1,5
11 april, 15:50 uur
The Dentist 2 (1998) 3,0
11 april, 15:34 uur
The Dentist (1996) 3,5
11 april, 15:18 uur
The Mad (2007) 2,5
11 april, 14:43 uur
Sorority of the Damned (2025) 3,0
11 april, 14:21 uur
Gutterballs (2008) 2,5
11 april, 13:52 uur
The Negotiator (1998) 3,5
10 april, 21:09 uur
Monster (2003) 3,5
10 april, 14:39 uur
Henry: Portrait of a Serial Killer (1986) 3,5
10 april, 14:22 uur
Escape from New York (1981) 3,5
Alternatieve titel: John Carpenter's Escape from New York, 10 april, 14:11 uur
The Party (1968) 3,5
8 april, 10:37 uur
The Expendables 2 (2012) 2,0
Alternatieve titel: EX2, 7 april, 23:06 uur
Expend4bles (2023) 1,5
Alternatieve titel: The Expendables 4, 7 april, 12:19 uur
Truth or Dare (2018) 1,5
Alternatieve titel: Blumhouse's Truth or Dare, 6 april, 18:22 uur
Return to Silent Hill (2026) 1,0
6 april, 14:24 uur
Silent Hill (2006) 1,5
6 april, 14:22 uur
Hereditary (2018) 3,0
6 april, 08:38 uur
The Tourist (2010) 2,5
6 april, 08:14 uur
Death Wish (1974) 3,5
5 april, 21:40 uur
Under Siege (1992) 3,5
5 april, 21:18 uur
Under Siege 2: Dark Territory (1995) 3,0
5 april, 21:18 uur
The Relic (1997) 3,5
5 april, 19:10 uur
The Day after Tomorrow (2004) 3,0
5 april, 18:51 uur
Raptor (2001) 1,5
5 april, 18:35 uur
Cha Cha (1979) 3,5
5 april, 18:18 uur
Tamara (2005) 2,0
5 april, 18:09 uur
The Holding (2011) 2,5
5 april, 18:00 uur
Salvage (2009) 3,0
5 april, 17:58 uur
Jaws (1975) 3,5
Alternatieve titel: De Zomer van de Witte Haai, 5 april, 14:56 uur
Anaconda (2025) 1,0
5 april, 13:59 uur
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) 3,0
5 april, 13:51 uur
Anaconda (1997) 3,0
5 april, 13:49 uur
Kiss of the Dragon (2001) 2,0
5 april, 13:19 uur
Poltergeist III (1988) 3,0
5 april, 12:20 uur
Poltergeist II: The Other Side (1986) 3,0
Alternatieve titel: Poltergeist II: Ze Zijn Terug, 5 april, 12:18 uur
Poltergeist (1982) 3,5
5 april, 12:04 uur
The Strangers: Prey at Night (2018) 2,0
Alternatieve titel: The Strangers: Part 2, 5 april, 11:55 uur
Crawl (2019) 2,0
5 april, 11:07 uur
Alligator (1980) 3,5
5 april, 11:03 uur
Road Ends (1997) 2,0
4 april, 20:03 uur
Down Periscope (1996) 3,0
4 april, 19:46 uur
8 Heads in a Duffel Bag (1997) 2,5
4 april, 19:34 uur
Requiem for a Dream (2000) 4,0
4 april, 19:21 uur
Inception (2010) 3,5
4 april, 18:13 uur
68 Kill (2017) 3,0
4 april, 17:35 uur
Mother's Day (2010) 4,0
4 april, 17:29 uur
The Divide (2011) 2,5
4 april, 17:15 uur
Savage Streets (1984) 2,5
Alternatieve titel: De Bloedwraak van een Meidenbende, 4 april, 16:11 uur
Attack of the 50 Ft. Woman (1993) 2,5
4 april, 16:06 uur
Enemy of the State (1998) 3,5
4 april, 15:51 uur
Bride of Chucky (1998) 2,5
Alternatieve titel: Child's Play 4: Bride of Chucky, 4 april, 15:44 uur
Seed of Chucky (2004) 2,5
Alternatieve titel: Child's Play 5: Seed of Chucky, 4 april, 15:44 uur
Curse of Chucky (2013) 3,0
Alternatieve titel: Child's Play 6, 4 april, 15:43 uur
Child's Play 3 (1991) 3,0
4 april, 15:43 uur
Child's Play 2 (1990) 3,0
4 april, 15:42 uur
Child's Play (1988) 3,5
Alternatieve titel: De Pop, 4 april, 15:41 uur
Blood Gnome (2004) 1,5
Alternatieve titel: Bloodgnome, 4 april, 12:43 uur
Forrest Gump (1994) 1,5
4 april, 11:54 uur
The Terminal (2004) 3,0
4 april, 11:51 uur
Kataude Mashin Gâru (2008) 2,5
Alternatieve titel: The Machine Girl, 4 april, 11:32 uur
Baise-Moi (2000) 2,5
Alternatieve titel: Fuck Me, 4 april, 11:26 uur
April Fool's Day (1986) 3,0
3 april, 22:28 uur
Lake Placid: The Final Chapter (2012) 3,0
3 april, 18:32 uur
Lake Placid 2 (2007) 2,5
3 april, 18:32 uur
Lake Placid (1999) 4,0
3 april, 18:30 uur
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) 3,5
3 april, 18:15 uur
Terminator 2: Judgment Day (1991) 4,0
Alternatieve titel: T2 - Terminator 2: Judgment Day, 3 april, 18:14 uur
The Terminator (1984) 4,0
3 april, 18:14 uur
Se7en (1995) 4,0
Alternatieve titel: Seven, 3 april, 18:13 uur
U-571 (2000) 3,0
2 april, 08:18 uur
Rain Man (1988) 1,5
1 april, 00:01 uur
Bad Lieutenant (1992) 3,5
31 maart, 22:26 uur
Against the Dark (2009) 1,5
31 maart, 22:21 uur
Fargo (1996) 3,5
28 maart, 21:16 uur
Abel (1986) 3,0
28 maart, 17:24 uur
De Lift (1983) 3,0
Alternatieve titel: The Lift, 28 maart, 17:20 uur
New Kids Nitro (2011) 3,0
28 maart, 17:12 uur
New Kids Turbo (2010) 3,0
28 maart, 17:07 uur
The Godfather: Part III (1990) 3,5
Alternatieve titel: The Godfather, Coda: The Death of Michael Corleone, 24 maart, 14:52 uur
The Godfather: Part II (1974) 3,5
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather: Part II, 24 maart, 14:36 uur
The Godfather (1972) 4,0
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather, 24 maart, 14:35 uur
The Wretched (2019) 2,5
23 maart, 17:07 uur
San Andreas (2015) 2,0
21 maart, 19:29 uur
Me, Myself & Irene (2000) 3,5
21 maart, 19:20 uur
Bruce Almighty (2003) 3,0
21 maart, 19:12 uur
Amsterdamned (1988) 3,0
21 maart, 19:01 uur
The Rocky Horror Picture Show (1975) 3,5
21 maart, 18:55 uur
Rocky III (1982) 3,0
21 maart, 18:55 uur
Rocky II (1979) 3,0
Alternatieve titel: De Uitdager, 21 maart, 18:54 uur
Rocky (1976) 3,0
21 maart, 18:53 uur
Invasion U.S.A. (1985) 3,0
21 maart, 18:53 uur
Snakes on a Plane (2006) 3,0
20 maart, 14:33 uur
Leaving Las Vegas (1995) 4,0
20 maart, 12:21 uur
Die Blechtrommel (1979) 2,0
Alternatieve titel: The Tin Drum, 19 maart, 05:36 uur
Christiane F. - Wir Kinder vom Bahnhof Zoo (1981) 4,5
Alternatieve titel: Christiane F., 17 maart, 17:23 uur
I Am Legend (2007) 3,0
17 maart, 16:13 uur
Fear City (1984) 3,0
17 maart, 15:45 uur
B. Monkey (1998) 3,5
17 maart, 15:06 uur
City of Industry (1997) 4,0
17 maart, 15:02 uur
Trainspotting (1996) 4,5
15 maart, 20:28 uur
Marked for Death (1990) 3,5
15 maart, 20:26 uur
Halloween II (1981) 4,0
Alternatieve titel: Halloween II: The Nightmare Isn't Over!, 15 maart, 20:25 uur
The Exorcist (1973) 5,0
Alternatieve titel: De Duivel-uitbanner, 15 maart, 20:23 uur
The Texas Chain Saw Massacre (1974) 5,0
Alternatieve titel: The Texas Chainsaw Massacre, 15 maart, 20:21 uur
The Shining (1980) 5,0
15 maart, 20:20 uur
The Equalizer 2 (2018) 2,5
15 maart, 15:58 uur
The Equalizer (2014) 2,5
15 maart, 15:57 uur
T2 Trainspotting (2017) 2,0
Alternatieve titel: Trainspotting 2, 15 maart, 15:51 uur
Dolan's Cadillac (2009) 3,5
15 maart, 13:15 uur
Bumperkleef (2019) 3,0
Alternatieve titel: Tailgate, 15 maart, 11:27 uur
The Texas Chainsaw Massacre 2 (1986) 2,0
Alternatieve titel: The Texas Chainsaw Massacre Part 2, 15 maart, 11:10 uur
The Devil's Rejects (2005) 3,5
15 maart, 10:26 uur
Heat (1995) 4,0
14 maart, 13:59 uur
Analyze This (1999) 3,5
13 maart, 14:56 uur
Der Name der Rose (1986) 4,0
Alternatieve titel: The Name of the Rose, 12 maart, 19:31 uur
Into the Wild (2007) 4,0
12 maart, 17:57 uur
The Manson Family (2003) 4,0
Alternatieve titel: Charlie's Family, 12 maart, 17:56 uur
Meet Joe Black (1998) 4,0
11 maart, 21:39 uur
Tunnelen (2019) 3,0
Alternatieve titel: The Tunnel, 11 maart, 21:31 uur
Eden Lake (2008) 3,5
11 maart, 21:29 uur
The Woman (2011) 3,5
11 maart, 21:28 uur



