• 18.052 nieuwsartikelen
  • 184.778 films
  • 12.830 series
  • 35.392 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.146 gebruikers
  • 9.519.715 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van wendyvortex. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

La Mesita del Comedor (2022) 2,0

Alternatieve titel: The Coffee Table, afgelopen zondag om 19:12 uur

stem geplaatst

details  

Phantom of the Opera (1943) 3,0

24 oktober, 19:39 uur

stem geplaatst

details  

Phantom of the Mall: Eric's Revenge (1989) 3,0

24 oktober, 19:33 uur

stem geplaatst

details  

Primate (2025) 4,0

18 oktober, 19:09 uur

stem geplaatst

details  

Bring Her Back (2025) 4,0

17 oktober, 19:20 uur

stem geplaatst

details  

Vermines (2023) 3,0

Alternatieve titel: Infested, 16 oktober, 19:31 uur

stem geplaatst

details  

Obsession (2025) 4,0

15 oktober, 19:29 uur

stem geplaatst

details  

Trick 'r Treat (2007) 4,0

Alternatieve titel: Trick or Treat, 14 oktober, 19:09 uur

stem geplaatst

details  

The Video Dead (1987) 3,0

13 oktober, 19:35 uur

stem geplaatst

details  

Alien Zone (1978) 2,0

Alternatieve titel: The House of the Dead, 12 oktober, 19:07 uur

stem geplaatst

details  

The Boogens (1981) 3,0

11 oktober, 19:58 uur

stem geplaatst

details  

The Initiation (1984) 4,0

9 oktober, 19:36 uur

stem geplaatst

details  

The Kindred (1987) 4,0

8 oktober, 19:48 uur

stem geplaatst

details  

The Terror Within (1989) 1,0

7 oktober, 19:18 uur

stem geplaatst

details  

Strange Behavior (1981) 4,0

Alternatieve titel: Dead Kids, 6 oktober, 19:20 uur

stem geplaatst

details  

Quatermass 2 (1957) 4,0

Alternatieve titel: Quatermass II: Enemy from Space, 5 oktober, 19:06 uur

stem geplaatst

details  

The 100 Candles Game (2020) 3,0

Alternatieve titel: 100 Candles, 4 oktober, 19:36 uur

stem geplaatst

details  

Dark Night of the Scarecrow (1981) 4,0

3 oktober, 20:07 uur

stem geplaatst

details  

Belle de Jour (1967) 2,0

3 oktober, 09:17 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Battle of Britain (1969) 3,0

Alternatieve titel: De Slag om Engeland, 3 oktober, 09:16 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,0 sterren

details  

Play (2011) 4,0

27 september, 19:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 5,0 sterren

details  

Piranha (1978) 5,0

27 september, 19:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

A Single Man (2009) 3,0

26 september, 19:04 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Silver Bullet (1985) 4,0

Alternatieve titel: Stephen King's Silver Bullet, 26 september, 19:03 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) 3,0

23 september, 00:41 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

The Hidden (1987) 4,0

19 september, 19:17 uur

stem geplaatst

details  

Video Nasties: Moral Panic, Censorship & Videotape (2010) 4,0

Alternatieve titel: Video Nasties: The Definitive Guide, 14 september, 15:46 uur

stem geplaatst

details  

Loch Ness: They Created a Monster (2023) 3,0

6 september, 19:18 uur

stem geplaatst

details  

Cold Storage (2026) 4,0

5 september, 19:20 uur

stem geplaatst

details