• 16.635 nieuwsartikelen
  • 180.734 films
  • 12.446 series
  • 34.514 seizoenen
  • 652.445 acteurs
  • 199.958 gebruikers
  • 9.434.230 stemmen
Avatar
 
banner banner

Protector (2025)

Actie / Thriller | 92 minuten

Genre: Actie / Thriller

Speelduur: 92 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Adrian Grunberg

Met onder meer: Milla Jovovich, Matthew Modine en Isabel Myers

IMDb beoordeling: 5,2 (2.205)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Protector

Nikki, een voormalige oorlogsheldin, ontwaakt vastgebonden in een verlaten fabriek. Ze ontdekt dat haar dochter Chloe ontvoerd is. Wanneer ze weet te ontsnappen, stort Nikki zich in de criminele onderwereld, op zoek naar Chloe. Spoedig trekt ze de aandacht van zowel de politie als het leger, waardoor ze bovenaan de lijst van meest gezochte personen komt te staan.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Colonel Joseph Lavelle

Captain Michaels

The Chairman

Det. John Blake

IA Officer Kelly

Swat Team Leader Savoy

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Moviegooner

Moviegooner

  • 222 berichten
  • 1133 stemmen

Verassend sterke actie-thriller, dankzij goed acteerwerk van Milla Jovovich en een onverwachte twist die je weinig ziet in dit subgenre. Klein budget met goed doordacht Vecht- en actiescènes. Milla is geen girlboss, hoewel ze wel vrijwel door iedereen heen gaat als een machine. Ze laat zien dat ze maar een mens is en dat was een dikke plus. Ik vroeg me in één scène echt af: waarom heeft ze een skateboard nodig? Ze hadden haar ook gewoon een skateboard kunnen zien pakken in een tuin, maar leuk hoe ze naar de winkel gaat en er één vraagt en de kijker al benieuwd maakt: wtf, wat gaat ze daarmee doen? Props to the writing. 

Zoals ik al zei, het einde gaf voor mij echt de doorslag dat ik de film vier sterren geef. Aangename verrassing die ik aan het eind van dit jaar niet zal vergeten 


avatar van schumacher

schumacher

  • 4778 berichten
  • 4467 stemmen

Dialogen zo krom als wat.

Madam wordt half opengereten, je kan helemaal niet zo gaan vechten.

Nee, serieus ppfff.

Ik ben al ruime tijd zo'n films net wat moe geworden.


avatar van orbital

orbital

  • 147 berichten
  • 585 stemmen

Film die vermakelijk wegkijkt, alhoewel het wennen is hoe Jovovich er tegenwoordig uitziet, behoorlijk mager en haar gezicht wordt er niet mooier op. Maar op een gegeven moment wordt het bijna een kloon van Rambo, zeker als die kolonel in beeld komt die met gestolen teksten uit First Blood komt "I'm not here to protect her, but you and your men". Kennelijk zijn alle scripts op in Hollywood. Evengoed toch best okee hoor.


avatar van joolstein

joolstein

  • 11089 berichten
  • 9143 stemmen

Behoorlijk slecht. Het script is verschrikkelijk met sprongen in de verhaallijn die actiescènes overslaat om te willen van melodrama. (of moest dit voortkomen uit de twist?) Standaardverhaaltje over moeder Nikki Halstead, een gepensioneerde commando die haar ontvoerde tienerdochter binnen 72 uur moet bevrijden uit de handen van een mensenhandelaarsnetwerk. Op zijn zachtst gezegd, lijkt dit het alsof iemand Liam Neesons Taken-reeks pulp wilde schrijven maar in de war raakte met een remake van Rambo; First Blood. Beste aan de film.... Milla Jovovich... op 50-jarige leeftijd nog zo'n actieheldin neerzetten...chapeau. Tja en dan is er nog de plotwending aan het einde, die er op de een of andere manier in slaagt alles wat eraan voorafging nog erger te maken. Elk jaar krijg je enkele Milla Jovovich-actiefilms, meestal zwengel ik ze wel aan omdat ze lekker wegkijken maar dit is een ronduit futloos prul.


avatar van guus roovers

guus roovers

  • 36 berichten
  • 23 stemmen

Taken 2.0 met Mila Jovovich


avatar van filmkul

filmkul

  • 2578 berichten
  • 2310 stemmen

Matige actiefilm. Het verhaal stelt weinig voor en is wat bij elkaar gejat van voorgangers als Taken en First Blood. De uitwerking is op het randje. De film kijkt lekker weg en de actie is vrij standaard maar wordt wel vakkundig in beeld gebracht. Helaas bevat de film wel wat plotgaten zodat het soms wel wat knullig aanvoelt. Zeker de plottwist op het einde voelt erg misplaatst en overbodig. Het acteerwerk is voldoende. Jammer dat de bad guy erg vlak en saai is. Er zijn slechtere films gemaakt. 2.5/3.0


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1577 berichten
  • 1391 stemmen

prima one woman army film die beetje dingetjes gepikt heeft van Rambo.

ook hier komt de oude commandant van de (nu dan een vrouwelijke) vechtmachine .

de politie ,S.W.A.T ed ,even waarschuwen waarmee ze te maken hebben

ze luisteren natuurlijk niet met alle gevolgen van dien.

heerlijk vermaak,prima rollen.

aanrader...