Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van NightmareLady.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, juni 2025, juli 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Waxwork (1988) 3,5
afgelopen maandag om 20:51 uur
Ghoulies (1984) 1,5
afgelopen maandag om 16:25 uur
Basket Case (1982) 1,5
21 oktober, 20:14 uur
Saint Maud (2019) 3,5
18 oktober, 20:05 uur
Sleepaway Camp III: Teenage Wasteland (1989) 2,5
Alternatieve titel: Sleepaway Camp 3: Teenage Wasteland, 17 oktober, 21:17 uur
Whistle (2025) 2,5
17 oktober, 19:16 uur
Body Bags (1993) 3,5
Alternatieve titel: John Carpenter Presents 'Body Bags', 17 oktober, 09:49 uur
Sleepaway Camp II: Unhappy Campers (1988) 2,5
Alternatieve titel: Nightmare Vacation II, 15 oktober, 22:06 uur
The Lawnmower Man (1992) 1,5
14 oktober, 23:06 uur
Lee Cronin's The Mummy (2026) 2,0
Alternatieve titel: The Mummy: A Lee Cronin Film, 13 oktober, 23:06 uur
The Mortuary Assistant (2026) 2,0
13 oktober, 21:44 uur
Cujo (1983) 2,0
13 oktober, 21:28 uur
They Will Kill You (2026) 4,0
12 oktober, 22:10 uur
Zootopia 2 (2025) 3,0
Alternatieve titel: Zootropolis 2, 9 oktober, 20:10 uur
The Devil Wears Prada (2006) 3,5
9 oktober, 20:04 uur
World War Z (2013) 3,0
9 oktober, 14:13 uur
Death of a Unicorn (2025) 2,5
9 oktober, 11:30 uur
The Dentist 2 (1998) 1,5
8 oktober, 13:53 uur
Insidious: Out of the Further (2026) 3,5
7 oktober, 21:44 uur
The VVitch: A New-England Folktale (2015) 3,5
Alternatieve titel: The Witch, 5 oktober, 21:50 uur
The Dentist (1996) 2,5
3 oktober, 21:25 uur
Society (1989) 2,5
2 oktober, 22:02 uur
The Dark Half (1993) 2,5
1 oktober, 22:10 uur
What Ever Happened to Baby Jane? (1962) 3,5
Alternatieve titel: Wat Is Er Toch van Baby Jane Terechtgekomen?, 1 oktober, 22:07 uur
Maximum Overdrive (1986) 2,0
Alternatieve titel: Vol Gas, 1 oktober, 22:04 uur
Backrooms (2026) 3,5
3 september, 21:54 uur
Dressed to Kill (1980) 3,5
3 september, 21:50 uur
The Devil Wears Prada 2 (2026) 3,0
3 september, 21:49 uur
