• 18.041 nieuwsartikelen
  • 184.744 films
  • 12.827 series
  • 35.388 seizoenen
  • 659.066 acteurs
  • 201.138 gebruikers
  • 9.519.147 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Nykle. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Caught Stealing (2025) 3,5

gisteren om 20:18 uur

stem geplaatst

details  

From Dusk till Dawn (1996) 3,0

afgelopen woensdag om 19:24 uur

stem geplaatst

details  

Woman of the Hour (2023) 3,0

afgelopen dinsdag om 20:44 uur

stem geplaatst

details  

Hypnotic (2021) 3,0

afgelopen zondag om 20:09 uur

stem geplaatst

details  

Possessor (2020) 3,5

Alternatieve titel: Possessor Uncut, afgelopen zaterdag om 20:20 uur

stem geplaatst

details  

Frequently Asked Questions about Time Travel (2009) 3,5

18 oktober, 09:14 uur

stem geplaatst

details  

No One Gets Out Alive (2021) 3,0

17 oktober, 20:32 uur

stem geplaatst

details  

1922 (2017) 3,5

11 oktober, 20:12 uur

stem geplaatst

details  

The Wolfman (2010) 3,0

10 oktober, 20:27 uur

stem geplaatst

details  

Wind Chill (2007) 3,0

9 oktober, 21:38 uur

stem geplaatst

details  

Idle Hands (1999) 3,5

26 september, 23:06 uur

stem geplaatst

details  

Backrooms (2026) 3,0

26 september, 21:02 uur

stem geplaatst

details  

Dead of Winter (2025) 2,5

25 september, 20:39 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,0 sterren

details  

The Fundamentals of Caring (2016) 4,0

12 september, 22:59 uur

stem geplaatst

details  

Fractured (2019) 3,0

12 september, 20:45 uur

stem geplaatst

details  

The VVitch: A New-England Folktale (2015) 4,5

Alternatieve titel: The Witch, 5 september, 22:14 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 3,5 sterren

details  

The Cursed (2021) 3,5

Alternatieve titel: Eight for Silver, 5 september, 22:13 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

The Whisper Man (2026) 3,0

4 september, 23:30 uur

stem geplaatst

details  

Coraline (2009) 4,5

Alternatieve titel: Coraline en de Geheime Deur, 4 september, 19:48 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 4,0 sterren

details  

Obsession (2025) 3,5

3 september, 22:34 uur

stem geplaatst

details