Terminator 3: Rise of the Machines (2003)
Genre: Actie / Sciencefiction
Speelduur: 109 minuten
Oorsprong:
Verenigde Staten / Duitsland / Verenigd Koninkrijk
Geregisseerd door: Jonathan Mostow
Met onder meer: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl en Kristanna Loken
IMDb beoordeling:
6,3 (434.832)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 24 juli 2003
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Bekijk via meJane
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Plot Terminator 3: Rise of the Machines
"The Machines Will Rise."
Ruim tien jaar nadat John Connor erin geslaagd is om de gevreesde Judgment Day te voorkomen, leeft hij helemaal afgesloten van de maatschappij en probeert hij zo weinig mogelijk gebruik te maken van eender welke machine. Ondanks dat hij niet verwacht dat het ooit nog tot een oorlog zal komen, is John nog steeds erg ongerust. En terecht. Op een dag arriveren er namelijk opnieuw twee Terminator's: een T-101 die John moet beschermen, en een nieuw prototype om hem te vernietigen: de T-X, een beeldschone en technisch perfecte vrouwelijke robot. De T-101 vertelt hem dat de dag des oordeels niet voorkomen kan worden, en dat John de Apocalyps gewoon een paar jaar heeft uitgesteld. Het is aan John om in een race tegen de klok te voorkomen dat Skynet alsnog een eind maakt aan de mensheid en diens beschaving.
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (6,3 / 434832)
- Trailer (YouTube)
- Spoilertopic
- Terminator 3: Rise of the Machines (MusicMeter)
- Game (GamesMeter)
- Pathé Thuis: vanaf € 7,99 / huur € 2,99
- Kijk op meJane
Social Media
Acteurs en actrices
The Terminator
John Connor
Kate Brewster
T-X
Dr. Peter Silberman
Robert Brewster
Rich Woman
Cop - Westside Street
Scott Petersen
Betsy
Video's en trailers
Reviews & comments
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3473 stemmen
Omhoog naar 4*, er zitten echt droge en grappige stukken in . Daarnaast zeer vermakelijke actiefilm met een goed einde.
kevinsmit2
-
- 60 berichten
- 130 stemmen
ja helemaal met je eens ik vind terminator ook een goede film is geef de film een 3,5*
JJ_D
-
- 3815 berichten
- 1344 stemmen
Zou zeggen begin aan David Lynch, heb je komende jaren wat te doen!

Eh..buuh
-
- 29 berichten
- 54 stemmen
met opa schwarzenegger. laatst zag ik wat foto's van hem op internet. links een foto van vroeger waarop al zijn spieren nog te zien zijn en rechts een foto van nu met een hangbuik, dunnere armen en benen. bij de linker foto stond "I'll be back" en op de rechter stond "oh my back!".
moet dat nog een Terminator worden? kunnen ze misschien beter The Rock vragen. deze krachtpatser is ook niet super in zijn films (Scorpion King, Doom), maar hij is wel een stuk jonger en overtuigender dan Arnie. ik denk dat mister Schwarzenegger z'n beste tijd heeft gehad.
en dan de vraag: is een Terminator film zonder Arnie nog steeds een Terminator film. ja ik vind van wel. James Bond bv werd dan wel in het begin vertolkt door Sean Connery maar Roger Moore, Timothy Dalton en Pierce Brosnan deden het evengoed. een andere speler betekent niet altijd het einde van een serie.
Zoek dan eens op Youtube naar een promofilmpje van een Hummer H2. Hierin zie je Arnold een paar gasten push ups laten doen. Nergens een bierbuik of slappe armpjes. Die kneuzen naast hem kunnen nog wat leren van een bijna 60-jarige. Misschien moet je niet gelijk die tabloid foto's geloven. Bij iemand die zo lang getraind heeft en zo groot was, kan het niet anders of de spieren gaan hangen als je er niet aan blijft werken. Voor Terminator 3 heeft Arnold zich suf getraind, en we weten allemaal hoe strak hij er uit zag. (Stukje als ie naakt naar de gaybar loopt)
Quentin
-
- 10202 berichten
- 8557 stemmen
hollandpride
-
- 67 berichten
- 64 stemmen
dit vind ik een betere deel qua actie dan de andere delen van terminator, dus deze ook een 4
Killerbert
-
- 232 berichten
- 507 stemmen
de hele terminator reeks heb ik dit weekend gezien.
terminator 3 vind ik een goede film, mooie effects, mooie rol van arnold 
maar deel 1 en 2 zijn toch beter 
deze film vind ik iets minder mooi dan de andere delen.
we wachten rustig op terminator 4 
4*
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3473 stemmen
Ik vind trouwens dat deze film wel wat toevoegd aan de vorige twee delen. In dit deel wordt veel duidelijker wat de terminators wel allemaal aanrichten. Er zijn veel meer mensen bij betrokken, enz. (Ik hoop dat ik dat duidelijk zeg). Vaak is dit niet zo, maar in dit geval vind ik dat een wat groter opgezette terminatorfilm (dan de vorige delen) beter is. Hoewel het vorige deel zoveel andere goede dingen had, dat T2 toch iets beter is dan dit deel.
Edie
-
- 3185 berichten
- 1220 stemmen
ZO jammer van het komende 4'de deel, zelfs dit deel was al zwaar overbodig...
Zoals mooi gezegd werd op IMDb;
You know what the problem in T3 was? there are a few:
-the idea to make it in the first place
-the script
-the direction
-all the actors
-the beginning
-the middle
-the end

En na herziening; 1,5 (puur voor Arnold).
rondh
-
- 599 berichten
- 2316 stemmen
Ik zou anders de oorlog nog wel willen zien tussen de "terminators" en de mens.
Ik ben het er trouwens mee eens dat dit deel zeker een stuk minder is dan de vorige delen.
Dragoon
-
- 62 berichten
- 127 stemmen
ZO jammer van het komende 4'de deel, zelfs dit deel was al zwaar overbodig...
vierde deel? Komt dat ook al?
tukkerstein
-
- 2219 berichten
- 3473 stemmen
Omhoog naar 4*, er zitten echt droge en grappige stukken in . Daarnaast zeer vermakelijke actiefilm met een goed einde.
droog is niet helemaal wat ik bedoelde, maar er zaten best leuke grapjes in. Daarnaast zijn de actiescenes gewoon geweldig. Einde is geweldig en veel beter dan alle andere delen. Het vervelende sentimentele (het enige negatieve woord over deel 2) uit het tweede deel is gelukkig weggelaten. De TX ziet er juist heel erg indrukwekkend, je moet meteen denken aan een moordlustige machine ook al is die gespeeld door een model.
Ik vind Schwarzenegger eigenlijk nog wel geloofwaardig als terminator (dat oostenrijkse accent is best geinig) en hij ziet er niet echt slecht (sommigen noemen hem bejaard?).
finalman
-
- 1767 berichten
- 1579 stemmen
Nieuws voor het verhaal na Terminator 3!
Er is weer hoop, Arnold moet mogelijk toch terug een klein rolletje meespelen in Terminator 4 omdat hij bij Terminator 3 een contract getekend had dat hij een cruciale rol moest spelen in Terminator 4, ondanks zijn gouverneurschap!
Ik ben benieuwd!
606
-
- 23879 berichten
- 12278 stemmen
http://www.youtube.com/watc...
ik liever deze is erg gaaf gedaan.
en zelfs 3 delen voor zover ik het weet

finalman
-
- 1767 berichten
- 1579 stemmen
http://www.youtube.com/watc...
ik liever deze is erg gaaf gedaan.
en zelfs 3 delen voor zover ik het weet

is idd wel prachtig gemaakt.
divjunky
-
- 22 berichten
- 19 stemmen
Ging ernaar kijken met het gevoel: Wat zullen ze nu weer bedacht hebben.
Je zit tenslotte gewoon naar een Geforce 3 film te kijken
Heb genoten alleen na het begin kakte de sfeer een beetje in. Dit door hollywood emoties waar ik niks aan heb. Goede aktie 3.00
djelle
-
- 6070 berichten
- 0 stemmen
Ook deze stijgt opmerkelijk na herziening. De eerste keer met veel te veel serieux naar gekeken. Gewoon een toffe actieprent, met alles wat je van een goeie terminatorfilm verwacht: veel lompe actie, spectakel, stunts, hilariteit en oneliners.
Arnie blijft super in deze rol.
4*
PEN15
-
- 1281 berichten
- 637 stemmen
Wat heb ik nou gelezen? Kostte deze film maar liefst 175 miljoen dollar? Dan zal één derde van dat bedrag wel naar de rekening van meneer Schwarzenegger gegaan zijn, zoals wel vaker gebeurt. "Uiteindelijk ging hij akkoord met bijna dertig miljoen dollar en nog een gedeelte van de winst." Dat is toch ook wel lekker verdienen.
thomzi50
-
- 1991 berichten
- 2530 stemmen
Komt hier geen vervolg op omdat Schwarzenegger nu gouveneur is?
tn2543
-
- 446 berichten
- 1118 stemmen
Leuke actiefilm maar meer ook niet.
Terminator 3 is eigenlijk gewoon een flop vergeleken met Terminator 1 en 2. Het verhaal is niet krachtig en er wordt niet overtuigt.
Ik vond die meid echt zooo slecht spelen, sloeg eigenlijk nergens op. Het is natuurlijk wel een leuk scharreltje voor een nachtje maar meer vind ik het niet.
Arnold doet gewoon zijn ding in de film en doet verder eigenlijk weinig fouts.
Als James Cameron deze film geregiseerd zou hebben zou deze film pas echt een klapper zijn geweest. Vooralnog ronduit MATIG.
Ik gaf een 2.0
finalman
-
- 1767 berichten
- 1579 stemmen
@ tn2543
wel, ik moet wel nageven, 1 en 2 is natuurlijk een enorm verschil met 3. (vooral de humor en camerawerk) Maar ben wel akkoord hoe de verrijzenis van de machines begonnen zijn, beter kun je niet bedenken. De film noemt niet voor niets Rise of the Machines 
Veel mensen zeggen ook, ze moesten het erbij laten bij deel 2, maar vanwaar kwam die eerste terminator in het 1ste deel? Men zegt door Cyberdyne en Dyson zoals je in deel 2 zag, door die ene ijzeren arm en halve chip. Akkoord, cyberdyne is vernietigd in deel 2 en de projectielen waren vernietigd, maar men vergeet ook meestal vanwaar deze arm en chip komen zoals vanwaar de 1ste terminator kwam, ben je nog mee?
? Als men Cyberdyne niet vernietigd zou hebben, zou alles gewoon in een stroomversnelling gekomen zijn ivm cyborgs, maar zoals je in deel 3 gezien hebt, Connor stelde het 'judgement day' alleen maar uit.
Pre- en sequels

Terminator: Dark Fate
2019
753 reacties

Terminator Genisys
2015
851 reacties

Terminator Salvation
2009
1.834 reacties

Terminator 2: Judgment Day
1991
1.880 reacties

The Terminator
1984
1.014 reacties
Het laatste nieuws

Misdaadserie 'The Lincoln Lawyer' haalt 'Bridgerton' in op Netflix

'Star Wars'-film 'The Mandalorian and Grogu' voorzien van nieuwe beelden

Levensecht Netflix-drama 'Private Life' met Paul Giamatti maakt indruk

'The Investigation of Lucy Letby' gezien? Op Netflix vind je ook deze vergelijkbare documentaires
Bekijk ook

The Matrix
Sciencefiction / Actie, 1999
2.350 reacties

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Fantasy / Sciencefiction, 1980
723 reacties

Blackadder Back & Forth
Komedie / Historisch, 1999
1 reactie

Terminator 2: Judgment Day
Actie / Sciencefiction, 1991
1.880 reacties

Alien
Sciencefiction / Horror, 1979
2.124 reacties

Aliens
Sciencefiction / Actie, 1986
1.227 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.








