• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.382 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.103 gebruikers
  • 9.377.914 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Expendables 2 (2012)

Actie / Avontuur | 102 minuten
3,26 2.164 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: EX2

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Simon West

Met onder meer: Sylvester Stallone, Jason Statham en Bruce Willis

IMDb beoordeling: 6,6 (333.069)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 16 augustus 2012

Plot The Expendables 2

"Back for War."

De louche CIA agent Church (Bruce Willis) stuurt de Expendables, een groep huurlingen, opnieuw op een gevaarlijke missie. De groep moet een vermist pakketje zien terug te krijgen bij het agentschap. Het pakketje is echter in Gazak, een door oorlog verscheurd Oost-Europees land. De missie loopt in het honderd wanneer blijkt dat een andere groep huurlingen, de Sangunaires, dezelfde opdracht probeert uit te voeren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Hoewel ik deze EX wel duidelijk beter vind dan de voorganger, vind ik wel dat de gesprekken en de rustige chill momenten tussen de teamleden in deel 1 natuurlijker overkwamen. De momenten in EX1 waarin het team wat met elkaar praat of bijv. rondhangt in Tool's tattoo shop zijn gewoon leuker en komen natuurlijker over dan soortgelijke scenes in deel 2.


avatar van megaman

megaman

  • 1484 berichten
  • 229 stemmen

thunderball schreef:

Ik heb de blu ray gisteren ook zitten kijken en mij viel ook op dat het beeld voor een recente film op blu ray absoluut beter kan. Erg korrelig ook om het zo maar te noemen.

Bij een dvd, of een oude film, die niet geheel is opgepoetst kan ik het nog begrijpen, maar voor een film van nog geen half jaar oud vond ik dit zeer matig uitgegeven.

Klopt, viel mij ook op Ik dacht eerst dat ik per ongeluk de DVD er in had gedaan i.p.v. de Blu-Ray. Het Beeld is wel erg korrelig. Wel bizar dat Dr. No uit 1962 er stukken beter uit ziet dan een hyper moderne aktiefilm uit 2012

kos schreef:

Net zoals de eerste.

Dus vol met slechter acteerwerk dan welke b-film dan ook uit de jaren '80 en goedkopere oneliners dan je ooit gezien hebt. Je moet er van houden of zo.

En dan ga je ook net naar zo'n film kijken die bedoeld is als één grote knipoog naar de over-the-top aktiefilms van die tijd?


avatar van Skindowz

Skindowz

  • 32 berichten
  • 64 stemmen

Heerlijke onzin-film. 102 Minuten actie. Script rammelt aan alle kanten, maar dat wordt ruimschoots goedgemaakt door de amusementswaarde. Beter dan het eerste deel en hopelijk minder dan de derde.


avatar van benni

benni

  • 241 berichten
  • 1382 stemmen

Wat vreselijk slecht! Dat toch goede acteurs zulke teksten weten uit te kramen. Zelfs dochter van 14 viel het op. Laten we het er maar op houden dat dit leuke vertier is voor 12- jarigen.


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1922 berichten
  • 719 stemmen

Dat er koppen e.d. afgeschoten worden enzo lijkt me niet voor 12 jarigen, maar het niveau van de oneliners is niet altijd even best inderdaad.


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Nee, de oneliners in deze film zijn inderdaad vaak behoorlijk slecht en goedkoop.

I love it


avatar van mar007

mar007

  • 1151 berichten
  • 949 stemmen

haha...maar ik denk dat een 12 jarige toch niet echt de humor begrijpt en de

feeling van de jaren tachtig erbij heeft....of zeg ik nu domme dingen.


avatar van m1chel

m1chel

  • 1948 berichten
  • 499 stemmen

Hoezo niet begrijpt? Dat ze niet weten waar de oneliners vandaan komen dat kan, maar er valt weinig aan te snappen hoor.


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Ze bedoelt ook niet 'snappen' in de meest praktische zin van het woord. Denk inderdaad wel dat het zo is dat je dit soort humor pas echt kan waarderen wanneer je met jaren 80 B-actie films bent opgegroeid... of gewoon een fan van dat soort films bent. Een 12-jarige die met hedendaagse actiefilms is opgegroeid heeft nu eenmaal een heel andere kijk op actiefilms en zal de humor in de meeste gevallen stukken minder kunnen waarderen.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Voor mijn gevoel heeft 80% van de grappen en de zelfspot betrekking op de acteurs en hun carrière van de afgelopen 25 jaar. Expendables is in feite een reünie van de sterren in hun glorietijd in de jaren 80 en 90.. Maar uiteindelijk komen sowieso de actiefliefhebbers aan hun trekken.


avatar van mar007

mar007

  • 1151 berichten
  • 949 stemmen

m1chel schreef:

Hoezo niet begrijpt? Dat ze niet weten waar de oneliners vandaan komen dat kan, maar er valt weinig aan te snappen hoor.

beetje onhandig neergezet van mij maar ik bedoel inderdaad de oneliners....


avatar van m1chel

m1chel

  • 1948 berichten
  • 499 stemmen

Ow maakt niet uit hoor


avatar van Rujar

Rujar

  • 2871 berichten
  • 3816 stemmen

Enige min punt van de film is is dat het hoogtepunt gelijk aan het begin van de film is, daarna wordt het niet meer geevenaard.


avatar van MovieHolic

MovieHolic

  • 1211 berichten
  • 2155 stemmen

Serieus een droomcast! Beter kan het niet worden!

Maar tjemig ondanks dat ik houd van lompe actie heb ik me gestoord aan "hoe enorm" voorspelbaar alles was! Er was niets in de film wat je niet van te voren al wist.


avatar van griek

griek

  • 16 berichten
  • 15 stemmen

super goede film...flink wat schieten...goede filmspelers...droge humor tussendoor.. leuk om naar te kijken..alleen te voorspelbaar..


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7283 stemmen

Oorfeest.

Een ieder die over-de-top-aktie kan waarderen is bij deze reünie van de oude filmhelden uit de eighties en nineties goed op zijn plek. Ditmaal nog een tandje sneller dan tijdens deel 1 en volgepropt met geforceerde grapjes en uiterst flauwe filmverwijzingen. Stuk voor stuk inkoppertjes, maar met het verstand volledig uitgeschakeld valt er hier wel te genieten door de genre-liefhebbers. Sowieso is dit natuurlijk een sterrencast om u tegen te zeggen. West mag zich in de handjes wrijven, maar ondanks zijn cast wordt nergens het niveau gehaald van de actiefilm waarmee de regisseur zijn debuut maakte: Con Air.

De overdaad aan bekende koppen en oneliners doen bijna het foeilelijke CGI-bloed en andere weinig subtiele digitale onzin verbloemen. Van Damme lijkt wel stoned maar steelt de show nog enigszins als de boef met naam die Stallone (met opzet?) niet uit kan spreken. Ook de inmiddels geplastificeerde Norris maakt indruk, al is de oud-karateka met het gebleekte gebit vooral een vleesgeworden gimmick. Zo wordt hij gelukkig ook ingezet. Schwarzenegger en Willis hebben zichtbaar plezier tijdens hun scène maar de eerder ingezette kapstok met Hemsworth, die dient voor alle actie, is een stuk interessanter dan de uiteindelijke geweldsorgie.

De Blu-Ray release komt in een combopack met daarin eveneens de film op DVD. Er staat een behoorlijk aantal extra features op: audio-commentaar met West, mini-documentaires o.a. over de actiefilms van de jaren ’80, een documentaire over een groep huurlingen (The Real Expandables), verwijderde scènes en een blooper-real. De specials duren tezamen maar liefst 95 minuten. De DTS-HD track is in 7.1 en doet de speakers en subwoofer nog net niet ontploffen. Een waar feestje voor de oren dus.

Goed.

Met dank aan DFW voor het recensie-exemplaar.


avatar van duffs

duffs

  • 222 berichten
  • 193 stemmen

goeie rauwe brute mannelijk ruige zweteriche aktie film leuk met de rol van chuck norris er in als lone wolf erg grappig leuker als deel 1 vind ik omdat deel 1 veel te overdreven was in deze zit toch meer een verhaal lijn naar mijn mening heb me vermaakt afgelopen zaterdag 7 en tje stallone speelt heel goed


avatar van GuidO96

GuidO96

  • 149 berichten
  • 897 stemmen

Ik wil nou niet heel iets geks zeggen ofzo, maar ik ben 16 en ik vind de jaren '80 & '90 actie films veel beter dan die ze nu maken. In die films ging het meer om de actie en het script boeide niet zo, als Sly Of Arnie maar gewoon wat te knokken had. Daarom vind ik deze film ook zo geweldig, en ik vind het wel grappig met de Oneliners,Zoals da stukje met Bruce Willis & Arnold Schwarzenegger dat hij zegt: I'll be back en dat er gelij een discussie ontstaat Dat is toch juist leuk om te zien dat ze al die dingen erbij halen


avatar van yellowflag

yellowflag

  • 147 berichten
  • 343 stemmen

geweldige over-de-top actiefilm met allstar koppen en leuke verwijzingen naar de films van de acteurs. (chuck norris wordt lone-wolf genoemd, Arnie rukt a la terminator een deur er uit enz).

Hilarisch. heel goed


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

Zinema schreef:

Oorfeest.

De Blu-Ray release komt in een combopack met daarin eveneens de film op DVD. Er staat een behoorlijk aantal extra features op: audio-commentaar met West, mini-documentaires o.a. over de actiefilms van de jaren ’80, een documentaire over een groep huurlingen (The Real Expandables), verwijderde scènes en een blooper-real. De specials duren tezamen maar liefst 95 minuten. De DTS-HD track is in 7.1 en doet de speakers en subwoofer nog net niet ontploffen. Een waar feestje voor de oren dus.

Goed.

Met dank aan DFW voor het recensie-exemplaar.

Hum.... dit lijkt wel heel erg op het promoten van een blu ray/dvd, omdat je een gratis exemplaar hebt ontvangen. Vind dit eigenlijk niet kunnen, zeker niet voor iemand van de MM crew.


avatar van Zinema

Zinema (crew films)

  • 10270 berichten
  • 7283 stemmen

Wel beste Thunderball, als je mij een beetje zou volgen dan zou je weten dat ik héél veel films, die ik als recensie-exemplaren heb aangevraagd, een onvoldoende heb gegeven. Vind je dat ook niet kunnen?

P.S. Extra's noemen is een promo-praatje? laat me niet lachen. Die 7.1 track is heel fijn (zou vaker mogen). En anderhalf uur aan extra's is best veel, vandaar het 'maar liefst'. Ik noem overigens niet altijd de extra's. Meestal niet zelfs. Ook fout?


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

thunderball schreef:

(quote)

Hum.... dit lijkt wel heel erg op het promoten van een blu ray/dvd, omdat je een gratis exemplaar hebt ontvangen. Vind dit eigenlijk niet kunnen, zeker niet voor iemand van de MM crew.

Hij geeft 3*, niet 4 of 5. Dus een vrij rare beschuldiging van jou.


avatar van Metalfist

Metalfist

  • 12407 berichten
  • 3964 stemmen

Als het oorspronkelijke bericht nu alleen maar de gequote alinea bevatte, dan kon ik thunderball volgen maar Zinema geeft toch voor de rest ook zijn mening over de film?


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

Vreemde reactie zeg.


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

Het ging mij ook alleen om het door mij gequote stukje, dit lijkt zo uit een folder te komen waar de dvd aangeprezen wordt.

Maar goed, wanneer er verder niemand een probleem mee heeft.....


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60517 berichten
  • 4107 stemmen

thunderball schreef:

Het ging mij ook alleen om het door mij gequote stukje, dit lijkt zo uit een folder te komen waar de dvd aangeprezen wordt.

Maar goed, wanneer er verder niemand een probleem mee heeft.....

Hij mag toch best even de extra's benoemen?


avatar van LostCauze

LostCauze

  • 179 berichten
  • 1371 stemmen

Ik ben zoals velen hier ook opgegroeid met die jaren 80/90 actiefilms, maar behalve dat ik het een leuk initiatief vind en dat je soms dat throwback gevoel krijgt, heb ik niet zoveel positiefs te zeggen over deze film. De enige reden dat ik hem uitgekeken heb, was dat ik hem niet in m'n eentje keek.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Ik had het graag gewild, maar ik ben de film door een herziening niet beter gaan vinden. Sterker nog, de minpunten bij de eerste kijkbeurt wogen bij de herziening nog zwaarder. De film begint explosief en de introductie van Van Damme blijft tof, maar het hele middenstuk tot aan de terugkeer van Schwarzenegger is bijzonder slecht. De timing is fout en het tempo rommelig waardoor de sleur er op een gegeven moment in gaat zitten. De cameo van Norris blijf ik verkeerd aangepakt vinden en de vele rustpunten met geforceerde dialogen en onderonsjes maken de film kapot. Gelukkig maakt de scène op het vliegveld veel goed en is de confrontatie tussen Van Damme en Stallone sterk.

Deel één is definitief de betere film.

3,5*

Edit: ik vond de geluidsmix van de blu-ray best slecht eigenlijk. Spraak stond te hoog en de actie leek bijna gecomprimeerd, zo dof dat ie klonk. Aan mijn instellingen ligt het niet, want ik kijk talloze films met deze instellingen zonder deze problemen te ondervinden.


avatar van Gydo

Gydo

  • 15 berichten
  • 74 stemmen

Heb vandaag deze film voor het eerst gezien..

GEWELDIG!

Heerlijk om weer is ouderwets die harde actie te kijken met de allerbeste actie helden!

4,5* voor deze film ! !

Gewoon vanwege de harde actie, en ook de super goeie en beste spelers in deze film!


avatar van willemfilm

willemfilm

  • 671 berichten
  • 689 stemmen

Een perciflage op alle bekende aceurs die meededen. Dat zou je grappig kunnen noemen. Maar wat een slechte prutfilm. Niet grappig of spannend. Het lijkt een soort opgevoerde A-team aflevering. Beneden alle peil. De kijker wordt niet serieus genomen. Je wordt serieus genomen, je hier geld aan uit geeft en denkt dat je een goede film te pakken hebt. Dat er publiek is die deze film hoog waarderen, vind ik opvallend. Misschien zegt dat meer over het niveau van het publiek dan over de film zelf. (kom maar op met je commenteaar..)