• 15.837 nieuwsartikelen
  • 178.522 films
  • 12.249 series
  • 34.035 seizoenen
  • 647.933 acteurs
  • 199.141 gebruikers
  • 9.380.133 stemmen
Avatar
 
banner banner

Spider-Man 3 (2007)

Actie / Fantasy | 139 minuten
3,20 3.025 stemmen

Genre: Actie / Fantasy

Speelduur: 139 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Sam Raimi

Met onder meer: Tobey Maguire, Kirsten Dunst en James Franco

IMDb beoordeling: 6,3 (691.841)

Gesproken taal: Engels en Frans

Releasedatum: 1 mei 2007

Plot Spider-Man 3

"The greatest battle lies within."

Een buitenaardse symbiote van een andere wereld geeft Peter Parker, alias Spider-Man, nieuwe krachten en een zwart pak die hij goed kan gebruiken om enkele nieuwe vijanden mee te bestrijden. Peters leven lijkt geweldig te zijn met zijn nieuwe pak, totdat hij en zijn geliefden merken dat er iets niet klopt in zijn gedrag...

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Spider-Man / Peter Parker

Mary Jane Watson

New Goblin / Harry Osborn

Sandman / Flint Marko

Venom / Eddie Brock

J. Jonah Jameson

Captain Stacey

Dr. Curt Connors

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van shady161

shady161

  • 58 berichten
  • 137 stemmen

Leuke film dit! Een goed einde na een paar jaar spider-man. Ik las net dat er ook een deel 4 & 5 komen, ben benieuwd hoe ze verder gaan.

3.5


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

Deze film is duidelijk de slechtste van de 3. De actiescenes (met name die waar Harry in zit) zijn echt te over the top zelfs voor een superhelden film. De verhaallijn heeft wel potentie maar wordt gewoon slecht uitgewerkt. Ik had bijvoorbeeld liever gezien dat dat zwarte goedje eerst bij iemand anders terecht kwam, daar moet spidey dan tegen vechten en op die manier raakt hij ook besmet. Lijkt mij al een stuk logischer / realistischer dan dat die meteoor toevallig precies bij spidey neerkomt.
Sandman ziet er wel cool uit maar heeft verder totaal geen diepgang, het enige dat we weten is dat ie geld nodig heeft voor zn zieke kind. En de reden waarom ie uncle Ben neer moest schieten als het toch zo'n goed persoon is blijft ook unduidelijk voor mij
.Ik ken de strips niet zo goed en weet niet of het er daarom in zit maar wat mij betreft was de uncle Ben verhaallijn na de 1e twee films wel afgerond. Verder knalt Sandmans kop compleet uit elkaar na een Gobiln bom, maar als zo'n zelfde bom op 50cm afstand van Harry's gezicht afgaat dan heeft ie slechts een half verbrand gezicht maar ziet er verder nog best ok uit

Er blijft dankzij de goede acteerprestaties (al valt Kirsten wat tegen en kunnen deze villains niet tippen aan Defoe of Molina) en special effects nog wel wel een redelijke film staan, maar al met al is het toch teleurstellend na het prima eerste en tweede deel


avatar van Biglia

Biglia

  • 159 berichten
  • 657 stemmen

Kijk eens aan: " Een buitenaardse symbiote van een andere wereld ", wat een toeval .

Voor de rest veel blabla en weinig boemboem, 't is allemaal veel te proper...

btw: Spider-man krijgt zijn zwarte pak eigenlijk tijdens de Secret Wars verhaallijn. Superhelden en villains nemen het daarin tegen elkaar op op een planeet geschapen door de Beyonder.


avatar van Jaxxx

Jaxxx

  • 356 berichten
  • 829 stemmen

Biglia schreef:

Kijk eens aan: " Een buitenaardse symbiote van een andere wereld ", wat een toeval .

Voor de rest veel blabla en weinig boemboem, 't is allemaal veel te proper...

btw: Spider-man krijgt zijn zwarte pak eigenlijk tijdens de Secret Wars verhaallijn. Superhelden en villains nemen het daarin tegen elkaar op op een planeet geschapen door de Beyonder.

Dat klopt, maar om zo'n planeet met villains te verfilmen is gewoon zeer en zeer moeilijk, dus proberen ze er het beste van te maken. Maar dat lukt ze helaas niet !


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

Ach tegenwoordig kan alles, maar misschien wachten ze op nog betere techniek en proberen ze dat over een jaar of tien


avatar van eltorro

eltorro

  • 900 berichten
  • 3059 stemmen

ehs21 schreef:

Verder knalt Sandmans kop compleet uit elkaar na een Gobiln bom, maar als zo'n zelfde bom op 50cm afstand van Harry's gezicht afgaat dan heeft ie slechts een half verbrand gezicht maar ziet er verder nog best ok uit

Dat wat sandmans kop raakt was een raket dat lijkt me wel wat erger dan zo'n klein rond bometje die harry's gezicht raakt.


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

Nee hoor eerst gaat er zo'n bommetje zn kop in, later worden er idd 2 raketten op hem afgevuurd en dan is ie uitgeschakeld voor dat gevecht idd.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

grid8400 schreef:

Ik zal hier niet verder de thread vervuilen, maar ik dacht dat het hier ging om je mening / beoordeling OVER de film te geven NADAT je hem gezien had. En niet op voorhand al iets de grond intrappen, omdat e.e.a. TE amerikaans is. Het lijkt mij dat daar de forums voor zijn. Anyways, sorry voor de offtopic gezeur.

Ik lees dit nu pas. Blijkt achteraf dat ik dus wel degelijk gelijk heb gehad. Hij gaat van twee punten omlaag naar één.


avatar van gatuso123

gatuso123

  • 16 berichten
  • 121 stemmen

ik kan niet op tegen al die feiten over het stripboek en dergelijke:P maar ik vond het wel mooie film(H) spiderman op een gegeven moment ook lekker arrogant(H) 3,5 ster(H)


avatar van Milanboy

Milanboy

  • 16 berichten
  • 660 stemmen

Velen vinden deze film de slechtste van de drie. Zelf vind ik hem de beste. Ik heb de film indertijd in de cinema gezien en kreeg er echt een 'wow'-gevoel door.

Ik moet hem dringend nog eens gaan herzien.


avatar van nacbreda076

nacbreda076

  • 91 berichten
  • 79 stemmen

Een echte Belg boven mij...

Maar de film vond ik echt super goed! Toen ik hem nog aan het downloaden was, heb ik even gekeken wat de mensen hier op moviemeter er van vonden en het viel me op dat de meeste spider-man 2 zeker de beste vonden. Deze vond ik zeer zeker ook super goed en super humorristisch! Maar naar mijn mening scheelde het heel erg weinig met S-M2. Hier was wel meer actie in maar in 2 trok mij het verhaal meer aan. Wel is de film voor mij 5 sterren waard want ik vind de spider-man films gewoon fantastisch om naar te kijken! Al dat rondzwieren tussen die gebouwen, HEERLIJK!


avatar van scruffy77

scruffy77

  • 5 berichten
  • 9 stemmen

Jullie zouden wat meer realistischer moeten kijken naar deze grote box office films niet alles moet men in vergelijking trekken met de verhaal lijn van de strip want daar nemen ze het in hollywood

toch niet te nauw mee.

Het is gewoon meer een vermaak film deze deel 3 met mooie visuele hoogstandjes. Voor de rest zou je van spiderman wel 40 films kunnen maken verhaal lijn genoeg om uit de strips te vissen

komen nog veel samenwerkingen etc...


avatar van 88Fabian

88Fabian

  • 1527 berichten
  • 0 stemmen

Een slechte superhelden film,spiderman 3 vind ik heel slecht en een afgerafelde film,daarom ook de 2.,0.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

88Fabian schreef:

Een slechte superhelden film,spiderman 3 vind ik heel slecht en een afgerafelde film,daarom ook de 2.,0.

Ik kan een hele beargumenteerde recensie schrijven, maar zo kan het ook . Roerend mee eens!


avatar van mos18

mos18

  • 119 berichten
  • 32 stemmen

Er komt nog een spider man 4


avatar van 88Fabian

88Fabian

  • 1527 berichten
  • 0 stemmen

mos18 schreef:

Er komt nog een spider man 4

Weet ik,zit daar niet op te wachten,ook had ik gehoord dat er een film over venom verschijnt,dat kan wel een toffe film worden.


avatar van eljefke

eljefke

  • 18 berichten
  • 66 stemmen

hoe stom en onrealistisch weer.. sommige dingen zijn toch overdreven..


avatar van kevinhiero

kevinhiero

  • 60 berichten
  • 124 stemmen

gatverdamme, dat is een erg amerikaans einde zeg


avatar van shroomer

shroomer

  • 4 berichten
  • 145 stemmen

Pff heb ik zes weken gedaan over de download van 35 GB is het een flutfilm.

Wat onrealistisch op een niet leuke manier, enige leuke is het koppie van Kirsten. 3 schurken die geen van allen overtuigen en cliche na cliche. Jammer.


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

Zes weken? Voor 8E heb je hem op dvd hoor, als het zo lang duurt dan zou ik daar zeker voor gaan.


avatar van Flipman

Flipman

  • 7114 berichten
  • 1145 stemmen

88Fabian schreef:

Weet ik,zit daar niet op te wachten,ook had ik gehoord dat er een film over venom verschijnt,dat kan wel een toffe film worden.

Nou, Topher Grace, die Venom speelt in deze film, zei zelf dat ie verwachtte dat dat een flop zou worden en wilde dus ook niet meedoen.


avatar van 88Fabian

88Fabian

  • 1527 berichten
  • 0 stemmen

Nou, Topher Grace, die Venom speelt in deze film, zei zelf dat ie verwachtte dat dat een flop zou worden en wilde dus ook niet meedoen.

Het zit nog anders.ze wouden die acteur niet eens omdat ie venom zo slecht had gespeeld.


avatar van Nomak

Nomak

  • 11634 berichten
  • 0 stemmen

In de 4de film komt Carnage waarschijnlijk. Ook Black Cat en Lizard zouden hun opwachting maken.

Ik hoop dat het waar is, want ik hou wel van Spiderman films, maar voorlopig zijn het nog geruchten vrees ik.


avatar van Denden 100 Piek

Denden 100 Piek

  • 397 berichten
  • 121 stemmen

Ik dacht dat Sam Raimi helemaal geen Carnage wilde in de Spider-Man films. Persoonlijk denk ik ook niet dat dit personage zou werken in een film. Maarja, Raimi wilde Venom eerst ook niet in Spider-Man 3.


avatar van 88Fabian

88Fabian

  • 1527 berichten
  • 0 stemmen

Ik denk dat als de regiseur van de fouten heeft geleerd die hij in deze film heeft gemaakt.dan lijkt het me een goed idee om een film te maken waarin carnage invoorkomt maar dat ie dan wel een langere tijd als venom in de film voorkomt,want dat met venom dat was echt jammer,als die langer in spiderman 3 voor was gekomen met een beter verhaal dan was het een hele goeie superhelden film geweest.


avatar van dvd-me

dvd-me

  • 329 berichten
  • 418 stemmen

Super goede actie in deze film, heel mooie graphics waar het nodig was. Topfilm!


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

dvd-me schreef:

Super goede actie in deze film, heel mooie graphics waar het nodig was. Topfilm!

Hoeveel films kijk jij wel niet op een dag? Ik zie je echt in superveel draadjes langskomen


avatar van newG

newG

  • 956 berichten
  • 2347 stemmen

Hier heb ik nu eens een vreemde mening over se...

Ik vind het een film waar het verhaal wordt afgerateld zonder samenhang tussen de scene's, en toch vind ik hem ongelooflijk traag en bij momenten saai...

Een gevoel dat ik wel vaker heb met Sam Raimi

De man met leuke ideeën maar toch te incompetent om er 1 geheel van te maken...

Terwijl de superheldenfilms een nieuwe "meer realistischere weg" ingeslagen hebben (Ik bedoel dan minder cartoonesk, zoals bv batman of Xmen) blijft hij spidermanfilms maken als een... tekenfilm

Die domme storende humor had echt niet gemoeten van mij, al die jaren 80 C-acteurs cameo's waren bij momenten walgelijk, en opnieuw stoorde de slechte casting van Tobey Maguire mateloos...

Die dat Brock speelde vond ik ook wel misplaatst...

De actiescene's waren goed, maar de rest van de film beleefde ik als kijk en geeuw werk

2*


avatar van ehs21

ehs21

  • 615 berichten
  • 293 stemmen

Juist de actiescenes zijn het meest onrealistisch en zoals in de tekenfilms vind ik. Dus dan spreek je jezelf tegen lijkt mij.


avatar van newG

newG

  • 956 berichten
  • 2347 stemmen

ehs21 schreef:

Juist de actiescenes zijn het meest onrealistisch

in vergelijking met de 1ste film vond ik dat spiderman tijdens het webslingeren er niet meer uit ziet als een schotelvod aan een touwtje... dus dat vond ik een hele vooruitgang

En als superheldenfilm mag het zo wel over de top zijn, maar de uitwerking moet dan wel degelijk zijn

ehs21 schreef:

zoals in de tekenfilms vind ik. Dus dan spreek je jezelf tegen lijkt mij.

En ik vond de karakters erg flauw uitgewerkt en te karikaturaal (zoals de mensen die werken bij de krant -> typisch Sam Raimi, de casting was ook weer van zijn hand, dat bedoelde ik met die C-acteurs)

Karikaturaal = tekenfilm