• 18.041 nieuwsartikelen
  • 184.743 films
  • 12.827 series
  • 35.388 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.138 gebruikers
  • 9.519.140 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Vallis. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Michael (2026) 4,5

14 oktober, 22:29 uur

stem geplaatst

details  

Mimi wo Sumaseba (1995) 3,5

Alternatieve titel: Whisper of the Heart, 14 oktober, 22:26 uur

stem geplaatst

details  

Truly Naked (2026) 3,5

12 oktober, 09:46 uur

stem geplaatst

details  

Novak Djokovic: The Wolf in Winter (2026) 4,0

11 oktober, 00:10 uur

stem geplaatst

details  

Pillion (2025) 3,5

5 oktober, 22:50 uur

stem geplaatst

details  

13 Jours, 13 Nuits (2025) 4,0

Alternatieve titel: 13 Days, 13 Nights, 4 oktober, 12:23 uur

stem geplaatst

details  

Porte Bagage (2025) 4,0

2 oktober, 22:56 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme et les Extra-Terrestres (1979) 3,0

Alternatieve titel: De Gendarme Ziet Ze Vliegen, 1 oktober, 08:54 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme et les Gendarmettes (1982) 3,0

Alternatieve titel: De Gendarme in Paniek, 30 september, 23:56 uur

stem geplaatst

details  

La Zizanie (1978) 3,5

Alternatieve titel: The Spat, 28 september, 23:29 uur

stem geplaatst

details  

L'Aile ou la Cuisse (1976) 3,0

Alternatieve titel: Wie Dan Leeft, Wie Dan Zorgt!, 27 september, 23:26 uur

stem geplaatst

details  

Oscar (1967) 3,0

26 september, 08:50 uur

stem geplaatst

details  

Le Grand Restaurant (1966) 3,0

23 september, 23:52 uur

stem geplaatst

details  

Les Aventures de Rabbi Jacob (1973) 4,0

Alternatieve titel: De Avonturen van Rabbi Jacob, 22 september, 23:46 uur

stem geplaatst

details  

Le Corniaud (1965) 4,0

Alternatieve titel: De Eend en de Cadillac, 22 september, 00:26 uur

stem geplaatst

details  

La Grande Vadrouille (1966) 3,5

Alternatieve titel: Samen Uit, Samen Thuis, 21 september, 11:40 uur

stem geplaatst

details  

Turning Point: Generation 9/11 (2026) 3,5

19 september, 23:41 uur

stem geplaatst

details  

Oneul Bam, Segyeeseo Yi Sarangyi Sarajinda Haedo (2025) 5,0

Alternatieve titel: Even If This Love Disappears Tonight, 19 september, 21:29 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme en Balade (1970) 3,0

Alternatieve titel: De Gendarme op Drift, 17 september, 08:14 uur

stem geplaatst

details  

Gohan (2026) 4,0

Alternatieve titel: โกฮัง..หัวใจโกโฮม, 15 september, 23:58 uur

stem geplaatst

details  

Zuopiezi Nuhai (2025) 3,5

Alternatieve titel: Left-Handed Girl, 13 september, 22:59 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme Se Marie (1968) 3,5

Alternatieve titel: De Gendarme op Vrijersvoeten, 12 september, 23:49 uur

stem geplaatst

details  

Syk Pike (2022) 3,5

Alternatieve titel: Sick of Myself, 11 september, 23:28 uur

stem geplaatst

details  

The Invite (2026) 4,0

11 september, 00:05 uur

stem geplaatst

details  

Loverboy: Vertrouw Niemand (2026) 4,0

Alternatieve titel: Loverboy II, 10 september, 00:09 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme à New York (1965) 3,0

Alternatieve titel: De Gendarme in New York, 9 september, 11:10 uur

stem geplaatst

details  

Le Gendarme de Saint-Tropez (1964) 3,0

Alternatieve titel: Le Gendarme de St. Tropez, 8 september, 09:12 uur

stem geplaatst

details  

Escape from Kabul (2022) 3,5

5 september, 00:03 uur

stem geplaatst

details  

The Drama (2026) 4,0

4 september, 08:10 uur

stem geplaatst

details  

The Wizard of Lies (2017) 3,5

2 september, 23:00 uur

stem geplaatst

details  

H Is for Hawk (2025) 4,0

1 september, 23:17 uur

stem geplaatst

details  

Eb (2026) 3,5

1 september, 10:19 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details