Genre: Fantasy / Avontuur
Speelduur: 130 minuten
Alternatieve titel: Harry Potter en de Relieken van de Dood: Deel 2
Oorsprong:
Verenigd Koninkrijk / Verenigde Staten
Geregisseerd door: David Yates
Met onder meer: Daniel Radcliffe, Emma Watson en Rupert Grint
IMDb beoordeling:
8,1 (1.034.079)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 13 juli 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Bekijk via HBO Max
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
"It all ends."
Het tweede deel van het zevende boek zal Harry Potter dichter bij de dood brengen dan ooit, terwijl hij ervoor kiest om zijn zoektocht naar de Gruzielementen voort te zetten, met de hulp van Ron en Hermelien. Maar ondertussen woedt de oorlog voort, terwijl steeds meer geliefden van Harry het loodje moeten leggen. Maar de tovenaarswereld zal opstaan voor nog een laatste slag, de slag waarin de ultieme confrontatie tussen De Jongen Die Bleef Leven en de Heer van het Duister zal plaatsvinden.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (8,1 / 1034079)
- Trailer (YouTube, ondertiteld)
- Harry Potter and the Deathly Hallows (BoekMeter)
- Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 9,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
- Kijk op HBO Max
Social Media
Acteurs en actrices
Harry Potter
Hermione Granger
Ron Weasley
Lord Voldemort
Severus Snape
Albus Dumbledore
Griphook / Filius Flitwick
Bellatrix Lestrange
Aberforth Dumbledore
Neville Longbottom
Reviews & comments
gatygun
-
- 324 berichten
- 221 stemmen
Net gezien en ik moet zegen dat het een zeer goede film is.
Part 1 was echt te saai voor woorden, ik had de film zowat doorgespoelt maar internet naast de film hield me goed bezig.
Na het eerdere deel voor part 1 dat al niet veel voorstelde begon ondertussen mijzelf toch af te vragen waarom ze het verhaal zo ver door melken. aangezien het er steeds slechter op werdt.
Met part 2 had ik weinig verwachtingen om eerlijk te zijn. ik verwachten een flut einde met een langzaam uitgetrokken stuk ( omdat ze 2 films moesten maken van 1 deel ).
Maar ik heb geweldig genoten van de film echt tegen mijn verwachtingen in.
- de film had een geweldige sfeer erin zitten
- dat iedereen nog eventjes naar voren kwam was een leuk iets om te zien, en erg goed gedaan ook, ( niet irritant lang of wat dan ook )
- het verhaal was spannend vanaf het eerste moment en dat bleef ook tot het einde. Er was geen moment dat het verhaal niet spannend was voor mijzelf.
- special effects waren erg goed, en er zat nog een goed verhaal in tot het einde.
- het einde was erg goed gedaan.
Ik moet zeggen, lange tijd niet meer zo'n meesleurende film gezien, en dit had ik niet van harry potter verwacht en vooral niet van het laatste deel.
erg goede film. en vrijwel de een van de betere uit de serie.
otherfool
-
- 18519 berichten
- 3403 stemmen
De eerste 2 a 3 delen van de Harry Potter serie met genoegen bekeken (leuk avonturenverhaaltje voor de jongeren onder ons) maar daarna is het allemaal minder geworden; langdradig en nog erger: bijna niet te volgen. Alsof ik na 3 jaar nog weet wat een Horcrox of Dementor is.
Goed, nu is er dan een 8e (!) film uit rond de bebrilde tovenaarsleerling en volgens de beloftes zou dit dan de laatste moeten zijn, laten we het maar hopen dan. Het eerste uur is het weer ouderwets mumbo-jumbo voor mij (alsof ik nog weet wie Tom Riddle is, of dat spokenvrouwtje, of wie Harry's vriendin is...) maar gelukkig is het tweede uur gewoon ouderwets good vs evil met (speciaal voor mij?) een welkome flashback zodat ik weer enigszins wist waar ik naar aan het kijken was.
Wel aardig verder, en niet half zo vervelend als sommige eerdere delen, misschien ook wel omdat deze film eindelijk eens een staart had waardoor we de uiteindelijk toch wel teleurstellende franchise nu voorgoed achter ons kunnen laten.
3*.
DonPeliculón
-
- 775 berichten
- 980 stemmen
...bijna niet te volgen. Alsof ik na 3 jaar nog weet wat een Horcrox of Dementor is.
Als je drie jaar niets gevolgd hebt is het inderdaad moeilijk te volgen, want dat betekent dat je Half-Blood Prince en Deathly Hallows: Part 1 niet gezien hebt. Of je moet de boeken gelezen hebben.
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Materny
-
- 10188 berichten
- 1026 stemmen
En maar zeuren dat het downloaden steeds extremer wordt. Met dit soort praktijken moedig je mensen des te meer aan om het van internet te halen.......
tommykonijn
-
- 5140 berichten
- 2357 stemmen
Inderdaad, wat belachelijk zeg!
Dit betekent dat Part 2 maar iets langer dan een maand te koop is. Dat wordt reserveren denk ik..
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
Haha deze actie is een grote flop en de Harry potter films zullen nu echt heel veel gedownload worden!
Als ze dit gaan doen, moeten ze ook niet zeuren over piraterij.
jstinissen
-
- 336 berichten
- 17994 stemmen
wat een slechte meuk zeg gelukkig is het eindelijk afgelopen met harry snotter
ben bijna in slaap vallen gaat nergens meer over
Starmaster501
-
- 882 berichten
- 174 stemmen
Maar jeuzes 60 euro 
Volgens mij zijn ze apart goedkoper.
EDIT: Als je ze op bol.com apart koopt zijn ze 35 euro totaal.
Beetje falende actie dus... 
DonPeliculón
-
- 775 berichten
- 980 stemmen
Waarom doen ze dat bij Warner in hemelsnaam? Wat is het voordeel, dat iedereen nu als een gek een Harry Potter-voorraad gaat aanleggen?
lagaiske
-
- 677 berichten
- 2177 stemmen
Schitterend einde!Lost mijn verwachtingen grotendeels in.
Misschien nog net iets meer van het gevecht in en rond het kasteel willen zien maar soit.
Prachtige afsluiter voor een prachtige filmreeks.En maar denken dat ik de eerste Harry potters niet zo boeiend vond.
jerome998
-
- 198 berichten
- 1795 stemmen
bol.com | Harry Potter Complete Collection (Dvd), Daniel Radcliffe, Rupert Grint...
Ze moeten toch iets doen om de verkoop van deze DVD-Box te stimuleren...
Bibelonseberg
-
- 353 berichten
- 564 stemmen
Dit deel is verre weg de beste. Alle aspecten uit voorgaande films komen weer aan bod.
Jammer vind ik wel dat het zo lang duurde eer dat de film vertoond werd. Ik heb deel 1 maar weer eens teruggekeken om weer aansluiting te vinden met het verhaal.
Ook jammer vind ik de vele details die even -en passant- de revue passeren waardoor ik soms het spoor bijster was. Maar voor de rest een puike film en doet niks af aan die 5 sterren.
sofripa
-
- 1516 berichten
- 1143 stemmen
By far het beste deel. Eindelijk een vette puinzooi en het hoe en waarom. Heel mooi in beeld gebracht. Goede muzikale compositie en fraaie special effects. Alleen,...na de eerste kleuterfilms begint het bij de Deadly Hallows eindelijk echt leuk te worden...houdt het nu op
. Wel, het eindigt gelukkig dan maar op een hoogtepunt. 4,5 sterren
notoirefilmhater
-
- 326 berichten
- 296 stemmen
Redelijke eindfilm van deze tamelijk tenenkrommende fantasie-bullshit-serie. Ik snap de hype echter nog steeds niet.
AmazingPP
-
- 2524 berichten
- 1859 stemmen
Redelijke eindfilm van deze tamelijk tenenkrommende fantasie-bullshit-serie. Ik snap de hype echter nog steeds niet.
Boeken niet gelezen, zeker??
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Ook ik kan niet echt enthousiast worden over de hele reeks Harry Potter.
Deze laatste episode in de serie Harry Potter zit boordevol fraaie ffecten en het ziet er allemaal best sfeervol uit. Maar het is ook allemaal een beetje rommelig wederom.
Ondanks het spektakel verveelde mij de film voor een groot gedeelte.
2.5*
Beffrey28
-
- 476 berichten
- 1343 stemmen
Helaas een flinke tegenvaller dit laatste deel. Eerste deel zeer behoorlijk, laatste deel zeer ondermaats met als dieptepunt een beschamend slecht einde. Voor mij blijft deel 4 nog steeds de beste uit de hele reeks.
Picker
-
- 368 berichten
- 2810 stemmen
Prima film, ziet er allemaal wel goed uit en is ook redelijk spannend.
Helaas ben ik inmiddels redelijk Harry Potter moe geworden dus ben wel blij dat er eindelijk een einde aan gekomen is.
NightWolf
-
- 339 berichten
- 527 stemmen
In tegenstelling tot part 1, spektakel genoeg in deze prent. Visueel weer top, verhaal oké maar zelfs zonder de boeken gelezen te hebben redelijk voorspelbaar (vooral de verhaallijn rond Sneep).
Werd wel tijd dat er een einde aan kwam, de laatste 3 waren niet zo leuk meer. 3.5* - 0.5 voor het wel heel marginale einde met het 19 jaar later gebeuren.
notoirefilmhater
-
- 326 berichten
- 296 stemmen
Boeken niet gelezen, zeker??
Als de films me al niet veel boeien, waarom zouden de boeken dan wel goed zijn?
MDMovie
-
- 99 berichten
- 174 stemmen
In tegenstelling tot part 1, spektakel genoeg in deze prent. Visueel weer top, verhaal oké maar zelfs zonder de boeken gelezen te hebben redelijk voorspelbaar (vooral de verhaallijn rond Sneep).
Werd wel tijd dat er een einde aan kwam, de laatste 3 waren niet zo leuk meer. 3.5* - 0.5 voor het wel heel marginale einde met het 19 jaar later gebeuren.
Ik neem aan dat je een grapje maakt over het deel "voorspelbaar" hé? Ik kan me niet voorstellen dat jij zonder de boeken gelezen te hebben al kon voorspellen dat Sneep goed zou zijn? Deed je dat wel vind ik best knap, aangezien dat zeker niet valt op te maken in de films (althans dat vind ik dan niet).
Apster
-
- 1461 berichten
- 6920 stemmen
Beste deel uit de reeks, maar het heeft uiteindelijk negen films moeten duren om me een keer echt goed te kunnen overtuigen en dat kan ook niet de bedoeling zijn. Deel één van The Deathly Hallows was vermoeiend, deel twee was gelukkig een stuk enerverender. Helaas nog teveel "het zal wel momenten", als het gaat om bepaalde personages en termen/trucs. Ander minpunt is wederom Radcliffe die weer ruk speelt. Na tien jaar nog steeds een houten klaas die als volwassen acteur niet weet te overtuigen. Zijn sidekicks zijn wat dat betreft een stuk charismatischer en aangenamer.
Maar buiten deze minpunten was het dus een aardige afsluiter, al is de finale tussen Potter en Voldemort ook niet echt wat je gehoopt had. Laatste deel is zoals eerder gezegd het hoogtepunt van de reeks, maar als geheel vind ik de serie overrated.
3,5* voor dit deel en voor de gehele serie 2,5*
Thomas83
-
- 4029 berichten
- 3634 stemmen
Voor mij als fan van de boekenserie toch wel teleurstellend. De opening van de trailer met de flashback van Harry als baby in de wieg vlak voor Voldemort kwam was echt indrukwekkend met het prachtige nummer Lily's Theme erbij, maar verder weet de soundtrack totaal geen indruk meer te maken en mee te slepen, en dat is eigenlijk ook precies de belangrijkste conclusie die ik moet trekken: de film wist me emotioneel totaal niet te raken. Je zou verwachten dat ze wat dat betreft nog wel aardig uit zouden pakken in de afsluiter van de langlopende reeks.
Op een of andere manier vond ik het tempo in de film ook niet echt lekker lopen (vast ook doordat deze in tweeën is opgedeeld) en er zitten nog aardig wat erg flauwe en vaak ook wat ongepaste oneliners en grapjes in de film. Het moest toch vooral een film voor het hele gezin blijven, dat is wel duidelijk. Al is de hele film wel eigenlijk continu letterlijk zeer donker. Ik vind het wel jammer, want ik herken zo Hogwarts van binnen helemaal niet zo terug, terwijl de film net als het boek toch ook een beetje dat oude nostalgiegevoel van de serie op moet roepen.
Verder is er ook een hoop actie en spektakel natuurlijk, en wat (ongepaste en matige) heroïsche speeches etc. Het zorgt er alleen maar voor dat de film geen eigen identiteit heeft, het is niet veel meer dan opzichtig afkijken bij andere films. Zo'n scène als in Gringotts maakt nog best indruk, maar de effecten komen ook hier al duidelijk uit de computer en in sommige scènes ziet het er gewoon te nep uit.
De film is nog wel aardig trouw aan het boek, al moet ik zeggen dat mijn geheugen niet zo feilloos is dat ik elke verandering er zomaar even tussenuit pik. [spoilerAberforthwordt uitstekend gespeeld en is een van de lichtpuntjes van de film. Sommige momentjes vond ik weinig subtiel, zoals Hedwig's Theme als Harry uit het schilderij weer Hogwarts binnenstapt, wat sowieso niet zo heroïsch overkomt als zou moeten. En marcherende leerlingen is me ook net een stapje te ver.
De acteerprestaties zijn niet zo heel bijzonder. Rickman speelde Snape altijd geweldig, maar ik vond het erg teleurstellend hoe Snape bij zijn dood moest huilen. Zijn rouw is om Lily's dood vond ik ook maar niks, en ik vond het ook tenenkrommend toen Dumbledore tegen hem zei dat Harry zijn moeders ogen heeft, wat Harry overhaalde. En hoe Snape bij zijn sterfscène (waarom in godsnaam de locatie veranderen?) na het bekende "look at me" ook nog even uitleggerig "you have your mothers eyes" moet zeggen. Verkracht totaal de subtiele scène uit het boek, waar de kracht hem juist zat in wat niet werd gezeg .
Snapes personage werd dus door de filmmakers toch niet helemaal aangevoeld. Ron ook niet trouwens, die is eigenlijk gewoon verworden tot een veredelde debiele sidekick. Hermione krijgt veel van zijn belangrijke teksten uit de laatste boeken.
Radcliffe heeft altijd al zijn uitglijders gehad, en dat is hier niet anders. Die scène waarin hij in de Great Hall Snape confronteert is wel heel slecht gespeeld. Sowieso al jammer dat Harry zich in tegenstelling tot het boek al zo snel publiekelijk vertoont in Hogwarts. Maar ja, des te meer ruimte voor actiescènes en explosies, zucht.
Die versterkte stem van Voldemort vond ik ook maar stom, en ik vond het idee van vechtende leerlingen van Hogwarts in het boek eigenlijk al niet zo geweldig, maar om het dan in levende lijve in de film te zien is eigenlijk nog erger. Wat je de filmmakers dan weer niet echt kunt verwijten natuurlijk. Zo'n veranderde scène zoals met Helena Ravenclaw die de hele tijd wegvlucht (soms in de gedaante van een soort lichtbolletje) maar toch ook weer niet (waar sloeg dat op?) dan weer wel.
De domme oneliners zullen ongetwijfeld door velen ook weer gewaardeerd worden, vooral zo'n scène als met Neville en zijn "you and whose army", maar die vond ik juist vreselijk en ook zo raar spastisch vertolkt. In het boek is hij juist heel geloofwaardig en tof als zeg maar de grote verzetsheld van Hogwarts, is die ontwikkeling van zijn personage er echt eentje die je raakt. De langverwachte eerste zoen van Ron en Hermione is best aandoenlijk, maar voelt toch weer wat afgeraffeld aan ten bate van de actiescènes.
Daarvan zijn sommigen dan wel weer mooi in beeld zijn gebracht, zoals het eerste bombardement op Hogwarts, het optrekken van dat schild en de courtyard die wordt gebombardeerd en in brand vliegt, waarna de camera direct doorvliegt naar binnen voor een actiescène daar.. Stukken minder vond ik dan weer in de Room of Requirements de scène waarin Ron boos achter Zabini en Goyle aanrent omdat eentje Hermione aanviel, of even later Ron die gillend aan komt rennen achtervolgd door vuur. Erg kinderachtig. Jammer ook hoe tussendoor even totaal in strijd met het boek Neville aan Luna wordt gekoppeld, de manier ook waarop hij dat tussendoor even aan zijn vrienden bekent.
Een probleem met de actie is dat het nooit echt spannend of origineel in beeld wordt gebracht, waardoor het wat teveel als een verplicht nummer voelt waarvan je de afloop al weet. De helden weten zich overal ook echt steeds nét uit te wurmen. Het duel tussen Molly en Bellatrix had dan wel weer wat kunnen zijn, en de oneliner hier vind ik dan wel geslaagd.
Rons reactie op de dood van zijn broer Fred is niet het beste staaltje acteerwerk van Grint. Snapes herinnering is aan het begin nog best mooi, maar van dat "Harry you are so loved" krijg ik dan weer de rillingen in negatief opzicht, en dat geeft een heel ander beeld van dat moment dan wat ik hoopte na het zien van de trailer. Wel sterk is het moment waarop Dumbledore aan Snape vertelt dat Harry een horcrux in zich heeft en moet sterven, maar het moment waarop Snape hierna nog zijn Patronus laat zien wordt door het spel van Gambon en de muziek de das omgedaan.
Jammer ook dat Harry in tegenstelling tot in het boek, wat het veel mooier en somberder maakte, in de film vertelt dat hij dood moet. Dat maakt alles ook veel minder tot een schok later en zijn herrijzenis minder heroïsch, en bovendien is ook deze scène weer een beetje afgeraffeld. Vond het momentje dat zijn ouders en Sirius en Lupin met hem meelopen als geesten dan wel weer mooi, maar Radcliffe speelt de sterfscène niet al te mooi. Hierna werd ik wel aangenaam verrast door hoe sterk de spirituele scène op "King's Cross" nog op die in het boek lijkt.
Hierna gaat de film me echt nog wat te lang door. Harry's uiteindelijke confrontatie met Voldemort is verkracht tot een langgerekte actiescène. Dit past ook totaal niet bij het originele verhaal, de boodschap hierin. Het was juist typisch Harry om het zonder geweld af te sluiten, door juist door zijn gebrek aan bloedlust in zich te winnen. In plaats daarvan loopt hij eigenlijk serieus te duelleren, wat, ook al is Harry al de meester over de Elder Wand, nogal sterk overkomt. Het Togetah-momentje is echt het dieptepunt uit heel de film, dat kon je in de trailer eigenlijk al zien.
Vond het ook maar raar hoe voor het spektakel Voldemort net als Bellatrix eerder al uit elkaar moet spatten. Al is dat bij Voldemort nog best geinig in beeld gebracht. Harry die de Elder Wand breekt vond ik ook nog wel wat hebben, maar waarom repareert hij zijn eigen toverstokje niet eerst, zoals in het boek? Filch met dat bezempje vond ik trouwens echt weer een stompzinnige poging tot humor.
Dat de epiloog omstreden zou zijn net als in het boek is geen verrassing. Ik ben in elk geval wel blij dat er wat oude bekende muziek in zit zoals dat hoort. Radcliffe ziet er nog wonderlijk geloofwaardig uit als oude persoon, ook omdat hij hier zo in beeld is gebracht dat hij wat minder een soort grofgebouwde dwerg lijkt. Maar vooral Hermione ziet er dan weer amper ouder uit, haha. Werd er eigenlijk wel verwezen naar Nevilles baan op Hogwarts? Net juist zoiets leuks om te horen.
Al met al in elk geval een teleurstellende film. Vond de vijfde film zeer geslaagd en de zevende was ook niet slecht, maar verder vraag ik me af of Yates nou echt de beste keuze was. En dan heb ik het alleen nog maar over de regisseur en niet de verantwoordelijken voor het script en de soundtrack. Yates had zijn acteurs ook wat minder kinderachtig moeten laten spelen. Waar de boeken mee wisten te groeien met het publiek zijn de films altijd een beetje kinderachtig gebleven hier en daar, ondanks dat het vaak allemaal al een meer duister was. 2.5*.
Spetie
-
- 38871 berichten
- 8168 stemmen
En dan zit het er allemaal op na acht films.
Een degelijke afsluiter dit in een reeks, die behoorlijk wisselvallig was. Ik had behoorlijk wat moeite met alle namen uit het verleden die weer voorbij kwamen en het eerste gedeelte van deze film was ik daar dan ook vooral mee bezig.
Daarna kon ik me gelukkig meer op de film richten en die is verre van vervelend. Er zit aardig wat actie in en vooral de route die Harry aflegt naar het eindgevecht met Voldemort is best interessant. Daarnaast wordt eindelijk duidelijk wie professor Sneep nu werkelijk is. Dat wordt mooi uitgelegd en vond ik een fijne toevoeging aan deze film.
Verder verveelt deze film geen moment, maar echt heel goed of boeiend wordt het voor mij ook nooit. Ik ben op zich wel blij dat het erop zit. Er zitten een paar aardige delen tussen, waaronder deze, maar in zijn geheel is het zeker geen goede reeks.
3,0*
Gang_Star
-
- 6837 berichten
- 3401 stemmen
Sterke afsluiter van een eveneens zeer sterke reeks. Maar had alleen verwacht dat het einde compleet anders zou zijn. Ik had eens via via het gerucht gehoord dat Harry Potter dood zou gaan. Ik zelf heb geen boeken van de reeks gelezen maar heb dacht ik wel gehoord dat Harry in het boek dood gaat. Dus vraag ik me dan ook af, iemand die weet of dit klopt?
Pre- en sequels

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1
2010
1.835 reacties

Harry Potter and the Half-Blood Prince
2009
3.466 reacties

Harry Potter and the Order of the Phoenix
2007
1.715 reacties

Harry Potter and the Goblet of Fire
2005
1.583 reacties

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
2004
1.045 reacties

Harry Potter and the Chamber of Secrets
2002
581 reacties

Harry Potter and the Sorcerer's Stone
2001
835 reacties
Gerelateerd nieuws

Dit zijn enkele van de beste films uit de koker van Warner Bros.

Daniel Radcliffe deelt schokkende anekdote: 'Ik was doodsbang voor hem'

Emma Watson over 'incest-scène' in 'Harry Potter'-film: 'Meest afschuwelijke dat ik ooit heb moeten doen'

'Harry Potter and the Philosopher's Stone' bereikt na 19 jaar grote mijlpaal
Bekijk ook

The Lord of the Rings: The Return of the King
Avontuur / Fantasy, 2003
5.911 reacties

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
Fantasy / Avontuur, 2001
3.683 reacties

The Lord of the Rings: The Two Towers
Avontuur / Fantasy, 2002
2.519 reacties

The Lion King
Animatie / Familie, 1994
1.309 reacties

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Fantasy / Avontuur, 2003
2.278 reacties

Karol, un Uomo Diventato Papa
Drama, 2005
6 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









