Dit is best een leuke film.
De humor is niet geweldig grappig.
Maar er zitten wel 'aardige' momentjes in de film.
De hoofdrolspeler (Karan Soni) speelt goed. En zijn zus trouwens helemaal. Die steelt de show in deze film.
Verder gewoon een keertje kijken.
De trailer zag er nog best goed uit, vandaar ook de film gekeken.
Maar wat een teleurstelling!!!
Alles van de film komt zeer vervelend over.
Vervelende acteurs, vervelende personages, vervelend verhaal, vervelende vage beelden, vervelend einde.
Echt zonde van onze tijd. Ga deze film niet kijken is mijn advies.
Een klassieker, prachtig gedragen door Edward Norton. Wederom beschamend hoe wij mensen toch niet kunnen accepteren dat iedereen anders is. Wat maakt het uit of je bruin, dik, geel, homo, hetero, joods of islamitisch bent?
Als je elkaar toch gewoon met rust laat moet dat toch niet moeilijk zijn? Je hoeft geen dikke vrienden te worden, maar elkaar vermoorden of in elkaar slaan? Vreselijk ras......de mens!
Alternatieve titel: E.T., 23 december 2025, 17:59 uur
Ik blijf de film 5 ***** geven, maar ik heb laatst wel de nieuwere versie gekeken uit 2002, waarin Steven Spielberg met CGI wat extra E.T. beelden heeft toegevoegd, wat teleurstellend was. Die CGI beelden laten een veel te beweeglijke E.T. zien. Dat past totaal niet bij de E.T. zoals we hem kennen uit de jaren 80.
Dus klein minpuntje deze 2002 opgepoetste versie. Kijk gewoon de originele versie en niet de 2002 versie, waarin je E.T. opeens in een paar toegevoegde scenes veel beweeglijker ziet.
Alternatieve titel: Amsterdamned 2, 20 december 2025, 15:07 uur
Dit is een prima opvolger! We vinden het zelfs één van de betere Dick Maas films.
Het verhaal is echt met zijn tijd meegegaan. De dialogen vonden we niet tenenkrommend, maar best natuurlijk.
Brood en Stapel deden het samen ook echt goed. Eerst wat wrijving, maar later steeds meer sympathie voor elkaar. Ook de bijrol van Dagelet is leuk om te zien. Blijf een zwak voor haar hebben. (komt door serie brutale meiden)
De opnames van Amsterdam zijn prachtig en sfeervol. Toch een mooie stad zo van bovenaf ook.
Het einde is misschien wat simpel en snel, maar dat gebeurd ook bij super goede klassieke films, soms.
Ik vind echt dat de score hier te laag is voor deze film. Dus mensen ga kijken en geef een hogere stem.
Werkelijk waar een prachtige film in zijn eenvoud. Eindelijk eens geen clichés m.b.t. homo's.
Geen gegil, roze, nichtenhumor, feestjes, drugs, vreemdgaan, etc.
Nee, deze film brengt je een aardige jongen die in de bouw werkt, waar ook aardige mannen werken. De jongen komt ook uit een liefdevol gezin en de ouders, broer en jongen hebben de hart op de goede plaats.
Verder is de omgeving van Frankrijk (de Middellandse zee) zeer mooi. Je waant je even op vakantie.
Gewoon kijken dus!
Voor 0,50 cent in een kringloopwinkel. Wel ooit eens in mijn handen gehad, maar niet te belangrijk om te kopen/kijken.
Maar.....de film valt helemaal niet tegen. Het is eigenlijk best wel een originele vampierfilm. Het is meer een sciencefiction film met een vleugje horror.
Grote namen als Ethan, Sam en Willem zorgen ervoor dat deze B-film net wat boven zijn niveau uitstijgt.
Verder is het natuurlijk één groot Fanta verhaal.
Maar door de korte speelduur, constant spannend en nergens saai.
Deze film ziet er gelikt en mooi uit. De 'jongens' spelen goed en er heerst een soort van kalme sfeer. Toch duurt de film wel wat te lang. Als er 90 minuten van was gemaakt was de film wat 'sneller, hipper, actiever'. Nu gaat het allemaal best traag. Het is ook geen actiefilm, maar meer een dramafilm. Niks mis mee, maar wel goed als je hieraan begint om te weten.
Verder zien de vliegscenes er goed uit, ook al is het vooral CGI.
Dit is best een goede film. Vooral als je een beetje geïnteresseerd bent hoe het (boeren) leven eraan toe gaat in Bulgarije. Een land waar veel armoede heerst. Waar de staat corrupt is. Waar mensen hard moeten werken voor een sober bestaan. Waar homoseksualiteit niet kan en waar Roma's worden gediscrimineerd. Daaromheen ontstaat er een relatie tussen 2 jongemannen. Dit wordt allemaal best mooi in beeld gebracht. Zeker de moeite waard, als niet van Glitter & Glamour houdt.
Ik vond dit best een goede film. Vooral alle uitspraken van de leraar die gespeeld werd door Nabil Mallat. Wat hij tegen een leerling zegt en wat hij tegen zijn zoontje zegt. Hele sterke visies.
Ook Eelco Smits was goed in zijn rol.
Ik hou er zelf niet zo van als 'fantasie/gedachten' met de realiteit door elkaar gaat lopen. Dat vind ik in een film vaak verwarrend en afleidend, omdat het te visueel wordt getoond. In een boek kun je er zelf meer een beeld van maken. En kun je een 'fantasie' bijvoorbeeld 'klein' houden. In een film komt een fantasie even hard binnen als de werkelijkheid.
Maar gelukkig gebeurde dit op het einde pas wat meer. Maar had van mij niet gehoeven.
Complimenten aan de regisseur.
Natuurlijk ooit al eens eerder gezien, maar omdat nu deel 2 in de bios speelt en we daar ook naar toe gaan, even deze teruggekeken. Het blijft een vermakelijke film. Leuk om vooral ook de sfeer van de jaren 80 te herbeleven. Telefooncellen, andere type auto's, geen smartphone, etc. Heerlijke tijd.
De dialogen zijn soms tenenkrommend. Zo praat je helemaal niet, maar dat is typisch Dick Maas.
Dit is een vermakelijke actie/sciencefiction film.
Het verhaal is natuurlijk MEGA Fanta, maar als je dat opzij zet, krijg je best een leuk filmpje.
Sommige special effects zien er goedkoop uit, maar sommige zien er ook weer goed uit.
Ik weet niet waarom, maar heb altijd een zwak voor Halle Barry. Ze ziet er altijd knap uit. Met stoer petje op of met lange haren, gewoon mooie oogopslag.