- Home
- cantforgetyou
- Meningen
Meningen
Hier kun je zien welke berichten cantforgetyou als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
Bad Boys for Life (2020)
Alternatieve titel: Bad Boys 3
Eigenlijk niet mijn type films meer. Ben zo klaar met dat macho/actie/helden film gedoe. Hele verkeerde humor op gewelddadige momenten als de bommen en machinegeweer kogels rondvliegen. Maar goed..... Ik wist natuurlijk dat dit voorbij zou komen.
Vooral deze film gekeken omdat mijn partner soms even van vette actie houdt. De film duurt mijn inziens veel te lang. Had ingekort kunnen worden naar 90 minuten. Dan zat er misschien wat meer vaart in.
Verder is het leuk om de omgeving van Miami te zien, als je daar zelf ooit bent geweest. Het verhaal is absurd, stom en dom tegelijk. De actie is soms wel aardig, maar heb wel betere achtervolging scenes gezien.
Bad Education (2019)
Erg boeiende film. Dat dit waargebeurd is? Onbegrijpelijk. Wat speelt Hugh Jackman goed. Maar het is altijd een genot om naar Allison Janney te kijken. In elke film spat ze van het doek met haar charisma.
Heerlijke film, waarin de slechteriken zeer goed op dreef zijn. Die ego's van hun, wat moeten ze nog veel leren. Wat echt belangrijk is in het leven.
Maar goed, zeker de moeite waard om deze film te gaan kijken, als je eens geen domme actie en geweld wilt zien. Vind ik ook leuk, maar dit soort films zijn ook super!!!!
Bad Moms (2016)
Wij vonden dit een leuke komedie. Natuurlijk niet dubbel gelegen van het lachen, maar dat gebeurd bij mij maar zelden bij films. Humor is zo persoonlijk. Ik heb bijvoorbeeld veel meer plezier bij de teletubbies. Dat begrijpt ook niemand. Maar goed. Ik vind Mila vaak irritant in films. Bijvoorbeeld die met Justin Timberlake. Zoooo slecht. In deze film vind ik haar dus wel erg vermakelijk. Ook de zeer irritante Jada speelt uitstekend naast Applegate. Leuk tussendoortje.
Bad Shepherd, The (2024)
Dit is toch wel een beetje een B-film.
Er wordt niet logisch gecommuniceerd, waardoor de spelers dom overkomen. Door goed door te vragen, krijg je duidelijke antwoorden (of niet, maar ga dan pas over tot neerknallen)
Hier speelt duidelijk iets bijzonders, maar pakken de mannen het niet snugger aan.
De plotwendingen zijn best leuk, maar worden helaas niet altijd goed uitgewerkt.
Uiteindelijk snap je hoe het zit. Daar moet je wel voor open staan, want het betekent dat je opeens een heel ander genre film aan het kijken bent.
Op zich wel geinig gedaan. De buitenlocaties zien er mooi (grillig, kaal en koud) uit.
Bad Times at the El Royale (2018)
Bijzondere film. In het begin een beetje vaag en traag, maar op een gegeven moment wordt het spannender en leuker. Iedereen doet goed zijn best. De film duurt wel erg lang. Als ze hem wat meer hadden ingekort, dan had dat de film wel goed gedaan. Een lange film of een heel dik boek, mag alleen als het echt de moeite waard is. Maar goed, al om al krijg je een interessante thriller/actie film te zien. Dus zeker het kijken waard.
Ballerina (2016)
Alternatieve titel: Leap!
Wat een leuke film zeg!!! Echt de moeite waard om eens te kijken. Ook als je geen kind meer bent. Het verhaal is gewoon hartverwarmend en soms echt best grappig. Natuurlijk soms wat kinderachtig, maar toch zeer vermakend. Wij hebben in ieder geval genoten. De film ziet er goed uit. Mooie kleuren en sfeer plaatjes van Parijs in het verleden. De Eiffeltoren moest nog afgemaakt worden. Zeer grappige film.
Ballon (2018)
Alternatieve titel: Balloon
Ja, ja, ja. Ze zijn er nog! Juweeltjes van (nieuwe) films.
Wat een goede film is dit! Prachtig geacteerd. Zelfs de kids doen niet onder aan de volwassenen.
Wat een tijd moet het toch geweest zijn, daar in Oost-Duitsland.
En dat het allemaal nog maar zo kort geleden is gebeurd.
Wat zijn wij mensen toch 'rare' en 'enge' wezens. Om zo'n kortzichtige visie om te zetten in de praktijk.
Dezelfde auto's, zelfde salaris, niet naar buitenland mogen, geen westerse muziek/films, etc. luisteren en kijken.
Jeetje. Ik had ook geprobeerd om te vluchten. En dat dit waar is gebeurd. Bijna niet te geloven.
Banshees of Inisherin, The (2022)
Waarschuwing!!!! Wederom een 'art house' film die mijn inziens een veel te hoge score krijgt. Het is een dom en kinderachtig verhaal met idiote onderbouwingen over een vriendschap die plots eindigt. Het bestaat niet dat je plots opeens rigoureus een vriendschap stopt.
Wat het nog erger en ongeloofwaardiger maakt is dat één van de personen zichzelf lichamelijk dingen aandoet wat in werkelijkheid nooit gebeurd. En ik snap best dat het film is en niet realiteit en het zal wel kunst zijn, bla, bla, bla, maar bij mij gaat dit dan in dit genre er niet in. Als die zelfverwonding er niet in zat, zou ik de film al veel meer waarderen.
De enige reden waarom ik de film heb afgekeken was om de prachtige natuur en omgeving, wat een mooie eilanden. Verder zal de film vooral interessant gevonden worden door mensen die denken dat ze 'kunst & arty' zijn. En dat mag hoor, maar geef mij dan maar gewoon een domme horror of actiefilm.
Barbarian (2022)
Wat zonde, wat zonde, wat zonde.
De film begint echt goed. Ook best origineel. Nog niet eerder gezien dat 2 onbekende mensen bij elkaar komen in een huis.
En de spanning wordt goed opgebouwd.
Maar wanneer je de 'horror' gaat zien. Is het wel zo flauw, fake en nep.
De hele spanning verdwijnt.
Wel weer leuk bedacht dat de film dan naar een totaal ander verhaal stapt, wat dan later weer bij elkaar komt.
Wederom goed gedaan, maar omdat je al weet wat er speelt, blijft het flauwekul.
En op zich vind ik films met monsters, griezels, wezens, etc. prima, maar breng het dan ook echt goed.
Freddy Krueger, Jaws, Jeepers Creepers, Aliens, zijn ook 'fake' maar wel prachtig gemaakt en uitgevoerd.
Deze gruwel is helaas zeer slap uitgevoerd.
Barbie (2023)
Dit is weer typisch een film die 'gehypet' is. Want wat een tegenvaller zeg. In het begin is het nog best grappig, als Barbie lucht drinkt en doucht zonder water. En als ze in de 'echte wereld' komen.
Maar al snel vervalt het plot in verwarrende verhaallijnen en saaie dialogen. De grappen zijn dan ook voorbij en de boodschappen (mannen zijn dominant) en (vrouwen doen het nooit goed genoeg) vliegen je om de oren.
En wat is uiteindelijk het doel van dit alles? Ik weet het niet. Margot Robbie blijft leuk om naar te kijken, dus dat is een pluspunt.
Bastille Day (2016)
Alternatieve titel: The Take
Leuke actie film. Simpel verhaal, maar toch spannend en snel.
De beide mannen vinden elkaar stiekem erg leuk. Ze gaan zelfs letterlijk voor elkaar door het vuur (gevecht).
Wij zagen een bijna romance opbloeien.
Verder zit de vaart er goed in. Mooie locaties van Parijs. Veel drones ingezet voor prachtige plaatjes.
Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)
Alternatieve titel: Dawn of Justice
Ik had al niet zulke hoge verwachtingen, maar toch. De film gaat er mee door. Meest vervelende personage is Jesse Eisenberg. Wat een irritante afknapper in de toch al niet zo'n sterke film. Ben Affleck ziet er vooral moe uit. En speelt aardig. Voor mij steelt Holly Hunter de show. We zien haar veel te weinig. Het monster op het einde is echt teveel CGI. Zo nep. Dan blijft Superman nog over. Die komt veel te weinig in beeld. Jammer genoeg.
Baywatch (2017)
Dit was toch wel een beetje een tegenvaller. De humor was vaak net niet leuk. De mannen waren niet echt aantrekkelijk. De vrouwen waren ook erg pottig. Dus wat blijft er dan over? Een beetje een simpele film. Op zich is daar niks mis mee, maar toch vond ik de film te langdradig. De 'bad girl' was echt verkeerd gecast. Sloeg nergens op.
Beach Rats (2017)
Dit is best een aardige film. De jongens spelen goed. Toch allemaal een beetje treurig. Hopelijk niet allemaal realistisch. Ik stoor me namelijk aan de nonchalante, verveelde personages die deze jongens spelen. Een beetje hangen, blowen, pillen slikken, jatten, etc. Wat een treurnis. Ik ben dan maar blij dat ik vroeger als jongen al blij was met een dagje Efteling, dagje zee, of een boswandeling. Zonder drugs en alcohol. Voor velen misschien heel saai, maar ik geniet er nu nog van. Een biertje af en toe vind ik trouwens wel lekker hoor.
Beast (2022)
Wat een vervelende actiefilm. Idris gaat dan nog wel, maar zijn irritante kinderen mogen zo snel mogelijk opgevreten worden door de agressieve leeuw. Waarom kiezen ze niet voor animatronics? Je ziet zo duidelijk dat het CGI leeuwen zijn. Ik lees bij verschillende reviews hier: 'de leeuwen zien er redelijk goed uit'. Je moet kunnen schrijven: 'zijn dit nou echte leeuwen die ze voor deze film gebruikt hebben?'
Verder is het verhaal gewoon MEGA slap. Gaat werkelijk nergens over. Wat een tegenvaller.
Beautiful Something (2015)
Wat een draak van een film. Zo slecht! Beschamend gewoon. Wie geeft zo'n film een hoge score?
De acteurs waren onsympathiek, de erotiek was vies en onplezierig, geen humor of mooie dialogen.
Weg ermee, door de plee.
Beauty and the Beast (2017)
Bijzonder dat sommigen mensen deze film 'zoetsappig' vinden. DAT WEET JE TOCH, ALS JE EEN DISNEY FILM GAAT KIJKEN, DUH!
In zijn genre is het een zeer geslaagde film. De iets meer dan twee uur vlogen voorbij. Dat is een goed teken. Ik vind Emma Watson geweldig om naar te kijken. Hopelijk gaat ze het ver brengen in Hollywood. De special effects waren veel aanwezig, maar super gemaakt. Het kasteel was van binnen en buiten zeer mooi. Ik snap niet dat er zo'n ophef is geweest over het kleine 'homoseksuele verhaallijntje'. Dat stelde echt niks voor. Zeker niet voor Nederlandse begrippen, natuurlijk. Ik denk dat kinderen en bejaarden het niet eens door hebben gehad. Zeker de moeite waard om te kijken.
Beekeeper, The (2024)
Omdat ik nogal wat negatieve reacties had gelezen, was ik wat voorzichtig of dit wel een goede film zou zijn? Daarnaast ben ik al niet helemaal meer van de actiefilms, dus dat kwam er ook nog eens bij.
Maar.........De film was helemaal niet slecht. Integendeel het is gewoon weer eens een lekker ouderwetse, grove, harde, actiefilm!!!
Helemaal niks mis mee. Heerlijk genoten van alle lompe gevechten, achtervolgingen en kills.
Jason ziet er beter uit dan ooit met zijn vollere baard. Mag nog wel wat langer!!!
Natuurlijk is het allemaal 'fanta' en 'over de top', maar dat weet je als je hieraan begint.
Beentjes van Sint-Hildegard, De (2020)
Alternatieve titel: The Marriage Escape
Een zeer leuke film. Iedereen speelt heerlijk in het Twents. De bijrollen zijn ook erg grappig, zoals Leonie ter Braak, Ferdi Stofmeel en Stef Assen.
Maar complimenten aan Herman en Johanna. Geweldig gespeeld.
Ook de omgeving wordt mooi neergezet. Gewoon een pareltje uit de Nederlandse film geschiedenis.
Before and After (1996)
Voor 1 euro gekocht en weer eens opnieuw gekeken. In de bios toentertijd vond ik de film best wel goed. Nu stoorde ik me wel erg aan Liam Neeson zijn rol. Een erg domme vader die het heft in eigen handen neemt. De overige acteurs/actrices zijn best goed op dreef. Hoewel ik Meryl Streep wel beter heb zien acteren. Nu speelde ze ook wel een vrij ingetogen echtgenote. Maar goed. Aardig voor nog een keer gezien te hebben. Maar nu ga ik hem toch echt niet meer kijken. De muziek was trouwens wel nog steeds opvallend mooi. Van Howard Shore.
Before I Fall (2017)
Ik vond dit best een goede film.
Natuurlijk is het geen 'klassieker' en we hebben het allemaal al eens eerder gezien, maar de dames spelen goed.
Vooral de hoofdrolspeelster Zoey Deutch maakte indruk.
Ik had wel het idee dat er meer uitgehaald kon worden.
Het blijft allemaal een beetje 'tam'.
Toch is het ook leuk hoe ze gebruik maakt van de herhalende dag en hiermee dingen uitprobeert en uitlokt.
Het einde is snel en effectief. Maar je blijft wel met vragen zitten, tenminste ik.
Behandeling, De (2014)
Alternatieve titel: The Treatment
Goede en spannende film. De hoofdrolspeler kende ik niet, maar ben onder de indruk. Muziek is ook prachtig. Jammer dat het niet een geheel bevredigend einde heeft. Zijn broer......... Verder zeg ik niks. Zeker de moeite waard om te kijken.
Belfast (2021)
Dit viel toch wel wat tegen.
Het verhaal gaat niet echt de diepte in. Ik weet het wordt beleefd vanuit een kind, maar toch.
Het kind speelt trouwens vreselijk nep. Zo praat en doet een kind niet op die leeftijd.
Verder blijft het bij een paar rellen waar het gezin middenin komt te zitten. Niet echt boeiend gedaan.
Ik had meer achterliggende problematieken willen horen. Er zijn conflicten tussen de Katholieken en de Protestanten, maar er waren dus ook weer spanningen tussen de Protestanten zelf. Of je wel of niet mee doet met de rellen bijvoorbeeld. Hoe verliep dat? En de dilemma's dat je mensen wel gelijk wilt behandelen en het niet uitmaakt of je zwart, wit, geel, gelovig bent of niet. Beetje jammer.
De zwart-wit beelden zagen er wel ongelooflijk mooi uit. Stoorde geen moment.
Bellicher: Cel (2012)
Aardige film. Op het laatst wordt die wel ongeloofwaardiger. Maar op zich niet slecht.
Best of Me, The (2014)
Iets te hoog gemiddelde score hier. Want deze film duurt veel te lang. En is veel te saai. Echt een zwijmel film. James ziet er beter uit dan ooit En loopt vooral mooi te zijn. Maar dat kan niet twee uur lang boeien. Hoog EO gehalte.
Beyond Skyline (2017)
Je ziet aan alles dat deze film eigenlijk een B-film is. Net niet acteurs, net niet scenario, net niet special effects, net niet logica, etc.
Daardoor gewoon eigenlijk al een mislukking.
Als je dit weet en je stelt je 'eisen' een beetje bij, dan heb je een redelijke vermakelijke SF film.
Maar alleen als je geen hoge verwachtingen hebt.
Beyond, Ode to the Earth (2024)
Het is best een mooie documentaire. Toch is het soms wat traag en saai. In een vliegtuig zie je soms dezelfde beelden. Natuurlijk is dit veel verder weg, maar toch. De muziek is erg mooi. ik ken wel het één en ander van Vangelis, zeker de onbekendere albums. Dus dat was mooi. De dance versie van Armin van Buuren is ook even een mooi momentje.
Verder had ik toch wat meer tekst willen zien. Bijvoorbeeld hoe hoog ze zitten, hoe hard ze vliegen, welk land we zien. Op een gegeven moment zie je Nederland heel duidelijk.
Het is zeker wel de moeite waard om dit eens een keer te kijken en we mogen trots zijn op Andre.
Beyto (2020)
Een aardig goede film over Turkse familie, waarin zoon homoseksueel is.
Ik schrijf 'aardig' omdat het allemaal best wel simpel en makkelijk wordt vertelt.
Natuurlijk worden de problemen blootgelegd, zoals de culturele verschillen, tradities, familieschande, etc.
Maar allemaal tamelijk begripvol. Maar dat betekent niet dat de film slecht is.
Integendeel, de film wordt goed gedragen door de spelers. Sowieso knap dat al deze Turkse mensen open staan voor zo'n onderwerp als dit. Dus petje af voor iedereen.
En niet alle gay films hoeven 'zwaar' te zijn en 'deprimerend'.
Het einde is daarom juist wel eens goed. Positief.
BFG, The (2016)
Alternatieve titel: De GVR
Niemand wilde met mij naar deze film, dus ben ik maar alleen gegaan. Wat jammer voor mijn partner en vrienden. Ze hebben toch echt wat gemist. Want wat is dit een leuke film zeg. Het verhaal wordt nergens saai. De special effects zijn super! De locaties, fotografie en details zijn prachtig. Ik genoot zelfs van een oude krakende stoel waar de reus in ging zitten. Toegeven dat het verhaal een beetje oubollig is en voor kinderen, maar als je daar doorheen prikt, dan krijg je toch een SUPER avontuurlijke film. Zelfs gelachen om de 'groene scheten' scenes. De muziek van John Williams is ook erg mooi. Leek een beetje op 'Hook' soundtrack. Zeker een aanrader voor mensen die twijfelen!!!
Big Miracle (2012)
Deze dvd heb ik voor 1 euro gekocht. Dus waarom niet eens proberen? Nou, het viel eigenlijk allemaal best mee. Het verhaal is waargebeurd, waardoor je toch even wat langer nadenkt. Ik ga ook even op Wikipedia wat feiten terugzoeken. De walvissen zien er goed uit. Totaal niet nep. De cast speelt best leuk, maar het is allemaal toch een beetje zoetsappig en overdreven. Maar goed, voor 1 euro is het best de moeite waard.
