Dit is een aardige actiefilm. Niet heel goed, maar ook niet heel slecht.
De film wil volgens mij een beetje lijken op films zoals Pulp Fiction.
Van die typische dialogen en grove woordkeuzes, etc. Ik raak er niet van onder de indruk.
De film heeft Butler erin zitten, maar die heeft maar een mini rol.
De film wordt gedragen door actrice 'Alexis Louder'. Wat een prachtvrouw en wat speelt ze hier goed!
Zonder deze dame was de film helemaal onder het gemiddelde gezakt.
Frank Grillo mag ik wel, maar ziet er hier niet uit met z'n lange haar en zijn karakter.
Zeker leuk om deze film een keertje te kijken, maar verwacht gewoon niet teveel.
Redelijk goede actiefilm.
Het begin vond ik erg storend op de manier hoe de mannen met elkaar communiceerde tijdens hun werk. Grote ego's, betweters, stoer oppervlakkig praat, macho gedrag. Dit is gebaseerd op een waargebeurd verhaal, ik hoop toch niet dat ze in Amerika echt zo met elkaar omgaan op zo'n werkplaats, verschrikkelijk.
Als de ramp plaatsvindt, veranderen de 'mannen' in 'hero's' of 'lafaards' en dan krijg ik weer meer begrip voor de personages.
De actiescenes worden zeer goed in beeld gebracht en de special effects zien er verbluffend uit. Volgens mij nog weinig tot geen CGI computer effecten.
Daardoor stijgt de film weer in aanzien.
Jammer dat ze geen informatie meer geven (heb ik dus zelf even opgezocht) wat al die fossiele olie heeft gedaan voor de natuur (vissen en planten) op en rond de zeebodem nog steeds op dit moment.
Aan de andere kant, spuit er regelmatig uit zichzelf ook grote ruwe fossiele olie uit de zeebodem. Dan moet ook het ecosysteem eraan ontgelden en zijn het geen menselijke fouten.
Wederom een parel van een film!
Blijf kijken, als je in het begin denkt, wat een saaie bedoeling.
Het wordt steeds spannender, gekker, zieker en leuker.
Vooral Anya Taylor-Joy vind ik geweldig als verwend nest met veel kapsones.
Maar ze bereikt uiteindelijk wel veel met haar brutale mond.
De rest van de cast is ook heerlijk bezig. Gewoon een erg goede film.
Met een zeer bevredigend einde.
Vreemde film en niet heel sterk als thriller.
Je denkt in het begin, waar gaat het heen?
Maar zodra alle personages los gaan op het eiland heb je totaal geen medelijden meer met de benadeelden.
Eerder blij als er weer eentje verdwijnt of wordt......Net zoals de daders. Ook geen sympathieke lui.
En dan het ding met geuren en gif. Allemaal maar heel vaag.
Weg ermee, goedkope B film.
Dit is een bijzondere film. Zeker niet slecht. Ik vind het meer een sciencefiction/horror film.
Ik moest er even inkomen, maar de film werd steeds beter, grappiger en gruwelijker. Maar nergens wordt het eng.
Ik ben zéér blij dat de regisseur/producent voor weinig tot geen CGI heeft gekozen voor de special effects. De 'gore' scenes zien er echt heel goed uit.
Complimenten ook voor Demi Moore! Wat speelt ze toch goed! En de jonge dame ook, maar die mag zich nog wat meer bewijzen.
Het einde vind ik wat overdreven, had van mij niet zo gehoeven. Maar stoort maar een klein beetje.
Horror liefhebbers die van gore scenes houden moeten deze film kijken, maar hou je meer van enge scenes, dan wordt te teleurgesteld.
Lekker een ouderwetse thriller. Een nog een goede ook!
Wat speelt Amanda Seyfried hier een heerlijke psychotische bitch. Moest vaak om haar lachen terwijl het niet komisch bedoelt was.
De man des huizes is een aantrekkelijke vent en dus ook leuk om naar te kijken.
Verder is Sydney Sweeney ook een supermooie meid en speelt ook een goede rol.
Dus wederom zeg ik het maar weer, soms worden er nog pareltjes gemaakt! Kijken dus.
Dit is een aardige film. Boeiend maakt het doordat het zich in Kenia afspeelt en in de hoofdstad. Dan krijg je eens een wat beter beeld hoe de mensen daar wonen, leven en gedragen.
Helaas moet je niet homoseksueel zijn, want dat is nog steeds strafbaar. (ik schreef dit in 2026)
Blijf het altijd vreemd vinden dat er zo'n aversie is tegen homoseksualiteit. In de dierenwereld komt het voor bij de meest stoere en krachtige beesten, zoals leeuwen, dolfijnen, gorilla's, etc. En daar wordt niemand buitengesloten voor dat gedrag. Wij mensen (ik inclusief) zijn maar zéér domme wezens die hier op deze aarde gelukkig maar heel kort zullen zijn. Een knipoog op de tijdslijn van het ontstaan van de aarde tot het einde van de aarde.
Wel een aardige film. Vooral de locaties zijn mooi tijdens de conversaties. Madrid en Amsterdam. Beide mooie steden.
Verder speelde Julian een beetje een 'drama queen' wat dus af en toe irritant was. Verder deden beide mannen het wel goed hoor.
Dit is best een leuke misdaad/komedie. Alhoewel ik volgens mij geen enkele keer gelachen heb.
De acteurs zijn allemaal goed op dreef en lijken er zin in te hebben.
De film ziet er qua kleur en setting erg mooi uit.
Verder geen hoogvlieger, maar ook geen laagvlieger, leuk tussendoortje.
Soms zijn ze er nog! Parels van films die al een tijdje bestaan, maar die je totaal over het hoofd hebt gezien.
Ik ben blij dat we deze film alsnog nu bekeken hebben.
Wat een bijzondere film en een goed verhaal.
Clint Eastwood speelt fantastisch, maar de rest van de cast zeker ook!
Echt een aanrader om gewoon eens te kijken.