• 17.600 nieuwsartikelen
  • 183.287 films
  • 12.653 series
  • 35.009 seizoenen
  • 658.426 acteurs
  • 200.735 gebruikers
  • 9.490.496 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van clubsport. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026

Selecteer maand & jaar

The Intruder (1962) 3,0

Alternatieve titel: De Indringer, 31 juli, 21:52 uur

stem geplaatst

details  

Thriller - En Grym Film (1973) 2,0

Alternatieve titel: They Call Her One Eye, 30 juli, 20:18 uur

Technisch is deze film natuurlijk gewoon bagger , of het nu gaat om de rare achtervolgings scene of de rare slow motion beelden , de slechte editing en muziek ,het is allemaal behoorlijk lachwekkend .
Die Tony zet zijn personage nog enigsins redelijk neer , als schoft komt hij waarachtig nog een beetje geloofwaardig over en al snel haat je hem als kijker intens , de klanten echter zijn verschrikkelijk karikatuur en waardeloos ongeloofwaardig als karakters.
feminisme als uitgangspunt zal zeer zelden een goede film opleveren .

details   naar bericht   reageer  

Possession (1981) 2,5

Alternatieve titel: The Night the Screaming Stops, 29 juli, 22:19 uur

Dit is een van de bizarste films die ik ooit heb gezien , het acteren is goed bij momenten maar na niet al te lange tijd begint het hysterische geschreeuw van Isabelle je steeds meer op de zenuwen te werken .
Aan het verhaal is verder geen touw vast te knopen en het word langzaam aan steeds bizarder .
Het is ook een en al naargeestigheid en ik had moeite om de ruim 2 uur door te komen , nee dit was niet echt iets voor mij .

details   naar bericht   reageer  

Frankenstein Must Be Destroyed (1969) 3,0

28 juli, 21:22 uur

stem geplaatst

details  

Ms .45 (1981) 2,5

Alternatieve titel: Angel of Vengeance, 28 juli, 21:16 uur

het feminisme druipt hier vanaf in deze behoorlijk matige wraakfilm waarin een een vrouw zich ontpopt als seriemoordenares maar daar een soort morele goedkeuring voor lijkt te krijgen , de geloofwaardigheid van vooral de mannelijke karakters is ver te zoeken ,zelfs van de 2 verkrachters in het begin, en dat is ook hard nodig om haar de morele rechtvaardiging te geven , het is allemaal kinderlijk over the top .
Acteerwerk is ook behoorlijk matig , alleen de locatieshots in new york met een aardige seventies vibe zijn wel leuk .

details   naar bericht   reageer  

Frankenstein Created Woman (1967) 3,0

Alternatieve titel: Frankenstein Schiep de Vrouw, 26 juli, 21:05 uur

hammer levert hier ook weer een onderhoudend verhaal af , ook al word er nogal afgeweken van het klassieke frankenstein verhaal en is het monster van Frankenstein eigenlijk niet aanwezig .
Cushing is hier wel weer uitstekend gecast als Dr Frankenstein , verder is het een onderhoudend wraakverhaal met frankenstein elementen erin verwerkt op een ietswat vreemde maar toch aardige manier .

details   naar bericht   reageer  

Vampyres (1974) 2,5

Alternatieve titel: Blood Hunger, 26 juli, 17:12 uur

Ik vond deze film behoorlijk verwarrend op bepaalde manieren , ten eerste : waar was die beginscene voor bedoelt ?
ik dacht op een gegeven moment dat deze scene het einde was en de rest van de film een lange flashback maar dat bleek achteraf niet zo te zijn .
Voor de rest is dit verre van een traditionele vampierfilm met naakt en sexscenes erin , er word ook niks uitgelegd van de achtergrond van de 2 vrouwen , zelfs niet een klein beetje .
Wat dan overblijft is een warrige film die volgens de filmencyclopedie onbedoelt grappig is met slecht acteerwerk .
Daar kan ik het voor een groot deel als geheel wel mee eens zijn .

details   naar bericht   reageer  

Ursus nella Valle dei Leoni (1961) 3,0

Alternatieve titel: Ursus in the Valley of the Lions, 25 juli, 23:23 uur

Het is natuurlijk een beetje een b segment film maar op zich best een vermakelijke met het bekende concept van de verloren zoon die eenmaal volwassen de troon opeist van de tiran die zijn ouders heeft vermoord .
Echte leeuwen en olifanten werden gebruikt en alhoewel deze italiaanse spektakel film niet de grootsheid van vergelijkbare hollywoodproducties uitstraalt is het toch best een aardige spektakelfilm geworden .

details   naar bericht   reageer  

La Voglia Matta (1962) 2,5

Alternatieve titel: Crazy Desire, 25 juli, 18:39 uur

het was een beetje lastig te volgen omdat de ondertitels niet synchroon liep , ik vond het verder niet zo'n byzondere film , een groep jongeren die gek doen in de zomer aan het strand en een 40 jarige man die verwikkeled raakt in hun levenstijl omdat hij verslingerd is op een van de meiden .

details   naar bericht   reageer  

Humanoids from the Deep (1980) 2,5

Alternatieve titel: Monster, 23 juli, 22:52 uur

Kan het grotendeels met Joolstein eens zijn , B film maar wel een vermakelijke , de monsters werden vorm gegeven door Rob bottin die ook voor the thing verantwoordelijk was , de special effects zijn hier weliswaar een stuk minder maar nog steeds best het aanzien waard .
Verder moet je hier niet teveel verhaal van verwachten , gewoon een lekkere gore monsterfilm met een flinterdun plot .

details   naar bericht   reageer  

Sex-shop (1972) 2,0

Alternatieve titel: Quello che già Conosci del Sesso e non Prendi più sul Serio, 23 juli, 21:27 uur

Soft porno met een weinig boeiend verhaaltje rond partner ruil en hoe beide hoofdrol spelers daar eigenlijk niet echt mee kunnen dealen .

details   naar bericht   reageer  

X (2022) 2,5

21 juli, 23:06 uur

Laten we met de goede punten beginnen ,de setting en locatie is sfeervol en goed gekozen , het acteerwerk en de gore is ok , en ook het camerawerk is prima .
Maar dan komt het verhaal zelf , als moordend koppel komen de 2 oudjes gewoon niet geloofwaardig genoeg over , ze zijn zo overdreven oud gemaakt , toch zeker dik in de 80, dat het fysiek gewoon te ongeloofwaardig word .
Hierdoor is het in het verhaal noodzakelijk om de verschillende personages te isoleren anders zou het wel heel erg ongeloofwaardig worden dat ze allemaal zo makkelijk het loodje leggen.
Er word wel geprobeert spanning op te bouwen maar dat lukt eigenlijk maar half , leuk geprobeert om Texas chainsaw massacre na te bootsen maar deze film kan niet in de schaduw staan van die film .
Deze film probeert slim te zijn maar tergelijkertijd maken verschillende personages bijna dommere beslissingen dan de slachtoffers in friday the 13th .
Om nog maar even op Texas chainsaw massacre terug te komen , let op het verschil tussen de 2 vrouwen die het overleven , de een is in totale shock en een emotioneel wrak , erg geloofwaardig en in de lijn der verwachting van hoe iemand er emotioneel aan toe moet zijn die zoiets heeft meegemaakt .
Maar dan hebben we hier Maxine , kalm , rustig , alsof ze zojuist een ruzietje heeft gehad met haar moeder of zoiets degelijks , in plaats van dat al haar vrienden zijn afgeslacht , het is belachelijk en totaal ongeloofwaardig .

details   naar bericht   reageer  

Die, Monster, Die! (1965) 2,5

Alternatieve titel: The House at the End of the World, 21 juli, 21:24 uur

Een beetje een rare mix tussen aanvangkelijk horror om daarna meer over te schakelen naar een soort scifi verhaal
Het lijkt wel of de film niet weet tussen welke 2 genres het moet kiezen.

details   naar bericht   reageer  

Z.P.G. (1972) 3,0

Alternatieve titel: Zero Population Growth, 21 juli, 18:35 uur

de film oogt goedkoop qua sets , maar het idee erachter is gewaagd en extreem neerslachtig , het acteerwerk reflecteert dat ook volkomen , zelfs in zodanige mate dat het vervreemdend over komt , tot het moment dat de baby in het verhaal komt , dan begint het een stuk interessanter te worden door het kat en muis spel met de buren, de emoties , en de spanning die dat oplevert.
Ik denk dat de film op bepaalde punten wat betreft menselijke interacties in zo'n distopische wereld behoorlijk realistisch is.

details   naar bericht   reageer  

Zeta One (1969) 2,0

Alternatieve titel: Alien Women, 19 juli, 21:50 uur

stem geplaatst

details  

Chatterbox! (1977) 2,0

Alternatieve titel: Klets-K..., 19 juli, 19:12 uur

Een gewaagd en soms wel grappig uitgangspunt waar echter verder niet zo heel veel mee word gedaan qua creativiteit ,het verhaal is verder flinterdun zonder duidelijk plot , we zien wat naakt maar verder is het behoorlijk onschuldig .
het acteerwerk is verder behoorlijk slecht en soms ronduit genant .

details   naar bericht   reageer  

Cashback (2006) 2,5

19 juli, 18:21 uur

Wat Cashback maar weer eens pijnlijk duidelijk maakt is dat de vrouwelijke visie , zoals karakters vertelwijze en emoties heilig zijn als raamwerk in de moderne romantische komedie , dat wil zeggen dat de mannelijke personages alleen sympatiek mogen zijn als ze gevoelig zijn , Ben voldoet aan die eigenschappen en is dan ook het enige mannelijke personage dat positief word geportretteerd , alle andere mannen zijn karikaturen qua karakter en mogen dan ook in verschillende scenes belachelijk worden gemaakt .
Hier een paar voorbeelden
1 het is zijn beste maatje die als een soort pervert word neergezet en constant drank in zijn gezicht gesmeten krijgt of een klap , waarom dit uberhaupt genormaliseerd moet worden is mij een raadsel .
2 Het is zijn baas die wel het kinderlijkste karikatuur personage is wat ik in jaren heb gezien en uiteraard alleen in negatieve zin.
3 Het zijn zijn 2 collega’s die constant kinderlijke grappen uithalen .


Er is geen enkel normaal mannelijk personage verder aanwezig , ze dienen puur om mannelijke personages weer eens belachelijk te maken .
Het ergerlijke is niet eens het feit dat het gebeurt , maar meer nog de hypocriete tegenstelling als je naar de vrouwelijke personages kijkt die totaal normaal worden uitgebeeld .
Mischien is dit wel het grootste taboe van de moderne westerse samenleving , het heilig verklaren van de vrouw en durf ze niet te bekritiseren of nog erger te ridiculiseren want dan breekt de hel los .
2,5 sterren voor de leuke time freeze scenes maar voor de rest matig

details   naar bericht   reageer  

Beach Party (1963) 3,0

18 juli, 23:07 uur

Als de professor per ongeluk in het leven van de tieners verzeilt raakt zorgt dit voor allerlei komische verwikkelingen inclusief een jaloers vriendje en een biker gang .
Dit is allemaal nogal flauwe onschuldige onderbroekenlol , het lijkt erop dat de makers iets voor ogen hadden in de sfeer van een elvis sfeer met humor erin verwerkt en op een flauwe manier is het soms ook wel vermakelijk .

details   naar bericht   reageer  

Macchie Solari (1975) 2,5

Alternatieve titel: Autopsy, 18 juli, 07:08 uur

Het begin van de film is duidelijk bedoelt om mensen te shockeren , de film veranderd daarna in een behoorlijk saai moord mysterie met weinig spanning behalve naar het einde toe .

details   naar bericht   reageer  

Obsession (2025) 3,0

16 juli, 23:38 uur

Een van de betere horrorfilms van de laatste jaren maar dat zegt niet zoveel want de kwaliteit van horror is al een aantal jaren behoorlijk zwak , maar hier zat in ieder geval nog een beetje spanning in , echt volbloed horror vind ik dit overigens nou ook weer niet , het neigt meer naar een mix tussen relationeel drama ,fantasie, en thriller .
De spanningsopbouw is een van de sterke punten van de film samen met het goede acteerwerk van Indi navanette .
Michael johnston speelt ook sterk als Bear al neigt zijn loser potrettering van Bear er wel af en toe erg dik bovenop .
Een red pil perspectief lijkt even een subplot van de film te worden , veel introverte mannen die in de friendzone zitten lijken hier aanvangkelijk een verhaal te krijgen, maar al snel gaat het plot weer richting de andere kant want als zelfs overduidelijk is dat er bij Nikki een steekje los zit krijgt Bear nog het verwijt dat hij misbruik van haar zou maken , een volkomen belachelijke veronderstelling natuurlijk .
Om hem te laten sterven in het einde was eigenlijk ook wel weer zo'n keuze die uit een soort gynocentric lafheid is gemaakt , het lijkt wel of de makers bewust hem de dader kant op wilden duwen want een man die via een cheat een vrouw tot liefde verleid is toxic , maar draai de sexe rollen om en het zou geen probleem zijn , ( the craft is hier een voorbeeld van) .
Een goede fantasy thriller die ook als studie over inter sexual dynamics weer eens laat zien hoe gynocentric onze westerse maatschappij werkt .

details   naar bericht   reageer  

The Mean One (2022) 1,5

14 juli, 21:33 uur

Tja wat moet je hier nu van zeggen , tenenkrommende slechte dialogen , slecht acteerwerk , een bizarre voice over , bizar genoeg word de film naar het einde toe ietsje beter , alsof de spelers tijd nodig hadden om een beetje op stoom te komen .
Het monster zelf is het enige wat de film nog enigsins van de totale ondergang red .

details   naar bericht   reageer  

The McConnell Story (1955) 3,0

Alternatieve titel: Tiger in the Sky, 13 juli, 22:14 uur

Als het overdreven patriottisch gezeur weet te overleven is dit nog best wel een aardig drama waarvan je eigenlijk al snel weet hoe het gaat eindigen , Alan Ladd en June allyson zijn verder een leuk stel samen en het verhaal is typisch een product van zijn tijd , er hangt helaas een overdreven promotiesfeer voor de luchtmacht doorheen de hele film en dat is soms best storend , maar goed het hoort er blijkbaar bij .

details   naar bericht   reageer  

Vamp (1986) 2,5

12 juli, 18:42 uur

Een matig raar filmpje met een vrij stuurloos aanvoelend verhaaltje vol met bizarre situaties , echt eng word deze vampierfilm eigenlijk nooit , sfeer zit er wel in en het gebruik van kleuren is wel creatief gedaan .
De stripclub is eigenlijk ook nogal tammetjes , iets meer gewaagdere scenes had de film goed gedaan ,de allereerste vrouw die een showtje gaf zag er ook best lekker uit maar daarna werd het steeds slechter met als dieptepunt de act van Grace Jones , als vampier is ze eng maar om haar een stripshow te laten geven was alleen artistiek wel aardig maar Mevrouw Jones is nou niet bepaald het toppunt van sexy schoonheid om het maar diplomatiek uit te drukken .

details   naar bericht   reageer  

Venom (1981) 3,0

12 juli, 09:40 uur

Sommige films weten je toch aangenaam te verassen , ik ging er van uit naar een goedkoop horror b filmpje te gaan kijken met veel slangen , maar in plaats daarvan bleek het een best wel onderhoudende kidnap thriller te zijn met een prima verhaal en een goede spanningsopbouw .
Leuk Om Hayden op zijn hier al oude dag nog te zien spelen .

details   naar bericht   reageer  

Woman of the Hour (2023) 3,0

11 juli, 14:09 uur

(reactie op ander bericht)


Klopt ja : de hypocrisie en leugens van feminisme aankaarten doe ik al jaren , en ik kan dat met talloze feiten staven , elk punt wat ik aankaart in mijn recensie is volledig herkenbaar, alleen in deze film al , jij wenst dat te negeren en valt me kinderachtig persoonlijk aan met je slappe empathie beschuldiging , dat op zich is al een teken dat je de discussie verloren hebt en alleen op de man kan spelen.
Ik begrijp dat je Feminisme ziet als een soort heilige religie waar men geen kritiek op mag hebben maar dat kan mij 0,niks schelen , Ik ben op zoek naar de objectieve waarheid, en zelfs daarin kan ik deze film nog eerlijk beoordelen want ik geef hem zelfs geen echte onvoldoende , maar de probleempunten zijn overduideijk en dat is waar de film zeer leugenachtig is .

details   naar bericht   reageer  

Slave Girls from beyond Infinity (1987) 2,0

11 juli, 09:45 uur

Natuurlijk is dit wel heel erg b niveau met zeer matig acteerwerk maar de dames zien er lekker uit en aan de set decors te zien zie je wel af dat er wel moeite voor is gedaan om nog een sfeer te scheppen .
2 sterren voor de moeite dan maar .

details   naar bericht   reageer  

The Van (1977) 2,5

Alternatieve titel: De Vrijbus, 10 juli, 23:39 uur

de film heeft zeker wel zijn grappige momenten , ook als is het b niveau , leuke jaren 70 vibe ook, compleet met country muziek als soundtrack ondersteuning .

details   naar bericht   reageer  

The Magic Sword (1962) 3,0

10 juli, 20:29 uur

ondanks de knulligheid en behoorlijk magere effecten vond ik dit best nog wel een vermakelijke avonturenfilm met het bekende sprookjes thema van de tovenaar die een princes ontvoerd en de jonge dappere onbekende held die verliefd op haar is en haar komt bevrijden .

details   naar bericht   reageer  

The Changeling (1980) 3,0

9 juli, 17:03 uur

deze film was aan een herziening toe omdat het zo lang geleden was dat ik hem voor het eerst zag en ik me eigenlijk weinig nog kon herinneren hoe het verhaal eigenlijk verliep .
Een spookhuisverhaal met een traag tempo , nou ja spookhuis? je zou het eigenlijk meer een oud murder mystery moeten noemen met poltergeist elementjes erin .
George c scott is altijd wel een fijne acteur om naar te kijken , hij levert altijd wel degelijk vakwerk af in de rollen die hij speelt en het verhaal is sfeervol en boeiend genoeg voor de ruim anderhalf uur .
Geen echte horror maar zeker niet slecht .

details   naar bericht   reageer  

Communion (1976) 3,0

Alternatieve titel: Alice, Sweet Alice, 8 juli, 20:18 uur

stem geplaatst

details  

To the Devil a Daughter (1976) 3,0

Alternatieve titel: Child of Satan, 7 juli, 22:53 uur

Een Hammer film die niet direct een hammer sfeertje in zich heeft maar nietemin toch best wel onderhoudend en bij momenten zelfs redelijk spannend is , ok het haalt nooit het niveau van The Omen maar het is zeker niet slecht .
Widmark speelt in zijn wat oudere dagen weer eens the good guy dit keer en Christopher lee zoals altijd de bad guy met verve .

details   naar bericht   reageer  

The Two Faces of Dr. Jekyll (1960) 3,0

Alternatieve titel: Dr. Jekyll and Mr. Hyde, 6 juli, 21:21 uur

Prima hammer verfilming met mooie sets kostuums en een uitstekende Massie als Mr Hyde .

details   naar bericht   reageer  

Silent Night, Bloody Night (1972) 2,0

Alternatieve titel: Night of the Dark Full Moon, 6 juli, 21:18 uur

Ondanks dat dit een horror slasher moet voorstellen zit er weinig tot geen spanning in het verhaal , ook word Het verhaal veel te ingewikkeld gemaakt om nog een beetje logica in te ontdekken .
en die shootout aan het einde ? waar was dat nou goed voor ?

details   naar bericht   reageer  

L'Emmerdeur (1973) 3,5

Alternatieve titel: Il Rompiballe, 5 juli, 22:10 uur

Nadat ik erachter kwam dat dit het origineel van Buddy buddy was moest ik hem wel kijken , het is altijd wel opvallend om te zien hoe groot het verschil is tussen amerikaanse en in dit geval franse humor , amerikanen lijken wel alles veel te veel te willen forceren in hun humor , jammer ook dat ze vaak zelf niet iets origineels kunnen verzinnen en maar met remakes blijven komen en dat is anno nu nog veel erger geworden .
Hier kom je er pas gaanderweg achter dat het een komedie is maar dat is juist ook een beetje de kracht van de film , de absurditeit neemt gaanderweg de film vordert steeds meer toe tot aan de hilarische eind scene .

details   naar bericht   reageer  

The Taming of the Shrew (1967) 3,0

Alternatieve titel: La Bisbetica Domata, 4 juli, 23:40 uur

stem geplaatst

details  

Der Tiger (2025) 3,0

Alternatieve titel: The Tiger, 4 juli, 17:39 uur

Met dit hocus pocus einde kon ik dus weinig mee , maak een realistische film en ga qua plot niet zo irritant mensen op het verkeerde been zetten , ik vond het eigenlijk bloed irritant .
En het leek zo goed te gaan , De tijger tank zag er redelijk goed uit , al vroeg ik me af of het een echte was want de rupsbanden klopten zoiezo niet , het ontwerp zag er wel bijna perfect uit maar de tank leek wel te smal om een echte tijger te zijn .
De actie scenes zijn ook ok , niet perfect maar dat is geen probleem .

details   naar bericht   reageer  

The Trouble with Angels (1966) 3,0

2 juli, 20:11 uur

Een hele brave film , sterker nog veel te braaf om ook maar enigsins geloofwaardig te zijn , de streken die de 2 meiden uithalen zijn eigenlijk nergens echt erg en de rest van de groep meiden zijn onzichtbaar in het verhaal .
Het is echt een feel good movie zonder scherpe randjes al spelen de 3 belangrijkste vrouwen hun rol degelijk .
Van Ida Lupino had ik wel iets meer onderhoudends verwacht .

details   naar bericht   reageer  

The People That Time Forgot (1977) 2,5

1 juli, 18:20 uur

stem geplaatst

details