• 15.805 nieuwsartikelen
  • 178.326 films
  • 12.224 series
  • 34.004 seizoenen
  • 647.550 acteurs
  • 199.092 gebruikers
  • 9.377.104 stemmen
Avatar
 
banner banner

Terminator Salvation (2009)

Sciencefiction / Actie | 115 minuten / 118 minuten (director's cut)
3,18 2.397 stemmen

Genre: Sciencefiction / Actie

Speelduur: 115 minuten / 118 minuten (director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten / Duitsland / Verenigd Koninkrijk / Italië

Geregisseerd door: McG

Met onder meer: Christian Bale, Sam Worthington en Anton Yelchin

IMDb beoordeling: 6,5 (390.877)

Gesproken taal: Engels en Italiaans

Releasedatum: 3 juni 2009

Plot Terminator Salvation

"The End Begins."

De film speelt zich af in post-apocalyptisch 2018. John Connor heeft als lot het leiden van de opstand tegen Skynet en haar leger van Terminators. De toekomst die hij voorzag wordt veranderd door de komst van Marcus Wright, een vreemdeling wiens laatste herinnering is dat hij in een cel op de executie van zijn doodstraf zat te wachten. Connor moet bepalen of Marcus gezonden is vanuit de toekomst, of gered is vanuit het verleden. Samen trekken ze ten strijde tegen Skynet.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van LD:D

LD:D

  • 22 berichten
  • 8 stemmen

Arnold Schwarzenegger moet meespelen. (grote rol of niet)

En ik ben zwaar tegen verkleuteren (van 16+ naar 12+)

Want (ik denk dat iedereen het er mee eens is) deel 1 en 2 zijn de allerbesten.

(afbeelding)

Schwarzenegger zoals het hoort


avatar van LD:D

LD:D

  • 22 berichten
  • 8 stemmen

weet iemand wie de producer zal zijn van T4?


avatar van finalman

finalman

  • 1767 berichten
  • 1579 stemmen

LD:D schreef:

weet iemand wie de producer zal zijn van T4?

Jawel, MGM!


avatar van sinterklaas

sinterklaas

  • 11816 berichten
  • 3317 stemmen

MGM is toch al verleden tijd?


avatar van finalman

finalman

  • 1767 berichten
  • 1579 stemmen

sinterklaas schreef:

MGM is toch al verleden tijd?

wie zegt dat? Check imdb maar, MGM staat er nog altijd + er is een blog over het reilen en zeilen van T4. Terminator Salvation blog plus link filmtotaal

update: ik bedoel wel MGC ipv MGM

Eventjes verstrooid


avatar van Artemis

Artemis

  • 3868 berichten
  • 2402 stemmen

avatar van Uier

Uier

  • 2006 berichten
  • 3749 stemmen

Ziet er zeer goed uit!


avatar van Albus Dumbledore

Albus Dumbledore

  • 2041 berichten
  • 884 stemmen

Mooie trailer, maar een trailer zegt nog niets over de uiteindelijke film.


avatar van aryan

aryan

  • 986 berichten
  • 1752 stemmen

Echt een superteaser, deze film zal geweldig worden. Ik denk dat zelfs de arnie adepten ("het is geen terminator zonder arnie") van mening zullen veranderen.


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Vind de teaser nog een beetje nietszeggend, maar kijk hier natuurlijk wel naar uit. Vooral het overbekende deuntje op het eind is geweldig!


avatar van IcU

IcU

  • 6783 berichten
  • 3051 stemmen

Ziet er goed uit. Ik denk dat het wel wat wordt, hoewel ik eerder mijn twijfels had. Dat die gozer uit huis gesleurd werd deed mij alleen een beetje denken aan Transformers.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Heb absoluut geen vertrouwen in die McG als ik naar zijn CV kijk. Bah. En die naam ook..


avatar van neon66

neon66

  • 30 berichten
  • 30 stemmen

Arnie's fellow Austrian bodybuilder Roland Kickinger will reportedly be stepping into the human-hunting flesh-on-metal character of the T-800 (Cyberdyne Systems model 101), or so the massive chap told Canadian publication Clinton News Record.

(afbeelding)

Bron: http://www.joblo.com


avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

Je hebt er natuurlijk de stoerste foto voor uitgekozen .


avatar van AHWA

AHWA

  • 16922 berichten
  • 1293 stemmen

Vond de trailer maar erg matig. Hele hoop ontploffingen, maar goed, de Terminator-films moeten het vooral hebben van de actie.


avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

De trailer zegt mij absoluut niks. Droge, stoffige toekomst lijkt het met veel zand en woestijnen... Een beetje te verwachten natuurlijk (typisch voor een apocalyptische toekomstfilm), maar Terminators in de stad -maak desnoods een futuristische- zijn gewoon veel cooler. Het feit dat cyborgs naar onze tijd reisden om waanzinnige stunts uit te halen maakte de Terminator-reeks ook juist zo apart (dat een gezonnebrilde, motorijdende en oneliner-spuiende Arnie dan nog eens de hoofdrol vertolkte maakte het er nog zo geweldig op), nu gaat het gewoon dus zo'n droge, kleurloze apocalyptische toekomstfilm zijn (ik kan me de geweldig futuristisch ogende voddenkostuumpjes al voorstellen ) zoals er al zoveel bestaan. Nee, de trailer overtuigt me allerminst, om te huilen zelfs. Geen Terminator zonder Arnie.


avatar van combi

combi

  • 20609 berichten
  • 0 stemmen

djelle schreef:

Geen Terminator zonder Arnie.

ik vond het al geen terminator meer zonder Hamilton.

maar goed Christian Bale speelt mee dus kan niet wachten.


avatar van aryan

aryan

  • 986 berichten
  • 1752 stemmen

hehe zoals verwachten ("geen terminator zonder arnie") - mensen melden zich.

Ik kan nu al voorspellen dat dit een filmhit gaat worden en zeker een paar honderd miljoen zal opleveren. Want mensen vaak vergeten is dat de belangrijkste karakter van terminator John Connor is.

En ik vind het heel goed dat ze(de filmmakers) netzoals bij Star Wars toch het verhaal completer maken. De hele terminator serie staat in het teken van Judgement day en nu gaan we eindelijk zien hoe de wereld er dan uit ziet.


avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

aryan schreef:

Want mensen vaak vergeten is dat de belangrijkste karakter van terminator John Connor is.

In het verhaal misschien, maar het interessantste personage van de reeks was echt wel Arnie in de rol van Terminator, daar gingen de mensen vooral voor gaan kijken, dat personage heeft vooral Terminator gemaakt voor wat het is. En niet zo'n clichématige 'the one' figuur zoals er al zovelen waren voor de Terminator-films.

Natuurlijk zal het desalniettemin veel publiek trekken hoor verder (iedereen is natuurlijk nieuwsgierig naar de nieuwste titel uit zo'n franchisehit), maar of het daarom een goede sequel zal zijn is andere koek...

en nu gaan we eindelijk zien hoe de wereld er dan uit ziet.
Zo te zien in de trailer zal het dus een onoriginele, saaie wereld zijn. Stoffige, woestijnige clichédecors en middeleeuwse pakjes die moeten doorgaan als futuristisch... Toestanden zoals we die we al kennen sinds Mad Max. Alles wat The Terminator zo leuk en uniek maakte wordt gewoon tenietgedaan. Doodzonde.


avatar van Pastichio Rocker

Pastichio Rocker

  • 6344 berichten
  • 0 stemmen

Zo lang er maar ewoks in zitten vind ik het best.


avatar van aryan

aryan

  • 986 berichten
  • 1752 stemmen

djelle schreef:

(quote)
In het verhaal misschien, maar het interessantste personage van de reeks was echt wel Arnie in de rol van Terminator, daar gingen de mensen vooral voor gaan kijken, dat personage heeft vooral Terminator gemaakt voor wat het is. En niet zo'n clichématige 'the one' figuur zoals er al zovelen waren voor de Terminator-films.

Natuurlijk zal het desalniettemin veel publiek trekken hoor verder (iedereen is natuurlijk nieuwsgierig naar de nieuwste titel uit zo'n franchisehit), maar of het daarom een goede sequel zal zijn is andere koek...

(quote)
Zo te zien in de trailer zal het dus een onoriginele, saaie wereld zijn. Stoffige, woestijnige clichédecors en middeleeuwse pakjes die moeten doorgaan als futuristisch... Toestanden zoals we die we al kennen sinds Mad Max. Alles wat The Terminator zo leuk en uniek maakte wordt gewoon tenietgedaan. Doodzonde.

Volgens mij is de bedoeling dat er een trilogy komt. Ik weet niet wat je precies verwacht, maar ik denk dat de eerste fase is dat alles stoffig en woestijnachtig wordt.

Ik denk echt dat je het gewoon een kans moet geven voordat je het begint af te kraken. Als jij deze film in de bios of op een HD scherm in HD kwaliteit met surround sound en een flinke bass gaat kijken dan ga je deze film ook geweldig vinden.

De regisseur is oke (zijn tv series vind ik wel leuk), de leadactor is goed (Bale) en het budget (200 miljoen) laat ook zien dat ze deze film serieus nemen (en niet met iets komen zoals starship troopers 2 oid).


avatar van neon66

neon66

  • 30 berichten
  • 30 stemmen

Wat men al zegt: Chris Bale zit erin mensen, have a little faith. Die man doet niet aan slechte films.

As for the setting: Skynet heeft de wereld zo goed als genuked, hadden we dan fors uitgebouwde metropoli moeten zien? Stoffig en woestijnachtig IS in het verlengde van het hele Terminator-verhaal (de 'flashbacks' naar de toekomst anyways). De kleding is eveneens bepaald door de eerdere films, het is een beetje laat om die nu nog af te kraken.

Maar ok, enthousiasten zijn er niet overal, dat kan. Smaken verschillen. Ik zit echter in de bios als ie uitkomt, take my word for it.

P.S.:

(afbeelding)


avatar van djelle

djelle

  • 6070 berichten
  • 0 stemmen

aryan schreef:

Als jij deze film in de bios of op een HD scherm in HD kwaliteit met surround sound en een flinke bass gaat kijken dan ga je deze film ook geweldig vinden. De regisseur is oke (zijn tv series vind ik wel leuk), de leadactor is goed (Bale) en het budget (200 miljoen) laat ook zien dat ze deze film serieus nemen (en niet met iets komen zoals starship troopers 2 oid).

Superdure effecten in de bios staan helemaal niet garant voor een goeie film (typische misvatting van de huidige breezerjeugd). Ook een goeie acteur niet.

neon66 schreef:

Stoffig en woestijnachtig IS in het verlengde van het hele Terminator-verhaal (de 'flashbacks' naar de toekomst anyways).

Als dat schoon in beeld gebracht wordt zou het nog iets kunnen worden. Hoeft daarbij helemaal niet vol woestijnen te zitten en 'kleurarm' te zijn overigens.

Dan bedoel ik bv mooie filters, fraai geschoten beelden van vervallen steden (bv zo'n verwoest speeltuintje zoals trouwens een bepaalde flashback -of moeten we zeggen flash forward- uit T2 ons toonde). Een kapotgenukete toekomst kan echt wel wat fantasierijker en creatiever in beeld gebracht worden dan een zoveelste 'battle in the sands' zoals de trailer mijn vermoeden jammerlijk doet bevestigen.


avatar van Kevin13

Kevin13

  • 14947 berichten
  • 0 stemmen

ben het eens met djelle over vrijwel alles wat op deze pagina tersprake kwam.

zonder Arnold is er geen Terminator want Arnold IS de Terminator.


avatar van Artemis

Artemis

  • 3868 berichten
  • 2402 stemmen

Ik probeer het ("geen terminator zonder arnie") gedachte zo veel mogelijk uit mijn hoofd zetten. De Teaser zegt niet veel maar mijn eerste indruk was goed, vooral het stukje dat hij naar die elektriciteitsmast loopt vond ik wel iets hebben. Ik moet zeggen dat ik er steeds meer vertrouwen in begin te krijgen ook al zijn er nog steeds een beetje mixed feelings, zeer waarschijnlijk zit ik net als neon666 in de bios wanneer hij uitkomt.


avatar van aryan

aryan

  • 986 berichten
  • 1752 stemmen

djelle schreef:

(quote)
Superdure effecten in de bios staan helemaal niet garant voor een goeie film (typische misvatting van de huidige breezerjeugd). Ook een goeie acteur niet..

Maar goed, iedereen heeft zijn eigen smaak. En een film met veel Special Effects kan veel goed maken voor een slecht verhaal (zie: Transformers). Wanneer je beide hebt (special effects en een goed verhaal) krijg je ook een goede film. Ik snap niet precies jouw weerstand tegen deze film, het sluit aan op de terminator verhaallijn, ze hebben de film serieus genomen: wil je dat arnie terugkeert en Cameron in de directiestoel zit?

En over je "breezerjeugd" opmerking. Superdure effects en een goede acteur staat wel garant voor een hoge entertainment level en dat is voor veel mensen een reden om naar een film te gaan...


avatar van Angrod_Pallanén

Angrod_Pallanén

  • 6687 berichten
  • 1042 stemmen

De Terminator Chronicles zijn erg cool, maar of ik in de Terminator-films kan komen is een tweede. De serie is zeker de moeite waard!


avatar van Leland Palmer

Leland Palmer

  • 23785 berichten
  • 4896 stemmen

Nou, laat maar komen


avatar van stinissen

stinissen (crew films & series)

  • 23444 berichten
  • 76937 stemmen

topperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


avatar van stephan73

stephan73

  • 6269 berichten
  • 14446 stemmen

Aan de ene kant kan dit nooit slechter zijn dan deel drie, maar onthoudt wel dat dit gemaakt wordt door McG!!!