• 15.792 nieuwsartikelen
  • 178.171 films
  • 12.220 series
  • 33.993 seizoenen
  • 647.240 acteurs
  • 199.056 gebruikers
  • 9.374.212 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Death of Snow White (2025)

Fantasy / Horror | 110 minuten
2,15 10 stemmen

Genre: Fantasy / Horror

Speelduur: 110 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Jason Brooks

Met onder meer: Sanae Loutsis, Chelsea Edmundson en Tristan Nokes

IMDb beoordeling: 4,3 (1.454)

Gesproken taal: Engels

  • On Demand:

  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Pathé thuis Niet beschikbaar op Pathé Thuis
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot The Death of Snow White

"This was never a children's story"

Sneeuwwitje wordt door haar stiefmoeder achtervolgd vanwege eeuwige schoonheid. Ze vlucht een angstaanjagend bos in en sluit zich aan bij zeven bloeddorstige dwergen. Na haar mysterieuze dood beginnen haar beste vrienden aan een reis om de waarheid te achterhalen. Tijdens hun zoektocht ontdekken ze de duisternis die op de loer ligt onder de oppervlakte van hun schijnbaar idyllische koninkrijk.

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van schumacher

schumacher

  • 4563 berichten
  • 4265 stemmen

Je zag het al van in den beginne, b-film.


avatar van Robson1968

Robson1968

  • 73 berichten
  • 64 stemmen

Idee is goed, maar tsss.... wat een slechte uitvoering. Echt alles is slecht: de dialogen, de CGI, de gevechten. Maar omdat het idee wel een punt verdiend, geef ik 1,5 ster.


avatar van joolstein

joolstein

  • 10837 berichten
  • 8923 stemmen

Eerlijk gezegd heb ik een zwak voor horror-reimagines van bekende (Disney) rechtsvrije -figuren. Niet dat dit nu de meest perfecte films zijn. Het bescheiden budget is vaak wel zichtbaar maar dat gezegd hebbende is de regisseur denk ik wel een genreliefhebber. Want Jason Brooks maakt namelijk al eerder de fan-film "Friday the 13th Vengeance 2: Bloodlines" (2022) speelt regelmatig monsterrollen en doet special effecten.

Het is duidelijk dat de filmmakers moeite hebben gestoken in deze "De dood van Sneeuwwitje" Het combineert het welbekende Grimm-verhaal met enkele kleine grappen, actie, heerlijke cheesy praktische effecten en de kostuums van de Boze Koningin (Chelsea Edmundson) mogen er ook best wezen. Natuurlijk zijn er momenten waarop te zien is dat de decors wat minder kwalitatief zijn en sommige CGI is ook wat slordig

Bijkomend voordeel is dat Brooks, mede-eigenaar is van Real Fiction Studios FX, dus de film bezuinigt niet op de praktische effecten van het geweld en bloederigheid. Een ander iets is dat de misstap van de Disney's live-actionfilm hier ook niet aan de orde is. CGI-dwergen zijn niet betaalbaar dus worden de zeven dwergen vertolkt door acteurs met dwerggroei behalve de kolossale "Tiny"

De acteerprestaties waren niet slecht, Sanae Loutsis is geloofwaardig als Sneeuwwitje en zo te zien had Chelsea Edmundson er veel plezier in om de boze koningin te sjoelen. Helaas was de romantiek met de Prins minder goed. En ik moet zeggen dat de film van bijna twee uur, de tijdsduur net iets te veel van het goede was. Er zijn dus soms tempoproblemen. Ja deze bloederigste interpretatie van "Sneeuwwitje" was een B-productie echter staat die B nooit voor goed of slecht. Dit was zeker geen slechte film!


avatar van Waku

Waku

  • 5457 berichten
  • 6492 stemmen

Trailer zegt genoeg


avatar van UmbraVitae

UmbraVitae

  • 4323 berichten
  • 4030 stemmen

Tuurlijk is dit goedkope productie, dat merk je aan zowat alles, maar desondanks nog best aardig gedaan en ik heb ook wel zwak voor Disney en sprookjes verfilmingen in een meer duistere en/of horror versie en deze past daar wel in het rijtje, onder de b-films ofcourse. Toch een 6je.


avatar van DjFrankie

DjFrankie

  • 3417 berichten
  • 3500 stemmen

Eens met Joolstein. Helemaal niet zo slecht, en leuk om gezien te hebben.

Zitten ook enkele heel gore momenten in.