Zeriel
Via dit tabblad kun je zien bij welke films Zeriel een bericht als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.
2,5
[permalink] geplaatst op 14 september 2011, 14:00 uurKeurige verfilming van het (strip)boek. Allen is het boek leuker.
3,0
[permalink] geplaatst op 1 juli 2010, 14:02 uurBest aardige romantische film ( waarom wordt elke romantische film toch standaard een comedy genoemd?) , mooi vormgegeven, volgt niet de gebruikelijke paden in het genre alhoewel er ook veel cliché-dingen in zitten, verder goede muziek, en goed acteerwerk.
Toch kon het me niet echt boeien. Dat komt denk ik doordat de personages op afstand blijven, en je niet echt mee kunt voelen. De vormgeving overheerst.
Het is een tragische geschiedenis, herkenbaar, maar ik werd er niet door geraakt, laat staan er door meegesleept, de film blijft dan ook niet hangen.
1,5
[permalink] geplaatst op 27 oktober 2011, 12:39 uurBeetje kille conceptuele film. Niet grappig. Het kostte me moeite hem uit te kijken. De speelduur klopt weer eens niet op de hoes: 96 minuten, gelukkig gaan er 10 minuten af.
De personages zijn vrij afstandelijk en kil, wat misschien wel past in deze kunstscene, maar als kijker is het geen pluspunt. Blijft over wat aardige kunstdingetjes en dito muziek.
1,5
[permalink] geplaatst op 21 mei 2010, 13:31 uurNogal doorsnee film. Hij staat of valt met het acteerwerk van John Cusack. Op zich acteert ie best goed, maar ik trek hem niet. Vooral hoe hij in het begin zijn rol neerzet. Ontzettend cliché. Daardoor neem je de rest van de film niet serieus.
Cusack is een popcorn-acteur.
Wel een sterk gegeven room 1408, maar die credits zijn voor Stephen King.
Samuel Jackson heeft slechts een bijrol, terwijl de hoes een hoofdrol suggereert. We worden gewoon misleidt. Had hij maar de hoofdrol gehad, dat zou ze een ster hebben gescheeld denk ik.
Verder vind ik de film nogal onevenwichtig. Doorsnee comedy begin, doorsnee spanningsopbouw in het midden, rafelig druk einde.
Op wat goede schrikeffecten na, totaal niet spannend, laat staan eng.
In het derde deel dreigt het even interessant te worden, maar dan houdt de film abrupt op met een cliché-einde voor een sequel.
Het shot als New York in beeld komt bij de brug,..............is precies hetzelfde als in The International!!!!!!! Kun je zulke shots op E-bay kopen ofzo?
1,5
[permalink] geplaatst op 7 juni 2010, 15:34 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenHeel langdradige, oninteressante "thriller", die nergens echt trilt. Cage is onevenwichtig. Mislukte personage-building;
Eerst is ie een mat personage die deze klus doet, en op het laatst wordt ie opeens heel erg boos, en wordt de film helemaal belachelijk.
De scenes met zijn vrouw; overbodig.
Alles wordt zo expliciet verbeeld (
de kelder video-markt), alles wordt ook nog eens helemaal uitgelegd, en dan nog eens heel moralistisch veroordeeld, alsof we zelf niet kunnen bedenken dat dit slecht is. Van die typische boeven......... Het voelt nergens echt, maar er is te weinig aktie om onderhoudend te zijn. Om over de plotgaten en onwaarschijnlijke mazzel van Tom, maar te zwijgen.
De film is natuurlijk totaal achterhaald in het internet tijdperk.
Zo nu heb ik het eventjes gehad met Nicolas Cage. Vooral na ook net
Next gezien te hebben.
3,0
[permalink] geplaatst op 15 mei 2010, 23:19 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenGoed gemaakte oorlogsfilm. Mooie shots van de bergen.
Onderhoudend. Maar niet erg origineel. Het mag dan een Russische Oekrainse Finse productie zijn, het lijkt verdacht veel op een echte Hollywood film.
Beter goed gejat dan slecht verzonnen.
Alleen wil de oorlog maar niet echt smerig worden.
Eindelijk wordt er eens een koppenkaalscheerder te grazen genomen.
2,5
[permalink] geplaatst op 15 april 2012, 12:41 uur
bevat spoilers, selecteer de tekst om deze te lezenSuper actie, goed gekeken naar
Taken, de poster is vrijwel exact gekopieerd. Zeker het begin is erg sterk.
Het verhaaltje is helaas wel heel erg ongeloofwaardig,
gewetenloze misdadigers die gewoon een afdeling bij de politie hebben, en wat doen we met een zwangere vrouw, juist die gooien we uit het iets te hoog zittende toiletraampje op 4 hoog op het politiebureau , door een andere vrouw die dat puur fysiek gezien natuurlijk nooit voor elkaar kan krijgen, afgezien dat je wel heel erg psychisch gestoord moet zijn om tot zoiets in staat te zijn met een zwangere vrouw. Kortom de film ontspoort nogal. En eindigt ,net als Taken in een soort vroegtijdige ejaculatie.
Verstand op nul zetten dus, en genieten van de actie.