• 15.760 nieuwsartikelen
  • 178.094 films
  • 12.212 series
  • 33.983 seizoenen
  • 647.094 acteurs
  • 199.021 gebruikers
  • 9.372.714 stemmen
Avatar
 
banner banner

Honey (2003)

Drama / Muziek | 94 minuten
3,09 1.022 stemmen

Genre: Drama / Muziek

Speelduur: 94 minuten

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Bille Woodruff

Met onder meer: Jessica Alba, Mekhi Phifer en Romeo

IMDb beoordeling: 5,3 (49.288)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 1 april 2004

  • On Demand:

  • Pathé Thuis Bekijk via Pathé Thuis
  • Netflix Niet beschikbaar op Netflix
  • Videoland Niet beschikbaar op Videoland
  • Prime Video Niet beschikbaar op Prime Video
  • Disney+ Niet beschikbaar op Disney+
  • Google Play Niet beschikbaar op Google Play
  • meJane Niet beschikbaar op meJane

Plot Honey

"Her dream. Her terms"

Honey Daniels (Jessica Alba) wacht haar hele leven al om de wereld haar dans-moves te laten zien, maar alles wat ze graag wil, is net een stap te ver. Jarenlang hebben karakter en ambitie de danseres en eerzuchtige choreografe de moed gegeven om door te gaan, ondanks het feit dat de mensen die veel van haar houden twijfelen aan een mogelijk succes in zo'n moeilijk vak.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Volledige cast

Acteurs en actrices

Alle Media

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van depp_addiction

depp_addiction

  • 31 berichten
  • 11 stemmen

leuke film.

maar dat komt omdat ik dansen leuk vind!

anders denk ik dat deze film niet zo leuk is


avatar van kArIzMa_TuRk

kArIzMa_TuRk

  • 3642 berichten
  • 0 stemmen

leuke vermakelijke film. leuk gedaan door Jessica Alba en LiL Romeo. vind dat dit film een 3*** waard is..


avatar van seanpuffy

seanpuffy

  • 356 berichten
  • 1029 stemmen

superfilm en een prachtig einde fantastisch gewoon en jessica alba toont andere kanten van haar.


avatar van M.ike

M.ike

  • 325 berichten
  • 107 stemmen

Deze film heb ik van genoten maar ik houd van film en MUZIEK DANS enzo deze film had een beetje de street vibe dat mag ik wel en er zat goed acteer werk in

-------------------- > 4,5*


avatar van katoheyvaert

katoheyvaert

  • 13 berichten
  • 41 stemmen

Deze film verdient sowieso al een ster meer.. Jessica Alba .. Zegt dat al niet genoeg ?

Deze film is gewoon prachtig !!

Zeker voor muziek en dansliefhebbers..

Daarom 4.5 Dat heeft deze film dubbel en dik verdiend !!

Ga zo door en maak nog 1000 films zo als deze !!

HONEY !!


avatar van AUDRIEKE

AUDRIEKE

  • 22 berichten
  • 83 stemmen

still love it, echt 1 van mn favoriete. en lil' romeo is verrrrrry pretty


avatar van M.ike

M.ike

  • 325 berichten
  • 107 stemmen

mischien vond ik step-up leuker hmm ik weet niet step-up was ook meer meisjes film vond ik . en aan honey hing geen geslachts label


avatar van ikkelaura

ikkelaura

  • 81 berichten
  • 68 stemmen

echt een super vette film helemaal te gek. .

weet iemand hoe ik aan de muziek kan komen van het laatste nummer? ik kan het namelijk niet vinden

het is echt een leuke film voor jongeren en vooral als ze van dansen houden 5*


avatar van prometida

prometida

  • 299 berichten
  • 257 stemmen

Leuke, vrolijke film.


avatar van lady-sarah

lady-sarah

  • 1 berichten
  • 5 stemmen

dit was echt de leukste film ooit man ik heb die bijna 50 keer gezien weet je hoeveel dat is ik hoop dat je weer zulke films over dansen gaat maken want dat is heel erg leuk en om basketball omdat ik zelf op basketball zit dat vind ik nou leuk aan ahahhahaha dus ik hoop dat je weer zulke films gaat maken.


avatar van Hilarious

Hilarious

  • 1856 berichten
  • 2234 stemmen

Leuke film. Jessica Alba is geweldig, ze zag er heel goed uit en ze danste heel erg goed. Alleen daarvoor is Honey al meer waard. Het verhaal is voorspelbaar maar ik heb me heel goed vermaakt en de muziek zeker op het einde was ook goed.

Gewoon een zeer goed makkelijk wegkijkfilmpje.

3,5*


avatar van sn@ke

sn@ke

  • 2077 berichten
  • 888 stemmen

Jessica Alba is oogverblinded mooi en neemt de hele film moeiteloos in. In z'n gerne , regelrechte topper.


avatar van Evelien14

Evelien14

  • 13 berichten
  • 65 stemmen

gewoon super:d echt, niets op aan te merken, zo kom je ook eens te weten hoe die kinderen daar leven enzo en wanneer ze dansen ==> prachtig om te zien:p

5*


avatar van Accezz

Accezz

  • 12 berichten
  • 17 stemmen

Super film. Goede muziek, leuke dancemoves.


avatar van angelakian

angelakian

  • 44 berichten
  • 375 stemmen

Super leuke film!! Leuk verhaal leuke acteurs zeker de moeite waard!!


avatar van MarkFish

MarkFish

  • 1070 berichten
  • 1505 stemmen

Ik wil graag weten of ik deze fil moet gaan zien. Ik ben geen choreograaf/uitgesproken liefhebber van dans en muziekfilms en ik ben hetero. Is dit een aanrader of.... Ik heb wat stemmen en top tiens bekeken van mensen die dit een fantastische film vonden, en die kan ik niet serieus nemen. Prometida, Dirty dancing 2 op 6? Kom op zeg.


avatar van Goodfella_90

Goodfella_90

  • 10407 berichten
  • 2596 stemmen

4,3 op imdb en een 3,20 score op MovieMeter?


avatar van matthijs_013

matthijs_013

  • 3631 berichten
  • 5743 stemmen

Goodfella_90 schreef:

4,3 op imdb en een 3,20 score op MovieMeter?

Tsja, maar als je naar de gebruikersnamen van de stemmers hier kijkt, kan je al snel zien waarom. Zelfde geldt voor "Step Up".


avatar van Uncle_Junior

Uncle_Junior

  • 202 berichten
  • 241 stemmen

Jessica Alba is een lekker wijf!

Tot zo ver de pluspunten van deze film.


avatar van Xetro

Xetro

  • 13 berichten
  • 9 stemmen

Kut , ik was vergeten dat ie vanavond kwam .. niet gekeken !

Moet ik hem als nog laag-laden


avatar van Doom

Doom

  • 8214 berichten
  • 1540 stemmen

matthijs_013 schreef:

(quote)

Tsja, maar als je naar de gebruikersnamen van de stemmers hier kijkt, kan je al snel zien waarom. Zelfde geldt voor "Step Up".

Je brengt dit alsof Honey vrijwel dezelfde stemmers heeft als Step Up. Complete onzin. Zie de stemlijst. De verschillende culturen in deze wereld kunnen nog altijd voor vele smaak verschillen zorgen.

Uncle_Junior schreef:

Jessica Alba is een lekker wijf!

Na het aftrekken kom je met een zinvolle recensie?


avatar van RicoNC

RicoNC

  • 36 berichten
  • 794 stemmen

De hele film draait om de Jessica Alba... verder zeer slecht verhaal slecht geacteerd, zelfs de dans was matig...

Jessica Alba is een geil wijf met een heerlijk kontje en tja dat is het zogenaamde 'succes' van de film... want de nadruk op deze film ligt wel heeeel erg op de term: sex sells!!!

Ik ging uit verveling maar de sudoku uit de tvfilm gids maken... omdat zelfs Jessica me na 45 min niet echt veel meer kon boeien!


avatar van CellieY

CellieY

  • 156 berichten
  • 78 stemmen

Ik had er meer van verwacht. Omdat ik step up eerder heb gezien dan deze, valt deze een beetje in het niets. Dans is niet zo spectaculair, niet zo'n boeiend verhaal en Jessica Alba speelt ook niet zoals ze kan.

Ik heb me opzich wel vermaakt, maar als je dit vergelijkt met step up geef ik hem toch 3*..omdat ik het toch een leuk genre vind.


avatar van Werwolf

Werwolf

  • 4604 berichten
  • 1197 stemmen

Gisteren een kwartier gekeken, maar toen kwam het al de spuigaten uit. Jessica Alba in een afgrijselijke rol, met werkelijk nul inhoud. Het beloofde weer een standaard verhaaltje te worden, die ik weliswaar meestal toch vermakelijk vind, maar dit was te erg om naar te kijken. Geen rede om 0,5* te geven, want een kwartier is erg kort; maar ik hoef hem niet meer te zien.


avatar van Riiann

Riiann

  • 69 berichten
  • 36 stemmen

Ik heb hem gister gezien en meteen opgenomen. Ik vond hem heel leuk, maar ja inderdaad, de dans choreografie was toch wel erg matig, ik had zelfs nog beter gekunt, en ik dans ook. Ik vond het verder wel heel erg leuk! Vooral Lil’ Romeo.. Hij is erg leuk!! En Zachary Williams is ook erg lief!! Maar de film zelf vond ik ook erg goed daarom een 5,0!!


avatar van Riiann

Riiann

  • 69 berichten
  • 36 stemmen

Werwolf schreef:

Gisteren een kwartier gekeken, maar toen kwam het al de spuigaten uit. Jessica Alba in een afgrijselijke rol, met werkelijk nul inhoud. Het beloofde weer een standaard verhaaltje te worden, die ik weliswaar meestal toch vermakelijk vind, maar dit was te erg om naar te kijken. Geen rede om 0,5* te geven, want een kwartier is erg kort; maar ik hoef hem niet meer te zien.

Jessica Alba afgrijselijke rol? Wat bedoel je ermee? Ik vond dat ze toch goed kon dansen hoor!


avatar van myla

myla

  • 23 berichten
  • 6 stemmen

Ik heb ontzettend genoten van deze film!

Ik heb niet alleen een zwak voor Honey Daniels(Het personage) Maar ook voor Jessica Alba


avatar van ;; Nynkee

;; Nynkee

  • 19 berichten
  • 8 stemmen

Helemaal te gek!

Ik ben helemaal weg ineens van de film!

hip-hop enzo!

Helemaal speterent!

als het kon had ik zovaak gestemt als ik wouw!

Perfecte film!


avatar van Werwolf

Werwolf

  • 4604 berichten
  • 1197 stemmen

Riiann schreef:

(quote)

Jessica Alba afgrijselijke rol? Wat bedoel je ermee? Ik vond dat ze toch goed kon dansen hoor!

De rol was redelijk inhoudloos. Maar dat past wel bij het oppervlakkig verhaaltje.


avatar van Marley18

Marley18

  • 31 berichten
  • 27 stemmen

Leuke film, je moet er van houden, van die oppervlakkige dansfilms, maar ik vind de film wel vermakelijk. Er zitten leuke dansen in, en Jessica toont al haar kanten in deze film, erg leuk soms wat zielig. Leuk voor een avondje met vriendinnen. Een 3