Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van 0000000.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026
Selecteer maand & jaar
The 13th Warrior (1999) 2,5
gisteren om 22:45 uur
13 Going On 30 (2004) 2,5
gisteren om 22:45 uur
El Dorado (1967) 1,0
gisteren om 22:43 uur
Earth (2007) 1,5
gisteren om 22:43 uur
The Da Vinci Code (2006) 1,0
gisteren om 22:43 uur
Deception (2008) 1,0
gisteren om 22:42 uur
Dead Man (1995) 1,0
gisteren om 22:42 uur
Charade (1963) 1,0
gisteren om 22:41 uur
Chinatown (1974) 1,0
gisteren om 22:41 uur
La Carrière de Suzanne (1963) 1,0
Alternatieve titel: Suzanne's Career, gisteren om 22:39 uur
Burma VJ - Reporter i et Lukket Land (2008) 1,0
Alternatieve titel: Burma VJ - Reporting from a Closed Country, gisteren om 22:39 uur
Bruce Almighty (2003) 1,0
gisteren om 22:39 uur
Along Came Polly (2004) 1,0
gisteren om 22:39 uur
Brødre (2004) 1,0
Alternatieve titel: Brothers, gisteren om 22:38 uur
Blue Streak (1999) 1,0
gisteren om 22:37 uur
Black Rain (1989) 1,0
gisteren om 22:37 uur
Bad Boys II (2003) 1,0
Alternatieve titel: Bad Boys 2, gisteren om 22:37 uur
Batman Begins (2005) 1,0
gisteren om 22:37 uur
Birdman of Alcatraz (1962) 1,5
gisteren om 22:37 uur
Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) 1,5
gisteren om 22:36 uur
54 (1998) 1,0
Alternatieve titel: Studio 54, gisteren om 22:35 uur
Analyze This (1999) 1,0
gisteren om 22:35 uur
Andrey Rublev (1966) 2,5
Alternatieve titel: Andrei Rublev, gisteren om 22:35 uur
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) 1,0
Alternatieve titel: Anchorman, gisteren om 22:35 uur
American Pie (1999) 1,0
gisteren om 22:35 uur
Anacondas: The Hunt for the Blood Orchid (2004) 1,0
gisteren om 22:34 uur
25th Hour (2002) 1,0
gisteren om 22:34 uur
5x2 (2004) 1,5
Alternatieve titel: Cinq Fois Deux, gisteren om 22:34 uur
Calvaire (2004) 1,0
Alternatieve titel: The Ordeal, gisteren om 22:33 uur
Abril Despedaçado (2001) 1,0
Alternatieve titel: Behind the Sun, gisteren om 22:33 uur
Bridget Jones's Diary (2001) 1,0
gisteren om 22:33 uur
The Aviator (2004) 1,0
gisteren om 22:32 uur
Annie Hall (1977) 1,0
gisteren om 22:32 uur
Babel (2006) 1,5
gisteren om 22:32 uur
21 Grams (2003) 1,0
gisteren om 22:32 uur
Amores Perros (2000) 1,0
Alternatieve titel: Love's a Bitch, gisteren om 22:30 uur
Dial M for Murder (1954) 0,5
Alternatieve titel: U Spreekt met Uw Moordenaar, gisteren om 22:29 uur
Halloween (1978) 0,5
Alternatieve titel: John Carpenter's Halloween, gisteren om 22:28 uur
East of Eden (1955) 0,5
gisteren om 21:32 uur
Rear Window (1954) 1,0
Alternatieve titel: De Stille Getuige, gisteren om 21:31 uur
Performance (1970) 0,5
gisteren om 21:11 uur
Taxandria (1994) 0,5
Alternatieve titel: Taxandria - Power of the Image, gisteren om 20:48 uur
Vredens Dag (1943) 3,5
Alternatieve titel: Day of Wrath, gisteren om 20:47 uur
On the Waterfront (1954) 1,0
Alternatieve titel: De Wrede Haven, gisteren om 19:38 uur
Otona no Miru Ehon - Umarete wa Mita Keredo (1932) 0,5
Alternatieve titel: I Was Born But..., gisteren om 19:36 uur
Cleopatra (1963) 1,0
gisteren om 19:36 uur
8½ (1963) 0,5
Alternatieve titel: Otto e Mezzo, gisteren om 19:36 uur
Aguirre, der Zorn Gottes (1972) 1,0
Alternatieve titel: Aguirre, the Wrath of God, gisteren om 19:36 uur
Alexandra's Project (2003) 0,5
gisteren om 19:36 uur
Alucarda, la Hija de las Tinieblas (1978) 0,5
Alternatieve titel: Sisters of Satan, gisteren om 19:35 uur
À Bout de Souffle (1960) 5,0
Alternatieve titel: Breathless, gisteren om 19:35 uur
Titus (1999) 0,5
gisteren om 19:29 uur
The Waterboy (1998) 0,5
gisteren om 19:28 uur
Zatôichi (2003) 0,5
Alternatieve titel: Takeshi Kitano's Zatoichi, gisteren om 19:26 uur
Dolls (2002) 0,5
Alternatieve titel: ドールズ, gisteren om 19:25 uur
Big Fish (2003) 0,5
gisteren om 19:14 uur
Laws of Attraction (2004) 0,5
gisteren om 19:14 uur
Bronenosets Potyomkin (1925) 0,5
Alternatieve titel: Battleship Potemkin, gisteren om 19:14 uur
Delicatessen (1991) 0,5
gisteren om 19:13 uur
Mechanical Love (2007) 0,5
Alternatieve titel: Robotliefde, gisteren om 19:12 uur
Something's Gotta Give (2003) 0,5
gisteren om 19:12 uur
The Usual Suspects (1995) 0,5
gisteren om 19:10 uur
Charlie and the Chocolate Factory (2005) 0,5
Alternatieve titel: Sjakie en de Chocoladefabriek, gisteren om 19:09 uur
Metropolis (1927) 1,0
Alternatieve titel: The Complete Metropolis, gisteren om 19:07 uur
Mighty Aphrodite (1995) 0,5
gisteren om 19:07 uur
Vital (2004) 1,0
Alternatieve titel: ヴィタール, gisteren om 19:06 uur
Team Spirit II (2003) 0,5
Alternatieve titel: Team Spirit 2, gisteren om 19:05 uur
American Gigolo (1980) 1,0
gisteren om 19:05 uur
La Antena (2007) 0,5
Alternatieve titel: The Aerial, gisteren om 19:05 uur
The Bourne Ultimatum (2007) 0,5
gisteren om 19:04 uur
Cab to Canada (1998) 0,5
gisteren om 19:01 uur
The Center of the World (2001) 0,5
gisteren om 19:01 uur
Love Wrecked (2005) 0,5
Alternatieve titel: Lovewrecked, gisteren om 18:59 uur
Long Time Dead (2002) 0,5
gisteren om 18:59 uur
Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) 0,5
Alternatieve titel: Lock, Stock & Two Smoking Barrels, gisteren om 18:58 uur
Good Bye Lenin! (2003) 1,0
Alternatieve titel: Goodbye Lenin!, gisteren om 18:56 uur
Intacto (2001) 0,5
gisteren om 18:55 uur
Forgotten Silver (1995) 0,5
gisteren om 18:54 uur
Emmanuelle (1974) 1,0
gisteren om 18:53 uur
The Graduate (1967) 0,5
gisteren om 18:48 uur
The Great Raid (2005) 0,5
Alternatieve titel: Ghost Soldiers, gisteren om 18:48 uur
Kiss Kiss (Bang Bang) (2001) 0,5
gisteren om 18:47 uur
Häxan (1922) 1,0
Alternatieve titel: Witchcraft through the Ages, gisteren om 18:45 uur
Innocence (2004) 1,5
gisteren om 18:42 uur
Key Largo (1948) 1,0
gisteren om 18:42 uur
King Kong (2005) 1,0
gisteren om 18:41 uur
Last Embrace (1979) 0,5
Alternatieve titel: Dodelijke Omhelzing, gisteren om 18:41 uur
Lista de Espera (2000) 0,5
Alternatieve titel: The Waiting List, gisteren om 18:41 uur
Revolver (2005) 0,5
gisteren om 18:40 uur
Mr. Magoo (1997) 0,5
gisteren om 18:33 uur
Nochnoy Dozor (2004) 0,5
Alternatieve titel: Night Watch, gisteren om 18:33 uur
La Vie Nouvelle (2002) 0,5
Alternatieve titel: A New Life, gisteren om 18:31 uur
Tetsuo (1989) 1,0
Alternatieve titel: Tetsuo: The Iron Man, gisteren om 18:25 uur
Hell in the Pacific (1968) 1,0
gisteren om 18:25 uur
Kill Bill: Vol. 1 (2003) 1,0
Alternatieve titel: Kill Bill: The Whole Bloody Affair, gisteren om 18:24 uur
The Matrix (1999) 1,0
gisteren om 18:24 uur
Non Ho Sonno (2001) 0,5
Alternatieve titel: Sleepless, gisteren om 18:24 uur
Singapore Sling (1999) 0,5
Alternatieve titel: Scandalous Behavior, gisteren om 18:19 uur
The Wild Bunch (1969) 1,0
gisteren om 18:17 uur
The Professionals (1966) 1,0
gisteren om 18:17 uur
The Shining (1980) 1,0
gisteren om 18:14 uur
Sliver (1993) 1,0
gisteren om 18:13 uur
Det Sjunde Inseglet (1957) 1,0
Alternatieve titel: The Seventh Seal, gisteren om 18:11 uur
Mr. & Mrs. Smith (2005) 1,0
gisteren om 18:11 uur
Bijitâ Q (2001) 0,5
Alternatieve titel: Visitor Q, gisteren om 18:10 uur
The Blair Witch Project (1999) 0,5
gisteren om 18:09 uur
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) 0,5
gisteren om 18:09 uur
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) 0,5
gisteren om 18:09 uur
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) 0,5
gisteren om 18:09 uur
La Vita È Bella (1997) 0,5
Alternatieve titel: Life Is Beautiful, gisteren om 18:08 uur
Il Vangelo secondo Matteo (1964) 0,5
Alternatieve titel: The Gospel according to St. Matthew, gisteren om 18:08 uur
Sin City (2005) 0,5
Alternatieve titel: Frank Miller's Sin City, gisteren om 18:08 uur
Reservoir Dogs (1992) 0,5
gisteren om 18:07 uur
Rashômon (1950) 0,5
Alternatieve titel: In the Woods, gisteren om 18:07 uur
Night on Earth (1991) 0,5
gisteren om 18:07 uur
Mr. Smith Goes to Washington (1939) 0,5
Alternatieve titel: Mr. Smith Gaat naar Washington, gisteren om 18:07 uur
Mulholland Dr. (2001) 0,5
Alternatieve titel: Mulholland Drive, gisteren om 18:07 uur
Glengarry Glen Ross (1992) 1,0
gisteren om 18:07 uur
Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain (2001) 0,5
Alternatieve titel: Amélie, gisteren om 18:05 uur
The Exorcist (1973) 0,5
Alternatieve titel: De Duivel-uitbanner, gisteren om 18:05 uur
El Espinazo del Diablo (2001) 0,5
Alternatieve titel: The Devil's Backbone, gisteren om 18:05 uur
District 9 (2009) 0,5
gisteren om 18:05 uur
Brazil (1985) 0,5
gisteren om 18:05 uur
Any Way the Wind Blows (2003) 0,5
gisteren om 18:05 uur
L'Appartement (1996) 0,5
Alternatieve titel: The Apartment, gisteren om 18:05 uur
Ben X (2007) 0,5
gisteren om 18:05 uur
