Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van JeroenBL_mm.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Alien (1979) 2,5
afgelopen zaterdag om 15:04 uur
American Beauty (1999) 3,5
afgelopen vrijdag om 22:57 uur
Jojo Rabbit (2019) 4,5
17 oktober, 18:22 uur
Jagten (2012) 3,5
Alternatieve titel: The Hunt, 16 oktober, 22:20 uur
Divergent (2014) 2,5
14 oktober, 20:54 uur
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) 4,0
Alternatieve titel: Harry Potter and the Philosopher's Stone, 12 oktober, 20:28 uur
Turning Red (2022) 4,0
Alternatieve titel: Over de Rooie, 11 oktober, 20:24 uur
The Godfather (1972) 3,0
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather, 3 oktober, 21:46 uur
Prisoners (2013) 4,5
30 september, 21:43 uur
Tangled (2010) 4,5
Alternatieve titel: Rapunzel, 27 september, 10:37 uur
Requiem for a Dream (2000) 4,0
26 september, 19:46 uur
Gravity (2013) 2,0
26 september, 11:49 uur
Back to the Future (1985) 2,5
Alternatieve titel: Terug naar de Toekomst, 23 september, 21:48 uur
Donnie Darko (2001) 4,5
22 september, 22:45 uur
Dune: Part Two (2024) 4,0
21 september, 21:42 uur
Gladiator (2000) 5,0
11 september, 21:12 uur
Dune: Part One (2021) 3,5
Alternatieve titel: Dune, 9 september, 22:00 uur
The Odyssey (2026) 4,0
9 september, 21:51 uur
The Truman Show (1998) 3,0
8 september, 22:16 uur
Dunkirk (2017) 2,0
7 september, 21:44 uur
Tenet (2020) 4,0
6 september, 22:13 uur
The Martian (2015) 3,0
4 september, 22:43 uur
