• 16.142 nieuwsartikelen
  • 179.471 films
  • 12.319 series
  • 34.179 seizoenen
  • 650.436 acteurs
  • 199.439 gebruikers
  • 9.403.595 stemmen
Avatar
 
banner banner

Furious 6 (2013)

Actie / Misdaad | 130 minuten
3,33 1.575 stemmen

Genre: Actie / Misdaad

Speelduur: 130 minuten

Alternatieve titels: Fast & Furious 6 / Fast and Furious 6 / Fast and the Furious VI / Furious VI

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Justin Lin

Met onder meer: Vin Diesel, Paul Walker en Dwayne Johnson

IMDb beoordeling: 7,0 (438.487)

Gesproken taal: Engels, Russisch, Spaans, Kantonees, Nederlands en Japans

Releasedatum: 23 mei 2013

Plot Furious 6

"All roads lead to this"

Dom (Vin Diesel), Brian (Paul Walker), en de rest van het team hebben $100 miljoen overgehouden aan hun succesvolle overval in Rio de Janeiro. Ze zijn nog steeds voortvluchtig en wonen nu verspreid over de hele wereld. Hobbs (Dwayne Johnson) is een internationale criminele organisatie op het spoor onder leiding van Owen Shaw (Luke Evans). Wanneer Hobbs ontdekt dat Dom’s doodgewaande voormalige vriendin Letty (Michelle Rodriguez) de rechterhand is van Shaw, schakelt hij de hulp in van Dom en zijn team. Ze reizen af naar Europa om in de straten van Londen de strijd aan te gaan met deze meedogenloze criminelen.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van rcuppen79

rcuppen79

  • 717 berichten
  • 1632 stemmen

Alweer het zesde deel uit de succesvolle Fast & Furious reeks, die ooit in 2001 begon als een actiefilm die het voornamelijk moest hebben van strak gemonteerde auto-achtervolgingen. Sinds het vierde deel is het race-element steeds meer vervangen door bombastische actiescènes. Voor de één zal dat een afknapper zijn, maar gezien het succes van de reeks zullen de meeste fans deze nieuwe richting zeker waarderen.

Vrijwel de volledige cast uit de vorige film keert terug in deze zesde film. Ook het personage Letty uit film één en vier keert terug uit de dood.

Net als bij de vorige films, moet dit zesde deel het niet hebben van de logica, het sterke verhaal of de boeiende karakters. Het verhaal van dit zesde deel behoort tot het zwakste uit de reeks en de plotwendingen zijn vaak hilarisch. Toch is dit zesde deel zeker niet de minste uit de reeks. Het gebrek aan logica wordt namelijk ruimschoots gecompenseerd door spectaculaire actie. Fast & Furious 6 is een typische film waarbij je het verstand op nul moet zetten en vooral moet genieten van de vaak lompe actie.


avatar van teigertje

teigertje

  • 2976 berichten
  • 2079 stemmen

Een vermakelijke film weer, dit vervolg,met veel spectaculaire aktie.

Maar soms wat teveel van het goede, ook hier wordt het hoge tempo van de aktie,soms iets teveel.

Prima film,maar niet echt orgineel.

Maar mogelijk is dat ook de bedoeling van deze film.

Gewoon een entertained vervolg weer.


avatar van Brabants

Brabants

  • 2896 berichten
  • 2154 stemmen

Furious 6 is een deel binnen de franchise met een tenenkrommend slecht verhaal. De actie, de auto's en de karakters konen dan ook helemaal niet uit de verf.


avatar van Vikanohara

Vikanohara

  • 140 berichten
  • 450 stemmen

Twee dievenbendes tegen mekaar, dat hadden we nog niet gehad. Wat militair gedoe er ook bij... The A-Team vs B-Team? We need more alphabets.

Het valt me in deze film enorm op hoezeer Paul Walker een transformatie onderging doorheen de tijd, helaas zou het zijn laatste worden. Ik had hem een betere (volledige) film ter afscheid gegund. Weer te lang, meer van hetzelfde, al stopten ze met Luke Evans wel een tijger in de tank, een aardige Shaw opvoerend. Verder wordt er veel gevlogen, met en zonder voertuigen, en telkens prima geland. De film-franchise an sich landt hiermee ook weer op de pootjes, al is het voor mij toch een mini-stapje terug achteruit. Maar de 3* nog net gered door de tweede helft van de film.