• 15.799 nieuwsartikelen
  • 178.289 films
  • 12.224 series
  • 34.003 seizoenen
  • 647.537 acteurs
  • 199.088 gebruikers
  • 9.376.793 stemmen
Avatar
 
banner banner

Rocky Balboa (2006)

Drama / Sport | 102 minuten / 116 minuten (director's cut)
3,30 1.884 stemmen

Genre: Drama / Sport

Speelduur: 102 minuten / 116 minuten (director's cut)

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sylvester Stallone

Met onder meer: Sylvester Stallone, Burt Young en Antonio Tarver

IMDb beoordeling: 7,1 (241.561)

Gesproken taal: Engels, Spaans en Georgisch

Releasedatum: 18 januari 2007

Plot Rocky Balboa

"It ain't over 'til it's over."

Rocky Balboa, één van de grootste bokskampioenen in de geschiedenis, heeft al jaren niet meer gebokst, The Italian Stallion, die bekend stond om zijn stalen kaak en zijn wilskracht om te winnen. Zijn vrouw Adrian is inmiddels overleden en zijn zoon en hij zijn inmiddels uit elkaar gegroeid. Rocky woont weer in de straten van Philadelphia waarin hij een restaurant runt. Wanneer ESPN een virtuele match toont tussen hem en de huidige wereldkampioen, Mason Dixon, en belachelijk wordt gemaakt op tv, begint Rocky na te denken. Uiteindelijk wordt hij door de manager van Dixon overgehaald om nog één keer de ring in te gaan...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Volledige cast

Acteurs en actrices

Robert 'Rocky' Balboa

Paulie Pennino

Mason 'The Line' Dixon

Robert 'Rocky' Balboa Jr.

Tony 'Duke' Evers

Lou DiBella

Mike Tyson

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van stan

stan

  • 4649 berichten
  • 1288 stemmen

lowhusky schreef:

Vette Poster

Vind jij


avatar van remie leeuwke

remie leeuwke

  • 16 berichten
  • 10 stemmen

nuzjan schreef:

kan niet wachten tot die in de bios is

Moet deze film gewoon zien, ik denk dat dit een van de beste van de serie wordt

GO ROCKY

nee dat weet ik zeker van niet. deel 1 en 2 blijven de mooiste het zal vast wel een leuek film worden


avatar van lowhusky

lowhusky

  • 8230 berichten
  • 0 stemmen

kArIzMa_TuRk schreef:

Rocky ziet er echt heel oud uit in de trailer.. pff.

Hij ziet er jong uit voor iemand van 60 hoor


avatar van Stallion75

Stallion75

  • 43 berichten
  • 8 stemmen

Daar komt bij dat er heel weinig mensen zijn die op hun 60ste zo'n lichaam hebben.

Ik denk dat Sly de wereld laat schrikken wanneer ze de film zien, er zijn heel veel mensen die Sly al hebben afgeschreven......die nemen hun woorden nog wel terug.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

Deden ze dat dan ook bij de vorige Rocky?


avatar van Stallion75

Stallion75

  • 43 berichten
  • 8 stemmen

De critici hebben Stallone al afgeschreven vanaf Rocky V, en in Amerika is hij nooit meer de superstar geweest als daarvoor.

In Europa is Stallone nog steed inmens populair en overal waar hij komt wemelt het van de fans.

Ik denk dat met deze film de critici toch wel wat woorden teruggaan nemen.


avatar van Wouter

Wouter

  • 18718 berichten
  • 3085 stemmen

Waarom? Denk je dat het een goede film wordt? heeft Stallone ooit iets goeds geregisseerd?


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

HAHAHAHAHA!

Gek he dat de critici Stallone va Rocky V hebben afgeschreven?! Ben daar destijds ook naar toegeweest en die film was echt zo bagger dat ik me had voorgenomen nooit meer naar een film met Stallone te gaan.

Stallones enige goede film is nog Cliffhanger geweest, maar die is ook al weer zo'n 15 jaar oud.

Als regisseur heeft hij toch voornamenlijk films in videoclipstijl afgeleverd (Rocky 3 en 4, Cobra, nu niet bepaald filmische hoogstandjes).

Deze serie is zo uitgekouwd. Ik kon het gewoon niet geloven dat er nog een deel nu kwam, maar het is nog waar ook. Wie trapt daar nou nog in?


avatar van Leno

Leno

  • 5921 berichten
  • 4407 stemmen

Ik vind deze film niet meer uitgekouwd dan de vele remakes of andere vervolgen etc. uit Hollywood afkomstig. Alles draait daar om geld maken, ze zien hier blijkbaar geld in. Ik snap niet daar zoveel mensen hierover vallen, dan moet je dat bij bijna alles uit Hollywood doen.


avatar van lowhusky

lowhusky

  • 8230 berichten
  • 0 stemmen

thunderball schreef:

Stallones enige goede film is nog Cliffhanger geweest

Hoe zit het met Rocky I & II, Copland, First Blood...??


avatar van Stallion75

Stallion75

  • 43 berichten
  • 8 stemmen

HAHAHAHA!

Thunderball leuk dat je reageerd maar je moet wel je huiswerk beter doen.

Cobra heeft hij niet geregiseerd dat was "George P. Cosmatos".

Om te zeggen dat Cliffhanger zijn enige goede film is geweest vind ik wel erg kortzichtig, maar goed als dat jouw mening is.....

Film zoals Rocky, First Blood , Copland etc.. zijn nou niet echt slechte films.

Komt ook nog bij dat de Rocky en Rambo films erg veel geld hebben opgebracht, dus zo gek is hiet niet dat ze uiteindelijk toch nog een deel willen maken.

Komtbij dat de Rocky merchandise het ook altijd goed doet bij de Rockyverzamelaars, daarom komt er eind dit jaar ook een Rockyfigure lijn, http://rockyfigs.com/

Wat Leno zegt ben ik het ook mee eens,er zijn zoveel Hollywood films uitgemolken en het wordt nog steeds gedaan, dus waarom ze hier nou speciaal over vallen vind ik ook raar.

Het is altijd wel grappig om te zien , de mensen die nu Sly en de nieuwe Rocky film af lopen te kraken die zitten straks netjes vooraan in de bios om de film toch te zien.[/quote]

En Wouter het antwoord is JA, ik denk dat dit een goede film wordt.


avatar van lowhusky

lowhusky

  • 8230 berichten
  • 0 stemmen

HAHAHA! Goede laatste opmerking Stallion, ik ben geen afkraker maar ik ga de film in de bios zien.


avatar van jazzy

jazzy

  • 42 berichten
  • 5 stemmen

ik snap er geen bal van hij mocht vanaf rocky 5 niet meer boxen vanwege een hersenbeschadeging dus hij zou geen boxlicentie meer krijgen.

En als hij zou gaan boxen dan zou hij verlamd raken of dood gaan heb ik begrepen uit rocky 5 of mis ik iets.


avatar van lowhusky

lowhusky

  • 8230 berichten
  • 0 stemmen

Klopt, in deel II had hij iets met z'n oog en in deel V iets met de hersenen...


avatar van Stallion

Stallion

  • 196 berichten
  • 238 stemmen

Je moet ook even nadenken. In Rocky 6 wil hij dus weer lokaal gaan vechten. Daar heb je volgens mij geen licentie. Setting is een achterbuurt, geen villa zoals in Rocky 3 en 4.

Enige minpunt van de film lijkt me dat hij in de film 55 is. Hij had er beter 45 van kunnen maken, want 55 is iets onrealistisch.


juist wel realistisch iedereen wordt oud ik vind het zo wel mooi alleen ik weet zeker dat het geen topper wordt

alleen als je leest waar het over gaat lijkt het wel op deel 1


avatar van kArIzMa_TuRk

kArIzMa_TuRk

  • 3642 berichten
  • 0 stemmen

kArIzMa_TuRk schreef:

Rocky ziet er echt heel oud uit in de trailer.. pff.

lowhusky schreef:

Hij ziet er jong uit voor iemand van 60 hoor

ja ok maar toch..


avatar van kArIzMa_TuRk

kArIzMa_TuRk

  • 3642 berichten
  • 0 stemmen

lowhusky schreef:

Vette Poster

alleen jij..


avatar van jeffreyh

jeffreyh

  • 17 berichten
  • 17 stemmen

ik kan niet wachten tot deze uitkomt!!heb alle 5 de rocky films al heel vaak gezien en ze blijven geweldig!ik ben zeer benieuwd hoe de film zal worden, ik denk toch dat het een goede wordt!


avatar van Joone

Joone

  • 47 berichten
  • 137 stemmen

jeffreyh schreef:

ik kan niet wachten tot deze uitkomt!!heb alle 5 de rocky films al heel vaak gezien en ze blijven geweldig!ik ben zeer benieuwd hoe de film zal worden, ik denk toch dat het een goede word!

haha ik heb hem al

master film....


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

eerst goed lezen wat ik schreef:

NA Rocky 5 is alleen Cliffhanger nog ok geweest!!

Verder zit echt, behalve een handje vol fans, niemand te wachten op nog een nieuwe Rocky of Rambofilm van een uitgerangeerde acteur, wiens films de laatste jaren strait to video verschijnen.

Die films waren 20,30 jaar geleden leuk, maar daar kun je echt niet meer tegenwoordig mee aankomen.


avatar van Latesta

Latesta

  • 408 berichten
  • 146 stemmen

Dat schreef je helemaal niet...


avatar van thunderball

thunderball

  • 5882 berichten
  • 1414 stemmen

nou ik bedoelde het wel.

er staat duidelijk: enige goede film is NOG geweest...

NOG in de betekenis van: daarna


avatar van Latesta

Latesta

  • 408 berichten
  • 146 stemmen

Oh ja, natuurlijk...


avatar van JurassicPark

JurassicPark

  • 505 berichten
  • 632 stemmen

alweer een rocky ben benieuwd


avatar van Stallion75

Stallion75

  • 43 berichten
  • 8 stemmen

Okay Thunderball je hebt gelijk , ik heb het verkeerd gelezen, sorry for that.

Maar... om te zeggen dat er alleen een handje vol fans op de film zitten te wachten is echt niet waar.

Sinds de officiele trailer online is , is er een ware BUZZ rondgegaan op internet. De trailer stond dagen lang op nummer 1 , meest bekeken trailer en verschillende critici die normaal Sly lopen te bashen voor zijn acteerprestaties en films zeggen nu opeens dat de film wel potentie heeft.

Ook al ben je geen groot Sly fan de Rocky serie doet veel mensen wel wat en is in mijn ogen meer dan gewoon een film, het geeft mensen inspiratie en het verhaal van de Underdog blijft gewoon werken.

Daarom ben ik ook van mening dat de mensen die nu zo sceptische zijn en nu bij voorbaat de film geen kans geven toch in de bios zitten om de film te zien alleen al om de nieuwsgierigheid of Sly nog 1 keer het karakter goed neer kan zetten.

Als je de trailer goed bekijkt dan zie dat het niet een film is als Rocky V, en dat hij terug gaat naar de basis , the roots waar het allemaal begon en dit samen met een ander verloop van het verhaal, nieuwe karakters, en daardoor een nieuwe kijk op de serie , lijkt mij dat de film wel eens hoge ogen kan gooien in de Boxoffice.


avatar van Charles Manson

Charles Manson

  • 463 berichten
  • 0 stemmen

Joone schreef:

(quote)

haha ik heb hem al

master film....

yeah right, hahaha


avatar van SAMMEY

SAMMEY

  • 4 berichten
  • 5 stemmen

'T leek mij veel leukere film als zijn zoon ging boxen en niet sly zelf. Hij heeft niet meer het lichaam er voor En wel een beetje laat om na al die jaren pas weer een vervolg de maken .. maar al om al ik zou hem wel willen zien


avatar van weslinho

weslinho

  • 15 berichten
  • 116 stemmen

Ben zeer benieuwd naar het resultaat. Hopen dat het weer een succes wordt. Ik heb me best vermaakt met eerdere delen.


avatar van Bone*Thugs

Bone*Thugs

  • 219 berichten
  • 149 stemmen

oh nee toch niet nog een rocky!!!