• 15.742 nieuwsartikelen
  • 177.914 films
  • 12.203 series
  • 33.971 seizoenen
  • 646.886 acteurs
  • 198.968 gebruikers
  • 9.370.253 stemmen
Avatar
 

Meningen

Hier kun je zien welke berichten Psycho-M als persoonlijke mening of recensie heeft gemarkeerd.

Bad Boys for Life (2020)

Alternatieve titel: Bad Boys 3

Heerlijk derde deel van de bad boys.

Vond ik deel 2 een flink stuk minder tov het eerste deel, dit derde deel is naar mijn idee zelfs nog beter dan waar het allemaal mee begon.

Na bad boys for life heb je zelfs echt zin in een vierde deel. Althans, ik wel.

Barefoot (2014)

Wat een leuk filmpje is dit zeg.

Nu vind ik Evan Rachel Wood sowieso al een briljantje, maar ze trekt deze film wel echt naar een hoger niveau.

Leuk verhaaltje, grappige situaties, feel good ending.

Beetje een sleeper deze film, maar in zijn genre zeker de moeite waard

Basketball Diaries, The (1995)

The basketball diaries

Wat had die film indruk op me gemaakt toen ik hem voor het eerst zag.

Natuurlijk draait het om Jim (DiCaprio) en zijn de andere karakters onderbelicht.

Maar pfoeh wat acteert DiCaprio hier al ijzersterk op zo een jonge leeftijd.

Nog steeds vind ik dit een krachtige film met een aantal ijzersterke scenes.

Toch zit er ook, zoals velen al hebben aangehaald, dat morele vingertje in en dat zorgt voor een aantal minpunten.

Beach Bum, The (2019)

Korinne, een verhaal van hate or love.

Hij maakt op zijn zachtst gezegd bijzondere films.

Ik vind zijn films tot nu toe te gek.

Hij is een filmmaker met zijn eigen stijl en een eigen verhaal en dat kan ik wel waarderen.

The Beach Bum is ook weer een bijzondere ervaring. En ook deze kan ik zeker waarderen.

Niet alleen McConnaughey, maar ook meerdere bijrollen zijn fantastisch met Zac Efron (ook al is zijn rol maar klein) als uitschieter.

Ik kijk alweer uit naar Korinne zijn volgende project.

Beastie Boys Story (2020)

Wat fantastisch, wat een genot om naar te kijken en wat fijn dat dit net even anders gebracht wordt dan je standaard docu.

Wat mij betreft mogen ze van de beastie boys een 10 afleveringen lange docu serie maken.

Adam en Mike praten het heel leuk aan elkaar en het is zo ontzettend jammer dat Yauch er niet meer is om het met zijn drietjes te kunnen doen.

Na het prachtige boek van de beastie boys (must read als je een beetje muziekliefhebber bent) is deze docu een heel fijn toetje.

En misschien is mijn score iets te hoog omdat ik fan ben, maar hier heb ik echt van genoten.

Beats (2019)

Prima filmpje voor een doordeweeks avondje.

Niet hoogvliegend, maar zoals hierboven ook al werd gezegd spelen Anderson en Everage een goede rol en zetten hun karakter geloofwaardig neer.

Voor mij hadden ze nog iets meer met de muziek/soundtrack mogen doen, maar goed nog steeds best een fijne muziekfilm.

Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn (2020)

Alternatieve titel: Harley Quinn: Birds of Prey

De zaal zat redelijk vol.

Blijkbaar zijn er toch nog meer mensen die Harley Quin willen zien met haar birds.

Ok het is niet DC's beste film, maar voor mij bracht de film wel ongeveer wat ik ervan verwachtte.

Robbie is de kleurrijke Harley met haar rare fratsen en het verhaaltje is natuurlijk niet zo hoogstaand. Maar de actie ziet er vloeiend uit, de andere karakters zijn zeker ok en her en der is er ook wat te lachen.

Leuk zaterdagavond popcorn filmpje

Blinded by the Light (2019)

Vidi well schreef:

Sommige scenes voelden wat overbodig (de musical-achtige scene op de markt) bijvoorbeeld, en ook de dansscene op Born to Run was nogal tenenkrommend.
Heel sterk vond ik het vader-zoon verhaal. Hoewel het alle clichés keurig aftikt, raakte het me flink. Wat met name te danken is aan het overtuigende acteerwerk van Javed's vader. Je voelt de harde strijd die deze buitenstaander in Groot-Brittanië moet leveren om met enige waardigheid te kunnen leven. En je voelt zijn frustratie wanneer hij merkt dat hij hierin amper slaagt en zichzelf ziet vervreemden van zijn zoon.


Precies dat vader-zoon verhaal was wat mij enorm raakte.
En net als Vidi Well beoordeel ik deze film ook meer met mijn hart dan met mijn verstand.
Ja er zitten overbodige en mierzoete scènes in, maar toch overheerst bij mij het gevoel dat ik naar een hele fijne Britse film heb gekeken met veel herkenbare elementen.
Het heerlijke Britse taaltje en de fijne cast maken het geheel af.

Bloodshot (2020)

Ray Garrison: No mission too difficult, no sacrifice too great!

Marines: Duty first!

Ok ik kan best wel popcorn hersenloze actiefilms op zijn tijd waarderen, maar hier zitten toch wel erge clichématige scènes in.

En Vin Diesel....tja....misschien moet hij het maar houden bij de fast & furious serie en hopen dat hij die nog verder kan uitmelken.

Als hij niet oppast gaat hij dezelfde weg bewandelen als Bruce Willis. Eens een goede actiefilm acteur en steeds meer afzakkend naar straight to dvd of in Diesel zijn geval vod.

Booksmart (2019)

Niet zo grappig als ik had gehoopt.
Personages konden mij niet echt grijpen, de beide hoofdrolspeelsters konden mij niet overtuigen.
Op het moment dat het eindelijk interessant wordt het laatste feestjewordt er te veel drama in gegoten en blijven er nog enkele geforceerde scenes over.
Er worden hierboven al vergelijkingen gemaakt met superbad. Die zie ik ook wel, maar superbad deed dat scherper en werkten de over the top scenes en karakters veel beter.

Boyz in the Wood (2019)

Alternatieve titel: Get Duked!

[Schots accent]Fucking hilarious mate[/Schots accent]

Hoe je met weinig budget een heerlijke Britse stoner comedy kunt maken, waar ook nog een maatschappij kritisch ondertoontje in verwerkt is.

En omdat deze film zichzelf vooral niet te serieus neemt, werkt deze combinatie ook nog.

En met een speelduur van nog geen anderhalf uur blijft het tempo er goed in zitten.

Eindelijk weer een leuke stoner comedy.

Brightburn (2019)

Een leuk concept dat vrij aardig is uitgewerkt.

Met een anderhalf uur kijkt de film wel lekker snel weg.

En omdat er genoeg gore in zit, vergeef je al snel bepaalde onlogische dingen in het verhaal.

Leuke twist op het superhelden genre en van mij mag er best een vervolg op komen.

Butterfly Effect, The (2004)

Deze film afgelopen weekend opnieuw bekeken omdat mijn vriendin hem nog niet had gezien en dat wel graag wilde.

Kon me herinneren dat ik deze film echt wel tof vond toen hij uitkwam.

Ik moet zeggen dat dat enthousiasme een stuk minder is geworden in de herkijk.

Het blijft een tof uitgangspunt, maar tijdreizen films lopen al snel tegen foutjes in hun eigen regels aan.

Zo creëert deze film ook zijn eigen plotholes.

Uiteindelijk is het nog steeds een prima film, maar is hij niet zo goed als ik mij dacht te herinneren.