• 18.040 nieuwsartikelen
  • 184.730 films
  • 12.826 series
  • 35.385 seizoenen
  • 659.067 acteurs
  • 201.135 gebruikers
  • 9.518.787 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Joost1973. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

A Quiet Place (2018) 3,5

gisteren om 21:46 uur

stem geplaatst

details  

From Dusk till Dawn (1996) 4,0

afgelopen dinsdag om 21:07 uur

stem geplaatst

details  

Journey to the Center of the Earth (1959) 3,5

Alternatieve titel: Trip to the Center of the Earth, afgelopen maandag om 22:18 uur

stem geplaatst

details  

So Evil My Love (1948) 3,5

afgelopen zondag om 22:34 uur

stem geplaatst

details  

La Torre de los Siete Jorobados (1944) 3,5

Alternatieve titel: Tower of the Seven Hunchbacks, afgelopen zondag om 20:23 uur

stem geplaatst

details  

Code 3 (2025) 3,5

afgelopen zondag om 00:20 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Midsommar (2019) 3,5

afgelopen zaterdag om 22:15 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Went the Day Well? (1942) 3,5

Alternatieve titel: 48 Hours, afgelopen vrijdag om 19:56 uur

stem geplaatst

details  

The Amazing Mr. X (1948) 3,5

Alternatieve titel: The Spiritualist, 19 oktober, 00:16 uur

stem geplaatst

details  

The Bishop's Wife (1947) 4,5

18 oktober, 23:10 uur

stem geplaatst

details  

Detour (1945) 3,5

18 oktober, 21:45 uur

stem geplaatst

details  

La Bataille de Gaulle Film 1: l'Âge de Fer (2026) 4,5

Alternatieve titel: De Gaulle: Résistance, 12 oktober, 23:23 uur

stem geplaatst

details  

Stage Fright (1950) 3,5

Alternatieve titel: Misdaad achter het Voetlicht, 7 oktober, 22:26 uur

stem geplaatst

details  

The Great Flamarion (1945) 3,5

2 oktober, 20:58 uur

stem geplaatst

details  

Cry of the City (1948) 3,5

29 september, 22:12 uur

stem geplaatst

details  

Normal (2025) 3,0

20 september, 22:11 uur

stem geplaatst

details  

Let's Scare Jessica to Death (1971) 3,0

13 september, 23:32 uur

stem geplaatst

details  

Black Hawk Down (2001) 3,5

13 september, 21:52 uur

stem geplaatst

details  

Tora! Tora! Tora! (1970) 4,0

Alternatieve titel: トラ・トラ・トラ, 8 september, 19:33 uur

stem geplaatst

details  

A Perfect World (1993) 4,0

7 september, 00:10 uur

stem geplaatst

details  

The Black Swan (1942) 3,5

6 september, 21:48 uur

stem geplaatst

details