- Home
- Cast & crew
- Tadanobu Asano
Delen
Tadanobu Asano
Geboren: 27 november 1973 (51) in Yokohama
Bekend van: Thor, Battleship en Thor: The Dark World
IMDb profiel:
Tadanobu Asano
Wikipedia: Tadanobu Asano (wikicode: 12463 )
Over Tadanobu Asano
Tadanobu Asano, geboren Tadanobu Sato (geboren 27 november 1973) is een Japanse acteur. Hij staat bekend om zijn rollen als Dragon Eye Morrison in Electric Dragon 80.000 V, Kakihara in Ichi the Killer, Mamoru Arita in Bright Future, Hattori Genosuke in Zatoichi, Kenji in Last Life in the Universe, Aman in Survive Style 5+, Ayano in The Taste of Tea, en Temudjin in Mongol. Meest recent verscheen Asano als Hogun in de film Thor, gebaseerd op het personage van Marvel Comics.
Social Media
https://www.instagram.com/tadanobu_asano
https://twitter.com/asano_tadanobu
Bekend van
Volledige filmografie (117)Thor
als Hogun
Battleship
als Captain Yugi Nagata
Thor: The Dark World
als Hogun
Thor: Ragnarok
als Hogun
Mongol
als Genghis Khan / Temüjin
47 Ronin
als Lord Kira
Koroshiya 1
als Kakihara
Zatôichi
als Hattori Genosuke
Mortal Kombat
Silence
als Interpreter
Survive Style 5+
als Aman
Cha no Aji
Vital
als Hiroshi Takagi
The Outsider
als Kiyoshi
Ruang Rak Noi Nid Mahasan
als Kenji
Maboroshi no Hikari
als Ikuo
Shōgun
als Kashigi Yabushige
Electric Dragon 80.000 V
Redline
Samehada Otoko to Momojiri Onna
Akarui Mirai
Invisible Waves
Distance
Kôhî Jikô
Yume no Ginga
Dead End Run
Mizu no Onna
Fuchi ni Tatsu
Rampo Jigoku
Eri Eri Rema Sabakutani
Kishibe no Tabi
Naisu no Mori: The First Contact
Party 7
Tôkyô Zonbi
Hana yori mo Naho
Pikunikku
Sad Vacation
Love & Pop
Watashi no Otoko
Umoregi
Ruined Heart: Another Lovestory between a Criminal & a Whore
Gojô Reisenki: Gojoe
Fried Dragon Fish
Chiwawa-chan
Kaza-hana
Kâbê
Kiseijuu
San Tiao Ren
Rupan Sansei
Tori
Neji-Shiki
Shinjuku Suwan II
Helpless
Chichi to Kuraseba
Hakuchi
Osanago Warera ni Umare
Taga Tameni
Yoi ga Sametara, Uchi ni Kaerô
Sutekina Kanashibari
119
Hako Otoko
Ranbô to Taiki
Korede Iinoda! Eiga Akatsuka Fujio
Viyon no Tsuma
Luo Man Di Ke Xiao Wang Shi
Sunô Purinsu: Kinjirareta Koi no Merodi
Seishun Dendekedekedeke
Aimai na Mirai: Kurosawa Kiyoshi
Tsurugidake: Ten no Ki
Gurasuhoppâ
Broken Rage
Eatrip
Watashi no Guranpa
Kiyosu Kaigi
Wolf's Calling
Tokyo Biyori
Aitsu
Ôgon o Daite Tobe
Tsui no Shintaku
Rongu Guddobai
Yonshimai Monogatari
Electric Yakuza, Go to Hell!
Bataashi Kingyo
Acri
R246 Story
Morte Cucina
Samengewerkt met
Reacties

Onderhond
-
- 87391 berichten
- 12398 stemmen
Eigenlijk een beetje vals, aangezien Tadanobu Asano toch vooral een acteur is, maar aangezien hij ook Tori geregisseerd heeft plak ik hier toch gewoon maar m'n lijstje met stemmen.
Waarschijnlijk één van de meest diverse acteurs die rondloopt op dit planeetje. Iemand die meedraait in de meest down-to-earth dramas, tot de meest geschifte arthouse/cult projecten. Speelt met evenveel klasse in een film als Mizu no Onna als hij een totale gek speelt in Ichi The Killer. Daarnaast weet hij ook nagenoeg altijd interessante projecten uit te kiezen. In de 27 films waarin ik hem bezigzag geen enkele onvoldoende, en vaak leent hij zich aan erg aparte en memorabele projecten. Zelfs in mindere films (Ichi The Killer) weet hij geweldige personages neer te zetten.
Het enige wat hem nog ontbreekt zijn enkele 5* films, maar gezien de films die in de line-up staan zal ook dat binnekort geen probleem meer zijn. Met de nieuwe K Ishii, de nieuwe Miike, Ranpo Jigoku, Tôkyô Zonbi, Eli Eli en Invisable Waves heeft hij nog minstens zes films in het verschiet waar ik minstens 4.5* bij verwacht. Lijstje dan maar :
4.5* Takeshis
4.0* Taga Tameni
3.5* Chichi to Kuraseba
4.5* Survive Style 5+
5.0* Vital
4.5* Taste Of Tea
4.0* Café Lumiere
4.0* Zatoichi
4.5* Last Life In The Universe
4.0* Bright Future
4.5* Dead End Run
4.5* Mizu no Onna
3.0* Koroshiya 1
4.0* Distance
4.5* Electric Dragon 80000V
4.5* Party 7
4.0* Kaza-hana
4.0* Gojoe reisenki
4.0* Gohatto
4.0* Hakuchi
4.5* Sôseiji
4.0* San tiao ren
4.5* Shark Skin Man and Peach Hip Girl
4.5* Yume no ginga
3.5* Focus
4.0* Maboroshi no Hikari
2.5* Fried Dragon Fish
De film die hij geregisseerd heeft is een omnibus project bestaande uit vijf films, allemaal door hem geregisseerd, en gebaseerd op z'n eigen dromen. Redelijk artistiek project dat de doorsnee filmfan niet zal aanspreken. Daarvoor zal hij eerst een "grote naam" moeten worden vermoed ik.

Chr.s
-
- 3671 berichten
- 1699 stemmen
- Taga tameni 3,5*
- Takeshis' 4,5*
- Survive Style 5+ 4,5*
- Vital 4*
- Cha no aji 5*
- Tori 2,5*
- Zatôichi 3,5*
- Ruang rak noi nid mahasan 4*
- Dead End Run 4*
- Woman of water 4,5*
- Koroshiya 1 4*
- Electric Dragon 80.000 V 4*
- Sôseiji 4*
- San tiao ren 1*
- Samehada otoko to momojiri onna 4*
Met als favoriet Cha no aji.
De film die hij geregisseerd heeft vond ik niet veel aan, vrij onintressant allemaal.

Linn
-
- 3289 berichten
- 3768 stemmen
Mijn favoriet is tot nu toe Samehada otoko to momojiri onna echt een superfilm!

kiriyama
-
- 9849 berichten
- 0 stemmen
Tadanobu Asano, in mijn ogen 1 van de beste (hedendaagse) acteurs. Heb nu 3 films van hem gezien (survive style 5+, vital en zatoichi) en in elk van de drie acteerde hij fenomenaal. Zijn gezichtsuitdrukkingen zijn gewoonweg onbetaalbaar en ik wil dan ook snel meer van hem zien, ik kijk vooral uit naar last life in the universe en the taste of tea.
Wie kent deze geweldige acteur nog meer en wat vinden jullie van hem? Vreemd trouwens dat er nog geen topic over hem was.

soom
-
- 24879 berichten
- 2718 stemmen
Speciaal voor Linn.
Ik heb Tadanobu Asano maar in één film gezien, Cha No Aji, en ik ben wel benieuwd naar andere films van hem.

Linn
-
- 3289 berichten
- 3768 stemmen
Hehhe Thanks Soom Ik kan niet meer zeggen als dat ik Asano een geweldig acteur vind. Hij speelt erg veel verschillende rollen en doet ze allemaal even goed. werkelijk een superacteur en zeker mijn favoriet

soom
-
- 24879 berichten
- 2718 stemmen
Hier heb ik al eens wat over hem neergepend.

kiriyama
-
- 9849 berichten
- 0 stemmen
Inmiddels al weer wat meer gezien en hij heeft me nog meer weten te overtuigen. Asano is zonder twijfel de beste acteur ooit! Hieronder het lijstje met films waarin ik hem heb gezien:
- 5.0*- electric dragon 80.000V
- 5.0*- vital
- 4.5*- last life in the universe
- 4.5*- the taste of tea
- 4.5*- survive style 5+
- 4.0*- gemini
- 4.0*- zatoichi
- 4.0*- invisible waves
Geen enkele film onder de 4 dus en ik ga dan ook zeker meer films met hem kijken. Iniedergeval is Ichi: the killer nog aan de beurt aangezien die volgende maand bij filmvalley zit, lijkt me ook echt een rol voor hem.

GerwinF
-
- 1643 berichten
- 0 stemmen
Ik ken hem alleen uit Survive Style 5+ en Ichi the Killer. Vindt het wel een coole dude...heb ooit een videoclipje gemaakt waar hij ook in voorkomt -> http://youtube.com/watch?v=gW1TXSMT510

kiriyama
-
- 9849 berichten
- 0 stemmen
Ik ken hem alleen uit Survive Style 5+ en Ichi the Killer. Vindt het wel een coole dude...heb ooit een videoclipje gemaakt waar hij ook in voorkomt -> http://youtube.com/watch?v=gW1TXSMT510
Erg leuk, enkel te hopen dat je geen problemen met de uitgever krijgt.

Koos
-
- 308 berichten
- 2255 stemmen
Ichi the Killer komt igg NIET in de buurt van 4 sterren! kiriyama, dan weet je dat vast, dus begin er maar niet aan

Chr.s
-
- 3671 berichten
- 1699 stemmen
http://twitchfilm.net/site/view/asano-returns-to-directing-with-224466/
Gaat weer regiseren.

Onderhond
-
- 87391 berichten
- 12398 stemmen
Las het ja, had zichzelf ook al meteen gecast als alien, toch wel leuk
Na Tori toch wel benieuwd wat Asano er deze keer van bakt. Kijk er in ieder geval wel naar uit.

kinjutsu
-
- 1549 berichten
- 2574 stemmen
Een alien die zijn kracht is verloren omdat hij zijn drumstel kwijt is geraakt... het eerste waar ik aan denk is Electric Dragon 80.000V. Maar het zal wel iets heel anders worden.

kinjutsu
-
- 1549 berichten
- 2574 stemmen
Wat vinden jullie van de foto die ik heb gepost? Het doet me echt deugt om Asano met zo'n blije kop te zien. Het is een stukje dat ik uit een fotocampagne voor een energy-drink heb geknipt. Links van Asano is Susumu Terajima te zien, tevens met een blije kop.
Voor de gene die interesse hebben in de foto, stuur me maar een pm.

BoordAppel
-
- 14240 berichten
- 2906 stemmen
Leuk foto inderdaad, maar wel wat overbelicht.

kos
-
- 45595 berichten
- 7540 stemmen
Hij is wel wat onherkenbaar zonder duffe blik in z'n ogen. .

Chuck Taylor
-
- 1269 berichten
- 1904 stemmen
Lekker blije kop inderdaad, jammer van het licht wat de foto wazig maakt. Ik heb trouwens wel interesse in de gehele foto, stuur maar.
Het laatste nieuws

'Seven Years in Tibet' verdwijnt binnenkort van Netflix, 'A Thousand Blows' komt binnenkort naar Disney+ | MovieMeter Recap

'Terminator 2: Judgment Day' is morgenavond (13 februari) op de buis: 'Echte glorie vergaat niet'

'Captain America: Brave New World' is vandaag verschenen: Dit zijn de reacties tot nu toe
