• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.966 gebruikers
  • 9.370.234 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Rianneke_Dan als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Machete (2010)

Machete was precies wat ik ervan verwacht had.

Verhaal saai en niet boeiend, redelijk sfeertje, matig acteerwerk maar wel een enorm coole hoofdrolspeler namelijk Danny Trejo Die man heeft zo'n enorm stoer voorkomen, alleen daardoor kan hij al niet meer fout doen bij mij. Ik heb hem natuurlijk al in meerdere films voorbij zien komen, en daar vond ik hem ook al zo heerlijk badass, en vind het daarom leuk dat hij een keer de kans krijgt om zelf een hele film te dragen. Dat doet hij dan ook, want op Michelle na vond ik de cast heel matig.

Ik heb verder ook niks met exploitation, dus daar heb ik dan ook niet opgelet of is me gewoon niet opgevallen. Actie was degelijk, maar daar heb ik ook vrij weinig mee, ik vond alleen het einde wel te doen qua actie, heerlijk moment als Shé aan komt lopen, met haar stoere uitstraling en heerlijke buik! Lohan vond ik erg tegenvallen, maar goed dat kwam niet als een verrassing. En Alba was een beetje saai, totaal geen boeiende uitstraling ook.

Kleine 2* voor het einde en voor Danny en Michelle

Machinist, The (2004)

Alternatieve titel: El Maquinista

Ik vond het een geweldige film.

Ik dacht in het begin al gelijk te weten waar het om draaid, maar je word halverwege toch aan het twijfelen gebracht.

Er zat een goed beklemmend sfeertje in de film, beeld en geluid waren goed op hun plaats!

En nou jah de acteerprestaties van Christian Bale was zeker weten echt heel erg goed.

IK heb niet zo vaak meer een acteur zo goed zien acteren en zoveel over hebben voor zijn rol!

Ik vind het een toppertje, krijgt van mij een 4,5

Madhouse (2004)

Spannende film met een beklemmend sfeertje.

Acteerwerk was wel goed maar kon zeker veel beter.

het einde heb ik vaker gezien, was wel jammer...

Magic Mike (2012)

Vreselijke film. Zo plat en totaal niet sexy. Channing Tatum is een knapperd en heeft ook een onwijs lekker stel billen, maar dat is het dan ook wel. Acteren is niet zijn sterkste ding, in ieder geval niet in deze film. Kan ook komen door het onwijs slechte verhaal. McConaughey's rol was ook verschrikkelijk en verre van grappig.

De dans scenes vond ik leuk in het begin, maar het werd toch snel te plat voor mijn doen. Ik begrijp wel dat veel vrouwen dit leuk en sexy vinden, maar ik heb er niks mee, het is gewoon te ordinair en niet leuk om in je woonkamer te kijken samen met je moeder. *kuch* ongemakkelijk *kuch*.

Verhaal is oppervlakkig en de romance is vervelend net zoals het hoofd van Horn.

Nee dit was niet mijn ding.

1.5*

Majo no Takkyûbin (1989)

Alternatieve titel: Kiki's Delivery Service

Echt weer typisch een film van Ghibli, het ziet er allemaal mierzoet uit en ook de personages zijn erg aandoenlijk. Het leuke is dat in dit soort films het verhaal ook niet moeilijk hoeft te zijn want hoe simpel en oppervlakkig het verhaal ook is, het blijft leuk om naar te kijken. Ik vond alleen dat katje iets minder, maar dat kan ook komen doordat ik hem in het Engels gezien heb. Volgende keer maar niet meer doen dus. Ook de muziek vond ik wat minder, maar goed dat maakt deze film zeker niet minder leuk.

Ik heb ervan genoten, maar ik moet wel zeggen dat ik vele betere films heb gezien van Miyazaki.

Toch nog 4.0* voor dit schattige filmpje

Major Movie Star (2008)

Alternatieve titel: Private Valentine

Echt een typische Jessica Simpson film! Dus het niveau van de film kwam niet echt als verrassing. Het is allemaal wel aardig, Jessica blijft een leuke vrouw, en ze is mooi om naar te kijken, maar laten we dan maar niet beginnen over haar acteerwerk. Dat was natuurlijk zwaar onder het gemiddelde. Het verhaal was wel te doen, erg zoet natuurlijk maar dat kan ik dan nog wel hebben. Maar die chocola scene was toch echt te erg voor woorden. Nog nooit zo'n belachelijke scene gezien. Al met al was het wel weg te kijken, maar het komt natuurlijk niet boven het gemiddelde uit.

Matige 2*

Make-Out with Violence (2008)

Make-Out with Violence is een enorme tegenvaller, wat erg jammer is want het concept was prima. De uitwerking is alleen erg slecht, en ik had toch wat meer horror verwacht, maar dat was totaal niet zo. Heel af en toe leek het erop dat er toch wat enge elementen in de film kwamen, maar dat was echt maar een kort moment in het begin als Wendy wakker word en begint te 'lopen'. Dat zag er best eng uit, maar dat was ook gelijk alles gedurende de hele speelduur.

De cast vond ik erg slecht, bedroevend zelfs. Erg vervelende personages, die hun rol ook totaal niet met overtuiging speelde. Het leek zelfs wel alsof ze er allemaal geen zin in hadden en te lui waren om ook maar een gezichtsuitdrukking te creëren. Er was wel sfeer aanwezig, en het laatste shot in het zwembad zag er visueel ook erg mooi uit. Maar dat was dan gelijk het enige positieve aan deze film. Ook de muziek vond ik met vlagen er ongepast.

Hadden ze er meer horror in verwerkt, wat minder drama en een wat betere cast, was het al gelijk een stuk beter geweest, maar helaas.

1*

Mamma Mia! (2008)

Alternatieve titel: Mamma Mia! The Movie

Echt een heerlijke feel-good movie!

Ik heb deze afgelopen zondag samen met mijn moeder gekeken. Ik wist totaal niet wat ik hiervan moest verwachten, en de eerste 15 minuten heb ik vreselijk gelachen en moeten wennen aan al die liedjes die enorm fout gebracht worden, en ook de humor was zo ontzettend flauw. Bovendien zat er in de gehele film een ontzettende energie die je niet vaak tegenkomt in andere films. Vreemd ook om al die bekende acteurs terug te zien in zo'n foute film. Ik had namelijk nooit verwacht dat bijvoorbeeld een Pierce Brosnan hier wel voor te porren zou zijn. Maar dat maakt het tegelijkertijd ook wel weer erg leuk. De mannen zette hun rol goed neer en vooral Clin Firth was hilarisch met zijn 'I'm spontaneous'. Bij de vrouwen vond ik eigenlijk alleen Amanda erg goed. Meryl was ronduit irritant, en kon echt niet zingen. Dat was gewoon vreselijk. Amanda heeft dan nog wel een goede stem en daarbij ook een hele leuke uitstraling.

Verhaal zelf stelde niet veel voor, maar in zo'n film is dat ook niet echt nodig. Tegen het einde toe werd de film alleen maar beter en werden de liedjes mooier gezongen en ook meer op de juiste momenten gebracht. Vooral het liedje die samen gezongen werd door Meryl en Amanda vond ik erg mooi, en paste ook precies bij die scene.

Al met al vond ik het dus wel een hele leuke film. Vooral om zo op de zondag samen met mijn moeder te kijken. Typisch een film waarvoor je in de juiste stemming moet zijn, en wij waren dat dus een dikke 4*

Man Apart, A (2003)

Goeie actiefilm hoor!

Spanning was goed aanwezig, verhaallijn was goed, wel wat simpel een man die wraak gaat nemen maar dat maakte niet erg veel uit bij deze film.

Personages waren ook goed, vooral van Vin Diesel die een goede rol neerzette en echt een lust voor het oog was, nooit erg om naar hem te kijken!

Al met al een lekker filmpje.

4*

Man on Fire (2004)

zeer goeie film!!

Dakota en Denzel kunnen het zeker wel!!

Man-Thing (2005)

Alternatieve titel: Man Thing

Belachelijke film.

Monster was nep, acteren was slecht en het was allemaal heel erg voorspelbaar.

Het boeide me totaal niet, en vond het erg slaapverwekkend allemaal. Echt geen aanrader!!!

0,5*

Many Adventures of Winnie the Pooh, The (1977)

Alternatieve titel: Het Grote Verhaal van Winnie de Poeh

Ik heb deze inmiddels al wel 100 keer gezien met mijn oppaskindjes, maar hij blijft geweldig! Wat een heerlijke zoete poeh beer film

Leuk gedaan met het boek waaruit word voorgelezen en ook de personages tot leven komen. Vind alle losse verhaaltjes even leuk en ook de liedjes zijn goed. Kan ze bijna allemaal meezingen haha, het is gewoon voor de oudere onder ons ook nog leuk om mee te kijken. En ja alle characters zijn gewoon tijdloos, ze blijven stuk voor stuk geweldig. Zal deze ook nog eens een keer in het Engels kijken, nu kijk ik hem altijd in het Nederlands vanwege de kids, maar Engels is toch echt wel een stuk leuker!

Ja ik kan hier elke keer weer van genieten en ik kijk graag mee met de kids. Echt één van de leukere 'Poeh beer films'. 5*

Marche de l'Empereur, La (2005)

Alternatieve titel: March of the Penguins

Mooie documentaire, met hele mooie beelden.

Het levensverhaal word mooi gebracht, en die kleine pinquin's waren echt wel leuk.

Stem van Urbanus vond ik wel minder, maar heb me wel vermaakt.

3,5 *

Marley & Me (2008)

Alternatieve titel: Marley and Me

'A dog has no use for fancy cars or big homes or designer clothes. Status symbol means nothing to him. A waterlogged stick will do just fine. A dog judges others not by their color or creed or class but by who they are inside. A dog doesn't care if you are rich or poor, educated or illiterate, clever or dull. Give him your heart and he will give you his'.

Marley & Me heeft me heel diep geraakt, en dat had ik niet echt verwacht. Ik had al wel een vermoeden dat deze film echt wat voor mij zou zijn vanwege het feit dat mijn favoriete actrice erin speelt en natuurlijk een leuke, vrolijke, 'lieve' en vooral ook aandoenlijke hond Marley.

De film bevat zowel een flinke dosis humor als een dosis drama, en dat word goed op elkaar afgestemd. Ook de erg herkenbare situaties met Marley hebben mij meerdere keren flink aan het lachen gekregen. Jennifer en Owen zaten goed in hun rol en ik moet zeggen dat ik altijd met veel plezier naar Jennifer kijk, maar samen met Owen vond ik haar meer stralen dan anders. Wat een chemistry hebben die twee bij deze film. Het laatste deel van de film heeft mij diep geraakt en ik kon ook niet anders dan me volledig laten gaan bij de eindscene. Gelukkig was mijn vriend aanwezig die mij daarbij kon steunen!

Ik kan de reacties hierboven ook wel begrijpen het is misschien niet het meest hoogstaande filmpje ooit gemaakt, maar toch heeft het een bepaald gevoel bij mij losgemaakt en ik denk dat je daar vooral ook een dierenliefhebber voor moet zijn. Als je niks met honden hebt dan zal je bij deze film ook niet snel geraakt worden omdat je gewoon niet kan begrijpen hoe de relatie tussen een mens en hond kan zijn. Je maakt samen zoveel dingen mee, en ik geloof dat de band tussen hond en baas zoveel sterker is dan dat de meeste mensen met elkaar hebben.

Marley & Me heeft mij echt ontroerd en het eerste wat ik na de film deed was mijn hondje een dikke knuffel geven

Een in mijn ogen verdiende 5*

Married Life (2007)

Qua verhaal vond ik het een beetje mager. En het genre is ook niet echt aan mij besteed. Maar toch zat ik op een gegeven moment wel in de film, en zat ik met aandacht te kijken naar de cast, zoals gewoonlijk is Rachel McAdams weer geweldig om naar te kijken! Wat een beeldschone vrouw is dat toch. Pierce deed het ook wel aardig, maar ik vind hem niet echt in zo'n rol passen, ik weet niet ben toch misschien teveel Bond gewend bij hem. Chris komt geloofwaardig over als een man die helemaal de draad kwijt is. Dat was dus wel in orde, maar toch vind ik het geen film die hoger komt dan het gemiddelde, daarvoor is het allemaal wat te simpel. En opzich hou ik wel van 'simpele' films maar niet in dit genre, dan word het voor mij al heel snel saai.

Toch vond ik Married Life nog aardig wegkijken maar dat kwam grotendeels door Rachel McAdams, want zij is en blijft een favorietje van mij

3.5*

Mars Attacks! (1996)

Lekker gek en vermakkelijk filmpje.

Echt weer iets van Burton, de zeer gekke personages, het verhaal is heerlijk raar maar toch sfeervol met veel humor.

Echt een film die je absoluut niet serieus moet nemen, maar wel leuk is om te kijken.

3*

Marsh, The (2006)

Vond hem erg saai, en volgens mij komt de film nergens echt goed op gang.

Het sfeertje zat er wel in, maar voor de rest was het toch echt weinig qua acteerwerk of spanning.

Nee ik kon hier eigenlijk helemaal niks mee.

1* voor de moeite

Match Point (2005)

Ik vond het echt een baggerfilm...

Scarlett was niks, en het verhaal vond ik echt niet interessant, het enigste waar deze film goed in was, is om mij in slaap te krijgen.

Nee kon er echt niks mee.

0,5*

Material Girls (2006)

Ik vond deze echt tegenvallen. Ik had al niet hoge verwachtingen maar dit sloeg toch echt alles. Verhaal is ontzettend saai, en ik vond Haylie erg slecht acteren waardoor naar mijn mening Hilary ook niet op haar best presteerde. Sommige scene's waren dan nog wel te doen, en als verwende meiden kwamen ze erg realistisch over, maar goed dat was geen redding voor de film.

2*

Maze, The (2010)

De poster is inderdaad wel aardig. Maar de film zelf viel echt enorm tegen. Acteerwerk was niet veel, het verhaal was matig, gelukkig werd het iets beter door de twist op het einde. Maar het was allemaal niet echt geweldig. Het werd ook nergens echt spannend, en ook voor het gore hoef je deze niet te kijken. Alleen de locatie was goed, maar helaas word daar niet veel mee gedaan en is het ook niet goed uitgewerkt. Dat kat en muis spelletje word op een gegeven moment erg irritant, en ook de killer en de kills zelf vond ik niet boeiend en niet leuk.

Jammer want de locatie was wel goed, maar het is in deze film niet goed uitgewerkt. Al met al dus een saaie, nietszeggende slasher die je gewoon lekker links moet laten liggen.

1.5* voor de locatie en de poster

Me and You and Everyone We Know (2005)

Kan er veel over zeggen, maar het komt er korter gezegt op neer dat ik dit echt bagger vind.

Ik kan echt die humor niet waarderen, vond het ook allemaal nergens op slaan, het was vreselijk saai en laat ik mijn mond maar houden over de personages.

Die twee meiden waren nog het ergst, vreselijk irritant filmpje naar mijn mening.

0,5*

Mean Creek (2004)

Vond het een goede film, heeft zeker wel indruk bij mij gemaakt!

Maar jammer dat het einde niet wat meer is uitgewerkt.

De acteerprestaties vond ik echt heel goed, die Rory heeft zulke doordringende ogen!

Krijgt van mij 4 sterren.

Megamind (2010)

Alternatieve titel: Megamind: Superschurk

Leuke en vermakelijke animatie.

Had hier niet al te hoge verwachtingen van, het plot sprak me namelijk niet aan, en er leken ook geen boeiende personages in te zitten. Ook de trailer deed me vrij weinig, maar toch vanmiddag maar opgezet en het viel me alles mee.

Megamind is een vermakelijk tussendoortje, met flink wat gevatte humor, en ook wel leuke personages, die niet eens zo zeer memorable zijn maar toch een bepaalde aantrekkingskracht hebben door middel van hun humor, droge uitdrukkingen en overdrevenheid. Heb ook regelmatig dubbel gelegen om Megamind en zijn visje, vooral dat stukje op het laatst als je denkt dat het visje dood is, enorm dramatisch doet en dan toch niet dood blijkt te zijn. Flauw, maar wel leuk flauw, het werkte gewoon voor mij. Veel 'volwassen' humor, en knipogen naar de oudere kijkers onder ons.

Qua animatie vond ik het niet erg bijzonder, deze stijl trekt me niet echt wat ik bijvoorbeeld ook had bij Despicable Me. En dan heb ik de film nog geeneens in 3D gekeken, lijkt me namelijk niet echt van toevoegende waarde in deze film. De zogenaamde schurken vond ik niet bepaald als schurken overkomen, van spanning was dus geen sprake in deze film, ook niet voor de kleintjes denk ik. De film moet het vooral hebben van de humor maar dat is dan ook enorm goed geslaagd!

Geen spijt dat ik deze film toch heb gekeken want Megamind is een vermakelijke film met veel geslaagde en goed getimede humor, die met name voor volwassen erg leuk is.

3.5*

Messengers, The (2007)

Vond ik dus ook al, maar dat wil niet zeggen dat deze me minder goed lijkt.

Ik hou wel van dat soort films, en deze wil ik dan ook zeker wel zien.

Miami Vice (2006)

Ik vond het een beetje tegenvallen.

Opzich was het wel een lekker actiefilmpje, met twee mannen waarbij het niet erg is om naar te kijken.

Maar vond het erg langdradig, en het verhaal vond ik ook een beetje makkelijk en raar tegelijk.

Voor de rest natuurlijk mooie 'bling bling', en mooie locaties waar je gelijk bij weet van 'dat word mijn volgende vakantie', maar meer was het ook niet.

Magere 3*

Mickey's Magical Christmas: Snowed In at the House of Mouse (2001)

Alternatieve titel: Mickey's Kerstmagie: Ingesneeuwd in Mickey's Club

Had deze dus nog nooit gezien, wat natuurlijk schandalig is als grote Disney fan. Dus tijd om deze kerstfilm eens op te zetten. Viel me alles mee, het was behoorlijk cheesy hier en daar maar dat mag want het is en blijft Disney natuurlijk. Helaas is Mickey niet één van mijn favoriete disney characters, dus ik vond het best jammer dat we niet meer van de rest te zien kregen. De losse verhaaltjes waren leuk (vooral Scrooge) en de kerstsfeer komt hier toch wel goed tot zijn recht. Iedereen doet mee, zelfs alle slechteriken, wat best wel vreemd was om te zien haha.

Ja ik vond het leuk om deze eens te kijken

3*

Minotaur (2006)

Idee was inderdaad leuk, maar ik vond het niet goed uitgewerkt.

Acteerwerk was maar matig, en ik had ook echt niks met de personages.

Wat me dan wel weer heel erg meeviel waren de effecten, want daar had ik weinig goede hoop in, maar dat viel nog wel mee.

Ik kon wel merken dat het niet echt mijn genre is want halverwege verloor ik een beetje de aandacht, maar nog een pluspunt was ook wel het sfeertje dat kon er ook wel mee door.

Al met al kom ik niet hoger dan 2,5* (Het had meer kunnen zijn)

Mirrors 2 (2010)

Slechte film.

Verhaal was mager en zeer voorspelbaar. De film werd nergens echt spannend, en het acteerwerk was ver beneden het gemiddelde. Alleen de kills zagen er wel goed uit, maar erg origineel was het allemaal niet. Dat was bij het eerste deel wel anders, en daar werd de film ook vooral gered voor Sutherland. Daar was ook meer sfeer aanwezig, in dit tweede deel valt dat toch erg tegen. Had geen hoge verwachtingen, maar ik had toch ook wel iets meer verwacht dan dat het nu geworden is. Jammer.

Toch geef ik voor de gore kills nog een kleine 1*

Miss Congeniality (2000)

Alternatieve titel: Miss Undercover

Miss Congeniality is wel een leuke film, want ik vind het verhaal wel leuk bedacht.

Sandra Bullock is wel een leuke actrice ze heeft wel iets waardoor het leuk word om naar haar te kijken!!

3* voor Sandra Bullock

Mission: Impossible III (2006)

Ja wel een vermakkelijk filmpje.

Alles is erg over de top maar dat hoort erbij natuurlijk, verhaal was oke, vond het daarintegen niet echt spannend.

Cast deed het ook wel leuk, maar toch ook niet echt heel bijzonder.

Al met al lekker filmpje om tussendoor eens te kijken.

3,5*