Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 113 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Canada / Verenigd Koninkrijk / Australië / Thailand
Geregisseerd door: Sam Raimi
Met onder meer: Rachel McAdams, Dylan O'Brien en Edyll Ismail
IMDb beoordeling:
6,7 (145.571)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 29 januari 2026
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Send Help
"Meet Linda Liddle... She's from strategy and planning. She's the boss now."
Linda Liddle is een enthousiaste en hardwerkende maar sociaal onhandige medewerker, die een promotie verwacht vanwege haar jarenlange harde werk. Bradley Preston is haar vervelende en neerbuigende nieuwe baas, die de promotie aan zijn studiegenoot geeft. Zij zijn de enigen die een vliegtuigcrash overleven tijdens een zakenreis. Gestrand op een onbewoond eiland moeten ze samenwerken om te overleven, wat betekent dat ze oude grieven moeten overwinnen. Terwijl de spanningen oplopen, raken ze verwikkeld in een strijd van wilskracht en verstand.
Externe links
Acteurs en actrices
Linda Liddle
Bradley Preston
Zuri
Franklin
Donovan
Chase
Boat Captain
River
Polly Perera
Barbara
Reviews & comments
limelight73
-
- 241 berichten
- 264 stemmen
Tussen alle puinhoop even weer eentje die gewoon leuk is. Tuurlijk allemaal al een keer gedaan maar hij heeft me toch verrast. Ze speelt haar karakter voortreffelijk.
Boeikens
-
- 4489 berichten
- 5432 stemmen
Tja, met veel goede wil wat psychologische horror maar verder zeker geen horror voor mij en al zeker niet zoals ik van Raimi had verwacht.
Toch is het een best goede survival met goed acteerwerk in een mooie sfeer/locatie, met wisselvallige spanning en drama/comedy. Bij momenten sterk onderhoudend en soms echter ook wat langzaam waardoor het geheel wat korter had gemogen.
Al bij al zeker leuk om eens te zien en waarschijnlijk nog eens te herzien.
3*
teigertje
-
- 3165 berichten
- 1703 stemmen
Een beetje een aparte overlevingsfilm.
Met verder prima acteerwerk.
Wel met middelmatige CGI, maar de film heeft leuke twists in het verhaal.
Het is een thriller met zwarte komedie en horror, en best grove gore-scènes.
De dieren zijn overduidelijk CGI, maar de bruutheid ertegen was overbodig. Ook al zijn de dieren niet echt, het idee erachter wel.
De opnames op en van het eiland en de natuur zijn mooi.
Een redelijke film.
rondh
-
- 607 berichten
- 2344 stemmen
Prima film. Begint sterk met behoorlijk wat humor en weet daarna verschillende genres te combineren. De film heeft duidelijke survival-vibes zoals Cast Away, maar doet soms ook denken aan een romcom en op andere momenten juist aan een thriller zoals Misery van Stephen King.
Leuk concept, prima acteerwerk en mooie beelden. Verwacht ook wat gore, bloed en wilde zwijnen.
Het einde vond ik helaas wat tegenvallen; daar had meer ingezeten. Toch blijft het al met al een leuke en vermakelijke wegkijkfilm.
3.5 *
shugenja
-
- 724 berichten
- 1700 stemmen
Aardige film hoor. Maar er zitten gewoon een aantal hele matige stukken in. Laat ik eerst even zeggen: Raimi is een fantastische regisseur er zitten veel mooie shots in deze rolprent en de acteurs zijn uitstekend gecast. Maarrrrr!
1) cgi doe het nie: er zit een scène in met een wild zwijn. Nou dat kan echt niet die is zo ongeloofwaardig door de cgi het heeft niks te maken met zwijnenjacht. En de film doet een beetje alsof het allemaal normaal is ofzo. Heel storend.
2) geen originele ideeën. Je kunt vanaf het begin al precies uit tekenen hoe alles gaat iedereen is een stereotype het is zo Amerikaans en dus voorspelbaar.
Kortom 3.5 ster maar voor Amerikaanse/Hollywood begrippen goed.
Leland Palmer
-
- 23803 berichten
- 4946 stemmen
Haha wat een geweldige film van Raimi.
Rachel McAdams die als stoffige kantoorslaaf de film ingaat en elke scene op het eiland knapper wordt. ''Send Help'' staat op een heerlijk overdreven manier symbool hoe je op een kantoor compleet gek wordt gemaakt en hoe dat op een onbewoond eiland volledig tot zijn uiting komt. Ik heb het idee dat mensen deze film veel te serieus nemen. Het CGI zwijn, het half uitgedrukte oog, een stuk haar wat met huid en al van 't hoofd wordt getrokken. Noem het maar op. Het past allemaal op een leuke geloofwaardige manier in de context van deze erg vermakelijke film. Eén die ook dankzij de muziekscore, de shots, kleurgebruik, foute quotes en verloop van het verhaal deed denken aan de goede oude tijd. Ja dit was erg leuk.
kos
-
- 46819 berichten
- 8944 stemmen
Horror/thriller? Moet toch sowieso komedie bij staan lijkt me.
Niet onaardig maar een beetje een mengelmoesje van veel verschillende eerder gemaakte verhaaltjes. En de humor werkt ook slechts als klucht.
McAdams is wel goed in haar rol.
Leland Palmer
-
- 23803 berichten
- 4946 stemmen
Horror/thriller? Moet toch sowieso komedie bij staan lijkt me.
ForrestHanks
-
- 181 berichten
- 170 stemmen
Een superleuke film die me een paar keer ontzettend liet schateren. Dat gebeurt me niet snel.
EtVoilaCinema
-
- 1 berichten
- 7 stemmen
De personages worden in het begin bijzonder cliché neergezet, zodanig dat ik met mijn ogen rolde. Jammer en onnodig, het maakte de film ook te voorspelbaar. Een aantal scenes zijn gelukkig typisch Raimi, het bloed vloeit bij vlagen rijkelijk en uiteindelijk blijft er wel een vermakelijke doch weinig memorabele film over.
schram101
-
- 16742 berichten
- 2362 stemmen
Bizar gemiddelde. Dit was natuurlijk heus niet beter dan bijvoorbeeld Apex. Die film had tenminste nog Taron Egerton. Send Help is een simpele survival film die ondanks de regie van Raimi nauwelijks uniek of spannend is. Plot is daarentegen best geinig, en McAdams is cute als altijd.
2,5*
stinissen (crew films & series)
-
- 23827 berichten
- 77618 stemmen
Eerste 20 minuten waren ok daarna ontspoorde de film in een foute komedie.
xxERWINxx
-
- 1967 berichten
- 1019 stemmen
Vandaag bekeken op bluray en toch had ik hier meer van verwacht.
Het 1e uur is heel rustig en zien we wel een vliegtuigcrash en dat er 2 overblijven en deze 2 hebben nogal wat oneningheid, maar na heel wat gesprekken lijken ze toch naar elkaar te groeien.
Maar schijn bedriegt want het loopt toch even wat anders, vooral het 2e deel van de film word het steeds erger en begint het wel op een horror/thriller te lijken, het 1e uur niet, maar het gaat in het 2e uur van kwaad tot erger.
Het slotstuk (de laatste 20 minuten) volgt dan de climax en die was best spannend en ook wel verassend met een paar twists waarin ze alles uitleggen van de vrouw.
In het begin was ik de hele tijd voor de vrouw, maar tegen het einde hoop je toch dat de man in kwestie wint, want je begint dan opeens een hekel te krijgen aan die vrouw, daarom had ik het einde toch anders gehoopt.
Toch had ik wat meer actie verwacht en miste ik wat meer spektakel, al met al wel aardig om eens gezien te hebben.
Heer P.H.
-
- 25 berichten
- 21 stemmen
Net als het lijkt dat er alleen maar bagger films gemaakt worden komt gelukkig "Send Help" te voorschijn.
Een prima film, zit goed in elkaar en zorgt ervoor dat er tijdens het kijken geen verveling optreedt.
hatebreeder
-
- 1136 berichten
- 946 stemmen
Goede film die het ene moment best zoetsappig is om vervolgens ineens behoorlijk bruut te worden en dan ineens best grappig. Mooie lokatie ook. Bovendien uitstekend acteerwerk.
4*
Prindle19
-
- 4 berichten
- 3 stemmen
Kijkt flot weg niet te serieus nemen. En flink wat leuk twists. Rachel McAdams vertolkt de rol als surviver met verve. Ja heerlijk film avondje, popcorn colaatje en genieten

Gerelateerd nieuws

'Gedurfd, verontrustend en grappig': 'Send Help' van Sam Raimi snel te zien op Disney+

'Send Help' van Sam Raimi weet critici te overtuigen: 'Van begin tot eind pure waanzin'
Gerelateerde tags
role reversalpestendonkere komedieoverlevingpsychologische thrillerstruggle for survivalsurvival horrordeserted islandpower strugglecolleagues toxic masculinitybullying in the workplace plane crashgender inequality comedy thrillercomedy horror
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









