• 18.108 nieuwsartikelen
  • 184.980 films
  • 12.863 series
  • 35.429 seizoenen
  • 653.722 acteurs
  • 201.188 gebruikers
  • 9.523.403 stemmen
Avatar
 

Logboek

Via deze pagina blijf je op de hoogte van recente stemmen, meningen en recensies van patjenmgn. Standaard zie je de activiteiten in de huidige en vorige maand. Je kunt ook voor een van de volgende perioden kiezen: januari 2025, februari 2025, maart 2025, april 2025, mei 2025, juni 2025, juli 2025, augustus 2025, september 2025, oktober 2025, november 2025, december 2025, januari 2026, februari 2026, maart 2026, april 2026, mei 2026, juni 2026, juli 2026, augustus 2026, september 2026, oktober 2026

Selecteer maand & jaar

Shaun the Sheep: The Beast of Mossy Bottom (2026) 3,5

Alternatieve titel: Shaun het Schaap - Het Beest van de Boerderij, afgelopen zaterdag om 14:34 uur

stem geplaatst

details  

Hoppers (2026) 3,5

Alternatieve titel: Jumpers, 20 oktober, 19:07 uur

stem geplaatst

details  

Le Fidèle (2017) 3,0

Alternatieve titel: Racer and the Jailbird, 19 oktober, 14:51 uur

stem geplaatst

details  

Young People Fucking (2007) 2,0

Alternatieve titel: Y.P.F., 18 oktober, 09:53 uur

stem geplaatst

details  

Tomcats (2001) 2,0

18 oktober, 00:48 uur

stem geplaatst

details  

Mandy (2018) 2,5

17 oktober, 08:04 uur

stem geplaatst

details  

Inferno (2016) 3,0

16 oktober, 23:15 uur

stem geplaatst

details  

Pearl (2022) 3,0

12 oktober, 13:44 uur

stem geplaatst

details  

Lightyear (2022) 3,0

12 oktober, 08:06 uur

stem geplaatst

details  

Animals (2026) 3,5

9 oktober, 22:52 uur

stem geplaatst

details  

College Road Trip (2008) 2,5

9 oktober, 17:24 uur

stem geplaatst

details  

State and Main (2000) 3,0

9 oktober, 07:13 uur

stem geplaatst

details  

Disclosure Day (2026) 3,0

7 oktober, 13:15 uur

stem geplaatst

details  

Un Sac de Billes (2017) 3,5

Alternatieve titel: A Bag of Marbles, 5 oktober, 22:32 uur

stem geplaatst

details  

The Last Voyage of the Demeter (2023) 2,5

5 oktober, 13:29 uur

stem geplaatst

details  

Love Don't Cost a Thing (2003) 2,5

5 oktober, 11:45 uur

stem geplaatst

details  

Kærlighed for Voksne (2022) 3,5

Alternatieve titel: Loving Adults, 5 oktober, 09:29 uur

stem geplaatst

details  

Tillsammans (2000) 2,5

Alternatieve titel: Together, 3 oktober, 10:29 uur

stem geplaatst

details  

The Square (2017) 3,0

1 oktober, 23:51 uur

stem geplaatst

details  

Don't Breathe 2 (2021) 2,5

1 oktober, 15:34 uur

stem geplaatst

details