Genre: Actie / Komedie
Speelduur: 117 minuten
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: Matthew Vaughn
Met onder meer: Aaron Taylor-Johnson, Christopher Mintz-Plasse en Chloë Grace Moretz
IMDb beoordeling:
7,6 (618.181)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 15 april 2010
On Demand:
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Kick-Ass
"Shut up. Kick-ass."
Dave is een sul op de middelbare school, heeft weinig vrienden, leeft alleen met zijn vader en is een enorme fan van stripboeken. Op een dag besluit hij dat hij een superheld wil worden, net als in één van zijn stripboeken. Probleem is echter dat hij geen superkrachten heeft en gedoemd lijkt om te mislukken. Zijn zelfgemaakte pak en bravoure kunnen daarom niet voorkomen dat hij in zijn eerste confrontaties met echte criminelen een flink pak slaag krijgt. Op zijn pad ontmoet hij echter enkele bijzondere medestanders.
Externe links
Acteurs en actrices
Dave Lizewski / Kick-Ass
Mindy Macready / Hit Girl
Damon Macready / Big Daddy
Katie Deauxma
Frank D'Amico
Mrs. Zane
Chris D'Amico / Red Mist
Mrs. Lizewski
Sergeant Marcus Williams
Detective Gigante
Video's en trailers
Reviews & comments
Prudh
-
- 3124 berichten
- 1874 stemmen
prachtige muziek van John Murphy (uit Sunshine; beter goed gejat dan slecht verzonnen)
De tune van Murphy komt uit 28 Days Later (tracknaam: In the House - In a Heartbeat)
xzaz
-
- 104 berichten
- 116 stemmen
Ongelooflijk hoe kan je deze als "Skip-it" neerzetten. De film wordt compleet uit zijn context gerukt. De FOX van de film recensies.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
De tune van Murphy komt uit 28 Days Later (tracknaam: In the House - In a Heartbeat)
YouTube - John Murphy - In the House In a Heartbeat
). Prachtig gekozen muziek steeds. Ik zoek trouwens nog naar de muziek wanneer Kick-Ass zijn gezicht staat te wassen in de badkamer van Big Daddy. Die moet ik ook hebben.
planet_of_death
-
- 3962 berichten
- 178 stemmen
Hoppa, verhoogt naar 5 sterren! Nog even wachten met een 10 notering. 
booyo
-
- 646 berichten
- 1678 stemmen
Ik zoek trouwens nog naar de muziek wanneer Kick-Ass zijn gezicht staat te wassen in de badkamer van Big Daddy. Die moet ik ook hebben.
Ik denk dat je nog maar even hoeft te wachten en de OST ligt klaar. Ik heb al een beetje gegoogled en her en der is al een tracklist te vinden..
Flipman
-
- 7114 berichten
- 1145 stemmen
Die tracklist staat gewoon op IMDb. En ook op Wikipedia.
De tune van MurphDie tracklist staat ook wel op IMDb. En ook op Wikipedia.y komt uit 28 Days Later (tracknaam: In the House - In a Heartbeat)
P.S.: Ik dacht echt effe dat de melodie in de versie van In The House/In A Heartbeat anders was maar deze clip bewijst het tegendeel. Vreemd, het viel me in de bios echt op dat hij bijna maar net niet helemaal hetzelfde was.
Flipman
-
- 7114 berichten
- 1145 stemmen
Ja maar uit de clip in mijn vorige bericht lijkt het dezelfde versie te zijn als uit 28 Days Later... In mijn herinnering klonk ie in Kick-Ass anders dan in die clip.
Ninto
-
- 728 berichten
- 1142 stemmen
Het is volgens mij het nummer uit 28 Weeks Later. Op het begin als die gast ervandoor gaat terwijl ie wordt achtervolgd door een horde zombies. Dat is het nummer... ongetwijfeld! Ik herken dat meteen, omdat het een geweldig kippenvel moment is in 28 Weeks Later.
Elmotje
-
- 57 berichten
- 78 stemmen
Zondag in de bios bekeke, ja die soundtrack is inderdaad van 28Weeks later! Maree geniale film!!! prachtig gewoon. Niks aan toe te voegen, en de soundtrack keuze: TOPP!!
SnakeDoc
-
- 4687 berichten
- 2243 stemmen
Vandaag al weer minimaal 10x het filmpje van Hit-Girl gezien op youtube!
Wat een meid zeg

timbo_
-
- 13116 berichten
- 3869 stemmen
Ongelooflijk hoe kan je deze als "Skip-it" neerzetten. De film wordt compleet uit zijn context gerukt. De FOX van de film recensies.
Conservatief Amerika zal hier inderdaad niet voor juichen. Maar dat weet je al van tevoren dus de vraag is hoe serieus je het moet nemen.
Co Jackso
-
- 21924 berichten
- 2791 stemmen
Ja wat mij betreft spijker op zijn kop. Bij vlagen zo heftig, maar toch, maar toch.. Het had nog Zo veel beter kunnen zijn. Denk dat het voornamelijk ligt aan Vaughn die visueel niet goed genoeg is, want hij krijgt met Kick-Ass een bijna 'onmislukbaar' project in zijn schoot geworpen.
Helemaal mee eens. Ik heb genoten van de film. Maar toch overheerst een lichtelijk teleurstellend gevoel. Dit komt niet alleen doordat de film visueel gezien niet van topniveau is. Ook het verhaal was wat onevenwichtig. De combinatie tussen rauwe actie en een aantal karakters die voor mij iets teveel leken op karikaturen, werkte bij mij niet optimaal. Voornamelijk de familie D'Amico kon ik niet serieus nemen, waardoor de vader nooit als een realistisch en dreigend karakter op mij over kwam.
Ik besef ook wel dat deze combinatie tussen humor en realistische actie zeer lastig is om goed over te brengen op het publiek. Of dit volledig gelukt is, is volgens mij per kijker zeer verschillend.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
Die tracklist staat gewoon op IMDb. En ook op Wikipedia.
) en komt (voor zover ik weet) niet eens op de OST te staan.
Flipman
-
- 7114 berichten
- 1145 stemmen
Dan zal het wel originele muziek van John Murphy, Henry Pryce Jackman, Marius de Vries en/of Ilan Eshkeri zijn
.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Met Respekked's voorstel voor Guy Ritchie ben ik het zwaar eens. Was de ideale director geweest voor kick-ass.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
Dan zal het wel originele muziek van John Murphy, Henry Pryce Jackman, Marius de Vries en/of Ilan Eshkeri zijn
.
shorzgarethson
-
- 5 berichten
- 7 stemmen
Met Respekked's voorstel voor Guy Ritchie ben ik het zwaar eens. Was de ideale director geweest voor kick-ass.
Matthew Vaughn is natuurlijk de mastermind achter Ritchie, producent van z.g.a. al zijn films waaronder Snatch en Lock Stock. Vind dat hij een geweldige film heeft afgeleverd en zou echt niet weten waarom Ritchie dit nóg beter zou kunnen 
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Ritchie's camerawerk en vooral montage is veel subliemer dan die van Vaughn. Als producent zijnde zie ik niet wat voor invloeden hij gehad heeft op de knowhow van Ritchie. Ritchie gaf zelf aan dat hij vooral Tarantino en Godard invloed hebben gehad op zijn kunde.
Macmanus
-
- 13726 berichten
- 3703 stemmen
Volgens mij denk je dat Ritchie wel erg veel doet op de set, camerawerk en montage is meestal een apart mannetje weer voor.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Hij schijnt toch wel erg nauw betrokken zijn bij deze facetten. Vergelijkbaar met wat Shinya Tsukamoto doet.
_manga_
-
- 171 berichten
- 43 stemmen
kan er iets aan spoilers gedaan worden vreselijk irritant lezen als je nog niet hebt gestemd 
starbright boy (moderator films)
-
- 22413 berichten
- 5077 stemmen
Hij schijnt toch wel erg nauw betrokken zijn bij deze facetten. Vergelijkbaar met wat Shinya Tsukamoto doet.
Nou nee, Tsukamoto doet zijn eigen montage en is ook zelf verantwoordelijk voor het camerawerk. Voor Ritchie geldt geen van beiden.
Naomi Watts
-
- 54554 berichten
- 3155 stemmen
Tsuka heeft idd geen eigen mannetje ervoor maar ging meer om het feit dat Guy net als Tsuka een dikke vinger in de pap heeft bij deze facetten.Tuurlijk gaat de vergelijking niet helemaal op.
sharkey111
-
- 31 berichten
- 575 stemmen
nondeju wat een goeie film,
op de trailer leek ut een kinder film te gaan worden,
heb tog besloten hem te gaan kijken en het was genieten geblazen,
leeftijdsgrens zou 16+ moeten zijn hoor
shorzgarethson
-
- 5 berichten
- 7 stemmen
@sharkey111 Haha van 0,5* naar 5* misschien in het vervolg toch maar gewoon eerst de film kijken voor je rate?
Wat betreft de Vaughn/Ritchie discussie moet ik het toch oneens zijn, vond de montage erg sterk en was cinematografisch gezien ook erg onder de indruk.
Co Jackso
-
- 21924 berichten
- 2791 stemmen
Tsuka heeft idd geen eigen mannetje ervoor maar ging meer om het feit dat Guy net als Tsuka een dikke vinger in de pap heeft bij deze facetten.Tuurlijk gaat de vergelijking niet helemaal op.
Lijkt mij logisch dat de meeste regisseurs daar heel nauw bij betrokken zijn. Ik noem een Peter Jackson, Scorsese of Kubrick. Allen maken ze vele overuren bij het maken van hun meesterwerken.
Leland Palmer
-
- 23785 berichten
- 4897 stemmen
Vind het trouwens totaal overbodig om nu te gaan zeggen dat Ritchie deze film beter had kunnen maken, of in ieder geval een betere kandidaat had geweest.
Pre- en sequels

Kick-Ass 2
2013
273 reacties
Gerelateerd nieuws

'De nieuwe James Bond is gekozen': van deze hoofdrollen kun je Aaron Taylor-Johnson kennen
Bekijk ook

The Dark Knight
Actie / Misdaad, 2008
7.907 reacties

Titanic
Romantiek / Drama, 1997
4.999 reacties

Anvil: The Story of Anvil
Documentaire / Muziek, 2008
98 reacties

The Hangover
Komedie, 2009
1.716 reacties

Taken
Actie / Thriller, 2008
1.746 reacties

El Orfanato
Horror / Mystery, 2007
508 reacties
Gerelateerde tags
crime fightergeheime identiteitheldstripboeksuperheldgebaseerd op stripmoordmysteriedonkere komediemaffiaredtienergeweldfamilierealismmist adventurerrookieaanpassingyoung heroes young adultcriminal heroesunlikely heroes heroeskickass pretending to be gayteen
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









