Genre: Horror / Mystery
Speelduur: 83 minuten / 94 minuten (unrated director's cut)
Oorsprong:
Verenigde Staten
Geregisseerd door: Henry Joost en Ariel Schulman
Met onder meer: Chloe Csengery, Jessica Tyler Brown en Katie Featherston
IMDb beoordeling:
5,8 (103.921)
Gesproken taal: Engels
Releasedatum: 20 oktober 2011
On Demand:
Bekijk via Pathé Thuis
Niet beschikbaar op Netflix
Niet beschikbaar op Videoland
Niet beschikbaar op Prime Video
Niet beschikbaar op Disney+
Niet beschikbaar op Google Play
Niet beschikbaar op meJane
Plot Paranormal Activity 3
"Discover how the activity began."
Achttien jaar voor de gebeurtenissen van deel 1 en 2 volgen we Katie en haar zus Kristi in het huis van hun ouders. Na verloop van tijd merkt Dennis dat Kristi zich raar begint te gedragen nadat ze heeft beweerd een onzichtbare vriend te hebben, genaamd Toby. Op aanraden van Randy plaatst Dennis een aantal camera's in het huis om te zien of er ook echt iets rondspookt. Ze doen een schokkende ontdekking...
Externe links
- Zoek naar deze film op dvd/blu-ray op Amazon
- IMDb (5,8 / 103921)
- Trailer (YouTube)
- Pathé Thuis: vanaf € 8,99 / huur € 3,99
Social Media
Acteurs en actrices
Katie Featherston
Kristi Rey
Julie
Dennis
Young Katie
Young Kristi
Creepy Lady
Randy Rosen
Kid
Creepy Lady
Video's en trailers
Reviews & comments
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Plot klinkt overgens ook erg als The Amityville Horror en Hide and Seek.
paul83
-
- 1361 berichten
- 1571 stemmen
da's an sich toch niet per definitie een minpunt?
an sich toch niet per definitie? Niet echt een briljante zin 
Een film moet geen serie worden waarbij je uitleg krijgt in de series die volgen. Films moeten een hoofdstuk afsluiten en dat doet deze film dus totaal niet. Hints naar een vervolg zijn niet erg, maar met zoveel vragen is dit gewoon per definitie een minpunt. Maak er dan een miniserie van en geen film. Daarnaast hoort een prequel gewoon dingen te verklaren en niet meer vragen op te leveren.
smennink
-
- 3 berichten
- 41 stemmen
Heb de film gisteren gezien, maar de trailer is anders dan de film... zijn er meerdere versies misschien?
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1807 stemmen
Puhhh weer een paar keer erg geschrokken zeg... ( dekenscene, badkamerscene etc... etc... )
Vond hem beter als deel 2, maar zoals sommigen van jullie zeggen is de verassing er wel een klein beetje af.. Ook vond ik het jammer dat het nu ook om heksen ging!
clockwork72
-
- 2780 berichten
- 1741 stemmen
Stukken beter dan deel 2, veel meer spanning. Ook veel betere locatie etc etc. Paar keer goed geschrokken!
3,5*!
The Oceanic Six
-
- 60517 berichten
- 4107 stemmen
Toch wel goed dat ik deel 1 en 2 de afgelopen twee dagen heb herkeken voordat ik aan deze derde film begon, want het is nu wel meteen allemaal weer duidelijk wie wie is. Ook merk je dat de verhalen van de drie films erg goed in elkaar overlopen, toch wel een kracht van deze trilogie. Beide vervolgen zijn zeker niet nutteloos, omdat ze het verhaal verduidelijken. Daarom moet ik nu ook achteraf bekennen dat ik best wel weer op deel 4 wacht om losse eindjes van de delen weer meer op te helderen.
Paranormal Activity 3 is ieder geval geslaagd. Deel 1 blijft het beste, maar deze derde film is wel boeiender dan deel 2. Het wordt allemaal weer wat compacter met een wat kleiner huis, minder locaties die worden gefilmd en ook wat minder mensen. Twee meisjes en moeder en haar vriend zijn de rode draad van de film. Af en toe zien we wel iemand anders, maar verder focust de film zich vooral op die 4. Deel 2 was een stuk rommeliger met teveel personages en teveel locaties. Het gezin is best boeiend en die meisjes zijn al snel creapy, maar dat komt ook door het plot. Het leek trouwens wel op Hide and Seek (2005), maar dan beter uitgewerkt. Het leverde een lange intro op, maar wel 1 die boeide. Al snel wordt weer alles gefilmd, wat zeker via de ventilatorcamera soms beklemmende momenten opleverde.
De momenten met het witte laken in de keuken dat plots op de grond valt, het bed dat weggetrokken wordt en de spullen in de keuken die massaal op de grond vallen waren de betere momenten van de film. Het einde is verrassend, met oma als een heks. Achteraf is het allemaal best logisch. Het eerstgeboren kind zal voor de demoon zijn, wat weer linkt met baby Hunter in deel 2. Ook de vraag van oma of Julie geen jongen meer wil krijgen bij een eventuele zwangerschap is dan al een hint, achteraf gezien. Aangezien ze dat niet wil, is ze nutteloos voor de heksen en sterft ze dus, wat je ook op het einde ziet als ze op de overloop hangt. Freaky trouwens hoe Dennis sterft, met zijn dubbelgevouwen rug, waarschijnlijk door Toby gedaan. Wel weer jammer dat je weer de nodige vragen houdt aan het einde van de film, maar daar zal een vervolgfilm wel weer uitleg op geven.
Het is een geslaagde trilogie geworden. Ik sta nu toch wel weer open voor deel 4, vooral omdat ze het verhaal boeiend weten te houden. De bekende ghost-momenten worden wel een beetje voorspelbaar na drie films. Maar zolang het goed uitgewerkt wordt, zoals vaak wel is gelukt, vind ik het niet zo erg.
3,5*
Euro551
-
- 114 berichten
- 189 stemmen
Jeutje mina ik vond dit zeker wel een spannende film zeg met onweersbuien op de achtergrond hier in Rotterdam haha!
Al snap ik er de ballen niet van hoe alles inelkaar steekt! Heb de vorige 2 delen natuurlijk ook gezien, maar snap de link niet!
Boeit ook niet, ik vond het een super spannende en vermakelijke film!
mrkos
-
- 1033 berichten
- 1807 stemmen
Zoals Ajax&Litmanen1 deze film heeft beschreven kan ik helemaal in komen... Als valt nu een beetje op zijn plaats en vond de film ook op sommige momenten ook heel spannend
Benieuwd naar deel 4!
SaBBeS
-
- 49 berichten
- 186 stemmen
WTF ik heb nog nooit zo'n rare trailer gezien. 80% van de beelden daarin komen gewoon niet in de film voor :S
Vond het verder trouwens een topfilm. Toch weer lekker in mn eentje met het geluid goed hard zitten kijken en schrikken (met werkelijk kippe(n)vel!). Beter dan 2, gebeurt meer dan in 1, maar iets minder origineel inmiddels. Toch goed vermaakt, dus 4*
akira124
-
- 667 berichten
- 3620 stemmen
Een leuke (afsluiter) maar niet zo sterk als zijn voorgangers. We krijgen eindelijk een beetje duidelijkheid......
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Toch een hafl * eraf gehaald.
want vorige delen waren wel beter.
Theunissen
-
- 12273 berichten
- 5515 stemmen
Ik zie nu de trailers van deze film voor het eerst en had gelijk zoiets van WTF. De film vond ik goed maar de trailer ziet er veel heftiger uit ?
Daan258
-
- 3671 berichten
- 2445 stemmen
Ik zie nu de trailers van deze film voor het eerst en had gelijk zoiets van WTF. De film vond ik goed maar de trailer ziet er veel heftiger uit ?
Nu jij dat zij ben ik ook voor het eerst de trailer gaan kijken.
de trailer ziet er beter uit als heel de film 
Bijna alles wat je in de trailer ziet zie je niet in de film 
Elineloves
-
- 24071 berichten
- 3631 stemmen
Dit soort films kijk ik het liefst als ik alleen ben, in bed, in het donker en half verstopt onder de dekens. Vervolgens mag ik natuurlijk klagen en tieren dat mijn vriend 'm samen met me had moeten kijken omdat ik bang was en niet meer durfde te slapen omdat ik allemaal enge geluiden hoorde.
Vrouwen..
Eigenlijk moet ik dit soort films ook helemaal niet kijken, zeker niet alleen. (Eigenwijs hè.) Ik hou van horror, echt waar, serialkillers, psychopaten, moordlustige dieren.. allemaal prima.. maar DIT. Nee, hier ben ik stiekem bang voor. Beetje erg bang zelfs. Dat wordt erger wanneer je al half angstig halverwege de film zit en je hondje plots heel akelig begint te piepen en te grommen naar een dichte deur. Hij doet 't er gewoon om, gemeen beest. 
Maargoed. Het derde deel alweer. Veel van hetzelfde, toch verfrissend. De personages vond ik een plus, de spanning was deze keer ontzettend goed voelbaar (kan ook komen omdat ik de laatste tijd een paar crappy geesten/handycam films heb gezien) en zelfs de trage opbouw vond ik niet storend. Integendeel. Soms stokte mijn adem in mijn keel en zat ik muisstil en met grote ogen naar het beeld te staren. Of juist zo snel alle hoeken van het beeld willen zien uit angst dat je iets mist. Ik zocht schrikmomenten, ik verheugde me er bijna op. Alsof ik zou willen dat ik een magische afstandsbediening had waardoor ik direct door kon naar het volgende creepy moment. Ik was té nieuwsgierig.
Kleine meisjes met onzichtbare vriendjes. Brrrr. Zeker als 't zo'n schattig maar ook mysterieus klein poppetje is als Kristi. Overtuigend acteerwerk! Ook van 't andere jonge meisje. Vond het ook erg prettig dat er wat meer verduidelijking was dit deel. Vervolgdeel zal er inderdaad wel aan zitten komen, maar als ook daar nog wat vraagtekens verdwijnen, ben ik blij. Ik kijk toch wel weer. Tegen beter weten en slapeloze nachten in.
Ja, zeker een hele vooruitgang op het tweede deel. En ja, ik durf niet te gaan slapen. Pussy. Het is maar een film Eline! *Checkt stiekem onder het bed en in de kast* MEH. 
Waku
-
- 5458 berichten
- 6492 stemmen
Meestal zijn vervolgen voorpelbaar en vaak niet om aan te gluren maar persoonlijk vind ik deze 3e "Paranormal Activity" de beste uit de reeks.
Natuurlijk weet je wat er ongeveer gaat gebeuren en staat de camera weer klaar om uren registratie weer vast te leggen in een groot huis.
En toch weet deze 3e film in de reeks de spanning net wat beter op te bouwen.
Tergend langzame camerabewegingen en akelige geluiden houden je als kijker aan de stoel genageld. Op elk moment kan er iets gebeuren. En dat gevoel is sterker aanwezig dan in de vorige delen. Naargeestig en huiverig sfeertje laat je zeker voor een dik uur niet los na een wat gezapig begin.
3.5*
LinkVink
-
- 166 berichten
- 0 stemmen
Net niet. Opzich geen hele slechte film, maar omdat ik de vorige delen beter vond gaat mijn waardering voor de derde deel kelderen. Het gaf mij geen gevoel voor voldoening, meer van dat het iets mist. Ik vond de tijd waarin het in afspeelde niet aantrekkelijk om naar te kijken.
Gelukkig (of ook weer niet) komt de vierde deel ook weer eraan, hopen dat ze gewoon in de tegenwoordige tijd filmen, want dan krijg ik misschien eindelijk antwoord over de baby en Katie van deel twee.
gijsvogel
-
- 225 berichten
- 940 stemmen
Mooi hoe smaken toch weer kunnen verschillen...
In tegenstelling tot velen hier vind ik dit deel toch een beetje de middenmoot van de trilogie.
Deel 1 kreeg van mij 2,5* en deel 2 een mooie 4,5*.
Het eerste deel was spannend maar daar gebeurde me wat weinig in.
Het tweede deel vond ik ongekend spannend en kende goed getimede schrikmomenten IMO.
Dit derde deel verheugde ik me al weer enige tijd op en is me in geen geval tegen gevallen.
Hij past prima in de trilogie, had weer goede timing en een hele fraaie suspense.
De toevoeging van het heksen gebeuren vond ik dan een wat mindere wending, ondanks dat het verder uitstekend in de lijn van het geheel past.
Ik miste een stukje 'ouderdom' in de film, waarvan de beelden natuurlijk in 1988 geschoten zouden zijn. Wat meer toegetakeld beeld en wat krochtigere entourage hadden de film zeker geen debet gedaan.
Daarnaast vond ik dat er wat teveel werd doorgefilmd tussen de bedrijven door. Echt alles wat tussentijds gebeurde werd gefilmd, veelal met de handcamera, en dat is gewoon niet realistisch...
Op die manier vond ik het 2e deel een stuk meer realisme hebben door de beveiligingscamera's die toch altijd wel draaiden.
Bij deze kwam het me wat gemaakt over daardoor.
Desalniettemin wel weer gewoon een nette film die goed in elkaar steekt qua montage, acteerwerk en zinderende spanning. Echt zoals een film in deze reeks zou moeten zijn.
Laat deeltje 4 maar weer komen hoor!
3,5*
egelhunter
-
- 502 berichten
- 696 stemmen
Paar keer goed geschrokken, op de meest stomme momenten ook. Vond hem creepy, zeker omdat ik hem met lekker hard geluid in mn eentje heb gekeken middennacht. 3,5*
Barry83
-
- 714 berichten
- 698 stemmen
Ik blijf een liefhebber van dit genre waar alles met een videocamera wordt opgenomen. Ook dit deel was weer heerlijk spannend, steeds zit je op het puntje van je stoel te wachten tot er weer iets gebeurd. Achteraf had ik wel beter deel 1 & 2 opnieuw moeten bekijken om alles weer te snappen, want zit nu nog steeds met zoveel vragen. Maar dit is juist ook de kracht van de film, dat je achteraf met vragen blijft zitten en juist hoopt dat er een nieuw deel komt. Dus ik kijk alweer uit naar deel 4! Kortom een prima film! Zou hem zeker midden in de nacht kijken helemaal alleen met alleen een paar kaarsjes aan. Geluid hard aanzetten en geloof me...succes verzekerd haha 
kepi666
-
- 76 berichten
- 115 stemmen
Wie weet hoe het zit met die 2 trailers? Daar gebeurt inderdaad van alles in, geweldige
scenes, die je niet terug ziet in de film.
Precies
-
- 114 berichten
- 396 stemmen
Lichten uit voor sfeer en go with flow! Wedden dat je op het puntje van je stoel zit!?! Zo knap met alleen een huis tuin en keuken camera.
ambrosini
-
- 496 berichten
- 525 stemmen
Als je deel 1 hebt gezien.. dan wil je graag deel 2 zien..
Heb je deel 2 gezien.. dan wil je deel 3 zien puur alleen om te weten hoe het allemaal is begonnen.
Heb je deel 3 gezien.. dan ga je je afvragen.. hadden de schrijvers geen zin om een mooie film te maken of geen tijd.. etc..
Wij hebben met paar vrienden afgesproken dat we samen naar pa3 zouden kijken. We hadden allemaal hoge verwachtingen, omdat we graag wilden weten hoe het allemaal was begonnen.
Eindelijk was het zover en hebben we een filmavond geregeld. Film begon gelijk goed.. je wordt gelijk meegesleurd en een echte PA fan kijkt natuurlijk naar alle hoeken v/d tv om geen vertoning van de geest/demon te missen. Na een tijdje begint het eigenlijk te irriteren en saai te worden.
Het lijkt erop dat in deel 3 Casper the friendly ghost erbij is gekomen..
In deel 1 was het duidelijk te zien dat het geen friendly ghost was..
Daarnaast werd mij geadviseerd om vooral de laatste 15min goed op te letten, maar halverwege de film had ik al door wat er aan de hand was en dat zorgt ervoor dat je het alleen maar minder spannend gaat vinden.
Corcicus
-
- 2811 berichten
- 3915 stemmen
Het lijkt erop dat in deel 3 Casper the friendly ghost erbij is gekomen.

SJRS.VLDT
-
- 175 berichten
- 447 stemmen
Ja, het begin van de film is veel sterker dan het eind, dat ik bijna een aanfluiting zou willen noemen. Magie van deel 1 is zeker weer aanwezig, maar hooguit een kwartiertje in totaal. Ook een hele rare zet om allemaal beelden in de trailer te stoppen, die niet in de film te zien zijn. Op zich, houdt dat de film wel verrassend, maar de verwachting die de trailer je geeft heeft niets met de film te maken. Je wordt op het verkeerde been gezet. Eigenlijk best een slechte zaak.
2,5* en eigenlijk 2 door de trieste marketing, maar dat mag ik natuurlijk niet mee laten spelen.
sinterklaas
-
- 11816 berichten
- 3317 stemmen
Mag ik even zeggen dat we hier wel even met de allerbeste deel te maken hebben met de reeks en het voor mij 1 van de engste films is die ik ooit heb gezien?
PA 1 en 2 gingen er bij mij zeker als zoete koek in. Het waren uiterst spannende films die je nog wel in het angstzweet wisten te zetten. Vooral de stilte en de normale huiselijke geluiden maken het zo eng, en die techniek is gewoon weer iets om geschiedenis te schrijven in de horrorfilm wereld. Wel zat er weinig verschil in deel 1 en 2. In deel 3 word daar even hardhandig een draai in gegeven en word het dus nu echt menens.
We gaan, zoals al bekend was, 18 jaar terug in de tijd en maken nu Katie en Kristi (uit deel 2) mee als kinderen. En ook de vader van de 2 meisjes was al geinteresseerd in de dagen vast leggen op film, gewoon als hobby. Hiermee krijgen we gewoon eerst weer een beetje hetzelfte als voorheen. Eerst gebeurd er niks en is alles nog goed, daarna komen de vreemde geluidjes, dichtslaande deuren en schommelende lampen een beetje van pas enz enz, en denk je weer dat het gewoon meer dan hetzelfde zou worden. Maar dat veranderd al gouw wanneer Kristi een denkbeeldige vriend heeft, en de nachten en de dingen gewoon nog veel enger en bizarder worden... en dat het zelfs nog veel verder gaat dan dat je zou verwachten van PA.
En om er tussen te komen, de sfeer vond ik ook echt op zijn best neergezet. Zelfs nog donkerder, enger, en zelfs de cameramethodes waren verstikkend. Bv die ventilatormodel, en dat die vader zo nu en dan nog echt zo langs die muren gaat met zijn camera's. Ook nog een nacht met onweer en nog vele andere dingen. Bv dat Bloody Mary spelletjes, word hierin wel anders weergeven dan in de trailer maar is er niet minder eng om. Die gedaante (die ook in de trailer van deel 2 tegenkwam) kom je later in de film nog wel tegen en natuurlijk het einde waar ik later nog op terugkom. De schrikeffecten zijn ook hartverzakkend. Ik ben zelden zo goed geschrokken, vooral dan bij die scene met Katie bij die trapleuning, voor het eerst gilde ik het uit bij een film. Die meisjes doen het overgens ook erg goed en spelen op hun leeftijd nog erg realistisch en goed kunnen meespelen/in paniek raken/gillen van angst.
Welke dingen ik wel een beetje een misser vond waren die kast-scene oa, en die scene met die laken was ook meer komisch dan eng.
En in de loop van de film dacht ik ook wel dat het einde voorspelbaar zou kunnen worden, nou dus totaal niet. Want nu komt er toch wel heel onverwachts een thema uit de hoek. Wanneer Kati, Kristie en de vader en moeder echt beseffen dat het menens is bij hun huis en denken weer veilig onderdak te kunnen krijgen bij oma. Dat was dus uiteindelijk en nog veel slechtere beslissing. Oma bleek natuurlijk al heel lang behekst te zijn en "Toby" zelfs nog veel beter te kennen dan Kristi zelf en is ook nog deelgenoot van een satanische sekte. (Thema is een succes sinds kort lijkt wel, net als The Last Exorcism en Kill List.) De rest van het gezin is ook behekst en vader staat er helemaal alleen voor en heeft dus nu zijn gezin, die geest en die satanische sekte op zijn nek zitten. Het climax is schokkend, en vooral dood en dood eng. Ook het allerlaatste seconde met die ruis. De trailer (waarvan 80% niet in de film is terug te vinden) was al eng, maar na het zien van de film vergeet je de trailer. Die zwarte gedaantes die je in de beide trailers tegenkwam, zou eigenlijk wel die moeder kunnen zijn. Je zal wel snel begrijpen op welke shot ik doel.
Het idee dat Katie eigenlijk al behekst was toen ze kind was en dat daar in PA 1 niks van is te merken maakt de reeks als enger. Dankzij deel 3.
Zoals gezegd gewoon de allerbeste in de reeks. Enger, donkerder, sfeervoller, en uitgebreider. Hierin word gewoon alles uit de kast getrokken en is het gewoon soms een marteling om met volle ogen ernaar te kijken. Nu is er werk gemaakt van de reeks. Wat wel zo pijnlijk jammer is is dat deze geen normale dvd release krijgt en in zo'n lelijke dvd-bluray combo word uitgegeven. Laten we maar hopen dat dat gaat veranderen want ik moet deze gewoon in de reeks hebben.
Wat mij betreft, nu mochten de recensiekoppen wel zeggen: Don't watch it alone!
4,5*
Edie
-
- 3185 berichten
- 1220 stemmen
Best een prima film, eigenlijk nogal verrast met dit derde deel. Bij de eerste viel ik min of meer in slaap, kon me niet boeien allemaal (terwijl ik gek ben op paranormaal gebeuren!). Deel 2 moet ik misschien toch maar eens een poging aan wagen..
Bij dit deel vond ik het begin best sterk & het einde, het hele tussenstuk kon me iets minder intresseren. Helaas wel nogal wat onlogische en niet echt menselijke acties (zoals dat bloody mary gebeuren in de spiegel; best oke, nadat het schrikgebeuren gedaan is ook nog even de stoeltjes op gemak recht gaan zetten? Een normaal mens zou alleen maar denken; wegwezen! Huis uit.. De grote scene met die 2 meisjes op de slaapkamer, het is wel een groot huis maar als bedden verschoven worden, flink wat gegil, dan zou je als ouder zijnde toch wel eens wakkerschrikken en gaan kijken? En op het einde, mini voetstapjes maken naar buiten om in dat schuurtje te gaan kijken? Ik zou nog even een rookpauze inlassen!)
Ondanks deze soms rare acties blijft er toch een behoorlijk spannende film over bij vlagen! Best knappe effecten hier en daar, ik bleef geboeid kijken iig.. Zeker geen topfilm, wel een stuk beter als het origineel.. En eerlijk is eerlijk; zeker een enkele keer geschrokken (hoe duidelijk het ook was dat er iets ging gebeuren). Personages vond ik ook beter als in de eerste, leuke acteurs..
3.5*
halokido431
-
- 22 berichten
- 29 stemmen
Ik snap niet dat je voor deze film 4 sterren kunt geven,in het eerste uur gebeurd er helemaal niets,.er valt een deur dicht of er gaat een lamp slingeren,Erg goedkoop allemaal.
Pre- en sequels

Paranormal Activity: Next of Kin
2021
29 reacties

Paranormal Activity: The Ghost Dimension
2015
74 reacties

Paranormal Activity: The Marked Ones
2014
138 reacties

Paranormal Activity 4
2012
196 reacties

Paranormal Activity 2
2010
640 reacties

Paranômaru Akutibiti: Dai-2-Shô - Tokyo Night
2010
47 reacties

Paranormal Activity
2007
1.859 reacties
Het laatste nieuws

Eerste teaser en releasedatum onthuld van de goed beoordeelde horrorserie 'FROM'

Netflix gooit ook de geprezen oorlogsfilm 'Platoon' uit het aanbod

Waargebeurde WOII-film 'Anthropoid' met Cillian Murphy is vrijdag te zien op televisie

Nederlandse komedieserie 'Moedermaffia' scoort op Videoland
Bekijk ook

Orphan
Horror / Thriller, 2009
960 reacties

The Conjuring
Horror, 2013
734 reacties

[Rec]
Horror / Mockumentary, 2007
1.319 reacties

Saw II
Horror, 2005
1.411 reacties

Sinister
Mystery / Horror, 2012
606 reacties

The Last House on the Left
Horror / Thriller, 2009
610 reacties
Nieuwsbrief MovieMeter
Het laatste film- en serienieuws per e-mail ontvangen?
Populaire toplijsten
- Top 250 beste films aller tijden
- Top 250 beste sciencefiction films aller tijden
- Top 250 beste thriller films aller tijden
- Top 250 beste familie films aller tijden
- Top 250 beste actie films aller tijden
- Top 100 beste films van de laatste jaren
- Top 100 beste films op Netflix
- Top 100 beste films op Disney+
- Top 100 beste films op Pathé Thuis
- Top 50 beste films uit 2020
- Top 50 beste films uit 2018
- Top 50 beste films uit 2019
- Top 25 beste films in het Nederlands
Corporate & Media
Realtimes Network
Innovatieweg 20C
7007 CD, Doetinchem, Netherlands
+31(315)-764002
Over MovieMeter
MovieMeter is hét platform voor liefhebbers van films en series. Met tienduizenden titels, die dagelijkse worden aangevuld door onze community, vind je bij ons altijd de film, serie of documentaire die je zoekt. Of je jouw content nou graag op televisie, in de bioscoop of via een streamingsdienst bekijkt, bij MovieMeter navigeer je in enkele klikken naar hetgeen dat voldoet aan jouw wensen.
MovieMeter is echter meer dan een databank voor films en series. Je bent bij ons tevens aan het juiste adres voor het laatste filmnieuws, recensies en informatie over jouw favoriete acteur. Daarnaast vind je bij ons de meest recente toplijsten, zodat je altijd weet wat er populair is op Netflix, in de bioscoop of op televisie. Zelf je steentje bijdragen aan het unieke platform van MovieMeter? Sluit je dan vrijblijvend aan bij onze community.









