Hostel (2005)
Genre: Horror
Speelduur: 94 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Eli Roth
Met onder meer: Jay Hernandez, Derek Richardson en Eythor Gudjonsson
IMDb beoordeling:
5,9 (202.838)
Gesproken taal: Spaans, Engels, Tsjechisch, Japans, IJslands, Nederlands, Russisch, Slowaaks en Duits
Releasedatum: 2 maart 2006
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via Videoland
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Hostel
"Welcome to your worst nightmare."
Drie jongens, twee Amerikanen en een IJslander, trekken door Europa. Tijdens hun reis wordt hen verteld over de hemel op aarde voor de Amerikaanse backpackers: Een "Hostel" in Slowakije waar het krioelt van de gewillige Oost-Europese dames. Wanneer ze op de plaats van hun bestemming aangekomen zijn, maken de jongens binnen de kortste keren kennis met aantrekkelijke dames uit Slowakije. Dus het feest kan losbarsten. Langzaam maar zeker komen de jongens erachter dat er méér aan de hand is dan zij denken.
Externe links
Acteurs en actrices
Paxton
Josh
Natalya
Svetlana
Kana
The Dutch Businessman
Vala
Yuki
The American Client
Video's en trailers
Reviews & comments
Exploitation
-
- 370 berichten
- 3458 stemmen
Leuk voor de gore wat er in zit, maar verder niet geheel super.
Onomkeerbaar
-
- 53 berichten
- 0 stemmen
Tot mijn verbazing hier nog geen stem uitgebracht (en daarbij ook nog geen korte reactie).
Kort idd: wat een bagger is dit zeg. Absoluut schandalig dat zoiets in de bioscoop kan geraken. Gaat helemaal nergens over en is echt zo een film die puur wil shockeren (lukt niet) om geld te maken. QT vangt ook een centje en iedereen is blij. M.u.v. de kijkers!
_48_MX_
-
- 53 berichten
- 0 stemmen
Ongeacht de negatieve reacties, vind ik dit een relaxte film. Je moet er wel tegen kunnen, dat mensen hard gemarteld worden
Het goede aan deze film is de opbouw van het plot.
Je moet er een beetje langzaam en vanzelf achterkomen dat er mensen betalen om anderen te martelen.
Ik kan alleen geen nadelen indeze film vinden. De film is spannend, shoquerend en er zijn genoeg schrik effecten.
Téveel schrik effecten zijn er gelukkig niet. En er zijn ook leuke stukjes, zoals de heerlijke zoete wraak op de moordenaars en de zenuwslopende scenes of het nou wel of niet goed komt, heerlijk ...
Ik geef deze film een 5.0 - want ik heb er geen nadelen in gevonden, en het acteren was gewoon goed. En heb niets te klagen. 
Chainsaw
-
- 8845 berichten
- 3576 stemmen
Vond Roth's Cabin Fever al weinig bijzonders, maar die film had nog enigszins zijn vermakelijke momenten hier en daar. Met zijn nieuwste horrorwerk bewijst Roth opnieuw echt fatsoenlijke horror neer te kunnen zetten. Wat een saai en vermoeiend filmpje was dit.
Het eerste deel van de film, of zeg maar gerust het eerste uur(!), lijkt vooral op één of andere goedkope, mislukte tienerkomedie. Een clubje irritante, eendimensionale flutpersonages die je het liefst in de eerste minuut dood ziet vallen, moeten ons vermaken. Het hele eerste deel van de film is dan ook bijna niet door te komen, zo futloos. Er gebeurt werkelijk níets, de humor is nergens ook maar wat grappig (een gevalletje Cabin Fever) en dan ook nog doen alsof dat taaltje Nederlands is? Ga iemand anders lastig vallen, Eli Roth.
Maar goed, dan komt het tweede deel van de film (oftewel het laatste halfuurtje) en dan beginnen de grote martelscènes. Je zou verwachten dat dit alles goedmaakt, maar ook dat is alles behalve waar. Sure, de scènes weten beter te vermaken dan die in het eerste uur, maar verder is het toch alles behalve bijzonder. Oké, een gereformeerde huisvrouw uit de Veluwe zal misschien even haar hoofd omdraaien bij bepaalde scènes, maar heb je een paar fatsoenlijke horrorfilms gezien, dan kun je niet anders dan veronderstellen dat dit gewoon matig is. Niet schokkend, niet ranzig en totaal niet boeiend. Tel daar het belabberde acteerwerk en het totale gebrek aan sfeer bij op en je krijgt een waardeloos project als Hostel.
1,5 hele krappe sterren.
ultra lord
-
- 38 berichten
- 145 stemmen
vind er niet veel aan beetje te veel van het goeie
ik hou wel van goeie horror maar dit is gewoon stom slachten zonder goed verhaal
1,5
Shampoo
-
- 179 berichten
- 2207 stemmen
Wat een domme film zeg. Het gegeven van mensen tegen betaling dodenis al eens eerder en beter uitgewerkt, p.s. wie helpt me even aan de titel van die film waarbij een zwerver ergens in de bergen wordt losgelaten en er een man of tien achteraan gaan
Anyway, het begint als een soort van Eurotrip en dit niveau wordt later nauwelijks ontstegen. 2 hele krappe sterren.
Halcyon
-
- 9952 berichten
- 0 stemmen
Het gegeven van mensen tegen betaling dodenis al eens eerder en beter uitgewerkt, p.s. wie helpt me even aan de titel van die film waarbij een zwerver ergens in de bergen wordt losgelaten en er een man of tien achteraan gaan
Een film met Stallone? Of bedoel je Avenging Force?
Chavez
-
- 112 berichten
- 198 stemmen
Wat een film zeg! Ik heb echt genoten van deze film, het verhaal is niet al te goed. Maar die gore beelden waren gewoon heerlijk om te zien, ik vond het verhaal wel beter als de meeste hier. Ik vond het verder heel goed geacteerd en het is gewoon 95 minuten op en top vermaak.
Ik zit te twijfelen tussen 4* en 4,5* maar omdat het verhaal te kort komt maak ik er 4* van.
Edit: Wie weet er film die vergelijkbaar zijn met deze maar dan met een beter uitgewerkt verhaal?
TheRisingSun
-
- 1140 berichten
- 2261 stemmen
Edit: Wie weet er film die vergelijkbaar zijn met deze maar dan met een beter uitgewerkt verhaal?
Ik heb deze (Hostel) niet gezien, maar misschien dat Saw een vergelijkbare film is met een beter uitgewerkt verhaal.
jack-sparrow
-
- 683 berichten
- 0 stemmen
ik heb eens een vraagje :
wat moet dat op die poster voorstellen ?
want dat wil ik weten want de film lijkt best goed.
en ik wil hem wel zien
Chavez
-
- 112 berichten
- 198 stemmen
ik heb eens een vraagje :
wat moet dat op die poster voorstellen ?
want dat wil ik weten want de film lijkt best goed.
en ik wil hem wel zien
Volgens mij is dat op die poster gewoon een marteltuig. Zoals er zoveel in deze film zitten
Ik heb deze (Hostel) niet gezien, maar misschien dat Saw een vergelijkbare film is met een beter uitgewerkt verhaal.
Oke, alleen Saw heb ik al gezien (1 van de beste film die ik heb gezien...)
GroovyDrummer
-
- 150 berichten
- 146 stemmen
Kan iemand mij overtuigen om deze film tóch te gaan kijken, of juist niet ? Ik hoor zoveel verschillende berichten.....
Iets in mij zegt om deze film gewoon niet te kijken, terwijl ik een grote liefhebber ben van HORROR !!
Pellie
-
- 78 berichten
- 1006 stemmen
Ik zeg: Kijken!
Hoewel de film zeer langzaam op gang komt, (hoewel het vrouwelijk schoon niet verkeerd is) begint halverwege de film de echte actie pas. Dit is zeker de moeite waard om naar te kijken. Ziekelijke scenes die je gezien moet hebben als horror-liefhebber.
Yphygenia
-
- 89 berichten
- 86 stemmen
Ik vond deze film slecht & over de top goor.
Het eerste deel vond ik voornamelijk uit sex bestaan, wat op mij al geen goede indruk maakte, en het tweede deel kon ik er een bakje bij pakken. 'k Vond het verhaal wat er in zat (als
je zoiets al 'n verhaal mag & kan noemen) vervelend. Het boeide niet, en ging nérgens over. Het enige pluspunt vond ik de effecten, die waren redelijk goed. Zeker vergeleken bij de rest van de film. 'k Kan het verder écht geen aanrader noemen, tenzij je echt iets goors zoekt en 'n zeer sterke maag hebt.
1,0
everto
-
- 13 berichten
- 27 stemmen
heb deze film niet in de verte iets weg van die ene disk till dawn (zoiets) waar ook quinten met george clooney inspeelt?
feanaro surion
-
- 5765 berichten
- 1770 stemmen
Nee deze film heeft níks weg van de komische sfeer in From Dusk Till Dawn.
frank the tank
-
- 11 berichten
- 83 stemmen
ik vond deze film echt tegenvallen, had iets van Saw achtig iets verwacht, maar dit was gewoon, hoe maak je een film zo ranzig mogelijk
chicow
-
- 63 berichten
- 62 stemmen
Spannende film, vooral de laatste 30 minuten! Het eerste uur was niet echt boeiend, maar de laatste 30 minuten zat ik op het puntje van mijn stoel
Zeker een mooie einde. Ik vind hem eerlijk gezegd erg ondergewaardeerd! Voor mij een 8! dus 4*
Menyes
-
- 14 berichten
- 24 stemmen
kut film, ranzig en niet geschikt voor de bios.
Eng is geen probleem maar deze film is gewoon te goor en ziek om me te kunnen amuseren!
als ik dit had geweten had ik nooit gekeken.
MovieJhonny
-
- 3 berichten
- 22 stemmen
Als mensen in Amsterdam Duits praten dan hoeft het voor mij al niet meer. Had de trailer gezien en had er meer van verwacht. Wel een paar lekkere gore scenes !!!!
De GeuS
-
- 2180 berichten
- 2859 stemmen
Slechte film; had het idee dat ik naar een cliche tienercomedie zat te kijken met stoere hippe jongeren en alleen maar mooie jonge gewillige meisjes. Het plot is zelfs voor een horrorfilm slecht te noemen; kleine 2*
dutchtuga
-
- 16970 berichten
- 4101 stemmen
Hij is kort maar ziet er idd erg cool uit. Ook ik kijk hier enorm naar uit. Gister trouwens stukje Scream Awards bekeken en de oog scene uit deel 1 won de prijs voor beste mutilation scene
.
markie1978
-
- 597 berichten
- 397 stemmen
Gister klein stukje van deze film gezien tijdens de uitzending van de Srecam Award.
Na het zien van dat stukje film, is voor mij al genoeg om te beslissen om deze film nooit gezien, wat een geweldadige film is dit zeg.
Pre- en sequels

Hostel: Part III
2011
190 reacties

Hostel: Part II
2007
641 reacties
Het laatste nieuws

Geprezen biografische sportfilm 'Moneyball' met Brad Pitt verdwijnt binnenkort van Netflix

Oekraïense postapocalyptische oorlogsfilm 'Atlantis' is een kijktip op NPO Start Plus

Zaterdag kijk je op televisie naar Robert De Niro in de legendarische maffiafilm 'Casino'

Dit is alles wat je moet weten over de komende Netflix-film 'War Machine' van Patrick Hughes
Bekijk ook

Saw
Thriller / Horror, 2004
3.065 reacties

À l'Intérieur
Horror / Thriller, 2007
1.292 reacties

Grindhouse
Horror / Actie, 2007
961 reacties

Haute Tension
Horror / Mystery, 2003
570 reacties

[Rec]
Horror / Mockumentary, 2007
1.319 reacties

The Football Factory
Drama / Misdaad, 2004
287 reacties
Gerelateerde tags
bathroomseksamsterdam, netherlandseuropabordeelparanoiabratislava, slovakia machetesadismeslovakia ijslandbackpackermensenhandeldominatrixhorrorbedrogbloedvergietenbloedblood bathmercilessness slashermartelenprostitutiestrangulationbusiness card dobermaneye gouginghostel surgerymuggingtorture pornelite clubslovakiaamerican horror
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









