Genre: Horror / Thriller
Speelduur: 91 minuten / 97 minuten (unrated versie)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Tod Williams
Met onder meer: Brian Boland, Sprague Grayden en Molly Ephraim
IMDb beoordeling:
5,7 (114.824)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 21 oktober 2010
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Paranormal Activity 2
"In 2009 you demanded it. Nothing can prepare you for what's next."
De familie van Katie (Katie Featherston) installeert na een serie gebeurtenissen, waarvan ze denken dat het inbraken zijn, beveiligingscamera's in hun huis. Het blijkt dat een paranormale aanwezigheid en Katie zelf verantwoordelijk zijn voor de schade. Overtuigd dat er iets bovennatuurlijks aan de hand moet zijn met een geest, moet de familie Katies kwellingen doorstaan terwijl de geest op haar kleine neefje Hunter aast.
Externe links
Acteurs en actrices
Kristi Rey
Daniel Rey
Ali Rey
Katie Featherston
Micah Sloat
Brad
Hunter Rey
Hunter Rey
Surveillance Camera Expert
Martine
Reviews & comments
mixmaster
-
- 1288 berichten
- 1215 stemmen
toch wel een goed vervolg , je moet zeker het 1e deel gezien hebben voordat je deze kijkt .
hetzelfde principe en in dit deel is de spanning iets minder maar toch nog genoeg aanwezig.
er zitten weer enkele goeie schrikmomenten in en het einde is goed .
mennonegra
-
- 13 berichten
- 3 stemmen
zeer saai ik kan niet anders zeggen ik heb hem op fastforward gezet en af en toe gekeken was redelijk snel klaar en echt KLAAR met de film gelijk
Jesse93
-
- 439 berichten
- 412 stemmen
leuke aanvulling op deel 1, mooi het het met elkaar betrokken is. Ik vond het toch best langzaam op gang komen. Het gaat van heel rustig naar een optimum. Ik had liever gezien dat ze de stapjes wat meer hadden opgebouwd, want vaak gebeurde er vrijwel niks. Het geweldigste vond ik toch wel het eind wat ook best spooky overkwam. Prima vervolg op deel 1. Ik heb me met deze film ook maar lekker in het donker geïsoleerd wat ik met de eerste niet had gedaan, geeft toch wel dat extra beetje.
Beloki
-
- 107 berichten
- 588 stemmen
Beduidend minder dan deel 1. Punt bij dit soort films is dat er weinig innovatiefs aan te veranderen/toe te voegen is. Het concept blijft hetzelfde.
Het einde vond ik matig, en ik ben gezien dit einde ook bang dat deel 3 hier weer slapjes op verder gaat borduren.
3*
B.
Skrean
-
- 539 berichten
- 694 stemmen
Ook deel 2 had een paar goede wtf schrikmomentjes, zelfs als er even niets gebeurde voelde je de spanning.
AsparnA
-
- 44 berichten
- 31 stemmen
Ik heb eerste deel ook gezien. Zeer voorspelbaar. Constructie van het verhaal is gelijk aan de vorige film. Ik vond het saai om naar te kijken. Deze film doet mij niks... het lijkt meer op een documentaire over haunted house.
Effect van de film vind goed. Maar dat heeft meer te maken met de pschologie van de mens. Ik kan me voorstellen dat er mensen zijn die hierin geloven, en dat het voor hun wel een goede film kan zijn. Met dit soort filmen is het jammer dat veel gebruik wordt gemaakt van donkere scenes, en soms alleen maar zwart, zie je niks
boooehh!
jollyjoker
-
- 77 berichten
- 164 stemmen
kon niet stoppen met kijken, ondanks het feit dat er 70/80% niets gebeurd. Alleen de scenes met de poolcleaner waren irritant. Goed einde! Wel aanrader om eerst deel 1 te zien
Ricochan38
-
- 347 berichten
- 509 stemmen
Zelfde als de eerste film, er gebeurt de hele film niks tot de laatste scene....BORING
bobbydigital01
-
- 363 berichten
- 0 stemmen
toch hebben ze deel 2goed om het eerste deel weten te boetseren...
het geheel samen is best goed gelukt.
alleen te veel gelul en te weinig spanning....op naar deel 3
Smith
-
- 143 berichten
- 319 stemmen
Film met aardige spanningsmomenten. Kwam te langzaam op gang helaas 
Een deel 3 moeten ze maar achterwege laten......
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ik moet zeggen dat ik deze iets beter vond dan het eerste deel, dat komt voornamelijk omdat er nu meerdere personen in meespelen dan de twee personen in het eerste deel, de twee personen in het eerste deel spelen nu overigens ook weer mee. De eerste 60 minuten zijn vrij saai en gebeurt er niets spannends. Maar na ruim een uur begint de film goed op gang te komen en gebeurt er vrij veel en zitten er ook een paar aardige schrik momenten in. Het einde was overigens best goed.
Het was me eigenlijk niet in het eerste deel opgevallen maar Katie Featherston heeft best een flinke boezem die ze soms ook goed in beeld laten zien 
winke082
-
- 19 berichten
- 18 stemmen
Wat me wel een beetje irriteert is dat home video gedoe ala Blair Witch Project.
Toch geeft het na een tijdje wel het gevoel of het echt is gebeurd.
Langdradig is de film alleen als je het paranormale onzin vind!
Ik ben me een paar keer het rot lazarus geschrokken, dat ik het kippenvel over mijn hele lijf kreeg.
Mijn vrouw schrok zo hard dat ze er gewoon onpasselijk van werd.
De eerste paranormal vond ik juist niet zo veel aan.
Toch een sterke film.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8162 stemmen
Een vervolg dat ongeveer gelijkwaardig is aan het eerste deel en dus ook een middelmatige film is. Het begint allemaal weer erg rustig, al viel me op dat er deze keer wat sneller wordt doorgeschakeld naar de nachten. Deel 1 was tevens een tikkeltje spannender, omdat het verhaal daar zich alleen op de slaapkamer afspeelde.
Dit deel heeft meerdere personages, wat ik dan weer wel een pluspunt. De al veelgenoemde scene, waarbij alle kasten in de keuken ineens open vliegen, is echter een erg sterk schrikmoment. Helaas blijft het bij dit ene moment. Verder vond ik de manier waarop deze film uiteindelijk gelinkt wordt met het eerste deel best goed gedaan en het laat gelijk ook alle ruimte weer open voor een eventueel derde deel.
Toch is de film in zijn geheel niet spannend genoeg om echt te overtuigen. Ik moest trouwens wel erg hard lachen om de vader, die 's ochtends in het bubblebad springt en niet weet hoe snel hij daarna in het koude zwembad moet springen, omdat de temperatuur van het bubbelbad veels te hoog was. 
2,5*
knightfightx
-
- 64 berichten
- 47 stemmen
Underrated. De film komt wel rustig op gang, maar daarom krijg je ook 2-4 lekkere schrikmomenten die ik had gepaard met kippenvel, wat wil je nog meer. Prima film.
james_cameron
-
- 7009 berichten
- 9793 stemmen
Natuurlijk minder verrassend en effectief dan het eerste deel, maar toch wel weer creepy en vernuftig in elkaar gezet. Het is dit keer wat meer uitleggerig, deels noodzakelijk om de twee films op logische wijze met elkaar in verband te brengen. Gevolg is wel dat de gebeurtenissen minder mysterieus zijn. Het camerawerk is ook niet altijd even geloofwaardig. Iemand die doodsbang is gaat niet rustig allerlei enge zaken filmen. Maar goed, al met al een waardige opvolger.
Gambit2009
-
- 40 berichten
- 65 stemmen
heen vervolg op deel 1, film keek lekker weg en geen minuut saai geweest. Al waren op sommige dagen nauwelijks noemswaardige dingen te vermelden.
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Na een wat saai eerste uur waarin net als in deel 1 nauwelijks wat gebeurt wordt het laatste half uur wel redelijk spannend.
Het blijft knap om met beperkte simpele middelen een akelig naargestig sfeertje te creeeren.
Zeker als men de film bekijkt in het donker en met een hoofdtelefoon op.
Mysterieus en logisch vervolg op het eerste succesvolle deel maar ook wel beetje een uitgemolken herhaling van een eerder kassucces.
Toch voldoende.
3*
lagaiske
-
- 677 berichten
- 2177 stemmen
Waaw was me dat weer lekker griezelen!
Het sterke punt aan paranormal is dat ze door enkel met geluidjes en schaduwen de stuipen op het lijf kunnen jagen.
En ook al geloof je niet in demonen,geesten en dergelijke,toch betrap ik mij er steeds op dat er een soort van ongemakkelijk gevoel heerst na het zien van deze films.
Als er dan ook maar ergens in de kamer iets beweegt of lawaai maakt krijg ik direct kippenvel en begin ik stiekem om me geen te kijken!
Daarvoor is deze film gemaakt en bij mij werkt het allemaal uitstekend!
Topfilm om snachts alleen in het donker te bekijken met nen flatscreen tv en een deftige homecinema met de bass op het hoogste level!
mock turtle
-
- 594 berichten
- 610 stemmen
Misschien een leuke film als je er van houdt om 1,5 uur lang te kijken naar stilstaande beelden van bewakingscamera's waarin je als in een zoekplaatje moet vinden waar er iets gebeurt (lees: omvalt of beweegt).
Deel 1 vond ik nog verrassend spannend, deze duidelijk niet. Enige goede was de link met z'n voorganger: prequel en sequel in één, vond ik wel leuk gevonden. Verder: zelfs in het donker, met een flatscreen, nog geen moment spannend. Misschien ontbrak de bass...
zjandannybob
-
- 421 berichten
- 1047 stemmen
Deel 1 hoef je helemaal niet gezien te hebben... Want meeste hebben dan niet eens meer zin om deel 2 nog te kijken uberhaupt. Maar deel 1 is ingezoomed op een stuk in deel 2. Helaas vond ik hem ook niet echt spannend, alleen het stuk in de kelder was misschien wel grappig gedaan. Maar vond hem al leuker dan deel 1.
2.5*
INCTRL
-
- 258 berichten
- 50 stemmen
Die poster van Kurt Cobain in de slaapkamer van de dochter (Ali ofzoiets?) was het enige hoogtepunt van heel deze film! GAAAAAP!
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1807 stemmen
Nou weer een slapeloze nacht gehad na het gezien hebben van de film gisteren...
Je weet nu idd wat er komt, maar wanneer en hoe dat is altijd maar de vraag.. Ik vond het een goed vervolg van de oh zo spannende deel 1!
4 stars.. hoop dat deel 3 even leuk wordt
INCTRL
-
- 258 berichten
- 50 stemmen
Waar slaat die flauwenkul trouwens op dat dit "echt" gebeurd zou zijn?
DBTim
-
- 854 berichten
- 1151 stemmen
Met deel 1 heb ik me echt prima vermaakt. Maar dit vervolg vind ik erg saai. Gewoon hetzelfde, maar waar ik in deel 1 wel met spanning in me lichaam zat te kijken had ik dat hier echt totaal niet. Ben niet één keer geschrokken en hij kon me echt niet boeien zoals deel 1 dat bij me deed. Jammer
jpbosch
-
- 228 berichten
- 589 stemmen
Meer van hetzelfde, alleen is de schrik-factor met de helft gedaald.
Jefferson_m
-
- 2 berichten
- 4 stemmen
Oke, de film was wel aardig net als deel 1. je moet je echt even er door de eerste 30 a 40 min. heen bijten voordat het wat spannender wordt. Spannende momenten hier en daar net als deel 1. Het einde is alleen wat slapjes in elkaar geflanst maar verder wel Oke.
1 ding blijft wel een beetje vaag, werd katie niet in deel 1 aan het eind van de film neergeschoten door de 2 polite agenten die haar vonden in haar huis??? En nu vindt je haar in deel 2 levend en al. en wat het einde verteld dat katie en hunter spoorloos verdwenen?????
Juist!
Sasja
-
- 1338 berichten
- 120 stemmen
1. misschien handig om voortaan spoiler tags te gebruiken
2. deel 1 en 2 moeten zeg maar op elkaar invoegen in deel 2 komt katie terug met bloed op haar shirt vanwege haar 'moord' op micah en van deel 1 zijn er 2 eindes. het 2de einde word ze niet neergeschoten door de politie maar kijkt ze ineens in de kamera en zie je iets tegen het beeld aanvliegen
TM Scarface
-
- 59 berichten
- 712 stemmen
De film was aardig te doen(een beetje saai).
Deel 1 was wel wat beter en spannender.
De film had in totaal misschien een uur hoeven te duren.
Voorafgaande van een schrik moment laten ze eerst het hele huis zien,
door de beveiligingscamera's en staan ze zo'n 7 seconden stil op elk shot.
Wanneer de spanning er eenmaal is, is het ook al heel snel afgelopen.
Sowieso waren de schrik-momenten veel minder dan deel 1(en die waren AL niet heel eng/spannend), alleen het einde vooral in de kelder, was misschien met het niveau van deel 1.
Alleen was het einde dan wel weer te snel afgeraffeld(daar hadden ze nou juist de shots wat langer kunnen laten duren/wat meer kunnen laten zien).
Het verhaal is te begrijpen (helemaal, als je deel 1 hebt gezien) en er was ook wel goed geacteerd.
Als je deel 1 gezien hebt is de film vooral het einde wel voorspelbaar.
In deel 3 moeten ze wel iets vernieuwends doen en spannender maken.
Jefferson_m
-
- 2 berichten
- 4 stemmen
1. misschien handig om voortaan spoiler tags te gebruiken
2. deel 1 en 2 moeten zeg maar op elkaar invoegen in deel 2 komt katie terug met bloed op haar shirt vanwege haar 'moord' op micah en van deel 1 zijn er 2 eindes. het 2de einde word ze niet neergeschoten door de politie maar kijkt ze ineens in de kamera en zie je iets tegen het beeld aanvliegen
1. nee dankje
2. wat een briliante einde, weer een flop.
Pre- en sequels

Paranormal Activity: Next of Kin
2021
29 reacties

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
2015
74 reacties

Paranormal Activity: The Marked Ones
2014
138 reacties

Paranormal Activity 4
2012
196 reacties

Paranormal Activity 3
2011
357 reacties

Paranômaru Akutibiti: Dai-2-Shô - Tokyo Night
2010
47 reacties

Paranormal Activity
2007
1.859 reacties
Het laatste nieuws

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland

Duitse spionageserie 'Unfamiliar' nu beschikbaar op Netflix
Bekijk ook

Orphan
Horror / Thriller, 2009
960 reacties

The Conjuring
Horror, 2013
734 reacties

[Rec]
Horror / Mockumentary, 2007
1.319 reacties

I Corpi Presentano Tracce di Violenza Carnale
Horror / Mystery, 1973
56 reacties

Never Rarely Sometimes Always
Drama, 2020
28 reacties

Sinister
Horror / Mystery, 2012
606 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








