• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.383 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.645 acteurs
  • 199.107 gebruikers
  • 9.378.044 stemmen
Avatar
 
banner banner

Paranormal Activity 2 (2010)

Horror / Thriller | 91 minuten / 97 minuten (unrated versie)
2,74 1.369 stemmen

Genre: Horror / Thriller

Speelduur: 91 minuten / 97 minuten (unrated versie)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Tod Williams

Met onder meer: Brian Boland, Sprague Grayden en Molly Ephraim

IMDb beoordeling: 5,7 (114.817)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 21 oktober 2010

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Paranormal Activity 2

"In 2009 you demanded it. Nothing can prepare you for what's next."

De familie van Katie (Katie Featherston) installeert na een serie gebeurtenissen, waarvan ze denken dat het inbraken zijn, beveiligingscamera's in hun huis. Het blijkt dat een paranormale aanwezigheid en Katie zelf verantwoordelijk zijn voor de schade. Overtuigd dat er iets bovennatuurlijks aan de hand moet zijn met een geest, moet de familie Katies kwellingen doorstaan terwijl de geest op haar kleine neefje Hunter aast.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van Psolitsa

Psolitsa

  • 361 berichten
  • 140 stemmen

wyatt earp schreef:
Het valt niet om een vervolgfilm aan het origineel te laten tippen, wat ook vaak in het verleden bewezen is. Ondanks dat het tweede deel van Paranormal Activity niet zo goed is als het eerste deel, valt het me nog 100% mee. Je merkt dat ze alles wat in het eerste deel werkte, extra aan dikken. De spanning wordt redelijk goed opgebouwd maar niet zo goed als in het eerste deel. Het begin van de film is redelijk rustig. Bij de gedeelte bij nacht gebeurt er vrij weinig, maar hoe verder we komen hoe meer dat wordt. Het begint bij open en dichtslaande deuren en gaat verder totdat in de keuken alle kastdeuren met een kabaal van jewelste openslaan. De kracht van deze film zit em ook daarin. In het begin is het heel stil, waarbij het in de zaal ook doodstil word, en ineens is er een heleboel lawaai. Dit zorgt voor een schrikeffect. Wat ik jammer vind is dat er niet zo'n scene vlak voor het eind van de film zit. Het zou namelijk een zeer goede afsluiter zijn, ondanks dat het redelijk clichematig is. Anyway, ik vond dat dit beter verwerkt zat in het eerste deel. Daar zat je echt te denken van, wat gaat er in godsnaam nu weer gebeuren. Misschien komt het omdat je het concept al kent. Op het eind van de film komt de vaart er lekker in. Maar helaas valt de film dan ook snel in elkaar. Je weet niet wat er aan de hand is, en het laatste beeld, waar alles zwart word voelde bij mij als een teleurstelling. Ik had nog op één allesverklarend schrikmoment gehoopt, maar dat kwam helaas niet. Ondanks dit vervolg goed te doen. De mensen die nogal bang zijn aangelegd zullen zich waarschijnlijk regelmatig te pleures schrikken, en met knikkende knieën zitten te kijken. Voor de ervaren horrorfan is het een aangenaam tussendoortje, maar wel met een teleurstellend einde. Al met al toch nog een 3,5*.


Chapeau! Ben het helemaal met je eens!


avatar van Cutiepie

Cutiepie

  • 78 berichten
  • 71 stemmen

Ik vond deel 1 echt een aanfluiting, dus ik denk dat ik deze aan me voorbij laat gaan.


avatar van Shinobi

Shinobi

  • 4305 berichten
  • 2551 stemmen

Een paar dagen terug in de bios gezien en toch wel lichtelijk teleurgesteld.

Ik vond het echt langzaam beginnen, volgens mij gebeurt er het eerste uur bijna niks. Afgezien van het feit dat je naar een soort van (saaie) home video aan het kijken bent van mensen die hun eigen leven lijden.

Verder zie je gewoon echt niks engs in beeld of het wordt gewoon uit beeld gehouden, dat vond ik toch wel jammer. Zie namelijk graag alle gore vol in beeld.

Wat wel leuk gevonden is, is dat dit een prequel is, maar later toch ook weer een vervolg is aangezien het doorgaat waar deel één is opgehouden.

Goed voor een leuk avondje, maar dat is het dan ook wel. Dan kijk ik liever nog maar een keer deel één.

3, 0 Sterren.


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11917 berichten
  • 5320 stemmen

Heerlijk, eindelijk weer échte horror. Beter dan deel een: in tegenstelling tot wat vele anderen hier denken vond ik de balans tussen home video's en enge scenes beter liggen. Ik ben me een aantal keren rotgeschrokken. 4,0*


avatar van rishmie

rishmie

  • 16 berichten
  • 19 stemmen

Gisteravond gezien, een erg saaie film.. Het ergste schrik moment was tijdens een trailer voor de film.. De film zelf heeft heeft maar 3 ''schrik'' momenten!? (In mijn ogen dan)

Ik moet wel zeggen dat ik niet meer ''in'' de film zat omdat na ongeveer een half uur het brandalarm afging.. Ook was het publiek een beetje raar (bij elk schrik moment begon iedereen te lachen)

Verder begon hij langzaam en was het einde afgeraffeld..

1,5 Sterren


avatar van Mezelf

Mezelf

  • 288 berichten
  • 204 stemmen

Jemig, ik dacht dat ik gehoord had dat deel 2 veel spannender zou zijn dan deel 1. Die film gaf ik 2,5* dus ik dacht ik geef deel 2 een kans.

Nou echt mensen als je deel 1 niets vond zou ik sowieso niet naar deel 2 gaan.. Er gebeurt gewoon nog minder dan in deel 1.. JA ECHT! Ik wist ook niet dat dat kon.. En het einde, kom op :S Nee 2* omdat ik het gewoon echt niet waardig vond aan het genre Horror/Thriller..


avatar van zwerink

zwerink

  • 11 berichten
  • 42 stemmen

LET OP : in de bioscopen draaien ze niet de on gecensureerde versie. hij is gecensureerd.

verder een vermakelijk filmpje.

alleen veel minder eng dan verwacht. wel veel meer verhaal.

3*


avatar van SPADE VI

SPADE VI

  • 59 berichten
  • 19 stemmen

Oh neen, gecensored??? godver. das al één op de vier halloween night films die zal falen


avatar van BlueJudaskiss

BlueJudaskiss (moderator films)

  • 11917 berichten
  • 5320 stemmen

zwerink schreef:

LET OP : in de bioscopen draaien ze niet de on gecensureerde versie. hij is gecensureerd.

Ik kan het me nauwelijks voorstellen, maar om welke bioscopen gaat dat dan?


avatar van Edie

Edie

  • 3185 berichten
  • 1220 stemmen

Ach deel 1 was niks, verwachte hier al he-le-maal niks bij; en terecht.. Prul. 1*


avatar van RQ1982

RQ1982

  • 5 berichten
  • 6 stemmen

Ik heb PA1 nog niet gezien, is het een aanrader om deze eerst te bekijken voor PA2, of kan het ook andersom? Het liefst zou ik vanavond namelijk naar de bios gaan...


avatar van Mezelf

Mezelf

  • 288 berichten
  • 204 stemmen

RQ1982 schreef:

Ik heb PA1 nog niet gezien, is het een aanrader om deze eerst te bekijken voor PA2, of kan het ook andersom? Het liefst zou ik vanavond namelijk naar de bios gaan...

Het kan allebei, maar in deel 2 komen wel wat dingetjes uit deel 1 die je dan heel misschien niet begrijpt.. Maar volgens mij is dit niet cruciaal en als je daarna deel 1 kijkt snap je deel 2 ook dus het maakt niets uit! Het zijn allebei domme films waar niets in gebeurt!


avatar van Mai*

Mai*

  • 202 berichten
  • 195 stemmen

Aller eerst raad ik ten zeerste af om deze in de bios te gaan bekijken! Wat een drama met de mensen.

Ik had misschien iets te hoge verwachtingen van deze film, en daarom is die misschien zo ontzettend tegen gevallen. Het 1e schrikmoment was een inkopper en de enige in de 1e helft en was echt onverwacht. Daarna ben je aan het wachten.. de beelden van het zwembad en de voordeur komen gewoon teveel voorbij zonder dat er iets gebeurd. Dit wekt verveling op en dat was dan ook goed te merken.

Wat ik erg jammer vond is dat je uiteindelijk niet zag dat ze het kruis waarmee de demon weg genomen was van de vrouw, werd gegeven aan haar zus en dan moet je maar net weten wat er gebeurd is in deel 1.

Het einde vind ik zwaar waardeloos. Zal wel weer een deel 3 komen ofzo, gewoon even uitmelken.

Dus, niet voor naar de bios gaan. Voor thuis op een zondagmiddag is die perfect en vermakelijk, maar ik vond het zonde van mijn tijd in de bios.

Een 2 voor de effecten want die blijven hoe dan ook mooi gemaakt.


Ik heb deel 1 niet gezien, maar vond deze film tegenvallen. Afgezien van een paar momenten dat je zou kunnen schrikken, is de film veel te saai. Gevolg is dat het rumoerig wordt in de bioscoop, want iedereen wacht op actie en spanning. Het einde is helemaal een aanfluiting, omdat die plaatsvindt als aftiteling en niet als film. Low budget.


avatar van JTSP

JTSP

  • 16 berichten
  • 15 stemmen

pfffff heb het nu wel gezien, eerst paranormaal entiteit, daarna paranormal activity 1, nu twee, kan niet zeggen dat de een nou beter is dan de ander, maar veel van het zelfde dus.....


avatar van rox91

rox91

  • 277 berichten
  • 328 stemmen

in de bios komt deze film aardig schrikwekkend over met de scenes van de pannen en de soort ''aardbeving''. Maar aan het einde weet je nog niets dus er zal weer wel een deel 3 komen.


avatar van luckie7161

luckie7161

  • 1 berichten
  • 2 stemmen

curacaomovie schreef:

Ik heb deel 1 niet gezien, maar vond deze film tegenvallen. Afgezien van een paar momenten dat je zou kunnen schrikken, is de film veel te saai. Gevolg is dat het rumoerig wordt in de bioscoop, want iedereen wacht op actie en spanning. Het einde is helemaal een aanfluiting, omdat die plaatsvindt als aftiteling en niet als film. Low budget.

Je moet de eerste film ook zien voordat je aan deze begint.

Ik hoor veel slechte dingen over deze film dus ik ging er ook heen met niet te veel verwachtingen, toch vind ik het een goeie film, vooral omdat er zoveel dingen gebeuren. Eigenlijk zou je de film 2-3keer moeten zien voordat je alles wat er gebeurt ook werkelijk waarneemt.

5 dikke sterren van mij, vooral omdat de film erg goed overloopt op de eerste.

(ik denk dan ook dat de mensen die de film niks aan vonden de eerste niet (of niet goed) gekeken hebben.


avatar van Shaky

Shaky

  • 3736 berichten
  • 13054 stemmen

Zojuist in de bioscoop gezien. Leuke film maar een complete herhaling van deel 1.

Dit vervolg voegt niets toe maar is wel leuk om te zien.

Beduidend minder dan deel 1 maar op zich zelf wel nog steeds een voldoende.


avatar van SPADE VI

SPADE VI

  • 59 berichten
  • 19 stemmen

Net terug van de halloween night in Brussel en deze was ook één van de 4 movies. En ik moet zeggen, dat hij eigenlijk wel best vermakelijk was en me toch wel zeker 9 of 10 keer deed schrikken.

Hij vloeit ook mooi in met het eerste deel en gaandeweg word ook duidelijk hoe deel 1 tot stand kwam. Ik vond hem nice en haal hem zeker op Blu ray als hij uit komt


Film begon langdradig, veel gelul en weinig schikmomenten, Na de pauze dus ong na 45 minuten begon de film een beetje spannend te worden kristy die door het huis word gesleurd, hond word mishandeld e.c. Maar het eind vond ik weer zwaar tegenvallen.

voor mij een 2.5* maar voor de goede schrikmomenten een 3*


Ik vond PA1 beter maar dat komt misschien omdat ik PA1 thuis heb gekeken. PA2 heb ik dus in de bios gezien en dan verpest de sfeer echt hard. Het geritsel van chips en popcorn, het gelach van mensen die het nep vinden.

Het einde vond ik erg jammer

Ik raad aan hem thuis in het donker in je eentje te kijken..


avatar van SPADE VI

SPADE VI

  • 59 berichten
  • 19 stemmen

IK ben wel benieuwd of er nou een Deel 3 zal komen of niet ? want ik had op het einde natuurlijk nog een vraag


avatar van Jack Sparrow

Jack Sparrow

  • 472 berichten
  • 3274 stemmen

Veel vanhetzelfde; desalniettemin, vooral de 2e helft, een spannende film. Het script is goed aangepast aan het 1e deel en past er goed bij. Bij de scene in de keuken waar alle kastjes open gingen zat ik bijna in het plafond. Goed gedaan! Ook het scherm, op het einde, een tijd op zwart houden werkt goed. De 1e helft is wel te langdradig.


avatar van mr.shhh

mr.shhh

  • 60 berichten
  • 185 stemmen

Aardig vervolg maar mist helaas de originaliteit van het eerste deel. Dat eerste deel is er overigens op briljante wijze bij ingeschreven.

Jack Sparrow schreef:
De 1e helft is wel te langdradig.

Absoluut waar. Dit soort films hebben vrijwel altijd een behoorlijke opbouw nodig maar bij deze film duurt het wel erg lang. 1 van de oorzaken hiervan is dat er in het huis een boel beveiligingscamera's hangen vanwege een 'inbraak' en daar zitten teveel shots bij waarin helemaal niets gebeurd. Dit nam bij mij het gevoel weg dat je naar een montage/reconstructie zit te kijken van een derde partij (in deel 1 was dat de politie, dit deel zou dat de dochter kunnen zijn) Dit omdat een dergelijk persoon er geen nutteloze beelden in zou monteren.

Jack Sparrow schreef:
Bij de scene in de keuken waar alle kastjes open gingen zat ik bijna in het plafond.

Klopt! Ik heb je zien gaan hehe

Grootste plus punt van de film is dat het genoeg schrik en angst momenten heeft die je niet aan ziet komen terwijl je ze wel verwacht.
Ondanks dat het de originaliteit van het eerste deel mist, is het verhaal en dan met name in het tweede deel, solide genoeg om te blijven vermaken. Neem daarbij een wederom goed acterende cast en je houdt een film over die de gemiddelde bioscoopbezoeker goed zal waarderen. De hardcore horror fan zal daarentegen de film te matig vinden en naar mijn mening niet aan zijn/haar trekken gaan komen.


avatar van Spartaan1986

Spartaan1986

  • 3612 berichten
  • 2168 stemmen

Het eerste deel van de film is redelijk saai en er gebeurt eigenlijk te weinig. Later wordt het allemaal ruimschoots goed gemaakt en zeker de ontknoping was bloedstollend. Ik vond hem persoonlijk door de laatste 20 minuten net iets meer hebben dan deel 1.

3,5*


avatar van Dragonslayer

Dragonslayer

  • 236 berichten
  • 111 stemmen

Heb hem met Halloween gezien. Pfff dat begin duurde lang zeg, na de pauze was er nog geen reet gebeurt. Gelukkig werd het daarna wat spannender. Ben ook een paar keer goed geschrokken Maar voor de rest gaat deze film natuurlijk helemaal nergens over. Deel 1 heb ik overigens niet gezien.


avatar van SgtP

SgtP

  • 111 berichten
  • 143 stemmen

Ga deze film NIET in de bios zien! Ik was ook naar de bios en zat met een stel irritante kinderen die hun bek niet dicht konden houden en bij ieder spannend moment begonnen te lachen en als er niets gebeurde ze alleen maar aan het ouwehoeren waren.

Ontkracht de film echt enorm.

Denk als ik deze film thuis nogmaals kijk op mn surround set met de lampen uit en geen irritante mensen in de buurt, deze een stuk meer spanning over zou brengen dan afgelopen zaterdag!


avatar van mr.shhh

mr.shhh

  • 60 berichten
  • 185 stemmen

SgtP schreef:

Ga deze film NIET in de bios zien! Ik was ook naar de bios en zat met een stel irritante kinderen die hun bek niet dicht konden houden en bij ieder spannend moment begonnen te lachen en als er niets gebeurde ze alleen maar aan het ouwehoeren waren.

Ontkracht de film echt enorm.

Luck of the draw denk ik dan. of in dit geval bad luck. Ik ben van mening dat je deze film juist wel in de bios moet zien. dit omdat de film het vooral van het geluid moet hebben en dat komt het beste over op groot scherm met bioscoop geluid. daar kan jouw home cinema setje, hoe goed ook, niet tegenop.

Irritante kinderen? Ga dan even een ander plekje zoeken en anders is popcorn misschien een oplossing?


avatar van annonymuze

annonymuze

  • 7 berichten
  • 14 stemmen

Ik vond deze film aan de matige kant, komt misschien doordat ik andere verwachtingen had. ik vond bepaalde momenten een beetje te ver gaan in de zin van ''te onrealistisch'' voor een fictieve film. Met name de gebeurtenissen met de baby.


avatar van toke30

toke30

  • 26 berichten
  • 42 stemmen

Geen goede film. Echt niet spannend eigenlijk. Het enigste dat goed gevonden was eigenlijk is dat de twee films door elkaar lopen en dat gefreakte vrouwen wel angstaannjagend kunnen zijn

2*