Alternatieve titel: Look Back, 27 mei 2025, 21:44 uur
Mooie anime over een bijzondere vriendschap tussen twee jonge tekentalenten. De dynamiek tussen de twee meisjes was interessant, al ging het tweede deel van de film een kant op die ik niet verwachtte.
Het thema rondom tekenen was weer eens wat anders, en ook visueel was het een genot om te zien; vooral de achtergronden waarbij weersinvloeden (zon, regen, sneeuw) en seizoensveranderingen prachtig zijn geanimeerd.
Het tweede deel van de film vond ik qua plot wat minder tragisch is het natuurlijk wel, maar ik vond het eerste deel leuker al doet dat bij een korte film als dit niet af aan de kijkbeleving.
Alternatieve titel: The Red Thread, 21 mei 2025, 23:15 uur
Misschien niet de origineelste film, en af en toe wat teveel push en pull (vooral van haar kant) maar het werkte allemaal wel en ook het einde was goed; de chemie tussen de 2 hoofdrolspelers is voelbaar, de seks niet overdreven of gekunsteld. Niet het meest diepgaande plot, maar keek prima weg.
Alternatieve titel: Terrified, 9 mei 2025, 23:15 uur
Begint aardig en de film leek met het dode jongetje aan de eettafel even een interessante kant op te gaan. Jammer dat daarna de focus verschuift naar die paranormale onderzoekers, waarvan in ieder geval eentje een regelrechte karikatuur is. We volgen meerdere personages waardoor het allemaal een beetje rommelig en onsamenhangend aanvoelt. Er zijn nog wel wat sterke scènes hier en daar, maar helaas was de tweede helft te matig uitgewerkt en niet zo spannend meer. Het einde viel ook tegen.