Logboek
Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Benjamin Jan Zitman.
Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen:
januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026
Selecteer maand & jaar
Minions: The Rise of Gru (2022) 3,5
Alternatieve titel: Minions 2, vandaag om 10:06 uur
Minions (2015) 3,5
vandaag om 10:05 uur
Minions & Monsters (2026) 2,0
vandaag om 10:05 uur
One Battle after Another (2025) 4,0
vandaag om 10:05 uur
Der Tiger (2025) 2,5
Alternatieve titel: The Tiger, vandaag om 10:04 uur
28 Years Later: The Bone Temple (2026) 3,5
Alternatieve titel: 28 Years Later - Part 2: The Bone Temple, vandaag om 10:03 uur
Good Luck, Have Fun, Don't Die (2025) 3,5
vandaag om 10:03 uur
Send Help (2026) 2,5
vandaag om 10:03 uur
Who's Afraid of Virginia Woolf? (1966) 5,0
Alternatieve titel: Wie Is Er Bang voor Virginia Woolf?, vandaag om 10:02 uur
Che? (1972) 2,5
Alternatieve titel: What?, vandaag om 10:02 uur
Singin' in the Rain (1952) 5,0
vandaag om 09:59 uur
Brigadoon (1954) 4,0
vandaag om 09:58 uur
Project Hail Mary (2026) 3,5
vandaag om 09:58 uur
The Devil Wears Prada 2 (2026) 2,5
vandaag om 09:57 uur
The Devil Wears Prada (2006) 4,0
vandaag om 09:57 uur
Disclosure Day (2026) 1,5
vandaag om 09:56 uur
Supergirl (2026) 3,0
vandaag om 09:56 uur
The Invite (2026) 2,5
vandaag om 09:55 uur
Landship (2026) 2,0
vandaag om 09:55 uur
The Whisper Man (2026) 2,5
vandaag om 09:54 uur
Mayday (2026) 3,0
vandaag om 09:54 uur
La Vénus Électrique (2026) 3,0
Alternatieve titel: The Electric Kiss, vandaag om 09:49 uur
The End of Oak Street (2026) 1,5
vandaag om 09:48 uur
