- Home
- Cast & crew
- Dwayne Johnson
Delen
Dwayne Johnson
Geboren: 2 mei 1972 (53) in Hayward, Californië, Verenigde Staten
Bekend van: Fast Five, Furious 6 en Get Smart
IMDb profiel:
Dwayne Johnson
Wikipedia: Dwayne Johnson
Over Dwayne Johnson
Dwayne Johnson is een Amerikaanse/Canadese producer, acteur, producer en semi-gepensioneerde professionele worstelaar die getekend is bij WWE. De acteercarrière van Johnson begon in 1999 toen hij de rol speelde van zijn eigen vader in een aflevering van That '70s Show. Daarna was hij te zien in een aflevering van Star Trek: Voyager. In 2001 speelde hij in de film The Mummy Returns en zijn eerste hoofdrol was in 2002 in The Scorpion King. Hij kreeg het hoogste salaris voor een acteur, zo'n 5,5 miljoen dollar. Vanaf 2011 speelde Johnson de rol van Hobbs in de filmserie The Fast and the Furious en kreeg zo meer bekendheid.
Social Media
https://www.facebook.com/DwayneJohnson
https://www.instagram.com/therock
https://twitter.com/TheRock
Bekend van
Volledige filmografie (96)Fast Five
Furious 6
Get Smart
Pain & Gain
als Paul Doyle
Furious Seven
The Scorpion King
als Mathayus / The Scorpion King
Faster
als Driver
Jumanji: Welcome to the Jungle
als Dr. Smolder Bravestone
San Andreas
als Ray Gaines
Doom
als Sarge
The Rundown
als Beck
Moana
als Maui (stemrol)
Walking Tall
als Chris Vaughn
The Fate of the Furious
Snitch
als John Matthews
Rampage
als Davis Okoye
Jumanji: The Next Level
als Dr. Smolder Bravestone
G.I. Joe: Retaliation
als Marvin Hinton / Roadblock
Red Notice
als John Hartley
Baywatch
Central Intelligence
Hercules
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
als Luke Hobbs
Journey 2: The Mysterious Island
Jungle Cruise
Skyscraper
The Game Plan
Gridiron Gang
Race to Witch Mountain
Southland Tales
Planet 51
Black Adam
Fighting with My Family
Tooth Fairy
Red One
Empire State
Moana 2
DC League of Super-Pets
Ballers
The Smashing Machine
Shark Week
Young Rock
The Sheik
Breaking Olympia: The Phil Heath Story
Number One on the Call Sheet
Moana
Samengewerkt met
Reacties
fappie
-
- 2688 berichten
- 2005 stemmen
Een ster met veel charisma (vooral als "The Rock"). Toch wel een vette acteur
.
starbright boy (moderator films)
-
- 22394 berichten
- 5027 stemmen
Naam aangepast.
fappie
-
- 2688 berichten
- 2005 stemmen
Naam aangepast.
Thnx 
JacoBaco
-
- 10570 berichten
- 2403 stemmen
Wat is er met Dwayne Johnson gebeurd!!!

Ataloona
-
- 660 berichten
- 3334 stemmen
Inderdaad.
Deze foto is ook niet normaal, en dan heb ik het niet over Marky Mark's broek...
JacoBaco
-
- 10570 berichten
- 2403 stemmen
Die vent is 1.93 en dan zie je er zo uit!
Een verschilletje met vroeger
korenbloem02
-
- 678 berichten
- 1675 stemmen
Misschien voor een nieuwe filmrol of iets dergelijks, want hij is nu zo opgepompt dat het ongezond is, lijkt me.
JacoBaco
-
- 10570 berichten
- 2403 stemmen
Dat denk ik ja. Zoiets doe je niet voor je lol (hoop ik).
Ataloona
-
- 660 berichten
- 3334 stemmen
Die foto's zijn op de set van Pain and Gain genomen ja. Een film over bodybuilders.
Maar wel vreemd dat hij juist op die foto's zo is opgepomt. Heb 'm best wel vaak in de media gezien in 2011 en 2012 (oa. wat WWE-shows en google-afbeeldingen), maar daar zag hij er (voor The Rock -begrippen) normaal uit.
Ik vind 't er niet uitzien in ieder geval. Zullen vast ook wel de nodige steroïden aan te pas zijn gekomen...
jarno1975 (moderator series)
-
- 9469 berichten
- 2120 stemmen
De eerste poster van Dwayne Johnson als Hercules.
Hercules Movie Poster - Internet Movie Poster Awards Gallery - impawards.com
En 2 stills uit de film:
jarno1975 (moderator series)
-
- 9469 berichten
- 2120 stemmen
Youtube blokkeert hem steeds. Deze werkt (nog) wel:
missl
-
- 3859 berichten
- 5081 stemmen
Wat een beest is die vent, goed gecast voor Hercules me dunkt.
Brix
-
- 19628 berichten
- 4887 stemmen
jarno1975 (moderator series)
-
- 9469 berichten
- 2120 stemmen
Nog een Baywatch movie
Is dat concept al niet tot op het bot uitgemolken....20 jaar geleden. Dat Dwayne Johnson zich daar voor leent.
Paramount Moves Forward With 'Baywatch' Movie (Exclusive) - hollywoodreporter.com
Lefgozer
-
- 3491 berichten
- 2256 stemmen
Kwam via jouw link nog op een ander artikel (van juni 2014): The Drive (and Despair) of The Rock: Dwayne Johnson on His Depression, Decision to Fire Agents and Paul Walker's Death - hollywoodreporter.com
Ik vond dit zeer interessant om te lezen. Misschien moet ik er wel bij vermelden dat ik The Rock al volg sinds hij WWE-wrestler was.
jarno1975 (moderator series)
-
- 9469 berichten
- 2120 stemmen
Mooie trailer van San Andreas.
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 11227 berichten
- 292 stemmen
''Glitter party baby''.
Kondoro
-
- 11392 berichten
- 2861 stemmen
Deze vond me ma helemaal mooi haha!
HALVE TAMME. (moderator series)
-
- 11227 berichten
- 292 stemmen
Alexander1900
-
- 1708 berichten
- 563 stemmen
Dwayne Johnson is van de jongere generatie de enige actiester die te pruimen is. Hoewel hij m.i. tot nu toe geen top films heeft gemaakt, kijkt het verder wel goed weg. Wel verschijnt hij steeds meer in grotere producties dus het kan nog zeker komen.
Dwayne voelt bij mij ook 'echt' aan en niet 'gemaakt' zoals bij vele actiesterren het geval is. What you see is what you get. Hij doet zich niet anders voor off-screen. Als je zijn facebook volgt dan kom je daar al snel achter. Hij zet er bijna dagelijks berichten op en het is helemaal speciaal dat hij het niet door een ander laat doen wat vele acteurs wel doen (beetje triest eigenlijk...). Hij vindt het gewoon hartstikke leuk wat hij doet.
Het is een man apart en kan hem zeer zeker waarderen.
Emi1i0
-
- 4 berichten
- 0 stemmen
Ik vind hem een leuke gast. Als worstelaar én als filmster. De actiefilms (zoals Fast & Furious) en de comedy (The Game Plan).
Hij liet ooit eens zien en horen (Rock - concert) dat hij muzikaal én humoristisch is.
Wat ik zelf wel komisch vind: the Rock speelt een medewerker van de kustwacht. (Zie Rocky 3 (Stallone in het zwembad).)
jarno1975 (moderator series)
-
- 9469 berichten
- 2120 stemmen
Trailer van Rampage. De nieuwe actiefilm met Dwayne Johnson.
Brix
-
- 19628 berichten
- 4887 stemmen
Dat lijkt mij een heel aardig filmpje te zijn.
De gorilla ziet er in ieder geval levensecht uit.
Ik mag Dwayne wel, komt sympathiek over, en met humor vooral.
Ik zou hem overigens graag nog in een tweede Hercules film zien.
SSeagal
-
- 1865 berichten
- 658 stemmen
Toffe gast en niet voor niks de bijnaam The Rock gekregen, wat een brede gast, die nek alleen al 1 bonk spier, lol. Toch wel een beetje de nieuwe Schwarzenegger
Van lekker foute actiefilms tot de erg komische rol als gay bodyguard in Be Cool, lekker afwisselende acteur en vechtmachine 
AHWA
-
- 16922 berichten
- 1293 stemmen
Volgens mij heeft hij de naam The Rock zelf gekozen. Rocky Maivia sloeg niet echt aan in de WWF.
mjk87 (moderator films)
-
- 14458 berichten
- 4429 stemmen
Toffe gast en niet voor niks de bijnaam The Rock gekregen, wat een brede gast, die nek alleen al 1 bonk spier, lol. Toch wel een beetje de nieuwe Schwarzenegger
Maar in tegenstelling tot die Schwarzenegger of een Stallone mist hij nog wel een iconische rol om echt met hen vergeleken te kunnen worden.
SSeagal
-
- 1865 berichten
- 658 stemmen
Maar in tegenstelling tot die Schwarzenegger of een Stallone mist hij nog wel een iconische rol om echt met hen vergeleken te kunnen worden.
Tsja, het is maar wat je verstaat onder iconisch. Welcome To The Jungle, de foute maar zeker vermakelijke Doom, een aantal F&F films, Walking Tall, G.I. Joe: Retaliation, Central Intelligence, om er maar een paar te noemen. Best grootse films of films die dikke foute actie kennen. Misschien klopt de vergelijking met Schwarzenegger niet helemaal qua films (mede door het ontbreken van het jaren 80 gevoel, accent en grappige oneliners), maar zeker wel qua gespierde actieheld die ook zijn mannetje wel staat op het witte doek 
Gerelateerd nieuws

Dwayne Johnson-lookalike overal als ster behandeld: 'Snapte niet waarom'

Dwayne 'The Rock' Johnson onherkenbaar als iconische MMA-vechter Mark Kerr op eerste afbeelding van nieuwe biopic

De tien best beoordeelde films van de jarige Dwayne Johnson (52)


