- Home
- Filmforum
- Gebruikers - Filmgames
- Horrorfilm Challenge
Horrorfilm Challenge
IH88
-
- 9732 berichten
- 3184 stemmen
18. Assimilate (Film, 2019) - MovieMeter.nl
FTV - 2 punten (totaal 36 punten).
Thema - NVT (totaal 8 punten).
Film die geïnspireerd is door Invasion of the Body Snatchers. Vermakelijk is het zeker, en Andi Matichak (Halloween) doet het goed. Geen hoogvlieger, maar leuk om een keer gezien te hebben.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
FTW 2 punten ( totaal : 86) thema nvt
Thema klassement ( 23 x 2 ) = 46 R2 : 1, 3, 4 , 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 23
https://images.mubicdn.net/images/film/283991/cache-749889-1652951732/image-w1280.jpg
Toch wel minder enthousiast dan de score en bepaalde recensies laat vermoeden. Het eerste gedeelte ( liefst een uur) is gewoon wat kennismaken met de cast en redelijk met wat seksscènes gezien de plotomschrijving. Allemaal vrij saai en ook niet zo onder de indruk van de vrouwelijke personages. Nadien gelukkig wat beter door een paar degelijke geslaagde gore scènes en de nare aanwezige sfeer rond het ouderlijk echtpaar. 5/10
Shaky
-
- 3736 berichten
- 13048 stemmen
Ik begrijp jou volkomen Noodless. Mijn broer en ik keken elkaar aan in de bioscoop tijdens de pauze en zeiden 'wat doen we, gaan we of kijken we 'm af?' Eerste helft van de film is gewoon belabberd.
Uiteindelijk wel blij dat we zijn blijven zitten, maar zo goed als sommigen het willen doen overkomen vind ik deze film ook zeker niet. Kom zelf tot een magere voldoende.
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
FTW 2 punten ( totaal : 88) thema Folk horror
Thema klassement ( 23 x 2 ) = 46 R2 : 1, 3, 4 , 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 23
Heerlijke, belachelijke onzin waar alles draait rond de wellustige Isabel Sarli met haar weelderige boezem.
Sarli haar enige droom is om moeder te worden wat zelfs tot een obsessie leidt gezien haar man de behoefte niet kan invullen. Maar toch probeert ze zwanger te worden op allerlei manieren, maar ook dat werkt niet gezien Pombero, een kwaadaardige entiteit, verliefd op haar is geworden en alle mannen die haar pad kruisen zal vermoorden.
Veel naakt van Sarli is er te zien en vaak ook mooi in beeld gebracht zoals de scènes met de watervallen. Dat leveren toch wel een paar mooie shots op waarbij haar fameuze voorgevel nog wat extra aandacht krijgt.
https://cdn.mitvstatic.com/programs/ar_embrujada-1969_l_m.jpg
Beetje gore is er ook aanwezig, maar dan vooral naar het einde toe. Verwacht niet teveel van deze Argentijnse, Braziliaanse productie, het is vooral de nonsens en het uiterlijke van de kwaadaardige entiteit die de aandacht weten te houden. En eerlijk is eerlijk natuurlijk ook Sarli zelf.
6/10
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6d/Isabel_Coca_Sarli.jpg
alexspyforever
-
- 21517 berichten
- 2328 stemmen
FTV - 2 punten (Totaal: 40 punten)
Thema: geen (totaal: 10 punten)
Behandelde thema's: 1, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14, 21, 23
http://2.bp.blogspot.com/-6_0VIKrfO_Q/U0NuXnxJcTI/AAAAAAAAidQ/Ob8KA7KwAcU/s1600/bloodyvideo20.JPG
Tja de SOV's worden er niet beter op, gelukkig heb ik er nog maar 4 over. Nu vind ik de stijl op zich nog steeds leuk, helaas zit er nogal wat amateuristische troep tussen. De titel klinkt wel goed, maar dit is zo slecht dat je het bezwaarlijk een film kan noemen. Bloederig ja een beetje naar het einde toe en van een tante Gertrude is al helemaal geen sprake. Kennelijk was het budget zo laag dat de cast uit slechts 4 personen bestond (de ongecrediteerde naakte dame die in de openingsscène al het loodje legt niet meegerekend) die dus meerdere rollen op zich namen. Regisseur is John Bacchus, die later veel softcore filmpjes regisseerde voor Seduction Cinema (denk dat hij een van de mede-oprichters was). Eigenlijk wel gek slechts 1 vrouw hier en later films die vooral om liefde en lust tussen dames gaan regisseren. Ik doe zelfs de moeite niet om de inhoud van deze miskleun te bespreken. Staat ook niet op MM en ik weet niet of ik de moeite ga doen om em toe te voegen.
http://1.bp.blogspot.com/-NpICIAUfRSY/U0NuY_-3uoI/AAAAAAAAidw/cbJfFVnYlwI/s1600/bloodyvideo25.JPG
mrklm
-
- 11397 berichten
- 9906 stemmen
Nu heb je wel een van de bravere gore films van HG Lewis bekeken
Blood Feast, The Gruesome Twosome, The Wizard of Gore en The Gore Gore girls zijn meer representabel voor zijn status als godfather of gore. Ik waardeer Color me Blood Red wel maar Don Joseph past eigenlijk niet als acteur in een HG Lewis film. Daarvoor is hij te serieus.
Voor films die ik al gezien heb krijg ik geen bonuspunten
.
mrklm
-
- 11397 berichten
- 9906 stemmen
21. What Have You Done to Solange? (1972)
FTV: 2 punten (totaal: 42 punten)
Categorie nr. 8 (Gallo)
Nog niet afgevinkte categorieën: 4, 14
Films die onder tien verschillende titels zijn nooit goed en dit is geen uitzondering. De score van Ennio Morricone is uitstekend en de spaarzame horrormomenten zijn stijlvol en effectief gefilmd, maar verder is het een uiterst saaie, seksistische en slecht gedubde whodunit met een overdosis aan zinloos vrouwelijk naakt.
Woland
-
- 4796 berichten
- 3817 stemmen
12. Nekromantik 2 (Film, 1991)
FTV, 104 minuten - Totaal 23 punten
Thema: Splatter/gore
Thema's gezien: 3, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22
https://www.moviemeter.nl/images/cover/10000/10284.jpg
Soms moet je eens uit je comfort zone komen. Dus vandaag maar eens Nekromantik 2 opgezet, berucht vanwege de gore en smerigheid wat dus niet echt mijn soort genre is. Nu zitten er wel her en der wat gore momenten in, met niet alleen necrofilie maar ook een uitgebreide autopsie op een zeehondje en nog wat moord en geweld met hele matige special effects. Nu is dat al niet zo boeiend, maar de film is vooral dodelijk saai. Het grootste deel van de film kijk je naar twee totaal oninteressante figuren en hun relatieperikelen, waaronder de necrofiele Monika. Echt, het is als het spreekwoordelijke verf op de muur zien drogen, maar dat geeft misschien nog een beetje zen. Maar dit raad ik echt helemaal niemand aan, ik ga weer lekker terug m'n comfort zone in. 1.0*
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
16. Nightmare Cinema (Film, 2018) -
FTV,
Speelduur : 120 minuten
Thema: NVT,
https://www.joblo.com/wp-content/uploads/2021/05/ncmedsl.jpg
https://bloody-disgusting.com/wp-content/uploads/2017/09/nightmare-cinema-2.jpg
Van dit soort serie's in een film ben ik fan ! Gewoon omdat er negen van de tien keer minimaal een geweldig concept in moet zitten zo ook hier .
De eerste drie zijn komisch bedoeld en de eerste twee waren dat ook maar met name de eerste was heel origineel voor een slasher , en erg grappig . Met een kill met een torcher die er indrukwekkend goed uitzag .
Na de eerste drie word de toon een stuk serieuzer en is het komische element van de film weg .Het doet dan erg lijken op The twillight zone .De gore is prima, erg spannend was het niet , alleen in het ziekenhuis op het eind even .Dit was prima vermaak !
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
Ik begrijp jou volkomen Noodless. Mijn broer en ik keken elkaar aan in de bioscoop tijdens de pauze en zeiden 'wat doen we, gaan we of kijken we 'm af?' Eerste helft van de film is gewoon belabberd.
Uiteindelijk wel blij dat we zijn blijven zitten, maar zo goed als sommigen het willen doen overkomen vind ik deze film ook zeker niet. Kom zelf tot een magere voldoende.
Zwaar overschatte film in mijn ogen . Ik zie regelmatig reviews die het briljant en vernieuwend vonden , ben blij dat ik ook wat tegen geluid hoor..
Shaky
-
- 3736 berichten
- 13048 stemmen
Een tijd geleden zag ik de niet al te beste Robert (2015) van Andrew Jones. Wat blijkt? Deel 2 t/m 5 staan ook gewoon op Netflix!
dat moest ik natuurlijk gaan zien.
59. The Curse of Robert the Doll (2016)
FTV: 2 punten (totaal: 118 punten)
Categorie: nr. 23 Slasher (totaal: 13 punten)
Afgevinkte categorieën: Ronde 1 (volle kaart). Ronde 2: nr 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 22 & 23
FTV: 2 punten (totaal: 120 punten)
Categorie: n.v.t. (totaal: 13 punten)
Afgevinkte categorieën: Ronde 1 (volle kaart). Ronde 2: nr 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 22 & 23
61. The Legend of Robert the Doll (2018)
FTV: 2 punten (totaal: 122 punten)
Categorie: n.v.t. (totaal: 13 punten)
Afgevinkte categorieën: Ronde 1 (volle kaart). Ronde 2: nr 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 22 & 23
FTV: 2 punten (totaal: 124 punten)
Categorie: n.v.t. (totaal: 13 punten)
Afgevinkte categorieën: Ronde 1 (volle kaart). Ronde 2: nr 2, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 19, 22 & 23
-------------------------------------------------------------------------------------
Wat ik erg gaaf vind is dat Andrew Jones een heel universum voor zichzelf heeft gecreëerd. Het lijken dan ook meer afleveringen uit een serie dan echt losstaande films waarbij elke film in elkaar overloopt en je ieder deel gezien moet hebben voordat je naar het volgende kunt gaan.
Helaas is het kwalitatief behoorlijk treurig. De killer pop komt amper in beeld en wanneer we Robert zien wordt meteen duidelijk waarom we hem nooit echt goed zien: iemand heeft gewoon een pop vast en laat hem lopen..... echt waar... kosten nog moeite bespaard om dit er zo crappy mogelijk te laten uitzien. Als er kills zijn, dan slaan ze helemaal nergens op: een pop met een superklein nagelschaartje. Hilarisch, maar niet hilarisch bedoeld. De gebruikte acteurs zijn ontzettend slecht en de make-up is om te gieren. Die toymaker....
.
Verder hangt alles van clichés aan elkaar en is het geen enkel moment ook maar een beetje spannend. Troep, troep, troep. MAAR: het is wel overduidelijk met veel liefde gemaakt door Andrew Jones, met wie het momenteel overigens niet zo goed gaat. Hij is ernstig ziek, kan daardoor niet meer werken en dreigt uit zijn huis gezet te worden omdat hij zijn rekeningen niet meer kan betalen. En het is nog een jonge gast trouwens, nog geen 40. Robert the Doll lijkt een soort uit de hand gelopen hobbyproject, maar er blijkt een behoorlijke fan following te zijn. Ik vermoed dat die liefhebbers ook de liefde van Jones voor het genre en voor Robert voelen doorspreken in de verder kwalitatief dieptrieste films. Ik waardeer het enorm wat Jones doet, maar dat maakt de films zelf er natuurlijk niet beter op.
The Curse of Robert: 1,5*
Robert and the Toymaker: 3* (kan het niet uitleggen, ik heb me echt geamuseerd. Vergis je echter niet; het is rotzooi hoor)
The Legend of Robert: 1* (veruit de slechtste uit de reeks. Ongekend saai en belabberd. Sterker nog: slechtste deze challenge)
Robert Reborn: 1,5*
mrklm
-
- 11397 berichten
- 9906 stemmen
22. Bloodbath at the House of Death (1984)
FTV: 2 punten (totaal: 44 punten)
Categorie nr. 4: 80s horror (totaal: 22 punten)
Nog af te vinken categorie: 14
Friday the 13th, Dracula, Carrie en Vincent Price zijn de doelwitten van deze miserabele, volstrekte onleuke vermeende horrorkomedie. Wetenschappers onderzoeken radioactieve straling nabij Bloodstone Manor, waar al twee keer een bloedbad heeft plaatsgevonden. Price komt opdraven om zijn reputatie te grabbel te gooien. Opvallende punten: Everett lijkt behoorlijk op Robert Englund en het muzikale thema doet erg denken aan dat van Nightmare on Elm Street, dan een half jaar later in de VS werd uitgebracht. Toeval? Lekker boeiend! De laatste loodjes van deze Horrorfilm Challenge gaan zwaar wegen...
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
Dacht dat ik iets anders gevonden had in teken van torture, maar blijkbaar toch geen horror. Ja ,voor mij wel 
https://img.yts.mx/assets/images/movies/flower_and_snake_1974/medium-cover.jpg
Gezien het thema van sado-masochistische spelletjes en martelingen zou je ook kunnen stellen dat je de film ook in het subgenre torture kan plaatsen. Blijkbaar toch niet omdat de film meer focus legt op drama en erotiek. Het verhaal stelt weinig voor en zowel op gebied van drama en erotiek weet deze film niet te beklijven. Niet dat er weinig erotiek te bespeuren valt, integendeel zelfs, maar je moet van dit soort films wel houden. 3/10
https://img.yts.mx/assets/images/movies/flower_and_snake_1974/large-screenshot3.jpg
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
17.Poltergeist (Film, 2015) - '
speelduur-101 minuten .
RW.
Categorie NVT
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSjjcJpePp_py45CAWzmvQXaCTmX9aW2DWkvA&usqp=CAU
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSA7aXZbLTsUcuAGwTfhAUKm1CGo8Y38ccx3Q&usqp=CAU
Lekker met rust laten voortaan , verzin wat nieuws .
Leuk bedacht om er een modern tintje aan te geven , maar dit is het gewoon niet .
Hans Landa
-
- 105 berichten
- 7 stemmen
38. Voces (2020)
FTV - 2 punten (Totaal: 73 punten)
Thema - Haunted House - 1 punt (Totaal: 4 punten)
Toen bleek dat de Netflix gebruiker oa La Casa De Papel helemaal geweldig vond staat het vol met willekeurige buitenlandse producties, de ene nog slechter dan de ander. Ook Voces. Het is allemaal al vele malen beter gedaan, daar komt ook nog eens bij dat ze hetzelfde trucje meerdere keren herhalen. Kon beter Insidious of Insidous 2 nog een keer kijken. De eerste is niet eens heel spannend maar vooral erg sfeervol en bij deel 2(Conjuring II zou ook kunnen) als ik mij goed herinner wordt er ontzettend goed gebruik gemaakt van de camera.... ik dwaal af, zo boeiend was deze dus.
Bekeken thema's r2: 1/5//10/22
Ronde 1: afgerond
Noodless
-
- 10042 berichten
- 6178 stemmen
FTW 2 punten ( totaal : 90) thema nvt
Thema klassement ( 23 x 2 ) = 46 R2 : 1, 3, 4 , 6, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 20, 21, 22, 23
Verwacht geen sfeervol vampierverhaal , maar veel actie vol met gevechten, schieten, hoofden hakken, harten doorboren gekruid met wat humor die je al of niet kan smaken. Er valt genoeg te beleven en de zonnige locatie en cast zorgen voor een fijne vibe. De actiescène van de film valt eigenlijk al in begin van de film te beleven waar Jamie Foxx in contact komt met een oud vampiervrouwtje die Foxx het heel moeilijk maakt. Het familiegedoe hadden ze achterwege kunnen laten net zoals bepaalde komische situaties die niet echt werken. 6/10
alexspyforever
-
- 21517 berichten
- 2328 stemmen
21. Revenge (Film, 1986) - MovieMeter.nl
aka Revenge: Blood Cult 2
FTV - 2 punten (Totaal: 42 punten)
Thema: geen (totaal: 10 punten)
Behandelde thema's: 1, 3, 4, 8, 9, 11, 13, 14, 21, 23
https://www.vcientertainment.com/wp-content/uploads/cm/data/ProductPagePics/8246pp1.jpg
1 jaar later kreeg Blood Cult een opvolger, namelijk deze. Nu was de eerste film niet geweldig, maar voor een laag budget was het nog doenbaar. De opvolger heeft duidelijk een hoger budget en iets beter acteerwerk. Enkel kranig oudje Gracie Moore heeft nog een fijne rol, de rest John Carradine en Patrick Wayne (jazeker zoon van John) incluis zijn gewoon vervelend. De film presenteert een beter verhaal, minder gore. Pijnpunt is dat de speelduur gewoon te lang is, vooral omdat bepaalde scènes gewoon te lang doorgaan oa een motorrijder die jacht maak top Gracie Moore als ze haar auto bestuurt. Best kill gebeurde in een jacuzzi op een bloedmooie vrouw. Onbegrijpelijk eigenlijk dat de killer zichzelf geen pleziertje gunde want zij was uit op een stevige vrijpartij.
alexspyforever
-
- 21517 berichten
- 2328 stemmen
21. What Have You Done to Solange? (1972)
FTV: 2 punten (totaal: 42 punten)
Categorie nr. 8 (Gallo)
Nog niet afgevinkte categorieën: 4, 14
met een overdosis aan zinloos vrouwelijk naakt.
Ja Theunissen, dan moet jij die al zeker niet kijken hé 
ikkegoemikke
-
- 3449 berichten
- 4891 stemmen
48. Cosa Avete Fatto a Solange? (1972)
Speelduur: 107 minuten
FTV - 2 punten (Challenge Totaal : 96 punten)
Thema - Giallo
Afgevinkte thema's : Ronde 1 Nr(s) 1 t/m 23 - Ronde 2 Nr(s) 1/2/4/7/8/9/10/11/12/13/15/16/17/20/21/23
Thema klassement : 23 X 2 = 46 punten + 16 = 62 punten
https://www.kultur-online.net/sites/default/files/32412-32412stecknadel2.jpg
Toevallig ook deze gekeken, net als mrklm. Persoonlijk vond ik het maar een saaie bedoening. De tags Thriller/Mystery die hier op MM gebruikt worden, klinkt logischer dan de horror-tag die deze film meekrijgt op IMDb. Zelfs thriller vind ik nogal overdreven. 't Is een brave whodunit. De hoeveelheid gebruikt bloed is zelfs schrikbarend beperkt. Ik heb meer dichtbegroeide schaamstreken gezien dan angstaanjagende gebeurtenissen. Aanrader voor Theunissen dus
En ik heb blijkbaar het moment gemist waarop die Italiaanse leraar gepromoveerd werd tot politie-inspecteur. Nope, dit vond ik maar een slappe hap 
2*
Woland
-
- 4796 berichten
- 3817 stemmen
13. Perempuan Tanah Jahanam (Film, 2019)
FTV, 106 minuten - Totaal 25 punten
Thema: Folk horror
Thema's gezien: 3, 6, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22
https://www.moviemeter.nl/images/cover/1127000/1127679.jpg
Niet heel verrassend dat dit me ligt, maar alsnog wel fijn om dit bevestigd te zien.
Impetigore speelt zich af diep op het Indonesische platteland, waar een in de stad opgegroeide jongedame op onderzoek uitgaat naar haar geboortestreek. Wat volgt is een bijzonder sfeervolle film, er visueel erg fraai uitziet met een fijne setting in een klein dorpje, een griezelig huis en de jungle-omgeving. Maar waarin naast de visuals ook de mysterieuze ontwikkelingen in het dorp boeien, waarbij steeds wat meer van het verhaal onder de sluier vandaan kwam. Niet dat alles me altijd helemaal duidelijk werd, want hoewel de grote lijnen goed te volgen zijn, waren de details van de precieze familiebanden en de implicaties voor de meerdere vervloekingen me niet altijd even helder. Alsnog een fijne sfeervolle film met ook nog zeker wel wat horrormomenten en een lekker naargeestig einde. Zo zie ik ze graag. 4.0*
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
FTV,
Speelduur : 99 minuten
Thema: folklore
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRBUQuiOiwTfmAChrCsw2geD2q5MD_Rt15J4Q&usqp=CAU
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQeGPE_ShVSO6jo0rlF42-6dq_p7Ws-Owu7dA&usqp=CAU
Mooi , folklore kan ik van me lijstje afschrijven .
Nederlandse Horror films draag ik een warm hart toe , omdat het er zo weinig zijn. Waarom worden we dood gegooid met romcoms ala Johan Nijenhuis maar horror laat men te vaak links liggen ondanks de mega succes van amsterdamned en de lift .
Maar in alle eerlijkheid , ik vond dit een dappere poging , en door dat het grotendeels in het engels is gesproken en het op een groot publiek mikt , vond ik dit weer een gemiste kans .
Waar ik me aan ergerde bijvoorbeeld was de emdr sessie, wat een luiheid .
Maar de film nam me ook niet mee . ik werd er niet door gepakt .
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
Mijn hemel Shaky hoe heb je die roberts films uitgezeten . Ik kan dat echt niet .
Zo krijg ik netflix ook wel vol met dit soort crap . armoede .
john mcclane 2
-
- 3489 berichten
- 6576 stemmen
19. Night of the Living Dead (Film, 1968) -
FTV,
Speelduur : 96 minuten
Thema: 60's horror .
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS-DiLnHC25851VlpOvRcGxXpDquGPB17ntng&usqp=CAU
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRFB3lreypF8JpE9MnnGY7-0X__M57YpqUlrg&usqp=CAU
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRM_kUuSejxDGMrVfiN7ciqdKXeAg31J_3D4w&usqp=CAU
Alhoewel ik snap dat je diep respect hebt voor het opzetten en beginnen van een genre ,George A. Romero heeft bijna zijn hele levens werk omtrent de zombies gemaakt .Ik kan er niet om heen dat dit hopeloos gedateerd is .
Dankzij youtube heb ik kunnen kijken , maar niet met veel plezier .
ik vergelijk het maar even met oude auto's , De liefhebber kan een heel oude classic waarderen . Maar zodra je weet hoe een auto uit de jaren tachtig , of negentig laat staan een moderne auto rijd , en je zit in zo'n oude auto zie je de weg wel, maar de auto bibbert en kraakt en piept tijdens het rijden. Het is gewoon vaak niet zo'n plezierige ritje .
Ze zijn het merendeel bezig met het dicht maken van de het huis . Er klinkt de hele tijd zo'n irritante krekel op de achtergrond . En ik heb gewoon niet veel met zombies .
ibendb
-
- 5037 berichten
- 3220 stemmen
24. Village of the Damned (1960)
FTV: 2 punten (45 totaal)
Thema: 60s horror (afgevinkt: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 22 en 23)
https://i.imgur.com/zZIUbGz.jpg
Fijne film met een erg origineel concept. De uitvoering is uitstekend, dialoog en acteerwerk overtuigend. Het enige wat mist is een soort onheilspellende sfeer. Het is net iets te weinig onderbouwd om een gevoel van onbehagen te verkrijgen. Kwalitatief tussendoortje. Wel een grote klassieker die ik alweer kan afvinken.
3*
ikkegoemikke
-
- 3449 berichten
- 4891 stemmen
Speelduur: 93 minuten
FTV - 2 punten (Challenge Totaal : 98 punten)
Thema - Kannibalisme
Afgevinkte thema's : Ronde 1 Nr(s) 1 t/m 23 - Ronde 2 Nr(s) 1/2/4/7/8/9/10/11/12/13/15/16/17/18/20/21/23
Thema klassement : 23 X 2 = 46 punten + 17 = 63 punten
Lol, wat zien die kannibalenfilms er toch nogal lachwekkend uit. Allereerst is het acteren gewoonweg een verschrikking. Vervolgens zien de bloederige toestanden er telkens vreselijk nep uit. Het verhaal is ook nog eens zo stupide. En vooral die muziek op de achtergrond. Lijkt wel zo'n tjingeltjangel deuntje uit een jaren 70 porno of vintage TV-feuilleton
En telkens er een paar rake meppen worden gegeven, klinken de geluidseffecten alsof je naar een Bud Spencer/Terence Hill actiefilm aan het kijken bent. Denk dat ik niet gauw nog een kannibalen-film ga opzetten na deze challenge 
1.5*
alexspyforever
-
- 21517 berichten
- 2328 stemmen
Speelduur: 93 minuten
FTV - 2 punten (Challenge Totaal : 98 punten)
Thema - Kannibalisme
Afgevinkte thema's : Ronde 1 Nr(s) 1 t/m 23 - Ronde 2 Nr(s) 1/2/4/7/8/9/10/11/12/13/15/16/17/18/20/21/23
Thema klassement : 23 X 2 = 46 punten + 17 = 63 punten
(afbeelding)
Lol, wat zien die kannibalenfilms er toch nogal lachwekkend uit. Allereerst is het acteren gewoonweg een verschrikking. Vervolgens zien de bloederige toestanden er telkens vreselijk nep uit. Het verhaal is ook nog eens zo stupide. En vooral die muziek op de achtergrond. Lijkt wel zo'n tjingeltjangel deuntje uit een jaren 70 porno of vintage TV-feuilleton
En telkens er een paar rake meppen worden gegeven, klinken de geluidseffecten alsof je naar een Bud Spencer/Terence Hill actiefilm aan het kijken bent. Denk dat ik niet gauw nog een kannibalen-film ga opzetten na deze challenge 
1.5*
Van alle kannibalenfilms is Ferox een van de slechtste. Je kijkt beter Cannibal Holocaust of Last Cannibal World. Eigenlijk zijn dat de enige 2 echt goede als we het hebben over kannibalen in de jungle (naar mijn mening uiteraard). Hoewel het kan nog erger, The Green Inferno (2013) das pas neppe troep. Maarja wat wil je ook met Eli Roth.
Shaky
-
- 3736 berichten
- 13048 stemmen
Mijn hemel Shaky hoe heb je die roberts films uitgezeten . Ik kan dat echt niet .
Zo krijg ik netflix ook wel vol met dit soort crap . armoede .
Ja dat is geen beste zet van Netflix inderdaad. Voor mij wel, ik houd echt van dat soort vreselijke meuk. Ook al geef ik dan een slecht cijfer, toch houd ik van dit soort troep. Beetje raar, kan het ook niet goed verklaren.
Edit: Wel even erbij zeggen: deze 4 natuurlijk niet in 1 zit gekeken. Dat zou ook voor mij een beetje teveel van het goede zijn geweest 
ikkegoemikke
-
- 3449 berichten
- 4891 stemmen
50. Pride and Prejudice and Zombies (2016)
Speelduur: 107 minuten
FTV - 2 punten (Challenge Totaal : 100 punten)
Thema - Zombies
Afgevinkte thema's : Ronde 1 Nr(s) 1 t/m 23 - Ronde 2 Nr(s) 1/2/4/5/7/8/9/10/11/12/13/15/16/17/18/20/21/23
Thema klassement : 23 X 2 = 46 punten + 18 = 64 punten
https://miro.medium.com/max/1400/0*BABUp1jHuvRqoBYu.png
De hele Pride & Prejudice hectiek was niet aan mij besteed. Ik ben geen grote fan van die 18de -eeuwse kostuumdrama's waarbij men zo'n protserig, hautain taalgebruik hanteert, vrouwen met ellenlange veters in een adembenemend keurslijf snoert waardoor hun boezems bijna eruit ploppen en mannen als opgedirkte mietjes rondlopen
Maar om eerlijk te zijn heb ik me goed vermaakt met deze mix van Pride & Prejudice en het zombiegenre. Ook al is het een soft versie. Zo'n versie gemaakt voor Pride & Prejudice aanhangers die eens uit hun comfort zone willen gaan en zich wagen aan een horror. De dames zijn mooi, de vechtscenes zien er gelikt uit en Sam Riley ziet er übercool uit.
3*
Collins
-
- 7294 berichten
- 4311 stemmen
15. The Slumber Party Massacre (1982)
FTV: 2 - Totaal: 30
Thema: slasher - Totaal: 13 - Afgevinkt: 1, 2, 3, 4, 7, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 22, 23
Overdreven krolse highschool meisjes in ontklede toestand en in lingerie. Bronstige jongemannen die door ramen gluren (in de jaren 80 werd dat gedrag nog niet bestraft. Heerlijke tijden). Een ontsnapte seriemoordenaar die zich met een bewonderenswaardig staaltje method acting onderscheidt en zich al borende een weg baant door highschool vlees. De ingredieënten zijn basaal en vertrouwd en bieden een fijne mix van (naakte) bevalligheid die de voyeuristische driften van de kijker bedienen en splatter en gore.
3*
John Milton
-
- 24226 berichten
- 13390 stemmen
70. Alligator (1980)
Speelduur: 89 minuten
FTV - Thema: Animal
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-13, 15
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 14 = 83 punten
Challenge: 138 + 1 + 1 = Totaal 140 punten
Geen verkeerd filmpje, maar ook als ik hem jonger had gezien zou het geen klassieker bij me zijn geworden. Wel vermakelijk.
3*
Speelduur: 99 minuten
FTV - Thema: SOV
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-15
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 15 = 84 punten
Challenge: 140 + 1 + 1 = Totaal 142 punten
https://www.americangenrefilm.com/wp-content/uploads/2017/07/BurningMoon1.jpg
Ja. Dit was nou een SOV waar ik me uitstekend mee vermaakt heb. Eentje die ik aan zou raden aan deelnemers die opzien tegen nog een SOV film op het themarondje compleet te krijgen. Wat een heerlijke waanzin!
3,5*
Speelduur: 82 minuten
FTV - Thema: Comedy Horror
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-16
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 16 = 85 punten
Challenge: 142 + 1 + 1 = Totaal 144 punten
https://image.tmdb.org/t/p/w780//xIxEbgF1Ta7xzQPqLpfhKrMuIw1.jpg
Aardig Haunted House filmpje, die ik nochtans voor komedie horror gekeken heb. Ik vond het niet heel bijzonder, maar Goddard is altijd leuk om naar te kijken. Zesje.
3*
Speelduur: 85 minuten
FTV - Thema: Aquatic Horror
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-17
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 17 = 86 punten
Challenge: 144 + 1 + 1 = Totaal 146 punten
https://image.tmdb.org/t/p/w780//yL9RRZbDVbptqLwiZcK304ck4PL.jpg
Wel echt de film bij uitstek voor dit thema, en hoe bijzonder is een spookhuisfilm in een huis dat compleet onder water staat? Ik vond het erg tof gedaan. Behoorlijk creepy ook.
3,7*
74. Il Paese del Sesso Selvaggio (1972)
Speelduur: 90 minuten
FTV - Thema: Kannibalisme
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-18
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 18 = 87 punten
Challenge: 146 + 1 + 1 = Totaal 148 punten
Ik zag We Are What We Are voorbij komen en dacht dat ik die klaar had liggen, maar dat was niet zo. Omdat ik te lui was naar de PC te lopen, toch maar deze opgezet. Beetje spijt van. Ik had misschien ook beter moeten weten met een kannibalenfilm die zelfs van Alexspy en Woland maar 2* krijgt. Of hoopte ik dat het dan juist wat voor mij zou kunnen zijn, toen ik deze op mijn lijst zette? I do not remember. Net als met deze film zal gebeuren na een week.
2*
75. House of 1000 Corpses (2003)
Speelduur: 89 minuten
FTV - Thema: Torture Horror
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-19
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 19 = 88 punten
Challenge: 148 + 1 + 1 = Totaal 150 punten
The Devil's Rejects was een enorme verrassing voor mij, en ook Zombie's eerdere film heeft een aantal toffe scènes. Ik wilde dat ik zo enthousiast was als Tonypulp over deze film, maar ik vond hem toch wel iets minder dan het tweede deel van deze Firefly trilogy. Toch fijn om een keer gezien te hebben, en Sid Haig en Moseley doen het erg leuk.
3,2*
76. It Came from Outer Space (1953)
Speelduur: 81 minuten
FTV - Thema: Space Horror
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-20
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 20 = 89 punten
Challenge: 150 + 1 + 1 = Totaal 152 punten
https://scifist.files.wordpress.com/2016/01/1953-it-came-from-outer-space-022-kathleen-hughes.gif
Mijn vierde Jack Arnold film, en hoewel vermakelijk toch wel de minste van het stel. Alsnog wel een leuke 50s Sci-Fi met niet kwaadaardige aliens die mensen kopiëren, en uiteraard de nodige theremin op de soundtrack. Ik denk dat Barbara Rush (mijn hemel wat een schoonheid) en Kathleen Hughes (de studio zocht kennelijk een antwoord op Monroe) me dan nog het beste bij zullen blijven.
https://image.tmdb.org/t/p/w780//l3PbIWn1K9cie3GLbomsyaSSwec.jpg
3,2*
Speelduur: 129 minuten
FTV - Thema: Religion
Afgevinkte thema's : Nr(s) 1 - 23 compleet (2x), Ronde drie: 1-21
Themaklassement: 23 punten x 2 + 23 = 69 punten + 21 = 90 punten
Challenge: 152 + 1 + 1 = Totaal 154 punten
https://image.tmdb.org/t/p/w780//dfpoIYLQuKtJb0vRYfhBhqPTFwj.jpg
Reli-horror uit Thailand, ik was benieuwd naar deze. Hij komt wat traag op gang, maar daarna werd het toch wel wat disturbing. Niet helemaal waar ik op hoopte, afgerond naar boven een zeven. Check vooral de trailer voor je hem kijkt, zou ik zeggen.
3,3*
Zo, de registraties zijn weer bij hoor. Vandaag zal er verder niet veel bijkomen, vermoedelijk zelfs niets. 
Dit topic is gesloten. Alleen moderators kunnen nog berichten plaatsen.
