Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van MisterPink.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026
Selecteer maand & jaar
Entre Calais et Douvres (1897) 3,0
Alternatieve titel: Between Calais and Dover, vandaag om 09:02 uur
Gugusse et l'Automaton (1897) 2,5
Alternatieve titel: Gugusse and the Automaton, vandaag om 09:00 uur
Le Cauchemar (1896) 2,5
Alternatieve titel: A Nightmare, vandaag om 08:57 uur
Une Nuit Terrible (1896) 2,5
Alternatieve titel: A Terrible Night, vandaag om 08:55 uur
Escamotage d'une Dame au Théâtre Robert Houdin (1896) 2,0
Alternatieve titel: The Conjuring of a Woman at the House of Robert Houdin, vandaag om 08:53 uur
Une Partie de Cartes (1896) 2,0
Alternatieve titel: Playing Cards, vandaag om 08:51 uur
Défense d'Afficher (1896) 2,0
Alternatieve titel: Post No Bills, vandaag om 08:49 uur
L'Auberge Ensorcelée (1897) 3,0
Alternatieve titel: The Bewitched Inn, gisteren om 21:26 uur
Le Château Hanté (1897) 2,5
Alternatieve titel: The Haunted Castle, gisteren om 21:23 uur
Slaughterhouse (1987) 2,0
Alternatieve titel: Pig Farm Massacre, gisteren om 16:18 uur
The Burning Bed (1984) 2,5
gisteren om 13:35 uur
Slumber Party Massacre II (1987) 1,5
afgelopen vrijdag om 21:22 uur
Ooru Naito Rongu (1992) 3,0
Alternatieve titel: All Night Long, afgelopen vrijdag om 15:47 uur
Nerawareta Gakuen: Seifuku o Osou (1986) 2,0
Alternatieve titel: Sukepan Deka - Kawaii Meiki, afgelopen vrijdag om 13:26 uur
Skalpel, Prosím (1985) 2,0
Alternatieve titel: Scalpel, Please, afgelopen donderdag om 22:29 uur
Razorback (1984) 2,5
afgelopen donderdag om 18:25 uur
Satomi Hakken-den (1983) 2,5
Alternatieve titel: Legend of the Eight Samurai, afgelopen donderdag om 14:55 uur
Variola Vera (1982) 2,5
afgelopen woensdag om 22:45 uur
Pohani Dorogy (2020) 4,0
Alternatieve titel: Bad Roads, afgelopen maandag om 22:07 uur
Zivot Je Zivot (2015) 1,5
Alternatieve titel: Life Is Life, 25 oktober, 21:50 uur
Elles (2011) 2,5
25 oktober, 16:54 uur
Flash Gordon (1980) 2,0
25 oktober, 14:20 uur
Success Is the Best Revenge (1984) 2,5
24 oktober, 20:46 uur
Le Rapport Karski (2010) 4,0
24 oktober, 15:18 uur
Sobibor, 14 Octobre 1943, 16 Heures (2001) 4,0
Alternatieve titel: Sobibor, 24 oktober, 15:17 uur
Bonhoeffer: Pastor. Spy. Assassin. (2024) 2,5
Alternatieve titel: Bonhoeffer, 23 oktober, 16:42 uur
Rih Essed (1986) 1,0
Alternatieve titel: Man of Ashes, 23 oktober, 12:36 uur
Hadik (2023) 3,0
21 oktober, 23:24 uur
Ali Zaoua, Prince de la Rue (2000) 2,0
Alternatieve titel: Ali Zoua: Prince of the Streets, 21 oktober, 19:35 uur
Julie Darling (1983) 2,5
Alternatieve titel: Daughter of Death, 20 oktober, 21:47 uur
Manhattan Baby (1982) 2,5
Alternatieve titel: Het Boze Slaat Toe, 20 oktober, 18:45 uur
Moonlighting (1982) 3,0
19 oktober, 22:48 uur
Shi Ba Ban Wu Yi (1982) 2,5
Alternatieve titel: Legendary Weapons of China, 19 oktober, 18:18 uur
The Howling (1981) 2,5
18 oktober, 20:55 uur
Luca il Contrabbandiere (1980) 2,5
Alternatieve titel: Contraband, 18 oktober, 18:24 uur
Niedzielne Igraszki (1987) 2,0
Alternatieve titel: Sunday Pranks, 18 oktober, 16:07 uur
Bonhoeffer (2003) 4,0
17 oktober, 20:24 uur
Tockovi (1998) 3,5
Alternatieve titel: Wheels, 16 oktober, 22:48 uur
Rezerwat (2007) 2,5
16 oktober, 17:01 uur
Palestine 36 (2025) 0,5
16 oktober, 12:31 uur
...And Justice for All. (1979) 3,0
15 oktober, 22:48 uur
Nan Quan Bei Tui Dou Jin Hu (1977) 3,0
Alternatieve titel: Secret Rivals 2, 15 oktober, 15:08 uur
Nan Quan Bei Tui (1976) 3,0
Alternatieve titel: The Secret Rivals, 15 oktober, 13:10 uur
La Légion Saute sur Kolwezi (1980) 3,0
Alternatieve titel: Operation Leopard, 14 oktober, 23:13 uur
Bei Pan Shi Men (1980) 2,5
Alternatieve titel: The Master, 14 oktober, 17:50 uur
Les Sœurs Brontë (1979) 3,5
Alternatieve titel: The Bronte Sisters, 13 oktober, 21:50 uur
Cai Li Fa Xiao Zi (1976) 2,5
Alternatieve titel: The New Shaolin Boxers, 13 oktober, 17:18 uur
No Profanar el Sueño de los Muertos (1974) 3,0
Alternatieve titel: The Living Dead at Manchester Morgue, 12 oktober, 22:21 uur
Die Schlüssel (1972) 2,5
12 oktober, 17:27 uur
Shinken Shôbu (1971) 3,0
Alternatieve titel: Miyamoto Musashi VI, 12 oktober, 13:22 uur
The Adventures of Gerard (1970) 3,0
Alternatieve titel: Adventures of Brigadier Gérard, 11 oktober, 15:58 uur
Vargtimmen (1968) 2,5
Alternatieve titel: Hour of the Wolf, 9 oktober, 17:47 uur
The Brigand of Kandahar (1965) 2,5
9 oktober, 14:37 uur
Koiya Koi Nasuna Koi (1962) 3,5
Alternatieve titel: The Mad Fox, 8 oktober, 23:12 uur
Ibun Sarutobi Sasuke (1965) 3,5
Alternatieve titel: Samurai Spy, 8 oktober, 15:34 uur
Miyamoto Musashi: Ganryû-jima no Kettô (1965) 3,5
Alternatieve titel: Miyamoto Musashi: Musashi vs Kojiro, 8 oktober, 12:45 uur
Miyamoto Musashi (1961) 3,5
Alternatieve titel: Zen and Sword, 7 oktober, 22:33 uur
Miyamoto Musashi: Ichijôji no Kettô (1964) 4,0
Alternatieve titel: Miyamoto Musashi: The Duel at Ichijoji, 7 oktober, 22:33 uur
Miyamoto Musashi: Nitôryû Kaigen (1963) 3,5
Alternatieve titel: Two-Sword Fencing Is Born, 7 oktober, 22:33 uur
Miyamoto Musashi: Hannyazaka no Ketto (1962) 3,5
Alternatieve titel: Miyamoto Musashi: Showdown at Hannyazaka Heights, 5 oktober, 22:37 uur
Seppuku (1962) 4,0
Alternatieve titel: Harakiri, 5 oktober, 22:36 uur
The Miracle (1959) 2,5
5 oktober, 15:45 uur
Bigger Than Life (1956) 1,5
Alternatieve titel: De Deur naar de Afgrond, 4 oktober, 22:58 uur
Shinshaku Yotsuya Kaidan: Kôhen (1949) 3,0
Alternatieve titel: Yotsuya Kaidan, Part II, 2 oktober, 22:03 uur
Yotsuya Kaidan (1949) 3,0
Alternatieve titel: Ghost of Yotsuya, 2 oktober, 19:17 uur
Achtung! Feind Hört Mit! (1940) 2,0
Alternatieve titel: Beware! The Enemy Is Listening!, 2 oktober, 11:15 uur
Triumph des Willens (1935) 4,0
Alternatieve titel: The Triumph of the Will, 1 oktober, 23:35 uur
Westfront 1918: Vier von der Infanterie (1930) 3,0
Alternatieve titel: Westfront 1918, 1 oktober, 13:22 uur
Chemi Bebia (1929) 2,5
Alternatieve titel: My Grandmother, 1 oktober, 10:41 uur
