• 15.814 nieuwsartikelen
  • 178.382 films
  • 12.228 series
  • 34.008 seizoenen
  • 647.593 acteurs
  • 199.104 gebruikers
  • 9.377.956 stemmen
Avatar
 
banner banner

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

Actie / Avontuur | 137 minuten
3,04 761 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 137 minuten

Alternatieve titel: Hobbs and Shaw

Oorsprong: Verenigde Staten / Japan

Geregisseerd door: David Leitch

Met onder meer: Dwayne Johnson, Jason Statham en Vanessa Kirby

IMDb beoordeling: 6,4 (254.478)

Gesproken taal: Engels en Russisch

Releasedatum: 1 augustus 2019

Plot Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

"Nothing is stronger than family."

'Hobbs and Shaw' volgt de diplomatieke beveiligingsagent Luke Hobbs en de losbandige Deckard Shaw. Ondanks het feit dat er nog altijd een gespannen sfeer heerst tussen beide, brengt het lot hen weer samen en moeten ze tegen hun zin in samenwerken. Het tweetal moet het opnemen tegen een ongeslagen opponent die de naam Brixton draagt.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Social Media

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van mjk87

mjk87 (moderator films)

  • 14535 berichten
  • 4519 stemmen

Redelijk filmpje. Ik had er iets meer van verwacht, maar die dikke 2 uur vervelen niet en met af en toe goede momenten dus dat levert gewoon een voldoende op. De film teert vooral op The Rock en Statham, twee acteurs die ik goed kan hebben, en ze doen het naar behoren. Af en toe iets te gemaakt hoe ze op elkaar fitten, maar net zo vaak wel grappig. En Kirby is een hele fijn toevoeging bij dit tweetal. Elba vind ik wel een zwakke schakel, er gaat nauwelijks dreiging uit terwijl de man normaal alleen al op zijn uitstraling kan teren. Actie is redelijk. Soms wat chaotisch gefilmd en soms ongeloofwaardig (ja, zelfs in dit universum nog) maar die laatste acte is dan weer lekker overdreven nog net aan de juiste kant van het randje en drukt de film nog naar een voldoende. 3,0*.


avatar van The Dominator

The Dominator

  • 30 berichten
  • 32 stemmen

Sowieso een echte bioscoopfilm, maar eerlijk gezegd had de film makkelijk een half uur korter kunnen (lees : mogen) zijn. De film begint heel goed en spectaculair, maar wanneer ze eenmaal naar Moskou gaan begint het helaas soms "saai" te worden. Film zit in de 2e helft los in elkaar en lijkt er op dat men niet precies wist hoe de film moest eindigen.


avatar van KritischVentje

KritischVentje

  • 187 berichten
  • 234 stemmen

Deed mij heel erg denken aan Tango & Cash (1989) - MovieMeter.nl!

Zaten leuke stukjes in, maar is niets meer dan een simpele aktiefilm.

En daar is helemaal niks mis mee.


avatar van Skuller

Skuller

  • 250 berichten
  • 2424 stemmen

waarom Fast & Furious in de titel staat is me een raadsel ,heeft er echt geen fuck mee te maken ,ze hadden het gewoon beter enkel Hobbs and Shaw kunnen noemen.

Verder wel een leuk filmpje die je vooral niet te serieus moet nemen ,prima actie film.


avatar van JacoBaco

JacoBaco

  • 10573 berichten
  • 2405 stemmen

Skuller schreef:

waarom Fast & Furious in de titel staat is me een raadsel

Ik vermoed geld. De Fast & Furious reeks heeft inmiddels miljarden opgeleverd en je weet hoe het werkt. Stop Fast & Furious in de titel en de film wordt een succes. Althans, daar rekenen ze op daar in Hollywood.


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

Zoals verwacht krijg je een knalharde actiefilm voorgeschoteld met hoofdrollen voor vechtersbazen Johnson en Statham. Hobbs en Shaw moeten dit keer verplicht samenwerken in een redelijk clichéverhaal, maar dat weerhoudt de twee er niet van om er een spektakel van te maken.

Met Fast & Furious in de titel wordt het geheid een kaskraker, maar veel heeft het niet gemeen met de auto-reeks. Naast de twee hoofdrollen rijdt Shaw wel een dikke auto, krijgen we een aantal achtervolgingsscenes te zien en wordt er ook gebruik gemaakt van close-ups van bijvoorbeeld pedaal intrappen, schakelen en gebruik van nitro. Maar daar houdt de vergelijking wel op. Waar de film in uitblinkt zijn de erg spectaculaire aciescenes die vaak over de top zijn, maar waanzinnig in beeld gebracht. Het is allemaal ook iets meer futuristisch dan ik dacht, maar de wapens klinken goed, de setting is sfeervol en er zit ook nog een lekker vlot soundtrackje onder.

Statham is weer heerlijk in zijn rol, maar ik kan nog meer genieten van het beest Johnson. Twintig jaar geleden zag ik hem voor het eerst in de WWE, en ik vind het mooi om te zien dat hij één van de weinige is die het echt heeft gemaakt in Hollywood. Hij weet humor en spijkerharde actie altijd leuk te combineren. Het onderlinge kibbelen tussen de twee is ook vermakelijk, met de vliegtuigscene als hoogtepunt. Idris Elba is ook een vermelding waard, toffe rol.

Hoewel de film dik twee uur duurt heb ik me nergens verveeld. Het doet wat het moet doen en dat is je op het puntje van je stoel houden met spectaculaire stunts. Een beetje te oppervlakkig voor sommige misschien, maar hiervoor ging ik naar de bioscoop.


avatar van Rodger

Rodger

  • 1809 berichten
  • 1772 stemmen

Mooie actie humor film, en echt wel iets voor in de bioscoop te zien.

3.5 ***


avatar van richiedoom

richiedoom

  • 378 berichten
  • 3729 stemmen

Kan deze film los gezien worden van de Fast & Furious reeks of mis ik dan een hoop links naar die reeks? Ik heb namelijk alleen de eerste 2 delen gezien en met mn Pathe Unlimited abonnement wil ik deze best meepakken voor een keertje...


avatar van FillumGek

FillumGek

  • 8987 berichten
  • 3398 stemmen

richiedoom schreef:

Kan deze film los gezien worden van de Fast & Furious reeks of mis ik dan een hoop links naar die reeks? Ik heb namelijk alleen de eerste 2 delen gezien en met mn Pathe Unlimited abonnement wil ik deze best meepakken voor een keertje...

Je kunt deze heel goed los van de reeks zien, er wordt nauwelijks terug verwezen naar voorgaande delen.


avatar van NB2000

NB2000

  • 55 berichten
  • 24 stemmen

Hobbs & Shaw: vanaf het begin weet je al dat je deze film niet serieus moet nemen. Ongeloofwaardige actiescènes ( de bad guy overleeft een compleet gebouw dat bovenop hem terecht komt, maar gaat ten onder door de vuisten van Hobbs & Shaw , veel humor en een voorspelbaar einde.

Toch vond ik het een hele goede film die mij geen seconde heeft verveelt en werdt er aan het einde gewoon weer gesuggereerd naar een vervolg

Pluspunten:
+ goede actie
+ Idris Elba
+ Leuke scènes in Samoa

Minpunten:
- Weinig focus op auto's
- Te korte rollen van Kevin Hart en Eiza Gonzalez
- Voorspelbaar Einde
- Nutteloze rol van Ryan Reynolds

*3,5 ster


avatar van Dick Starbuck

Dick Starbuck

  • 110 berichten
  • 111 stemmen

Lekker veel actie maar over de top. Boeiuuhh.. Heerlijke hersenloze actie film. Bios voer. Cameo's van Reynolds en Hart waren hilarisch. 3, 5 ster


avatar van Shadowed

Shadowed

  • 11414 berichten
  • 6715 stemmen

Aardig.

Maar uiteindelijk is Leitch gewoon een regisseur die de films die hij maakt groots opzet, maar nooit ermee weet te scoren. De echte actiekick blijft hier ook wederom uit. En alhoewel de actie zowat non-stop is met een grote dosis humor, is het nooit echt een leuke film zo.

Statham en Johnson zijn een leuk duo samen, en kunnen ook echt wel redelijk acteren. Kirby voegt niet al te veel toe qua acteerkunsten, maar doet het voor de rest prima. Ook Elba lijkt wel lol te hebben in zijn schurkenrol en is ook best charmant voor de rest.

Actie ziet er ook best goed uit, en mag ruimschoots aanwezig zijn. De film neemt zichzelf gelukkig niet al te serieus voor de rest, wat ook wel het tempo vooruit helpt. 134 minuten is voor de rest een redelijk lange speelduur, maar het maakt hier niet al te veel uit.

Het echte spektakel qua auto's valt wat minder op, maar de actie zelf is weer eens over-the-top en behoorlijk aanwezig. Het weet nooit echt een kick te geven alleen, slechts te vermaken en het tempo erin te houden.

Het grootste probleem wat ik in het algemeen met de film heb is dat het aanvoelt als een trailer. Er is duidelijk heel erg op PG-13 gegooid, iets wat iets minder geforceerd gebracht mocht worden. Leitch kan best aardige actiemomenten filmen, maar hier merk je er voor de rest weinig van.

De film komt nooit helemaal van de grond, maar voor de rest vermaakt het best wel prima. Dat is ook wat de film wil, maar als film zelf stelt het dan ook weer niet bijzonder veel voor.


avatar van ikkegoemikke

ikkegoemikke

  • 3449 berichten
  • 4898 stemmen

I'm not working with this guy.
I've been there, done that.
The minute he gets involved, you can kiss goodbye to any finesse
because She-Hulk here only knows how to smash.
Yeah, Mr. Arson here only knows how to blow shit up.


Toen ik bij een bioscoop bezoek met mijn familie en een bevriend koppel (met een bende klein grut in het gezelschap) moest kiezen tussen “The Lion King” en “Hobbs & Shaw”, zat ik toch wel met een dilemma. Enerzijds heb je de live action film van een Disney klassieker waarvan ik het verhaal grondig ken (Niet moeilijk als je kleine kinderen hebt en je de originele tekenfilm al een triljoen keren hebt gezien) maar die ik toch dolgraag wil zien. En anderzijds heb je een actiefilm met Dwayne Johnson en Jason Statham die schijnbaar iets met het “Fast & Furious” universum te maken heeft. Jason Statham is voor mij persoonlijk de hoopgevende factor. Ik mag Statham wel. Zijn gereserveerd houding. Die ingetogen kalmte. Dat kenmerkende, sappige accent. En de explosieve kracht die telkens weer losbarst. Tja, ik ben blijkbaar een fan (ook al vond ik de film “Crank : High Voltage” absoluut waardeloos). Dwayne Johnson heeft me de laatste jaren meermaals verrast en dan vooral met “Jumanji: Welcome to the Jungle” en “Rampage”. Spijtig genoeg zitten er ook een groot aantal crap-films in zijn filmografie. Maar wat me het meest zorgen baarde, aan de film was de “Fast & Furious” verwijzing in de filmtitel. Niet bepaald iets waar ik enthousiast van word. Kortom, een vreselijk dilemma.

Uiteindelijk dan toch voor de Johnson en Statham vertoning gekozen, ook al wist ik dat ik mijn verstand bij het binnengaan van de zaal in bewaring kon geven. Met andere woorden, verstand op nul en zeker niet geïrriteerd raken vanwege onwaarschijnlijkheden en absurde belachelijkheden. En ja, het verhaal op zich is flinterdun en nietsbetekenend. Je hebt het dodelijke, programmeerbare super-virus “Snowflake”, de MI6 agente Hattie (Vanessa Kirby) die het virus van een terroristische organisatie afhandig maakt en de slechterik Brixton (Idris “The Dark Tower” Elba) wiens genetisch gemanipuleerd lichaam vol gepropt zit met hightech snuisterijen. Vergeleken hiermee lijkt Robocop op een Playmobil poppetje. En wacht tot deze laatste zijn zitvlak neerzet op een indrukwekkende motor. Een motorvoertuig die autonoom functioneert, immens plooibaar is en waarmee Brixton onmenselijke toeren uithaalt. Batman, eat your heart out. Dat zijn de eerst geïntroduceerde protagonisten.

Wanneer komen Hobbs en Shaw dan op de proppen? Tja, als het vreselijk fout loopt. Laat ik de verhaallijn even onthullen. Hattie injecteert zichzelf met het virus zodanig dat Brixton er niet met zijn bionische handen aan kan. Broer Shaw (Jason Statham) wordt opgetrommeld om haar te beschermen. En dit samen met zijn aartsvijand Hobbs. That’s it. Niet een echt imposant verhaal, maar genoeg om er een actierijke film aan vast te knopen. En actierijk is deze prent zeker en vast. Voor liefhebbers van rechttoe rechtaan vuistgevechten en flitsende achtervolgingen is het zeker de moeite waard om deze te gaan kijken. En ik moest vaststellen dat het geheel niet echt deed denken aan de F&F franchise. Blijkbaar hebben Hobbs & Shaw ooit act de présence gegeven in deze succesrijke serie. En ja, er is de McLaren waarmee Shaw door de straten van London scheurt. De imposante motor waar Brixton de zebrapaden onveilig mee maakt. En zelfs een moment waarbij er lachgas geïnjecteerd wordt in de motor van een aftandse truck. Maar dat is het enige wat gerelateerd kan worden aan F&F.

Sterkste punt in deze film is de interactie tussen de twee hoofdrolspelers Hobbs en Shaw natuurlijk. Voornamelijk omdat de beide karakters compleet tegengesteld zijn. Het voortdurend gekibbel en de scherpe oneliners flitsen heen en weer. Niet dat ik dubbel lag van het lachen, maar hier en daar waren er toch wel echt komische situaties die bij mij gemeend gegrinnik opleverde. De scene waarbij digitale gezichtsherkenning een belangrijk gegeven is, vond ik bijvoorbeeld hilarisch. En Hobbs denigrerende opmerkingen over Shaws’ lichaamslengte zijn aller grappigst. Misschien had ik op een bepaald moment een “O.K.-nu-is-het-wel-goed-geweest” gevoel en is de kentering van aartsvijanden naar elkaar respecterende vechtersbazen een beetje te evident. Ook het actie-gedeelte bereikt na een bepaalde tijd een verzadigingspunt. Het is altijd geinig om te zien hoe Statham, met behulp van een willekeurig aantal rondslingerende voorwerpen, een resem tegenstanders uitschakelt terwijl Johnson zijn indrukwekkende spiermassa gebruikt om anderen tot moes te slaan. Maar op een bepaald moment is het over-the-top gevoel er toch teveel aan.

Ik heb echt genoten van deze film. Driekwart van de film dan toch. Ook al is het soms wel enorm overdreven en ongeloofwaardig. Spijtig genoeg werd de absurditeit na een bepaald moment dusdanig groot, dat ik hoofdschuddend een “Yeah, right!” niet kon onderdrukken. Eigenlijk zakte het naar een bedenkelijk niveau vanaf het moment dat het drietal op het eiland Samoa, thuishaven van Hobbs, arriveert. De onwaarschijnlijkheden volgen elkaar op in gezwind tempo, met vooral de krachttoer van Hobbs en de helikopter als hoogtepunt. En het beroemde motto van de drie musketiers, “Eén voor allen, allen voor één”, wordt in een groteske eindfinale extra uit de doeken gedaan. Nog even vermelden dat er ook twee gastrolletjes zijn voorzien voor zowel Helen Mirren als Ryan Reynolds. De ene rol al meer betekenisloos dan de andere. Soit, ook al had ik mijn twijfels en vooroordelen klaar, toch is “Hobbs and Shaw” een film geworden met een enorm entertainment gehalte. En bij het buitengaan heb ik dan ook netjes mijn verstand teruggevraagd.

3.5*


avatar van Walter S.

Walter S.

  • 1711 berichten
  • 1366 stemmen

Nog nooit een F&F film gezien, maar dat hoefde dus ook niet. Dit is prima bios vermaak, redelijk tempo, veel spectaculaire actie, wat humor, alleen had het wel iets korter gemogen. Desalniettemin goed mee vermaakt.


avatar van Kai-BM

Kai-BM

  • 20 berichten
  • 88 stemmen

Goede en vermakelijke actiefilm. Als in de titel Fast & Furious staat dan verwacht je in ieder geval een link naar de Fast reeks in deze spin-off. Jammer genoeg was dat er niet en mis je ook vette auto's en races. Dat laatste ontbrak in de laatste delen van Fast ook al helaas. De onenigheid tussen Hobbs en Shaw gaat ook wel een beetje te ver, op een gegeven moment is het gewoon niet grappig meer.
Al met al een goede actiefilm, maar niks te maken met Fast & Furious helaas.


avatar van Donkerwoud

Donkerwoud

  • 8672 berichten
  • 3944 stemmen

Geen idee hoe een serie over illegale straatraces opeens een techno-thriller wordt met gemodificeerde superstrijders en een kwaadaardige A.I. Maar 'Hobbs and Shaw' (2019) brengt actie-iconen als Dwayne Johnson en Jason Statham bij elkaar in luidruchtig popcornvermaak. De film drijft dan ook op hun bulkige gestaltes en hun gekissebis om elkaar af te troeven en te krenken. Echte mannen hebben natuurlijk de emotionele fragiliteit van tieners. Soms over the top of ronduit bizar, maar de keurige actiescénes en luchtige chemie tussen Hobbs/Shaw maken het tot een vermakelijke wegkijker. Al ben ik 'm de ochtend erna alweer helemaal vergeten, omdat het zo weinig nieuws wist te brengen.


avatar van mariobustamente2

mariobustamente2

  • 33 berichten
  • 54 stemmen

Donkerwoud schreef:

Geen idee hoe een serie over illegale straatraces opeens een techno-thriller wordt met gemodificeerde superstrijders en een kwaadaardige A.I. Maar 'Hobbs and Shaw' (2019) brengt actie-iconen als Dwayne Johnson en Jason Statham bij elkaar in luidruchtig popcornvermaak. De film drijft dan ook op hun bulkige gestaltes en hun gekissebis om elkaar af te troeven en te krenken. Echte mannen hebben natuurlijk de emotionele fragiliteit van tieners. Soms over the top of ronduit bizar, maar de keurige actiescénes en luchtige chemie tussen Hobbs/Shaw maken het tot een vermakelijke wegkijker. Al ben ik 'm de ochtend erna alweer helemaal vergeten, omdat het zo weinig nieuws wist te brengen.

Ik had precies hetzelfde willen posten maar je was me voor !.

Veel te veel slechte actie, actiescenes waren amateuristisch....maar ja, het past geheel in de verwachtingen van de gemiddelde hollywoodlfilm. En Jason Statham zal nooit een echte goede actieheld worden zoals schwarzenegger, stallone, pacino, de niro, washington, wahlberg,....


avatar van Grindhouse62

Grindhouse62

  • 2065 berichten
  • 16602 stemmen

Deze vermakelijke high tech 13 in een dozijn popcorn actie film kijkt heerlijk weg. Maar heeft in mijn ogen ook niets meer te maken met de Fast & Furious franchise. De vette actie is super, maar dat (komische) gekibbel tussen Hobbs en Shaw is soms flauw en over de top. Wat drinken, snoep en/of chippies erbij en kijken maar. Een 3.0


avatar van Master Blaster

Master Blaster

  • 747 berichten
  • 1639 stemmen

Natuurlijk kijkt het lekker weg. jammer dat het realistische er nu toch wel echt af is

3*


avatar van Chelsea94

Chelsea94

  • 742 berichten
  • 822 stemmen

Lekker over de top, hou er wel van.


avatar van john mcclane 2

john mcclane 2

  • 3489 berichten
  • 6576 stemmen

mariobustamente2 schreef:

(quote)

Ik had precies hetzelfde willen posten maar je was me voor !.

Veel te veel slechte actie, actiescenes waren amateuristisch....maar ja, het past geheel in de verwachtingen van de gemiddelde hollywoodlfilm. En Jason Statham zal nooit een echte goede actieheld worden zoals schwarzenegger, stallone, pacino, de niro, washington, wahlberg,....

Jou cijfers ?,,,,

Leuke hoor kritisch zijn. Maar een meesterwerk als matrix een 1,5 .

Da's wel erg afwijkend. Moet kunnen.maar nu erg benieuwd wat jij wel goed vind/ gaat vinden ,,


avatar van RevengeN

RevengeN

  • 198 berichten
  • 205 stemmen

Slappe film met een fantastisch budget


avatar van Doom4

Doom4

  • 617 berichten
  • 481 stemmen

PRESENTS of terwijl heeft niks met the fast and the furious te maken.

Meer een comedy/actie film geworden op een gegeven moment zeiden we; we verwachtten eigenlijk nog een Kevin Hart en ja hoor.....

Voor de rest wel een leuk filmpje maar niet meer, ik vind het eigenlijk geen onvoldoende maar als je the fast and the furious verwacht dan is het een dikke 1.


avatar van Theunissen

Theunissen

  • 12273 berichten
  • 5515 stemmen

De eerste (mede te danken aan Vin Diesel en Dwayne Johnson, die niet bepaald twee handen op één buik waren op de set van de "Fast & Furious" films) en waarschijnlijk ook niet de laatste stand-alone film van de "Fast & Furious" franchise (deel 9 en 10 zijn in de maak), waarin DSS-agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) en ex-schurk Deckard Shaw (Jason Statham) met tegenzin de krachten bundelen. Dat ze een bloedhekel aan elkaar hebben doet er even niet toe, want een levensgevaarlijk virus dreigt de mensheid uit te roeien.

Het verhaal is mager en clichématig en het is misschien ook niet de beste aflevering in de straatracers serie, die langzamerhand een superhelden serie aan het worden is. Maar met een spervuur aan humoristische beledigingen (zoals "Wees eens een brave olifant en zuig een kilo pinda's op" ), enorm veel over-de-top actie, veel sterke mannen, mooie vrouwen (o.a. Eiza González) en een aantal indrukwekkende stunts, maakt regisseur David Leitch er toch een vermakelijk Popcorn avontuur van.

Verder zien we ook de mooiste auto’s (met daarbij een leuke verwijzing naar de film "The Italian Job (2003)" m.b.t. de mini cooper), speciale motoren, helikopters en zelfs straaljagers en ook is er gekozen voor een mooie afwisseling van locaties. Zo gaan we van Londen en Los Angeles naar het verlaten Chernobyl (daar had men van mij ook mogen eindigen) en eindigen we uiteindelijk op het mooie Samoa. Deze laatste plek zal wellicht zijn voorgedragen door Dwayne Johnson, die daar zijn roots heeft liggen en in deze film daar ook zijn familie (o.a. zijn moeder en broer) ontmoet.

Wat gelijk opvalt in de film is dat de chemie tussen Dwayne Johnson en Jason Statham uitstekend werkt. Luke Hobbs, de logge en vriendelijke reus, die het grovere geweld niet schuwt als de wereld gered moet worden en Deckard Shaw, de Britse straatvechter, die vooral snel en hard binnenkomt en iets meer gefocust is op kleinere belangen. In het begin van de film worden deze verschillen (via grappige parallelmontages) mooi naast elkaar neergezet. Zo werkt bijvoorbeeld Hobbs een stuk of tien rauwe eieren naar binnen en bakt Shaw een omeletje.

En gedurende de film verveelt het constante gekibbel tussen beide karakters niet en wordt het ook nooit irritant. Sterker nog, het is de kracht van de film en het gekibbel is leuk om naar te kijken. Voeg daar Idris Elba als de bovenmenselijke (half-mens half-machine) slechterik Brixton (die met zijn outfit enorm veel leek op "Black Panther") en Vanessa Kirby als frisse wind Hattie (die verdacht wordt van het stelen van het levensgevaarlijke virus) vol met testosteron en die tevens de zus is van Deckard Shaw aan toe en het plaatje is af.

Maar het plaatje is echter nog niet af, want naast een kleine maar leuke rol voor Helen Mirren (als de moeder van Deckard Shaw), doet ook de Deadpool-acteur (waarvan David Leitch ook de regisseur was) Ryan Reynolds (als CIA-contact Lock) mee als verrassing en verder zie we ook nog Kevin Hart, Rob Delaney en Eddie Marsan. Ze zorgen voor een komische noot die de film ten goede komt en waarschijnlijk zullen velen ook weer terugkeren in een vervolg. Want dat zit er natuurlijk dik in en wordt natuurlijk ook min of meer aangegeven bij de extra scènes tijdens de aftiteling waarin we o.a. Helen Mirren en Ryan Reynolds zien.

Al met al puur popcornvermaak in een hoog tempo, die vanaf de eerste tot de laatste minuut weet te vermaken en dat vooral vanwege de chemie tussen beide hoofdrolspelers Dwayne Johnson en Jason Statham.


avatar van hader

hader

  • 88 berichten
  • 58 stemmen

Een zeer goede actiefilm. 2 agenten die in het begin niet elkaar luchten en zien worden gedwongen samen te werken om een apocalyptische virus te vinden. En dat gaat niet zonder slag of stoot, omdat een duivelse organisatie ook dit wil.(Goede rol van Elba!!) Leuk scenario met veel goede actie. Ik heb me vermaakt. De rol van Mirren was net zo gek als die in Red. Was verbaast dat Reynolds ook mee deed in zo'n kleine rol.

Ik hoop dat die hele F&F franchise nu eindelijk is afgelopen, want het concept raakte plat geslagen. En deze film had totaal niks met F&F te maken. Desondanks is de chemie tussen Johnson en Stathman is goed genoeg voor een vervolg met de naam Hobbs & Shaw.


avatar van Jurgen1407

Jurgen1407

  • 23 berichten
  • 46 stemmen

Wat een geweldige film, veel actie en special effects. Goed en leuk verhaal

Wij hopen dat er gauw een vervolg op komt, thnx Dwane & Jason


avatar van Flavio

Flavio

  • 4900 berichten
  • 5236 stemmen

Bericht met slecht taalgebruik verwijderd.


avatar van EmanuelScheper

EmanuelScheper

  • 65 berichten
  • 1953 stemmen

My god.....zoveel fouten in de film...en de nep scenes....en de.....


avatar van Duke Nukem

Duke Nukem

  • 1788 berichten
  • 1986 stemmen

Ben een fan van Dwayne Johnson en in mindere mate ook wel van Statham. Maar de actie waarmee de film opent doet mij al huiveren. Na gisteren genoten te hebben van John Wick 3 met de lange gevechtstaferelen zonder het hyperactieve camerawerk dat zovele films de laatste jaren teistert, begint Hobbs & Shaw al meteen met jumperig camerawerk in de eerste actiescène. Dan op naar de tweede actiescène, die er enkele minuten later al aankomt. Deze keer zien we Johnson en Statham aan het werk en opnieuw duurt elk shot maximum 2 seconden lang, geloof mij ik heb geteld. 36 minuten in de film de eerste achtervolging met motoren. En opnieuw dat hyper camerawerk. Als je dat vergelijkt met de prachtig gefilmde achtervolging met motoren in M.I.6 dan is dit toch huilen met de pet op. Het ontgaat mij volkomen waarom sommige filmmakers denken dat het publiek van zoiets zou kunnen genieten. Het verhaal is belachelijk en oninteressant, het kleurenpalet van de film is grijzig onaantrekkelijk, de muziekscore is bij momenten lawaaierig, de humor is ongrappig en de actie is ongeïnspireerd. De combinatie Johnson-Statham werkt jammer genoeg nooit echt op de lachspieren, hun dialogen komen erg geforceerd over. Dwayne Johnson is charmant zoals steeds als de sympathieke krachtpatser, maar zelfs hij kan deze film niet redden.


avatar van boemboem27

boemboem27

  • 1540 berichten
  • 1366 stemmen

wat een heerlijke lekker over de top aktiefilm.

leuke en komische interactie tussen Statham en Dwayne Johnson.

niet te vergeten Idris Alba die toch ook zeker een flinke rol heeft als badguy.

hoop dat hier een mooi vervolg komt met als titel bv Hobbs and Shaw.

want Fast & Furious heeft met deze film niets van doen.

lekker verstand op nul en kijken maar...toppie