• 18.113 nieuwsartikelen
  • 185.007 films
  • 12.869 series
  • 35.442 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.194 gebruikers
  • 9.524.151 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van Johan_P. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026, november 2026

Selecteer maand & jaar

Captain Phillips (2013) 4,0

gisteren om 20:18 uur

stem geplaatst

details  

Out of the Furnace (2013) 3,5

afgelopen woensdag om 20:26 uur

stem geplaatst

details  

Resident Evil (2026) 2,0

afgelopen dinsdag om 18:39 uur

stem geplaatst

details  

Hostiles (2017) 3,5

afgelopen maandag om 20:52 uur

stem geplaatst

details  

Last Seen Alive (2022) 2,5

30 oktober, 20:36 uur

stem geplaatst

details  

Pinocchio: Unstrung (2026) 2,0

30 oktober, 20:28 uur

stem geplaatst

details  

Game Night (2018) 3,0

30 oktober, 20:27 uur

stem geplaatst

details  

Ghost (1990) 4,0

28 oktober, 22:18 uur

stem geplaatst

details  

Good Luck, Have Fun, Don't Die (2025) 3,0

23 oktober, 20:19 uur

stem geplaatst

details  

Young Washington (2026) 3,0

Alternatieve titel: Young Washington: A Founder's Story, 22 oktober, 18:13 uur

stem geplaatst

details  

Hokum (2026) 2,0

21 oktober, 18:49 uur

stem geplaatst

details  

The Prodigy (2019) 3,0

19 oktober, 21:29 uur

stem geplaatst

details  

Breaking In (2018) 2,5

18 oktober, 19:00 uur

stem geplaatst

details  

The Rite (2011) 2,5

17 oktober, 18:35 uur

stem geplaatst

details  

The Wrath of Becky (2023) 3,0

15 oktober, 23:14 uur

stem geplaatst

details  

Sorority Row (2009) 2,0

12 oktober, 20:08 uur

stem geplaatst

details  

The Grudge (2020) 2,5

10 oktober, 20:27 uur

stem geplaatst

details  

The Death of Snow White (2025) 2,0

9 oktober, 20:51 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Out of the Further (2026) 2,5

9 oktober, 20:51 uur

stem geplaatst

details  

Insidious: Chapter 3 (2015) 3,0

9 oktober, 20:50 uur

stem gewijzigd, oorspronkelijke stem was 2,5 sterren

details