• 18.008 nieuwsartikelen
  • 184.632 films
  • 12.813 series
  • 35.358 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.080 gebruikers
  • 9.517.681 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Timk. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

What's Your Number? (2011) 2,5

afgelopen zondag om 23:03 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Drop (2025) 3,0

afgelopen zondag om 16:43 uur

stem geplaatst

details  

Mein Bester Freund, Seine Freundin und Ich (2026) 2,5

Alternatieve titel: My Best Friend, His Girlfriend & Me, afgelopen zondag om 14:37 uur

stem geplaatst

details  

Gail Daughtry and the Celebrity Sex Pass (2026) 3,5

afgelopen zaterdag om 19:19 uur

stem geplaatst

details  

Vakkenvullers XL (2026) 1,5

18 oktober, 21:53 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

2 Guns (2013) 3,0

Alternatieve titel: Two Guns, 18 oktober, 17:45 uur

stem geplaatst

details  

IF (2024) 4,0

Alternatieve titel: Fantasievriendjes, 17 oktober, 22:26 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

The Hunt (2020) 4,5

17 oktober, 22:14 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Obsession (2025) 5,0

16 oktober, 21:34 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,5 sterren

details  

Limitless (2011) 4,5

11 oktober, 21:27 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

To Catch a Killer (2023) 4,0

Alternatieve titel: Misanthrope, 10 oktober, 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Fataal Schot (2026) 3,0

9 oktober, 15:02 uur

stem geplaatst

details  

Stolen (2012) 3,0

9 oktober, 10:38 uur

stem geplaatst

details  

Get over It (2001) 3,5

8 oktober, 20:57 uur

stem geplaatst

details  

Snakes on a Plane (2006) 3,0

5 oktober, 22:25 uur

stem geplaatst

details  

The Killer's Game (2024) 3,5

4 oktober, 19:20 uur

stem geplaatst

details  

The Enforcer (2022) 3,0

3 oktober, 23:27 uur

stem geplaatst

details  

Linkin Park: Unshatter (2026) 4,5

3 oktober, 18:45 uur

stem geplaatst

details  

Psycho Killer (2026) 2,0

2 oktober, 20:43 uur

stem geplaatst

details  

Fired Up! (2009) 2,5

26 september, 21:28 uur

stem geplaatst

details  

L'Ascension (2017) 3,0

Alternatieve titel: The Climb, 26 september, 21:28 uur

stem geplaatst

details  

Godzilla (2014) 1,5

Alternatieve titel: Gojira, 19 september, 23:09 uur

stem geplaatst

details  

The Breadwinner (2026) 2,5

18 september, 08:13 uur

stem geplaatst

details  

Wieners (2008) 2,0

18 september, 08:11 uur

stem geplaatst

details  

Idle Hands (1999) 2,5

17 september, 16:35 uur

stem geplaatst

details  

It's Never Over, Jeff Buckley (2025) 4,0

16 september, 18:43 uur

stem geplaatst

details  

Clash of the Thundermans (2026) 1,5

Alternatieve titel: De Strijd van de Thundermans, 16 september, 09:17 uur

stem geplaatst

details  

Fisherman's Friends (2019) 4,0

15 september, 17:01 uur

stem geplaatst

details  

Killers (2010) 3,5

14 september, 20:03 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Mardi Gras: Spring Break (2011) 2,5

12 september, 08:21 uur

stem geplaatst

details  

The Whisper Man (2026) 3,5

9 september, 22:27 uur

stem geplaatst

details  

50 First Dates (2004) 4,0

5 september, 20:36 uur

stem geplaatst

details  

72 Hours (2026) 2,0

4 september, 21:42 uur

stem geplaatst

details  

Rough Night (2017) 3,0

Alternatieve titel: Girls Night Out, 4 september, 19:52 uur

stem geplaatst

details  

Rogue Agent (2022) 3,0

4 september, 14:11 uur

stem geplaatst

details  

Batman Returns (1992) 3,5

2 september, 19:23 uur

stem geplaatst

details