• 18.008 nieuwsartikelen
  • 184.618 films
  • 12.812 series
  • 35.356 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.077 gebruikers
  • 9.517.286 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Walter Jong. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Empire of Light (2022) 3,0

gisteren om 20:44 uur

stem geplaatst

details  

Moana (2026) 2,5

Alternatieve titel: Vaiana, gisteren om 18:22 uur

stem geplaatst

details  

Reminders of Him (2026) 3,0

gisteren om 14:23 uur

stem geplaatst

details  

The Keeping Hours (2017) 3,0

afgelopen donderdag om 22:17 uur

stem geplaatst

details  

I Still See You (2018) 2,5

19 oktober, 20:34 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Jennifer's Body (2009) 2,5

18 oktober, 20:12 uur

stem geplaatst

details  

Time Freak (2018) 2,5

18 oktober, 18:26 uur

stem geplaatst

details  

Mona Lisa and the Blood Moon (2021) 3,0

18 oktober, 15:20 uur

stem geplaatst

details  

Follow Me (2020) 2,5

Alternatieve titel: No Escape, 18 oktober, 11:45 uur

stem geplaatst

details  

The Lodge (2019) 3,0

18 oktober, 09:02 uur

stem geplaatst

details  

Gemmeker (2020) 3,5

17 oktober, 15:55 uur

stem geplaatst

details  

The Devil's Mouth (2026) 2,5

14 oktober, 22:44 uur

stem geplaatst

details  

The Alto Knights (2025) 3,0

14 oktober, 22:43 uur

stem geplaatst

details  

Regretting You (2025) 3,0

14 oktober, 22:41 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Normal (2025) 3,0

14 oktober, 22:39 uur

stem geplaatst

details  

Ladies First (2026) 2,5

14 oktober, 22:38 uur

stem geplaatst

details  

Enola Holmes 3 (2026) 3,0

14 oktober, 22:35 uur

stem geplaatst

details  

Der Tiger (2025) 3,0

Alternatieve titel: The Tiger, 14 oktober, 22:34 uur

stem geplaatst

details  

The Last House (2026) 2,5

14 oktober, 22:20 uur

stem geplaatst

details  

Shrek (2001) 3,5

14 oktober, 22:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Chinatown (1974) 3,5

14 oktober, 20:58 uur

stem geplaatst

details  

Jaws (1975) 3,5

Alternatieve titel: De Zomer van de Witte Haai, 14 oktober, 20:55 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Nick of Time (1995) 3,0

14 oktober, 19:02 uur

stem geplaatst

details  

Reality (2023) 3,0

13 oktober, 20:42 uur

stem geplaatst

details  

Finding Forrester (2000) 3,5

12 oktober, 19:53 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,0

12 oktober, 19:49 uur

stem geplaatst

details  

The Brutalist (2024) 3,5

12 oktober, 19:39 uur

stem geplaatst

details  

Rounders (1998) 3,5

12 oktober, 19:37 uur

stem geplaatst

details  

The Zone of Interest (2023) 3,5

12 oktober, 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Talk to Me (2022) 3,5

12 oktober, 19:32 uur

stem geplaatst

details  

Enchanted (2007) 3,5

12 oktober, 19:31 uur

stem geplaatst

details  

The Substance (2024) 3,5

12 oktober, 19:15 uur

stem geplaatst

details  

The Devil Wears Prada 2 (2026) 3,0

12 oktober, 19:02 uur

stem geplaatst

details  

Het Bombardement (2012) 2,0

12 oktober, 13:20 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

Rosemary's Baby (1968) 3,0

Alternatieve titel: Wat Is Er Toch aan de Hand met Rosemary's Baby?, 11 oktober, 19:52 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details  

The Father (2020) 4,0

11 oktober, 13:05 uur

stem geplaatst

details  

Hamnet (2025) 3,5

10 oktober, 14:30 uur

stem geplaatst

details  

Send Help (2026) 3,0

10 oktober, 14:28 uur

stem geplaatst

details  

Avatar: Fire and Ash (2025) 3,5

10 oktober, 14:25 uur

stem geplaatst

details  

Bugonia (2025) 3,5

10 oktober, 14:20 uur

stem geplaatst

details  

Mission: Impossible - The Final Reckoning (2025) 3,5

10 oktober, 14:18 uur

stem geplaatst

details  

Mickey 17 (2025) 3,0

10 oktober, 14:15 uur

stem geplaatst

details  

Project Hail Mary (2026) 4,0

10 oktober, 13:53 uur

stem geplaatst

details  

Animals (2026) 3,0

10 oktober, 13:12 uur

stem geplaatst

details