Filmografie Charles Band
De complete filmografie van Charles Band. Een overzicht van alle films en series als acteur, producent, schrijver, regisseur en editor met een MovieMeter-beoordeling.
Acteur (7)
In Search of Darkness: Part III (2022)als zichzelfDocumentaire / Horror
3 reacties
|
||
In Search of Tomorrow (2022)als zichzelf - IntervieweeDocumentaire / Sciencefiction |
||
Clapboard Jungle (2020)Alternatieve titel: Clapboard Jungle: Surviving the Independent Film Business Documentaire |
||
Rewind This! (2013)als zichzelfDocumentaire
6 reacties
|
Troll (1986)als Young Couple on T.V.Horror
65 reacties
|
||
Crash! (1976)als Motorist (onvermeld)Alternatieve titel: Akaza, the God of Vengeance / Death Ride Horror
3 reacties
|
||
La Leggenda di Enea (1962)als AscanioAlternatieve titel: The Last Glory of Troy / The Avenger / The Legend of Aeneas Fantasy / Avontuur
5 reacties
|
Regisseur (47)
AIMEE: The Visitor (2023)Regisseur |
||
Evil Bong 888: Infinity High (2022)Regisseur |
||
Barbie & Kendra Save the Tiger King (2020)Alternatieve titel: Tiger King: The MovieRegisseur |
||
Corona Zombies (2020)Regisseur |
||
Bunker of Blood 8: Butchers Bake Off - Hell's Kitchen (2019)Alternatieve titel: Butcher's Bake Off: Hell's KitchenRegisseur |
||
Evil Bong 777 (2018)Regisseur |
||
Puppet Master: Axis Termination (2017)Regisseur |
||
Evil Bong 666 (2017)Regisseur |
||
Evil Bong: High 5 (2016)Alternatieve titel: Evil Bong: High-5!Regisseur |
||
Evil Bong 420 (2015)Regisseur |
||
Trophy Heads (2014)Regisseur |
||
Ooga Booga (2013)Regisseur |
||
Gingerdead Man vs. Evil Bong (2013)Regisseur |
||
Unlucky Charms (2013)Regisseur |
||
The Dead Want Women (2012)Regisseur |
||
Puppet Master X: Axis Rising (2012)Regisseur |
||
Evil Bong 3-D: The Wrath of Bong (2011)Regisseur |
||
Killer Eye: Halloween Haunt (2011)Regisseur |
||
Skull Heads (2009)Regisseur |
||
Evil Bong II: King Bong (2009)Regisseur |
||
Dangerous Worry Dolls (2008)Regisseur |
||
Dead Man's Hand (2007)Alternatieve titel: Dead Man's Hand: The Casino of the Damned / The Haunted CasinoRegisseur |
||
Decadent Evil II (2007)Regisseur |
||
Petrified (2006)Regisseur |
||
Evil Bong (2006)Alternatieve titel: Charles Band's Evil BongRegisseur |
||
The Gingerdead Man (2005)Alternatieve titel: The Ginger Dead ManRegisseur |
||
Decadent Evil (2005)Regisseur |
||
Doll Graveyard (2005)Regisseur |
||
Dr. Moreau's House of Pain (2004)Regisseur |
||
Puppet Master: The Legacy (2003)Regisseur |
||
Blood Dolls (1999)Regisseur |
||
The Creeps (1997)Alternatieve titel: Deformed MonstersRegisseur |
||
Hideous! (1997)Regisseur |
||
Mystery Monsters! (1997)Alternatieve titel: Goobers!Regisseur |
||
Head of the Family (1996)Regisseur |
||
Dollman vs. Demonic Toys (1993)Alternatieve titel: Dollman vs. the Demonic ToysRegisseur |
||
Prehysteria! (1993)Regisseur |
||
Doctor Mordrid (1992)Regisseur |
||
Trancers II (1991)Alternatieve titel: Future Cop II / Trancers II: The Return of Jack Deth / Trancers II: The Two Faces of DeathRegisseur |
||
Meridian (1990)Alternatieve titel: Meridian: Kiss of the Beast / Phantoms / The RavagingRegisseur |
||
Crash and Burn (1990)Regisseur |
||
Ragewar (1984)Alternatieve titel: The DungeonmasterRegisseur |
||
Trancers (1984)Alternatieve titel: Future CopRegisseur |
||
Metalstorm: The Destruction of Jared-Syn (1983)Regisseur |
||
The Alchemist (1983)Regisseur |
||
Parasite (1982)Alternatieve titel: Parasite 3DRegisseur |
||
Crash! (1976)Alternatieve titel: Akaza, the God of Vengeance / Death RideRegisseur |
Producent (254)
Subspecies V: Blood Rise (2023)Alternatieve titel: Subspecies 5 / Subspecies 5: BloodriseExecutive Producer |
||
AIMEE: The Visitor (2023)Producent |
||
Bring Her to Me (2023)Producent |
||
Bad CGI Gator (2023)Producent |
||
The Primevals (2023)Alternatieve titel: HybridsProducent |
||
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2 (2022)Executive Producer |
||
Puppet Master: Doktor Death (2022)Producent |
||
Evil Bong 888: Infinity High (2022)Producent |
||
Attack of the 50 Foot Cam-Girl (2022)Producent |
||
The Twelve Slays of Christmas (2022)Producent |
||
Baby Oopsie (2021)Producent |
||
Don't Let Her In (2021)Alternatieve titel: Don't Let Her In - Chapter OneProducent |
||
The Resonator: Miskatonic U (2021)Producent |
||
Blade: The Iron Cross (2020)Producent |
||
Castle Freak (2020)Executive Producer |
||
Femalien: Cosmic Crush (2020)Executive Producer |
||
Barbie & Kendra Save the Tiger King (2020)Alternatieve titel: Tiger King: The MovieProducent |
||
Corona Zombies (2020)Producent |
||
Bunker of Blood 8: Butchers Bake Off - Hell's Kitchen (2019)Alternatieve titel: Butcher's Bake Off: Hell's KitchenProducent |
||
Puppet Master: The Littlest Reich (2018)Executive Producer |
||
Evil Bong 777 (2018)Producent |
||
Puppet Master: Axis Termination (2017)Producent |
||
Evil Bong 666 (2017)Producent |
||
Evil Bong: High 5 (2016)Alternatieve titel: Evil Bong: High-5!Producent |
||
Killjoy's Psycho Circus (2016)Producent |
||
Evil Bong 420 (2015)Producent |
||
Trophy Heads (2014)Producent |
||
Unlucky Charms (2013)Producent |
||
Gingerdead Man vs. Evil Bong (2013)Producent |
||
Ooga Booga (2013)Producent |
||
The Dead Want Women (2012)Producent |
||
Zombies vs. Strippers (2012)Executive Producer |
||
Puppet Master X: Axis Rising (2012)Producent |
||
Killjoy Goes to Hell (2012)Producent |
||
Reel Evil (2012)Alternatieve titel: SpectersProducent |
||
Killer Eye: Halloween Haunt (2011)Producent |
||
Evil Bong 3-D: The Wrath of Bong (2011)Producent |
||
Gingerdead Man 3: Saturday Night Cleaver (2011)Producent |
||
Puppet Master: Axis of Evil (2010)Producent |
||
Demonic Toys 2 (2010)Alternatieve titel: Demonic Toys: Personal DemonsProducent |
||
Killjoy 3 (2010)Producent |
||
Evil Bong II: King Bong (2009)Producent |
||
Skull Heads (2009)Producent |
||
Dangerous Worry Dolls (2008)Producent |
||
Gingerdead Man 2: Passion of the Crust (2008)Producent |
||
Dead Man's Hand (2007)Alternatieve titel: Dead Man's Hand: The Casino of the Damned / The Haunted CasinoProducent |
||
Decadent Evil II (2007)Producent |
||
Evil Bong (2006)Alternatieve titel: Charles Band's Evil BongProducent |
||
Petrified (2006)Producent |
||
Frankenstein & the Werewolf Reborn! (2005)Executive Producer |
||
The Gingerdead Man (2005)Alternatieve titel: The Ginger Dead ManProducent |
||
Decadent Evil (2005)Producent |
||
The Possessed (2005)Alternatieve titel: PossessedProducent |
||
Doll Graveyard (2005)Producent |
||
Neighborhood Watch (2005)Alternatieve titel: Deadly EndProducent |
||
Tomb of Terror (2004)Producent |
||
Dr. Moreau's House of Pain (2004)Producent |
||
Puppet Master vs. Demonic Toys (2004)Alternatieve titel: Demonic Toys 3Producent |
||
Birth Rite (2003)Executive Producer |
||
Puppet Master: The Legacy (2003)Producent |
||
Delta Delta Die! (2003)Executive Producer |
||
Dark Walker (2003)Producent |
||
Deadly Stingers (2003)Executive Producer |
||
Jigsaw (2002)Producent |
||
Scared (2002)Alternatieve titel: Cut ThroatProducent |
||
Bleed (2002)Executive Producer |
||
Speck (2002)Producent |
||
Groom Lake (2002)Alternatieve titel: The VisitorExecutive Producer |
||
Trancers 6 (2002)Alternatieve titel: Trancers 6: Life After DethExecutive Producer |
||
Hell Asylum (2002)Executive Producer |
||
Deathbed (2002)Alternatieve titel: Stuart Gordon's DeathbedProducent |
||
Cryptz (2002)Executive Producer |
||
Killjoy 2: Deliverance from Evil (2002)Executive Producer |
||
The Brotherhood II: Young Warlocks (2001)Executive Producer |
||
Witchouse 3: Demon Fire (2001)Executive Producer |
||
Vengeance of the Dead (2001)Alternatieve titel: SleepwalkerProducent |
||
Horrorvision (2001)Executive Producer |
||
The Brotherhood (2001)Alternatieve titel: I've Been Watching YouExecutive Producer |
||
Final Stab (2001)Alternatieve titel: Final ScreamExecutive Producer |
||
Song of the Vampire (2001)Alternatieve titel: Vampire ResurrectionExecutive Producer |
||
Demonicus (2001)Executive Producer |
||
The Vault (2000)Producent |
||
Stitches (2000)Executive Producer |
||
Killjoy (2000)Executive Producer |
||
Prison of the Dead (2000)Executive Producer |
||
Virgins of Sherwood Forest (2000)Executive Producer |
||
Sideshow (2000)Executive Producer |
||
The Horrible Dr. Bones (2000)Producent |
||
The St. Francisville Experiment (2000)Executive Producer |
||
The Dead Hate the Living! (2000)Executive Producer |
||
Witchouse 2: Blood Coven (2000)Executive Producer |
||
Shandra: The Jungle Girl (1999)Executive Producer |
||
Retro Puppet Master (1999)Alternatieve titel: Puppet Master 7 / Retro PuppetmasterExecutive Producer |
||
Ragdoll (1999)Producent |
||
Dungeon of Desire (1999)Executive Producer |
||
Totem (1999)Executive Producer |
||
Teen Sorcery (1999)Executive Producer |
||
Dragonworld: The Legend Continues (1999)Producent |
||
Blood Dolls (1999)Producent |
||
The Incredible Genie (1999)Producent |
||
Aliens in the Wild, Wild West (1999)Producent |
||
Witchouse (1999)Executive Producer |
||
Lip Service (1999)Executive Producer |
||
Phantom Town (1999)Executive Producer |
||
Ancient Evil: Scream of the Mummy (1999)Alternatieve titel: Bram Stoker's Legend of the Mummy 2 / Scream of the Mummy / Bram Stoker's Scream of the MummyProducent |
||
Murdercycle (1999)Executive Producer |
||
The Killer Eye (1999)Executive Producer |
||
Alien Arsenal (1999)Alternatieve titel: Alien WeaponsExecutive Producer |
||
The Excalibur Kid (1999)Producent |
||
Frankenstein Reborn! (1998)Executive Producer |
||
The Secret Kingdom (1998)Alternatieve titel: The Tiny KingdomProducent |
||
Shrieker (1998)Alternatieve titel: ShriekProducent |
||
Femalien II (1998)Alternatieve titel: Femalien 2Executive Producer |
||
Beach Babes 2: Cave Girl Island (1998)Alternatieve titel: Beach Babes from Beyond 2 / Cave Girl IslandExecutive Producer |
||
The Shrunken City (1998)Producent |
||
Kraa! The Sea Monster (1998)Executive Producer |
||
Clockmaker (1998)Alternatieve titel: Timekeeper / ClockmakersProducent |
||
Talisman (1998)Producent |
||
Teen Knight (1998)Alternatieve titel: Medieval ParkProducent |
||
The Werewolf Reborn! (1998)Executive Producer |
||
Subspecies 4: Bloodstorm (1998)Alternatieve titel: Subspecies: The AwakeningProducent |
||
Curse of the Puppet Master (1998)Alternatieve titel: Puppet Master 6 / Curse of the Puppet Master: The Human ExperimentExecutive Producer |
||
Hotel Exotica (1998)Executive Producer |
||
Teenage Space Vampires (1998)Alternatieve titel: Darkness ComesProducent |
||
Vampire Journals (1997)Executive Producer |
||
Bimbo Movie Bash (1997)Executive Producer |
||
Lurid Tales: The Castle Queen (1997)Alternatieve titel: Lurid Tales of the Castle QueenExecutive Producer |
||
Hideous! (1997)Producent |
||
The Exotic House of Wax (1997)Executive Producer |
||
The Creeps (1997)Alternatieve titel: Deformed MonstersProducent |
||
The Midas Touch (1997)Producent |
||
Little Ghost (1997)Producent |
||
The Exotic Time Machine (1997)Executive Producer |
||
Mystery Monsters! (1997)Alternatieve titel: Goobers!Executive Producer |
||
Skeletons (1997)Executive Producer |
||
Spellbreaker: Secret of the Leprechauns (1996)Alternatieve titel: Leapin' Leprechauns! 2Executive Producer |
||
Petticoat Planet (1996)Executive Producer |
||
Femalien (1996)Executive Producer |
||
Magic in the Mirror (1996)Executive Producer |
||
Head of the Family (1996)Producent |
||
Josh Kirby: Time Warrior! Chap. 6: Last Battle for the Universe (1996)Producent |
||
Zarkorr! The Invader (1996)Producent |
||
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 5, Journey to the Magic Cavern (1996)Producent |
||
Oblivion 2: Backlash (1996)Executive Producer |
||
Johnny Mysto: Boy Wizard (1996)Producent |
||
Demon in the Bottle (1996)Executive Producer |
||
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 4, Eggs from 70 Million B.C. (1996)Producent |
||
Virtual Encounters (1996)Executive Producer |
||
Huntress: Spirit of the Night (1995)Alternatieve titel: Spirit of the NightExecutive Producer |
||
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 3, Trapped on Toyworld (1995)Producent |
||
Castle Freak (1995)Alternatieve titel: Stuart Gordon's Castle FreakExecutive Producer |
||
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 2, the Human Pets (1995)Producent |
||
Blonde Heaven (1995)Executive Producer |
||
Josh Kirby... Time Warrior: Chapter 1, Planet of the Dino-Knights (1995)Producent |
||
Prehysteria! 3 (1995)Executive Producer |
||
Leapin' Leprechauns (1995)Executive Producer |
||
Magic Island (1995)Producent |
||
Dragonworld (1994)Producent |
||
Trancers 5: Sudden Deth (1994)Executive Producer |
||
Bloodlust: Subspecies III (1994)Alternatieve titel: Subspecies III: BloodlustExecutive Producer |
||
Oblivion (1994)Executive Producer |
||
Shrunken Heads (1994)Producent |
||
Test Tube Teens from the Year 2000 (1994)Alternatieve titel: Virgin HuntersExecutive Producer |
||
Lurking Fear (1994)Executive Producer |
||
Dark Angel: The Ascent (1994)Executive Producer |
||
Puppet Master 5: The Final Chapter (1994)Alternatieve titel: Puppet Master 5 / Puppet Master V / Puppet Master: Puppets vs. an All New Evil!Producent |
||
Prehysteria! 2 (1994)Executive Producer |
||
Beanstalk (1994)Producent |
||
Pet Shop (1994)Executive Producer |
||
Trancers 4: Jack of Swords (1994)Alternatieve titel: Trancers 4: Journeys through the Darkzone / Future Cop IV: Jack of Swords / Trancers IVExecutive Producer |
||
Puppet Master 4 (1993)Alternatieve titel: Puppet Master: When Bad Puppets Turn GoodProducent |
||
Remote (1993)Executive Producer |
||
Mandroid (1993)Executive Producer |
||
Arcade (1993)Executive Producer |
||
Dollman vs. Demonic Toys (1993)Alternatieve titel: Dollman vs. the Demonic ToysProducent |
||
Prehysteria! (1993)Producent |
||
Invisible: The Chronicles of Benjamin Knight (1993)Producent |
||
Bloodstone: Subspecies II (1993)Alternatieve titel: Subspecies II: BloodstoneExecutive Producer |
||
Robot Wars (1993)Alternatieve titel: Robot Jox 2: Robot WarsProducent |
||
Beach Babes from Beyond (1993)Executive Producer |
||
Spellcaster (1992)Executive Producer |
||
Netherworld (1992)Executive Producer |
||
Demonic Toys (1992)Executive Producer |
||
Seedpeople (1992)Alternatieve titel: Seed PeopleExecutive Producer |
||
Trancers III (1992)Alternatieve titel: Trancers 3: Deth Lives / Future Cop III / Death LivesExecutive Producer |
||
Bad Channels (1992)Executive Producer |
||
Doctor Mordrid (1992)Producent |
||
The Pit and the Pendulum (1991)Executive Producer |
||
Subspecies (1991)Executive Producer |
||
Trancers II (1991)Alternatieve titel: Future Cop II / Trancers II: The Return of Jack Deth / Trancers II: The Two Faces of DeathProducent |
||
Puppet Master III: Toulon's Revenge (1991)Alternatieve titel: Puppet Master 3: Toulon's Revenge / Puppet Master IIIExecutive Producer |
||
Dollman (1991)Executive Producer |
||
Puppet Master II (1990)Alternatieve titel: Puppet Master 2 / Puppet Master 2: His Unholy CreationsExecutive Producer |
||
Crash and Burn (1990)Executive Producer |
||
Meridian (1990)Alternatieve titel: Meridian: Kiss of the Beast / Phantoms / The RavagingProducent |
||
Shadowzone (1990)Executive Producer |
||
Cemetery High (1989)Alternatieve titel: Hack' em High / ScumbustersProducent |
||
Intruder (1989)Alternatieve titel: Night of the Intruder / Night Crew: The Final CheckoutProducent |
||
Cannibal Women in the Avocado Jungle of Death (1989)Executive Producer |
||
Arena (1989)Executive Producer |
||
Deadly Weapon (1989)Executive Producer |
||
Robot Jox (1989)Alternatieve titel: RobojoxExecutive Producer |
||
Puppet Master (1989)Alternatieve titel: Puppetmaster / The Puppet MasterExecutive Producer |
||
Dr. Alien (1989)Alternatieve titel: I Was a Teenage Sex Maniac / I Was a Teenage Sex MutantExecutive Producer |
||
Assault of the Killer Bimbos (1988)Executive Producer |
||
Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama (1988)Executive Producer |
||
Catacombs (1988)Alternatieve titel: Curse IV: The Ultimate SacrificeExecutive Producer |
||
Ghost Town (1988)Producent |
||
Ghoulies II (1988)Executive Producer |
||
Transformations (1988)Executive Producer |
||
Galactic Gigolo (1988)Executive Producer |
||
Cellar Dweller (1988)Executive Producer |
||
Mutant Hunt (1987)Alternatieve titel: Matt RikerExecutive Producer |
||
Vicious Lips (1987)Alternatieve titel: Pleasure PlanetExecutive Producer |
||
The Princess Academy (1987)Executive Producer |
||
The Caller (1987)Executive Producer |
||
Psychos in Love (1987)Producent |
||
Enemy Territory (1987)Producent |
||
Necropolis (1987)Alternatieve titel: Necropolis: City of the DeadExecutive Producer |
||
Slave Girls from beyond Infinity (1987)Executive Producer |
||
The Occultist (1987)Alternatieve titel: Waldo Warren: Private Dick without a Brain / Maximum ThrustProducent |
||
Creepozoids (1987)Executive Producer |
||
Prison (1987)Executive Producer |
||
Buy & Cell (1987)Producent |
||
Valet Girls (1987)Alternatieve titel: Beverly Hills Car ParkProducent |
||
Crawlspace (1986)Executive Producer |
||
Robot Holocaust (1986)Alternatieve titel: I Robot Conquistano Il MondoExecutive Producer |
||
Eliminators (1986)Producent |
||
Troll (1986)Executive Producer |
||
Dreamaniac (1986)Executive Producer |
||
Breeders (1986)Producent |
||
TerrorVision (1986)Executive Producer |
||
Rawhead Rex (1986)Alternatieve titel: RawHeadRexProducent |
||
Dolls (1986)Alternatieve titel: The DollExecutive Producer |
||
From Beyond (1986)Alternatieve titel: H.P. Lovecraft's From BeyondExecutive Producer |
||
Underworld (1985)Alternatieve titel: TransmutationsExecutive Producer |
||
Walking the Edge (1985)Alternatieve titel: The Hard WayExecutive Producer |
||
Savage Island (1985)Producent |
||
Zone Troopers (1985)Executive Producer |
||
Trancers (1984)Alternatieve titel: Future CopProducent |
||
Ghoulies (1984)Executive Producer |
||
Ragewar (1984)Alternatieve titel: The DungeonmasterProducent |
||
Ghost Warrior (1984)Alternatieve titel: SwordkillProducent |
||
Metalstorm: The Destruction of Jared-Syn (1983)Producent |
||
The Alchemist (1983)Producent |
||
Parasite (1982)Alternatieve titel: Parasite 3DProducent |
||
The Day Time Ended (1980)Producent |
||
Tourist Trap (1979)Executive Producer |
||
Fairy Tales (1978)Producent |
||
Laserblast (1978)Alternatieve titel: De Dodende StraalProducent |
||
End of the World (1977)Producent |
||
Cinderella (1977)Alternatieve titel: The Other Cinderella / Sexerella en Prins EroticoProducent |
||
Crash! (1976)Alternatieve titel: Akaza, the God of Vengeance / Death RideProducent |
||
Mansion of the Doomed (1976)Alternatieve titel: Massacre MansionProducent |
Schrijver (46)
Bring Her to Me (2023)Story |
||
Evil Bong 888: Infinity High (2022)Scenarioschrijver |
||
Evil Bong 777 (2018)Story |
||
Puppet Master: The Littlest Reich (2018)Characters |
||
Puppet Master: Axis Termination (2017)Scenario |
||
Evil Bong 666 (2017)Story |
||
Evil Bong: High 5 (2016)Alternatieve titel: Evil Bong: High-5!Story |
||
Trophy Heads (2014)Story |
||
Ooga Booga (2013)Story |
||
The Dead Want Women (2012)Story |
||
Killer Eye: Halloween Haunt (2011)Story |
||
Skull Heads (2009)Story |
||
Evil Bong II: King Bong (2009)Story |
||
Evil Bong (2006)Alternatieve titel: Charles Band's Evil BongStory |
||
Decadent Evil (2005)Story |
||
Retro Puppet Master (1999)Alternatieve titel: Puppet Master 7 / Retro PuppetmasterOriginal Story |
||
Totem (1999)Story |
||
Blood Dolls (1999)Scenarioschrijver |
||
Ragdoll (1999)Idea |
||
Witchouse (1999)Story |
||
Head of the Family (1996)Story |
||
Spellbreaker: Secret of the Leprechauns (1996)Alternatieve titel: Leapin' Leprechauns! 2Idea |
||
Oblivion 2: Backlash (1996)Idea |
||
Leapin' Leprechauns (1995)Story |
||
Oblivion (1994)Idea |
||
Shrunken Heads (1994)Idea |
||
Dragonworld (1994)Idea |
||
Trancers 5: Sudden Deth (1994)Original Story |
||
Dollman vs. Demonic Toys (1993)Alternatieve titel: Dollman vs. the Demonic ToysStory |
||
Arcade (1993)Story |
||
Bloodstone: Subspecies II (1993)Alternatieve titel: Subspecies II: BloodstoneIdea |
||
Robot Wars (1993)Alternatieve titel: Robot Jox 2: Robot WarsIdea |
||
Netherworld (1992)Story |
||
Demonic Toys (1992)Idea |
||
Seedpeople (1992)Alternatieve titel: Seed PeopleIdea |
||
Bad Channels (1992)Idea |
||
Doctor Mordrid (1992)Idea |
||
Dollman (1991)Original Story |
||
Trancers II (1991)Alternatieve titel: Future Cop II / Trancers II: The Return of Jack Deth / Trancers II: The Two Faces of DeathOriginal Story |
||
Puppet Master III: Toulon's Revenge (1991)Alternatieve titel: Puppet Master 3: Toulon's Revenge / Puppet Master IIIOriginal Story |
||
Subspecies (1991)Idea |
||
Puppet Master II (1990)Alternatieve titel: Puppet Master 2 / Puppet Master 2: His Unholy CreationsStory |
||
Meridian (1990)Alternatieve titel: Meridian: Kiss of the Beast / Phantoms / The RavagingStory |
||
Puppet Master (1989)Alternatieve titel: Puppetmaster / The Puppet MasterStory |
||
Ragewar (1984)Alternatieve titel: The DungeonmasterScenarioschrijver |
||
Fairy Tales (1978)Idea |