• 16.295 nieuwsartikelen
  • 179.844 films
  • 12.376 series
  • 34.301 seizoenen
  • 651.013 acteurs
  • 199.608 gebruikers
  • 9.413.824 stemmen
Avatar
 
banner banner

The Expendables 2 (2012)

Actie / Avontuur | 102 minuten
3,26 2.166 stemmen

Genre: Actie / Avontuur

Speelduur: 102 minuten

Alternatieve titel: EX2

Oorsprong: Verenigde Staten

Geregisseerd door: Simon West

Met onder meer: Sylvester Stallone, Jason Statham en Bruce Willis

IMDb beoordeling: 6,6 (334.160)

Gesproken taal: Engels

Releasedatum: 16 augustus 2012

Plot The Expendables 2

"Back for War."

De louche CIA agent Church (Bruce Willis) stuurt de Expendables, een groep huurlingen, opnieuw op een gevaarlijke missie. De groep moet een vermist pakketje zien terug te krijgen bij het agentschap. Het pakketje is echter in Gazak, een door oorlog verscheurd Oost-Europees land. De missie loopt in het honderd wanneer blijkt dat een andere groep huurlingen, de Sangunaires, dezelfde opdracht probeert uit te voeren.

logo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm stilllogo tmdbFilm still

Externe links

Video's en trailers

Reviews & comments


avatar

Gast

  • berichten
  • stemmen

Let op: In verband met copyright is het op MovieMeter.nl niet toegestaan om de inhoud van externe websites over te nemen, ook niet met bronvermelding. Je mag natuurlijk wel een link naar een externe pagina plaatsen, samen met je eigen beschrijving of eventueel de eerste alinea van de tekst. Je krijgt deze waarschuwing omdat het er op lijkt dat je een lange tekst hebt geplakt in je bericht.

* denotes required fields.

Let op! Je gebruikersnaam is voor iedereen zichtbaar, en kun je later niet meer aanpassen.

* denotes required fields.
zoeken in:
avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1930 berichten
  • 720 stemmen

Mensen check dit: Expendables 3


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Op het forum kan je al praten over the Expendables 3:

Film >> Nieuws >> The Expendables 3


avatar van FunkStarr

FunkStarr

  • 1930 berichten
  • 720 stemmen

Oeps haha, ik was al te laat dus


avatar van rokkenjager

rokkenjager

  • 2863 berichten
  • 1704 stemmen

Dit schijnt de slechtste film aller tijden te zijn. bron


avatar van jacobine_rodijk

jacobine_rodijk

  • 2806 berichten
  • 9511 stemmen

... je linkt door naar je eigen profielpagina?


avatar van mrkos

mrkos

  • 1034 berichten
  • 1809 stemmen

Nog 2 dagen en dan gaan we vlammen!!!


avatar van psychopath

psychopath

  • 439 berichten
  • 348 stemmen

rokkenjager schreef:

Dit schijnt de slechtste film aller tijden te zijn. bron

B-U-L-L-S-H-I-T!!!


avatar van ASman

ASman

  • 1715 berichten
  • 929 stemmen

rokkenjager schreef:

Dit schijnt de slechtste film aller tijden te zijn. bron


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Een random moviemeter gebruiker is idd echt een hele goede bron voor zoiets. Nou in dat geval de film toch maar niet gaan kijken dan.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Niemand die door heeft dat het een grapje was?


avatar van the-hague-pride

the-hague-pride

  • 503 berichten
  • 442 stemmen

hilarisch ook


avatar van mrkos

mrkos

  • 1034 berichten
  • 1809 stemmen

The Oceanic Six schreef:

Niemand die door heeft dat het een grapje was?

Jij hebt niet door dat de helft sarcastisch is.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Zo te lezen waren ze dat niet.


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Ik wel.


avatar van Number23

Number23

  • 8638 berichten
  • 5733 stemmen

Dankzij Lowlands moet ik deze film een paar daagjes opschuiven. Zeer jammer, maar ik heb het er voor over!!

2 Jaar geleden was er trouwens de premiere van het 1e deel, op Lowlands dan....

Ben nog steeds erg blij met de trailer, laat niet veel zien en toch word je keer op keer enthousiast van al die namen in het beeld.


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

De eerste Nederlandse recensies druppelen ook binnen:

Recensie: The Expendables 2 overtreft eerste deel | nu.nl/filmrecensies | Het laatste nieuws het eerst op nu.nl

Dit alles maakt dat deze sequel zowaar beter is dan het origineel, en dat is een zeldzaamheid, zeker bij actiefilms.

3,5*


avatar van mrwhite

mrwhite

  • 1521 berichten
  • 3499 stemmen

The Dark Knight Rises heb ik nog niet kunnen zien in de bios door gebrek aan tijd maar vrijdag ga ik toch wa tijd vrijmaken om naar deze te gaan kijken. Het is dan ook één van de films waar ik het meest naar uitkeek dit jaar dus.........


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

Nu maar hopen dat er aan het eind geen "twist" zit waarin blijkt dat (TDKR spoiler)Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Chuck Norris en Bruce Willis al die tijd stiekem voor dat vriendinnetje vanJason Statham (Charisma Carpenter) werkten


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

De soundtrack is overigens hier te beluisteren, en het valt op hoeveel beter deze soundtrack van Brian Tyler is vergeleken met zijn werk voor Expendables 1. Geweldige score Die overigens vreemd genoeg wat epischer, dieper en emotioneler klinkt. De score voor deel 1 was agressief en hard, gaf een pomp, deze score zou meer passen bij een goede oorlogsfilm . Bevalt me wel. De bekende EX1 deuntjes komen ook terug, vaak op een wat bombastischere manier.

http://www.youtube.com/watc...


avatar van robin1877

robin1877

  • 13 berichten
  • 43 stemmen

Ga er morgen heen. Ik heb al gereserveerd! lekker knallen ben benieuwd!


avatar van catdog

catdog

  • 1417 berichten
  • 2047 stemmen

Een 3,27? Dat is niet mooi. Deze film is namelijk een dikke 4* waard en overtreft, wat mij betreft, het origineel. Fans van het eerste deel gaan hier niet met een teleurgesteld gevoel bij naar huis.

De actie spettert werkelijk van het scherm af. Met de nadruk op spettert. In het middenstuk neemt de film duidelijk gas terug maar kakt, wat mij betreft, niet in. Het blijft toch cool om al deze helden bij elkaar te zien en de ene na de andere one-liner te horen. The Expendables weet goed wat het moet doen en weet de balans te vinden tussen flink knallen en een unieke sfeer tussen de personages weer te geven. Het komt niet verplicht over, het wordt met een knipoog gedaan en het werkt

Onwijs cool dat Willis en Arnie meer bij het verhaal betrokken worden. Van Damme is cool als bad guy. Met z'n shades. Doet me denken aan Seagal's bad guy rol uit 'Machete'. Norris zorgt voor een glimlach. En verassend genoeg passen Hemsworth en Yu perfect in het 'team'. Vooral Yu blijkt een fijne afwisseling in de groep vol testosteron.

Enkel spijtig dat Li vrijwel onmiddelijk uit de film verdwenen is. Had m nog meer willen zien.

Een halfje hoger dan het eerste deel en dat heeft deze film zeker verdiend!

4*


avatar van John Lee Hooker

John Lee Hooker

  • 14934 berichten
  • 1625 stemmen

Zoals verwacht niet teveel rozen en kaarslicht maar gewoon knallende actie met vele bekende gezichten binnen het genre. Wederom ben ik niet weggeblazen van alle opgeblazen vechtsbazen of de losstaande samenwerking op de verzamelde plaatsen maar de gevaarlijke vuurwapens in combinatie met een haastige montage verbaasde me zodanig met hun behaalde inslagen dat er aardig wat geslaagde nederlagen zijn gemaakt waarbij er hier en daar ruimte is bewaard voor een praatje of wat kattenkwaad. Bruce Willis en Arnold hebben aanzienlijk meer screentime gekregen en dat is natuurlijk mooi (zeker als ze samen in een 45 Km auto rondrijden om de slechterikken neer te maaien). Jean-Claude van Damme is uitermate geschikt om de rivaal uit te hangen en ook Norris wordt erbij gehaald. Alleen ietwat jammer van de dame die Maggie mocht vertolken want ik vond 'r niet zoveel toevoegen en soms kwam ze enkel betweterig over. Het eindduel had ik overigens liever gezien zonder stalen kettingen want dat is oneerlijk. Absoluut een stuk beter dan zijn voorganger maar toch zakte het geweld tijdens het midden weer wat in en kwam er iets teveel ruimte voor dialogen waardoor die harde impact niet steeds aanhoud.


avatar van blackcat13

blackcat13

  • 660 berichten
  • 136 stemmen

veel 4 sterren reviews, geweldig cijfer voor een film als The Expendables

Is natuurlijk ook geen 5 sterren materiaal, dat weet je bij voorbaat al, 4 sterren vind ik uitstekend voor het soort film als deze. Zelf moet ik nog een week geduldig wachten...


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Ik had eigenlijk de oneliner van Chuck Norris boven mijn recensie willen zetten, maar dat zou lullig zijn richting iedereen die deze film nog gaat kijken, want dan kennen ze 1 van de leukste opmerkingen van de film. Want, hoe positief alle verhalen vast gaan worden, deze film moet je gewoon zelf in de bios kijken. Zelden zoveel plezier gehad met een film.

The Expendables 2 maakt namelijk alles waar. Wat een heerlijke, stoere machofilm is dit geworden zeg. De 1e 20 minuten zijn overdonderend cool, waardoor je meteen vol in de film zit. Daarna neemt de film was gas terug, maar het wordt zeker niet saai. De dood van Billy the Kid, het geniale moment als Chuck Norris opduikt (absoluut HET moment van de film, dit is een bijna perfecte bijrol waarbij Norris met alle waardigheid wordt behandeld als ultieme actieheld) en de verdediging van het dorpje door the Expendables die de arme vrouwen steunen in hun strijd zijn absoluut memorabele momenten.

Maar gelukkig hebben ze nog geweldige momenten voor het laatste half uur bewaard. Jammer dat ik het moment al in de trailer zat, maar de scene waarbij Willis, Stallone en Schwarzenegger op het vliegveld de hal cleanen is echt is grandioos! Een feest voor de actiefan die iets heeft met de oude bikkels uit the 80's. Het eindgevecht tussen Van Damme en Stallone was prima, maar niet echt memorabel ofzo. De dood van Van Damme was wat voorspelbaar, wetende wat hij met dat mes bij Billy flikte. Maar het was zeker de moeite waard.

De oude cast doet het weer prima in de film, al werden onder andere Li, Crews en Lundgren wat naar de achtergrond gedreven. Meer screentime was er voor de voor mij onbekende Nan Yu die als vrouw voortreffelijk haar mannetje stond. Verder hebben Willis en Schwarzenegger goddank meer screentime gekregen. Zeker bij Schwarzenegger is dit een gouden zet geweest. Hij is een aantal maal ontzettend grappig en zeker zo stoer. Blij dat hij weer terug in de filmwereld is, we hebben hem erg gemist. Samen met Norris liet hij me toch het meeste lachen. Stallone en Statham hebben nog steeds de hoofdrol, beiden zijn ook erg goed te pruimen. Van Stallone wist je het natuurlijk, maar Statham is ook een erg toffe gast die ook in deze 2e film weer heerlijk bruut bezig is met zijn messen. En uiteraard moet Van Damme nog even genoemd worden. Ik ben nooit een fan van hem geweest, maar hij is echt een heerlijke bad guy. Genadeloos, wreed en stoer. Waar deel 1 een wat kleurloze vijand kende, daar is het hier helemaal goed.

The Expendables 2 moet elke actiefanaat gewoon gaan zien. Voor iedereen die vreest dat de film minder bloederig en grof is, think again! The Expendables 2 is minstens zo goed als de vorige film. Ook het verhaal sprak me meer aan in dit vervolg, voor zover er een serieus verhaal in zit uiteraard.

4,5*


avatar van The Oceanic Six

The Oceanic Six

  • 60509 berichten
  • 4107 stemmen

Ik zie trouwens dat onze Twilight fan TomaskeX de film vandaag al zag en een 0,5* gaf. Zou leuk zijn als hij er ook een uitleg bij kan geven. Krijg nou niet het idee dat hij de film echt gezien heeft. Als je niet van dit soort films houdt ga je vast niet op de dag van de premiere naar de bios....maar ik kan het uiteraard fout hebben.


avatar van Thorak

Thorak

  • 6355 berichten
  • 1890 stemmen

Zo heeft ook barry0404 deze film een 0,5* gegeven, op de 14e augustus nog wel!

Het lijkt me meer dan overduidelijk dat die stem een 100% onzin stem is, zou iemand die kunnen verwijderen?


avatar van bierbak

bierbak

  • 390 berichten
  • 0 stemmen

blackcat13 schreef:

Is natuurlijk ook geen 5 sterren materiaal, dat weet je bij voorbaat al

Wat is dat nu weer voor onzin? Alsof dit soort actiefilm minderwaardig is ofzo dat het al bij voorbaat geen maximale score kan krijgen (dan nog met al die sterren in). Vreemde uitspraak.


avatar van jarno1975

jarno1975 (moderator series)

  • 10974 berichten
  • 2798 stemmen

Thorak schreef:

Zo heeft ook barry0404 deze film een 0,5* gegeven, op de 14e augustus nog wel!

Het lijkt me meer dan overduidelijk dat die stem een 100% onzin stem is, zou iemand die kunnen verwijderen?

Even een PM sturen naar Kappeuter. Wanneer een stem onterecht is wordt die verwijderd.


avatar van Naomi Watts

Naomi Watts

  • 54554 berichten
  • 3155 stemmen

In de week van release het af willen doen als onzinstem, gekker moet het niet gaan worden.


avatar van dutchtuga

dutchtuga

  • 16970 berichten
  • 4101 stemmen

Positievere review van A&L dan ik had verwacht. Beter dat je je niet hebt kunnen storen aan de excessieve komedie. Ik vond het de sfeer radicaal veranderen. Wel was te verwachten dat je de opening geniaal zou vinden