• 18.094 nieuwsartikelen
  • 184.945 films
  • 12.857 series
  • 35.419 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.181 gebruikers
  • 9.522.894 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Ludogie. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: november 2026

Selecteer maand & jaar

The 39 Steps (1935) 4,0

Alternatieve titel: De 39 Voetstappen, gisteren om 17:47 uur

stem geplaatst

details  

'R Xmas (2001) 2,5

gisteren om 17:47 uur

stem geplaatst

details  

'Round Midnight (1986) 4,5

Alternatieve titel: Autour de Minuit, gisteren om 17:47 uur

stem geplaatst

details  

37°2 le Matin (1986) 3,0

Alternatieve titel: Betty Blue, gisteren om 17:46 uur

stem geplaatst

details  

36 Fillette (1988) 4,0

gisteren om 17:46 uur

stem geplaatst

details  

36 (2012) 2,5

gisteren om 17:45 uur

stem geplaatst

details  

35 Up (1991) 3,5

gisteren om 17:45 uur

stem geplaatst

details  

35 Rhums (2008) 4,5

Alternatieve titel: 35 Shots of Rum, gisteren om 17:45 uur

stem geplaatst

details  

3-4x Jûgatsu (1990) 4,0

Alternatieve titel: Boiling Point, gisteren om 17:44 uur

stem geplaatst

details  

322 (1969) 4,0

gisteren om 17:44 uur

stem geplaatst

details  

La 317ème Section (1965) 4,0

Alternatieve titel: The 317th Platoon, gisteren om 17:43 uur

stem geplaatst

details  

3:10 to Yuma (1957) 4,0

Alternatieve titel: De Trein van Tien over Drie, gisteren om 17:42 uur

stem geplaatst

details  

30 Days of Night (2007) 2,5

gisteren om 17:41 uur

stem geplaatst

details  

300 (2006) 2,0

gisteren om 17:41 uur

stem geplaatst

details  

2 ou 3 Choses Que Je Sais d'Elle (1967) 3,0

Alternatieve titel: Deux ou Trois Choses Que Je Sais d'Elle, gisteren om 17:41 uur

stem geplaatst

details  

2LDK (2003) 2,0

gisteren om 17:41 uur

stem geplaatst

details  

2 Days in Paris (2007) 3,0

Alternatieve titel: Deux Jours à Paris, gisteren om 17:40 uur

stem geplaatst

details  

28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,0

Alternatieve titel: 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, gisteren om 17:40 uur

stem geplaatst

details  

28 Years Later (2025) 3,5

gisteren om 17:40 uur

stem geplaatst

details  

28 Weeks Later (2007) 2,5

gisteren om 17:40 uur

stem geplaatst

details  

28 Up (1985) 3,5

gisteren om 17:39 uur

stem geplaatst

details  

28 Days Later... (2002) 3,5

gisteren om 17:39 uur

stem geplaatst

details  

25 Watts (2001) 3,5

gisteren om 17:39 uur

stem geplaatst

details  

25th Hour (2002) 4,0

gisteren om 17:39 uur

stem geplaatst

details  

24 Hour Party People (2002) 4,5

gisteren om 17:38 uur

stem geplaatst

details  

24 Frames (2017) 2,5

gisteren om 17:38 uur

stem geplaatst

details  

24 7: Twenty Four Seven (1997) 3,5

gisteren om 17:38 uur

stem geplaatst

details  

22 Mei (2010) 2,5

Alternatieve titel: 22nd of May, gisteren om 17:37 uur

stem geplaatst

details  

22 Jump Street (2014) 2,5

gisteren om 17:37 uur

stem geplaatst

details  

22 July (2018) 2,0

Alternatieve titel: One of Us, gisteren om 17:37 uur

stem geplaatst

details  

21 Up (1977) 3,5

Alternatieve titel: 21, gisteren om 17:37 uur

stem geplaatst

details  

21 Jump Street (2012) 3,0

gisteren om 17:37 uur

stem geplaatst

details  

21 Grams (2003) 2,0

gisteren om 17:36 uur

stem geplaatst

details  

20 Days in Mariupol (2023) 4,0

gisteren om 17:36 uur

stem geplaatst

details  

20th Century Women (2016) 3,5

gisteren om 17:36 uur

stem geplaatst

details  

2046 (2004) 3,5

gisteren om 17:36 uur

stem geplaatst

details  

2012 (2009) 2,0

gisteren om 17:35 uur

stem geplaatst

details  

2010 (1984) 4,0

Alternatieve titel: 2010: The Year We Make Contact, gisteren om 17:35 uur

stem geplaatst

details  

2001: A Space Odyssey (1968) 4,5

Alternatieve titel: 2001: Een Zwerftocht in de Ruimte, gisteren om 17:35 uur

stem geplaatst

details  

2000 Meters to Andriivka (2025) 4,0

gisteren om 17:34 uur

stem geplaatst

details  

20,000 Leagues under the Sea (1954) 2,5

Alternatieve titel: Jules Verne's 20,000 Leagues under the Sea, gisteren om 17:34 uur

stem geplaatst

details  

1917 (2019) 3,0

gisteren om 17:31 uur

stem geplaatst

details  

17-Sai no Fûkei - Shônen wa Nani o Mita no Ka (2004) 3,0

Alternatieve titel: Cycling Chronicles: Landscapes the Boy Saw, gisteren om 17:31 uur

stem geplaatst

details  

170 Hz (2011) 3,0

gisteren om 17:30 uur

stem geplaatst

details  

16 Blocks (2006) 2,0

gisteren om 17:30 uur

stem geplaatst

details  

15 Minutes (2001) 2,0

Alternatieve titel: Fifteen Minutes, gisteren om 17:30 uur

stem geplaatst

details  

1408 (2007) 2,0

gisteren om 17:30 uur

stem geplaatst

details  

13 Tzameti (2005) 3,0

Alternatieve titel: 13, gisteren om 17:30 uur

stem geplaatst

details  

13 Lakes (2004) 3,0

gisteren om 17:29 uur

stem geplaatst

details  

12 Years a Slave (2013) 3,0

Alternatieve titel: Twelve Years a Slave, gisteren om 17:29 uur

stem geplaatst

details  

12 o'Clock Boys (2013) 3,0

gisteren om 17:29 uur

stem geplaatst

details  

Twelve Monkeys (1995) 2,5

Alternatieve titel: 12 Monkeys, gisteren om 17:29 uur

stem geplaatst

details  

12 Angry Men (1997) 3,5

gisteren om 17:28 uur

stem geplaatst

details  

12 Angry Men (1957) 4,0

Alternatieve titel: Twelve Angry Men, gisteren om 17:28 uur

stem geplaatst

details  

127 Hours (2010) 3,0

gisteren om 17:28 uur

stem geplaatst

details  

120 Battements par Minute (2017) 2,5

Alternatieve titel: 120 Beats per Minute, gisteren om 17:27 uur

stem geplaatst

details  

12 (2007) 2,0

Alternatieve titel: 12 Angry Men, gisteren om 17:27 uur

stem geplaatst

details  

11 x 14 (1977) 4,0

gisteren om 17:27 uur

stem geplaatst

details  

11:14 (2003) 2,5

gisteren om 17:26 uur

stem geplaatst

details  

10 Years (2011) 2,5

Alternatieve titel: Ten Years, gisteren om 17:26 uur

stem geplaatst

details  

10 Timer til Paradis (2012) 4,0

Alternatieve titel: Teddy Bear, gisteren om 17:26 uur

stem geplaatst

details  

10 Things I Hate about You (1999) 2,5

gisteren om 17:26 uur

stem geplaatst

details  

10 Rillington Place (1971) 3,5

gisteren om 17:25 uur

stem geplaatst

details  

10 Minuta (2002) 2,5

Alternatieve titel: 10 Minutes, gisteren om 17:25 uur

stem geplaatst

details  

10 Cloverfield Lane (2016) 3,0

Alternatieve titel: Ten Cloverfield Lane, gisteren om 17:25 uur

stem geplaatst

details  

102 Minutes That Changed America (2008) 3,0

Alternatieve titel: 102 Minutes That Changed the World, gisteren om 17:25 uur

stem geplaatst

details  

102 Dalmatians (2000) 2,0

Alternatieve titel: 102 Echte Dalmatiërs, gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

101 Reykjavík (2000) 2,5

gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

101 Dalmatians (1996) 2,0

Alternatieve titel: 101 Echte Dalmatiërs, gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

100 Films and a Funeral (2007) 2,5

gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

Die 1000 Augen des Dr. Mabuse (1960) 3,5

Alternatieve titel: Die Tausend Augen des Dr. Mabuse, gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

06 (1994) 3,0

gisteren om 17:24 uur

stem geplaatst

details  

Bom Yeoreum Gaeul Gyeoul Geurigo Bom (2003) 3,5

Alternatieve titel: Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring, gisteren om 17:23 uur

stem geplaatst

details  

Bamui Haebyun-eoseo Honja (2017) 3,5

Alternatieve titel: On the Beach at Night Alone, gisteren om 17:23 uur

stem geplaatst

details  

Bam Gua Nat (2008) 3,5

Alternatieve titel: Night and Day, gisteren om 17:23 uur

stem geplaatst

details  

Haebyeonui Yeoin (2006) 3,5

Alternatieve titel: Woman on the Beach, gisteren om 17:22 uur

stem geplaatst

details  

Chilsu wa Mansu (1988) 4,0

Alternatieve titel: Chilsu and Mansu, gisteren om 17:22 uur

stem geplaatst

details  

Saenghwalui Balgyeon (2002) 3,5

Alternatieve titel: Turning Gate, gisteren om 17:22 uur

stem geplaatst

details  

Salinui Chueok (2003) 2,5

Alternatieve titel: Memories of Murder, gisteren om 17:21 uur

stem geplaatst

details  

Ji-geum-eun-mat-go-geu-ddae-neun-teul-li-da (2015) 3,5

Alternatieve titel: Right Now, Wrong Then, gisteren om 17:21 uur

stem geplaatst

details  

Da-reun Na-ra-e-seo (2012) 3,5

Alternatieve titel: In Another Country, gisteren om 17:21 uur

stem geplaatst

details  

Ji-ri-myeol-lyeol (1994) 2,5

Alternatieve titel: Incoherence, gisteren om 17:21 uur

stem geplaatst

details  

Oldeuboi (2003) 3,0

Alternatieve titel: Oldboy, gisteren om 17:20 uur

stem geplaatst

details  

Snowpiercer (2013) 2,5

Alternatieve titel: Snow Piercer, gisteren om 17:20 uur

stem geplaatst

details  

Book Chon Bang Hyang (2011) 3,5

Alternatieve titel: The Day He Arrives, gisteren om 17:20 uur

stem geplaatst

details  

Gangbyun Hotel (2018) 3,5

Alternatieve titel: Hotel by the River, gisteren om 17:19 uur

stem geplaatst

details  

Ah-ga-ssi (2016) 3,0

Alternatieve titel: The Handmaiden, gisteren om 17:19 uur

stem geplaatst

details  

Sin-se-gae (2013) 2,5

Alternatieve titel: Sinsegye, gisteren om 17:19 uur

stem geplaatst

details  

Sogongnyeo (2017) 3,0

Alternatieve titel: Microhabitat, gisteren om 17:18 uur

stem geplaatst

details  

Beurokeo (2022) 2,5

Alternatieve titel: Broker, gisteren om 17:18 uur

stem geplaatst

details  

Gisaengchung (2019) 3,5

Alternatieve titel: Parasite, gisteren om 17:18 uur

stem geplaatst

details  

Okja (2017) 3,0

Alternatieve titel: 옥자, gisteren om 17:18 uur

stem geplaatst

details  

Bin-jip (2004) 3,0

Alternatieve titel: 3-Iron, gisteren om 17:17 uur

stem geplaatst

details  

Beoning (2018) 4,5

Alternatieve titel: Burning, gisteren om 17:16 uur

stem geplaatst

details  

Madeo (2009) 3,0

Alternatieve titel: Mother, gisteren om 17:15 uur

stem geplaatst

details  

Najsul (2008) 4,0

Alternatieve titel: Daytime Drinking, gisteren om 17:15 uur

stem geplaatst

details  

Gwoemul (2006) 2,5

Alternatieve titel: The Host, gisteren om 17:11 uur

stem geplaatst

details  

Seom (2000) 3,0

Alternatieve titel: The Isle, gisteren om 17:09 uur

stem geplaatst

details