• 17.014 nieuwsartikelen
  • 181.628 films
  • 12.529 series
  • 34.666 seizoenen
  • 654.353 acteurs
  • 200.231 gebruikers
  • 9.451.099 stemmen
Avatar
 
banner banner

Carry On Spying (1964)

Komedie | 87 minuten
2,50 17 stemmen

Genre: Komedie

Speelduur: 87 minuten

Alternatieve titel: Agent Oooh!

Oorsprong: Verenigd Koninkrijk

Geregisseerd door: Gerald Thomas

Met onder meer: Kenneth Williams, Bernard Cribbins en Eric Barker

IMDb beoordeling: 6,2 (3.440)

Gesproken taal: Engels en Duits

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Carry On Spying

"Cloak And Dagger Operations Exposed. Secret Agent Charlie Bind O.O.O.H! Takes The Lid Off The Funniest Spy Story Of The Year!"

Een geheime formule wordt gestolen door STENCH (Society for the Total Extinction of Non-Conforming Humans). Bang dat de formule in de verkeerde handen valt, stuurt de Britse geheime dienst de enige agent die ze nog hebben: de kluns Desmond Simpkins. Samen met drie stagiaires volgt deze het spoor van Londen via Wenen naar Algiers, waar een harem een cruciale rol speelt.

logo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mrklm

mrklm

  • 12286 berichten
  • 10419 stemmen

Het is wel goed om je te beseffen dat dit één van de eerste James Bond-parodieën was. Een deel van het oorspronkelijke komische effect is anno nu weggeëbd, deels doordat James Bond zichzelf een paar keer parodieerde maar ook doordat er sindsdien meer parodieën gemaakt. Desondanks is de eerste helft van de film wat aan de zwakke kant, maar komt de film in het laatste half uur op stoom wanneer de vier inmiddels opgeleide spionnen binnen moeten dringen in de vesting van 'S.T.E.N.C.H.' wat resulteert in een amusante combinatie van slapstick en one-liners. Niet groots, maar aanzienlijk vermakelijker dan zijn zwakke voorganger 'Carry On Jack'.