Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van brajoapau.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
maart 2025, april 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025
Selecteer maand & jaar
Ben-Hur (1959) 3,0
Alternatieve titel: Ben Hur, 21 juli 2025, 05:11 uur
Big (1988) 2,5
21 juli 2025, 05:10 uur
Alias (2002) 2,5
20 juli 2025, 21:12 uur
12 Angry Men (1957) 4,0
Alternatieve titel: Twelve Angry Men, 6 juli 2025, 16:38 uur
Terminator: Dark Fate (2019) 3,0
5 juli 2025, 01:00 uur
Terminator Genisys (2015) 3,0
Alternatieve titel: Terminator Genisys 3D, 4 juli 2025, 12:59 uur
Terminator 3: Rise of the Machines (2003) 3,0
4 juli 2025, 12:58 uur
The Terminator (1984) 3,5
4 juli 2025, 12:58 uur
The Matrix (1999) 4,0
4 juli 2025, 12:55 uur
The Matrix Revolutions (2003) 3,0
4 juli 2025, 12:55 uur
Terminator 2: Judgment Day (1991) 4,0
Alternatieve titel: T2 - Terminator 2: Judgment Day, 4 juli 2025, 12:51 uur
The Godfather (1972) 4,0
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather, 4 juli 2025, 12:48 uur
The Godfather: Part II (1974) 4,0
Alternatieve titel: Mario Puzo's The Godfather: Part II, 4 juli 2025, 12:48 uur
Forrest Gump (1994) 4,0
4 juli 2025, 12:11 uur
The Shawshank Redemption (1994) 4,0
4 juli 2025, 12:10 uur
The Dark Knight Rises (2012) 4,0
Alternatieve titel: T.D.K.R., 4 juli 2025, 12:08 uur
The Dark Knight (2008) 4,0
4 juli 2025, 12:05 uur
Batman Begins (2005) 4,0
3 juli 2025, 17:20 uur
Batman Forever (1995) 2,0
3 juli 2025, 00:48 uur
Batman & Robin (1997) 2,0
3 juli 2025, 00:35 uur
Batman Returns (1992) 3,5
2 juli 2025, 11:02 uur
Batman (1989) 4,0
2 juli 2025, 09:55 uur
The Departed (2006) 4,0
1 juli 2025, 20:32 uur
