• 18.015 nieuwsartikelen
  • 184.667 films
  • 12.820 series
  • 35.373 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.084 gebruikers
  • 9.518.003 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Thiver. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Palestine 36 (2025) 2,5

30 september, 11:42 uur

stem geplaatst

details  

Breve Storia d'Amore (2025) 3,0

Alternatieve titel: A Brief Affair, 28 september, 15:05 uur

stem geplaatst

details  

Pressure (2026) 3,5

28 september, 14:59 uur

stem geplaatst

details  

De Manager (2026) 2,5

28 september, 14:58 uur

stem geplaatst

details  

Dnevnoy Dozor (2006) 2,5

Alternatieve titel: Day Watch, 27 september, 23:59 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

City of Ember (2008) 2,5

26 september, 21:43 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Plague (2025) 3,0

24 september, 03:13 uur

stem geplaatst

details  

The Incomer (2026) 4,0

22 september, 18:58 uur

stem geplaatst

details  

Toy Story 5 (2026) 4,0

22 september, 09:04 uur

stem geplaatst

details  

Les Enfants Vont Bien (2025) 3,5

Alternatieve titel: Out of Love, 21 september, 08:55 uur

stem geplaatst

details  

The Reckoning (2003) 3,5

20 september, 11:14 uur

stem geplaatst

details  

La Bataille de Gaulle: J'Écris Ton Nom (2026) 3,5

Alternatieve titel: De Gaulle: Liberté, 20 september, 11:12 uur

stem geplaatst

details  

Vampires (1998) 3,0

Alternatieve titel: John Carpenter's Vampires, 19 september, 09:35 uur

stem geplaatst

details  

Histoires Parallèles (2026) 3,5

Alternatieve titel: Parallel Tales, 17 september, 20:44 uur

stem geplaatst

details  

Bicentennial Man (1999) 2,5

17 september, 00:41 uur

stem geplaatst

details  

Step Up (2006) 2,0

16 september, 00:47 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Les Poupées Russes (2005) 3,5

Alternatieve titel: Russian Dolls, 15 september, 09:38 uur

stem geplaatst

details  

Pleasantville (1998) 4,0

15 september, 09:34 uur

stem geplaatst

details  

Minions & Monsters (2026) 3,5

11 september, 18:59 uur

stem geplaatst

details  

Sotto le Nuvole (2025) 2,0

Alternatieve titel: Below the Clouds, 10 september, 23:47 uur

stem geplaatst

details  

The Hunting Party (2007) 2,5

10 september, 23:43 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Adventures of Robin Hood (1938) 4,0

9 september, 00:19 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

The Rare Breed (1966) 2,5

Alternatieve titel: Rancho River, 9 september, 00:10 uur

stem geplaatst

details  

Les Parapluies de Cherbourg (1964) 5,0

Alternatieve titel: The Umbrellas of Cherbourg, 8 september, 12:41 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

The Death of Robin Hood (2026) 3,5

7 september, 17:26 uur

stem geplaatst

details  

Kokuho (2025) 3,5

Alternatieve titel: 国宝, 7 september, 17:26 uur

stem geplaatst

details  

Cría Cuervos (1976) 3,0

Alternatieve titel: Cria Cuervos, 5 september, 14:33 uur

stem geplaatst

details  

The Runaways (2010) 3,0

4 september, 23:42 uur

stem geplaatst

details  

Watership Down (1978) 3,5

Alternatieve titel: Waterschapsheuvel, 4 september, 11:27 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

The Book of Eli (2010) 3,0

4 september, 09:04 uur

stem geplaatst

details  

Hundreds of Beavers (2022) 4,0

2 september, 21:33 uur

stem geplaatst

details  

Practical Magic (1998) 2,5

2 september, 21:17 uur

stem geplaatst

details  

Sunny Dancer (2026) 3,0

2 september, 21:12 uur

stem geplaatst

details  

The Dog Stars (2026) 3,0

1 september, 10:38 uur

stem geplaatst

details  

Cocoon: The Return (1988) 2,0

Alternatieve titel: De Planeet Aarde, 1 september, 10:28 uur

stem geplaatst

details  

The Christophers (2025) 3,0

1 september, 09:39 uur

stem geplaatst

details