• 15.735 nieuwsartikelen
  • 177.873 films
  • 12.195 series
  • 33.961 seizoenen
  • 646.802 acteurs
  • 198.935 gebruikers
  • 9.369.455 stemmen
Avatar
 
banner banner

It's Never Over, Jeff Buckley (2025)

Documentaire / Muziek | 106 minuten
3,68 22 stemmen

Genre: Documentaire / Muziek

Speelduur: 106 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Amy Berg

Met onder meer: Jeff Buckley, Mary Guibert en Ben Harper

IMDb beoordeling: 7,7 (1.880)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 8 januari 2026

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

  • Bioscoop Vanaf 21 januari in 54 bioscopen

Plot It's Never Over, Jeff Buckley

Op 29 mei 1997 overleed Jeff Buckley, de Amerikaanse zanger en gitarist was nog maar 30 jaar. Filmmaker Amy Berg kreeg toegang tot Buckley’s privéarchief en medewerking van zijn moeder Mary Guibert, zijn muzikale partners en vrienden. Het resultaat is een documentaire die via voice-mails, dagboekfragmenten en zelden vertoonde beelden de contouren schetst van een artiest die bij leven slechts een studioalbum uitbracht, maar postuum uitgroeide tot culticoon.

logo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Zichzelf (Archive Footage)

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van John Milton

John Milton

  • 24217 berichten
  • 13382 stemmen

Prima docu, maar dat mag je wel verwachten van Amy Berg.

3.7*


avatar van mrklm

mrklm

  • 11374 berichten
  • 9897 stemmen

Standaarddocumentaire over zanger/liedjesschrijver Jeff Buckley, die ondanks zijn indrukwekkende en alom geprezen debuutalbum ‘Grace’ (met zijn beroemde cover van Leonard Cohens ‘Hallelujah’) worstelde om uit de schaduw te komen van zijn vader Thomas die Jeff achterliet om een muzikale carrière na te jagen en op jonge leeftijd stierf. Jeffs moeder, vrienden, muzikanten en andere betrokkenen bij het persoonlijke en professionele leven van de getormenteerde Jeff schetsen een beeld dat voor degenen die Buckleys carrière enigszins hebben gevolgd geen grote verrassingen oplevert. Archiefbeelden zorgen voor de meest opmerkelijke momenten en dit nodigt zeker uit om de muziek van Jeff Buckley te (her)ontdekken.


avatar van GrafGantz

GrafGantz

  • 196 berichten
  • 2733 stemmen

mrklm schreef:

worstelde om uit de schaduw te komen van zijn vader Thomas die Jeff achterliet om een muzikale carrière na te jagen en op jonge leeftijd stierf.

Bijna goed!

Tim Buckley - MusicMeter.nl


avatar van Jotil

Jotil (crew bioscoopreleases)

  • 2223 berichten
  • 426 stemmen

Vanaf 8 januari 2026 in de bioscoop (Piece of Magic)